Besko / Puławy - Przełomy Wisłoka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
ANNA WILCZEK PL FENIX TYCHY
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
RENATA GLAZER PL AGREGATY EPS SYSTEM
JUSTYNA KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM
BEATA PRUSAK PL
KRYSTYNA SABAJ PL
MAŁGORZATA ZIMNICKA Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 1)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
KATARZYNA ORŁOWSKA PL ROGELLI TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 1 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
MICHAŁ NIEZGODA PL MTB MOSIR DUKLA
JAKUB OBITKO PL SPORTGANG WYSPORTOWANI RACING TEAM
ERNEST PIETRUSZKA Tak PL KTC KROSNO
JAKUB PRAJZNER Tak PL KTC KROSNO
DOMINIK SIWIEC Tak PL CYCLO CENTRUM 42SPORTS.PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 3)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
HUBERT DUDZIK PL MTB MOSIR DUKLA
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART NUTRAXX TEAM
ŁUKASZ HYRCHEL PL BIKEHEAD
WOJCIECH IMIELA PL SZMYD COACHING TEAM
PIOTR KUKLA PL JAS-KÓŁKA
MACIEJ MIERZEJEWSKI PL MTB MOSIR DUKLA
KAMIL MIESZCZAK Tak PL
KAROL MULARCZYK PL KTC KROSNO
KRYSTIAN TOCZEK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 9 (Opłaconych: 1)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
EDUARD ALICKUN Tak LT SII CYCLING TEAM
KAROL BORECZEK PL BIKE ATELIER TEAM
PIOTR CIESIELSKI Tak PL
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA
MACIEJ DURKALEC Tak PL PUŁAVELO
RAFAŁ FORYŚ PL DKK GRYF DEBICA
PAWEŁ JAŹWA PL TEAM SATEL
MAREK JURASZEK PL
JAROSŁAW KIELAR Tak PL ----
ŁUKASZ KMIECIK Tak PL PUŁAVELO
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM 723
SZYMON KORNAK PL
TOMASZ KOSIBA Tak PL
TOMASZ NOWAK PL
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM
PIOTR PIETROWSKI PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
PIOTR PIĘTA PL
BARTOSZ SIKORA PL SUPREME STYLE MATES
MACIEJ STANO Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 20 (Opłaconych: 9)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
SZYMON BATKOWSKI PL BSK MIÓD KOZACKI
MICHAŁ BIŃCZAK PL
JACEK CIECIERĘGA Tak PL DKK GRYF DEBICA
DARIUSZ GRELOWSKI PL JAS-KÓŁKA
MARIUSZ GRZEGRZÓŁKA Tak PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA
PAWEŁ KAŁUSZKA PL GATTA BIKE-RS
KONRAD KANDEFER PL
SZCZEPAN KONIECZNY PL AEROBIKE.EU TEAM
MAREK KOZŁOWSKI Tak PL
JERZY LIPPA PL MIKESZ TEAM
KAMIL MAJ PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS
SEBASTIAN PRUSAK PL
DOMINIK RYGAŁA PL JAS-KÓŁKA
GABRIEL SOWA PL DKK GRYF DEBICA
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL GATTA BIKE-RS
ROBERT TOBOLSZEWSKI PL HARDIX LUBLIN
ARTUR WOJTOWICZ Tak PL
MARCIN WOŁEK Tak PL 7BIKES.PL
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 19 (Opłaconych: 7)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
ZBIGNIEW FAL Tak PL SARONI-JAGU TEAM
RADZISŁAW JAROSZ Tak PL CTC SCOUT CZĘSTOCHOWA
ROBERT KUCAB PL KTC KROSNO
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM
STANISŁAW OKOŃSKI Tak PL JASTRZĘBIE ŁASKIE
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 721
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 720
ZBIGNIEW ZIELONKA PL SCS OSOZ RACING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 9 (Opłaconych: 6)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
JÓZEF BUŁKA PL ROAD MARATON TEAM 725
JAN CEGLAREK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 444
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
KRZYSZTOF GAJEWSKI PL
ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI Tak PL CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 724
JÓZEF ROKOSZ PL SARONI-JAGU TEAM
JANUSZ SIWIEC PL
JERZY ŻUBER PL ROWEROMANIA
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 9 (Opłaconych: 4)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 78 (Opłaconych: 31)