Besko / Puławy - Przełomy Wisłoka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Numer startowy
----
JAROSŁAW KIELAR 163
7BIKES.PL
MARCIN WOŁEK 126
AEROBIKE.EU TEAM
SZCZEPAN KONIECZNY
AGREGATY EPS SYSTEM
RENATA GLAZER 162
TOMASZ GLAZER 161
RYSZARD LEŚNIAK 202
BIKE ATELIER TEAM
KAROL BORECZEK 140
BIKEHEAD
ŁUKASZ HYRCHEL
BSK MIÓD KOZACKI
SZYMON BATKOWSKI
TOMASZ DEMBOWSKI
CTC SCOUT CZĘSTOCHOWA
RADZISŁAW JAROSZ 110
CYCLO CENTRUM 42SPORTS.PL
DOMINIK SIWIEC 143
CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA
ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI 114
DKK GRYF DEBICA
JACEK CIECIERĘGA 215
RAFAŁ FORYŚ 214
GABRIEL SOWA 213
EBICOM PM BIKE RACING TEAM
MATEUSZ BIELEŃ 195
MAŁGORZATA SUCHA 102
EWODD TEAM
GRZEGORZ PAWŁOWSKI 137
MIROSŁAW STOKŁOSA 138
FTI RACING TEAM
ZBIGNIEW KUPC 205
GATTA BIKE-RS
DARIUSZ MALINOWSKI 184
MIROSŁAW SÓLNICA 159
GATTA BIKE-RS
PAWEŁ KAŁUSZKA
GORLICKI KLUB CYKLISTÓW
WOJCIECH GORZKOWICZ 152
GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
ŁUKASZ CISZEK
HARDIX LUBLIN
ROBERT TOBOLSZEWSKI 187
HUZAR BIKE ACADEMY
MAŁGORZATA ZIMNICKA 104
IRON TEAM
STANISŁAW MARTOWICZ 120
JAS-KÓŁKA
DARIUSZ GRELOWSKI 208
MARCIN HUDOBA 197
PIOTR KUKLA 128
DARIUSZ POTONIEC 201
DARIUSZ PUZOŃ 127
AGNIESZKA RYGAŁA 199
DOMINIK RYGAŁA 196
JASTRZĘBIE ŁASKIE
STANISŁAW OKOŃSKI 107
JEDLICZE TEAM
KRZYSZTOF GAJDA
SŁAWOMIR SKÓRA 108
K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA
MARIUSZ GRZEGRZÓŁKA 134
KOLMARKA
PRZEMYSŁAW CZUGA 189
KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
ADAM FUDALI 206
KTC KROSNO
ROBERT KUCAB 148
KAROL MULARCZYK
ERNEST PIETRUSZKA 121
JAKUB PRAJZNER 207
LUBELSKI KLUB KOLARSKI
KAMIL MAJ
MAJKA DAYS
PIOTR TOMANA 160
MIKESZ TEAM
JERZY LIPPA
MTB MOSIR DUKLA
HUBERT DUDZIK 203
MACIEJ MIERZEJEWSKI 168
MICHAŁ NIEZGODA 170
JACEK SZCZUREK 188
PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
PIOTR PIETROWSKI 211
POLART NUTRAXX TEAM
DAMIAN GŁOWNIA
PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
JANUSZ CZAJKA 103
PUŁAVELO
PIOTR CIESIELSKI 193
MACIEJ DURKALEC 194
ŁUKASZ KMIECIK 191
ROAD MARATON TEAM
JÓZEF BUŁKA 725
JUSTYNA KOCOŃ
RAFAŁ KOCOŃ 723
ANNA MADEJ 605
MAREK PÓŁCHŁOPEK 724
BOGUSŁAW ROTTE 721
PIOTR WRONA 720
ROGELLI TEAM
MACIEJ ETGENS
KATARZYNA ORŁOWSKA
ZDZISŁAW PROCHOŃ
ROWEROMANIA
JERZY ŻUBER 113
RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM
KAMILA WÓJCIKIEWICZ 212
SARONI-JAGU TEAM
ZBIGNIEW FAL 129
JÓZEF ROKOSZ 130
SCS OSOZ RACING TEAM
DAMIAN BARTOSZEK 123
ADAM ŚLĄZAK 124
ZBIGNIEW ZIELONKA 125
SIGMA CENTRUM BUDOWNICTWA - SANOK
ARTUR DZIOBA 150
SII CYCLING TEAM
EDUARD ALICKUN 144
KORNEL OLSZEWSKI 145
SPOKOJNIE SPOKOJNIE
AGATA MIĘKINIA 118
WOJCIECH MIĘKINIA 119
PIOTR PIECHNIK
SPORTGANG WYSPORTOWANI RACING TEAM
JAKUB OBITKO 176
STS JORDAN WOLA MAŁA
MATEUSZ BURDA 133
SUPREME STYLE MATES
EWA SIKORA
BARTOSZ SIKORA
SWIMRUN.PL/DOTFIZJO
ANDRZEJ UHL 151
SZMYD COACHING TEAM
JAN CEGLAREK 444
WOJCIECH IMIELA 177
ANNA WILCZEK 178
TANIEODZYWKI CYCLING TEAM
DANIEL AUGUSTYN 154
TEAM SATEL
PAWEŁ JAŹWA 105
ŻBIK-KOMAŃCZA
PAWEŁ DOŁŻYCKI 122
ZKS STAL RZESZÓW
SZYMON KOZŁOWSKI 182


Ilość wszystkich zgłoszeń: 94