Bieg Świętego Dominika: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety OPEN (kobiety, wiek: 16-99)
MAGDALENA BALCAREK Tak PL 101
ANITA BRZDĘK PL LEŚNIK OLIMPIJCZYCY 102
ULA CIEŚLAR PL DG CROSS 103
BEATA DZIADEK Tak PL 104
NATALIA GAŁKA Tak PL 105
KAZIMIERA HUBKA Tak PL ZZG W POLSCE KWK MAKOSZOWY 106
EWELINA KAFKA Tak PL LICHOTA TEAM 107
KRYSTYNA KANIA Tak PL 108
MARIA KIECOŃ Tak PL 110
IRENA KIECOŃ Tak PL 109
ANNA KOTOWICZ Tak PL 111
KATARZYNA KUČERKA Tak PL 112
MAGDALENA MATULA-KISIAŁA Tak PL 113
MARIA MIGACZ PL 114
AGATA MYNARZ PL 115
ANGELIKA NOGA PL KĘCKIE HARPAGANY 116
KATARZYNA PARZYCH PL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM 117
SYLWIA SIKORA Tak PL 119
JOANNA SIKORA Tak PL 118
AGNIE SPYT-POWROŹNIK Tak PL 120
EWELINA STOMPEL Tak PL 121
AGNIESZKA SZOTKOWSKA-ŚLEDŹ Tak PL 122
EWA WACŁAWIK PL FANTASTIC TEAM ANNA SIKORA 123
AGNIESZKA WILK Tak PL 124
GRAŻYNA ZĘBIK PL 125
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 25 (Opłaconych: 17)
M - Mężczyźni OPEN (mężczyźni, wiek: 16-99)
PAWEL ADAMCZYK Tak PL 126
EDUARD ALICKUN LT SII CYCLING TEAM 127
WOJCIECH BĄK Tak PL 128
MIŁOSZ BIK PL 129
RAFAŁ BŁAHUT Tak PL OLZA CIESZYN 130
JAKUB BOCHENEK Tak PL 131
DARIUSZ BRACHMAŃSKI Tak PL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM 132
ARIEL BROŃCZYK PL 133
ŁUKASZ CHLEBEK PL 134
KRZYSZTOF CZUPRYŃSKI Tak PL 135
TOMASZ CZYŻ PL FANTASTIC ANIA SIKORA 136
DAMIAN DZIADEK PL 137
ŁUKASZ DZIĘGIELOWSKI PL 138
JÓZEF FERFECKI PL 139
DAWID FIGOŁUSZKA Tak PL 140
PIOTR GAŚ Tak PL KRT 141
STANISŁAW GORZOŁKA PL 142
ANDRZEJ HERZYK Tak PL 143
JERZY HUBKA Tak PL ZZG W POLSCE KWK MAKOSZOWY 144
MATEUSZ JAWORSKI PL 145
TADEUSZ KĘDZIERSKI Tak PL 146
PIOTR KIECOŃ Tak PL 147
ADAM KORDYŚ Tak PL KLUB BIEGOWY SZUSZARNIA 148
PIOTR KRYCZEK PL GYM EL TORO RUNNING TEAM 149
JAKUB KUČERKA Tak CZ KASIA I KUBA 150
JAKUB KUKLIŃSKI Tak PL IRUN MAIDEN TEAM 151
SŁAWOMIR KUKUCZKA Tak PL 152
MICHAŁ KUPRYCIUK Tak PL 153
WOJCIECH LICHOTA PL SZOSTTEAM/LICHOTATEAM 154
DAMIAN LUBER PL 155
ŁUKASZ MACH Tak PL BIEGACZ 156
ADAM MALINA Tak PL ŚWIERCZYNIEC RUNNING 157
JERZY MATEJKO PL 158
MAREK MATYKIEWICZ Tak PL LICHOTA TEAM 159
PIOTR MICHALSKI Tak PL 160
DANIEL MIKIELSKI Tak PL 161
ROBERT ORAWSKI Tak PL 162
STANISŁAW PIELA Tak PL 163
PAWEŁ PIWOWARCZYK Tak PL ROZBIEGANE DOBCZYCE 164
MAREK PODESZWA Tak PL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM 165
GRZEGORZ PRZYŁUCKI PL 166
MARCIN RATAJCZAK Tak PL 167
KRZYSZTOF ROZMUS Tak PL 168
MIECZYSŁAW SIKORA PL 169
PIOTR SIKORA Tak PL 170
ANDRZEJ SIWCZYK PL 171
ANDRZEJ SMUDA PL AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE 172
ZBIGNIEW STĘPLOWSKI Tak PL 173
GRZEGORZ STUDNIK PL 174
PAWEŁ SZAFRANEK Tak PL 175
ŁUKASZ UBDA PL OPONY-SERAFINOWSKI 176
MATEUSZ WANTULOK PL 177
PAWEŁ WANTULOK Tak PL 178
PIOTR ZIENKIEWICZ Tak PL 179
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 54 (Opłaconych: 33)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 79 (Opłaconych: 50)