10. Bieg o Puchar Wójta Gminy Sieroszewice: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Mężczyźni M1 (mężczyźni, wiek: 16-19)
NORBERT GRZELAK PL 350
MIŁOSZ KUBICA PL 352
SERGIUSZ SÓJKA PL KS KROTOSZ KROTOSZYN 381
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 3 (Opłaconych: 0)
M2 - Mężczyźni M2 (mężczyźni, wiek: 20-29)
MATEUSZ CICHY Tak PL KLUB SPORTOWY FABRYKA BIEGANIA 387
NORBERT CIERPKA Tak PL KB CZARNE WILKI 372
MATEUSZ GRAJEK Tak PL KB CZARNE WILKI 409
MARCIN KARKOSZKA PL 416
WOJCIECH KASPRZAK Tak PL
DAMIAN KLUCZYK Tak PL KB CZARNE WILKI 371
BARTOSZ KUBICA PL 393
BŁAŻEJ NOWAK PL 392
IRENEUSZ OWOC PL RESPECT-TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI
DARIUSZ PRZERWA PL 357
PATRYK SUSKI PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 414
MARCIN ŚNIEGOCKI PL 356
JAKUB WALCZAK PL 418
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 13 (Opłaconych: 5)
M3 - Mężczyźni M3 (mężczyźni, wiek: 30-39)
RADOSŁAW BALCER Tak PL
YURIY BLAHODIR UA 394
YEVHEN BOHATIKOV PL 375
ADAM CNOTALSKI PL 412
ARKADIUSZ CZARNASIAK Tak PL 431
MARCIN GRZESZCZYK PL 366
MACIEJ HOŁDOWSKI Tak PL 407
TOMASZ JASIŃSKI Tak PL KM PSP KALISZ 400
TOMEK KUPCZYK Tak PL SUPERMARATON KALISZ 428
MATEUSZ MĄDRY PL 399
ŁUKASZ MEYER Tak PL 362
DANIEL NAPIERAŁA Tak PL 425
BARTŁOMIEJ SZCZERBICKI Tak PL 413
GRZEGORZ SZKUDLAREK Tak PL 398
MARCIN WITKOWSKI Tak PL MKS PARASOL WROCŁAW
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 15 (Opłaconych: 10)
M4 - Mężczyźni M4 (mężczyźni, wiek: 40-49)
GRZEGORZ BARANEK Tak PL 382
TOMASZ DĄBRÓWKA PL 391
DAMIAN FRANKOWSKI Tak PL WKB PIAST WROCŁAW 355
WALDEMAR GŁOWACKI Tak PL 403
TOMASZ HOFMAŃSKI PL 361
DARIUSZ JAROSIK Tak PL 388
JAKUB JAŚKIEWICZ PL 351
JAN KARBOWSKI Tak PL 424
WOJCIECH KMIECIK PL 430
PIOTR MARCINKOWSKI PL OSW TRI TEAM 427
ZBIGNIEW MATYSIK PL KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI 429
GERARD MICHAŚ Tak PL 376
KRZYSZTOF PANOWICZ Tak PL 415
DARIUSZ POCZTA PL KS KROTOSZ KROTOSZYN 379
PIOTR RUDOWICZ Tak PL KB CZARNE WILKI 359
JAROSLAW SITEK Tak PL OSW TRI TEAM 373
RAFAŁ SÓJKA PL 380
DARIUSZ SUŚ Tak PL 411
DANIEL WALCZAK Tak PL 389
RAFAŁ WARSZAWSKI PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 385
SŁAWOMIR WAWRZYNIAK PL 367
ROMAN ŻYMEŁKA PL 390
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 22 (Opłaconych: 11)
M5 - Mężczyźni M5 (mężczyźni, wiek: 50-59)
GRZEGORZ BEDNIK Tak PL RAJSPORT ACTIVE 370
PAWEŁ CZUCHRA Tak PL - 378
ANDRZEJ DUDEK Tak PL NIEZRZESZONY 419
ANDRZEJ HELICKI Tak PL NIEZRZESZONY 420
GRZEGORZ KUBICKI Tak PL 423
ALOJZY LORENC PL 406
MARIAN ŚWITOŃ PL BUKOWNICA BIEGA 421
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 7 (Opłaconych: 5)
M6 - Mężczyźni M6 (mężczyźni, wiek: 60-89)
JERZY CIAPIERZYŃSKI PL 426
EDWARD GOZDOWSKI Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP.
STANISŁAW MIELCZAREK Tak PL SENIOR61 360
WITOLD SITEK PL 374
JAN URBANIAK Tak PL 377
LEON WAWRZYNIAK PL 365
MARIAN ZIELONKA PL KS.MARATON OSTROW WLKP, 364
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 7 (Opłaconych: 3)
K1 - Kobiety K1 (kobiety, wiek: 16-19)
MAGDALENA SZCZAP PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety K2 (kobiety, wiek: 20-29)
YUILIA DIATLOVA UA 395
PATRYCJA KAPA PL 397
ARLETA LORENC PL KB CZARNE WILKI 404
MONIKA SZCZEPANEK PL 401
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety K3 (kobiety, wiek: 30-39)
MAGDALENA GIESZCZYŃSKA PL 368
IZABELA GRZEŚKIEWICZ Tak PL 383
JOANNA JÓZKOWIAK Tak PL 363
EMILIA KASPRZAK PL 422
AURELIA MIELCAREK PL 358
SWIETLANA OLINYK UA 396
ELŻBIETA PŁOTEK PL 353
ANNA TOMALAK PL 369
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 8 (Opłaconych: 2)
K4 - Kobiety K4 (kobiety, wiek: 40-49)
ELŻBIETA FRANKOWSKA Tak PL WKB PIAST WROCŁAW 354
JUSTYNA JANICKA-MADEJ Tak PL
ELWIRA MIELCAREK PL 386
JOANNA SUŚ Tak PL 410
MONIKA SZCZAP PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 5 (Opłaconych: 3)
K5 - Kobiety K5 (kobiety, wiek: 50-59)
MARIA WALCZAK PL 417
Ilość zgłoszeń w kategorii K5: 1 (Opłaconych: 0)
K6 - Kobiety K6 (kobiety, wiek: 60-69)
Ilość zgłoszeń w kategorii K6: 0


Ilość wszystkich zgłoszeń: 86 (Opłaconych: 39)