Bike Atelier MTB Maraton 2016 - Dystans HOBBY - Psary: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
HR-C0 - Chłopcy do lat 9 (mężczyźni, wiek: 1-9)
DOMINIK BARTOSIEWICZ Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 5358
KAMIL KWIATKOWSKI Tak PL ŻORY 5551
MACIEJ ŚLIŻ Tak PL MYK MYK SIEWIERZ 5449
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-C0: 3 (Opłaconych: 3)
HR-C1 - Chłopcy 10 - 11 lat (mężczyźni, wiek: 10-11)
KAMIL BERNAŚ Tak PL 5569
MAKSYMILIAN CISAK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 5459
KACPER KAJDEWICZ Tak PL 5205
MICHAŁ SIKORA Tak PL 5598
JEREMIASZ SYREK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 5744
MATEUSZ TONDOS Tak PL 5861
DARIUSZ WALKIEWICZ Tak PL 5309
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-C1: 7 (Opłaconych: 7)
HR-C2 - Chłopcy 12 - 13 lat (mężczyźni, wiek: 12-13)
KACPER CHOJNACKI Tak PL CHOJNACKI MTB TEAM 5373
MICHAŁ GDESZ Tak PL 5732
JAKUB GRYCMAN Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 5003
MATEUSZ GWIAZDA Tak PL RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM 5731
JAKUB KISZEL Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 5210
MATEUSZ ŁAPIN Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 5024
JAN PISKORNIK Tak PL 5584
SZYMON SMOŁKA Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 5233
MATEUSZ SMUDA Tak PL 5150
RADOSŁAW ŚLIWAKOWSKI Tak PL JURA BIKE CZESTOCHOWA 5444
PIOTR WASILEWSKI Tak PL 5521
IGOR WÓJCIK Tak PL ŻORY 5396
WOJCIECH ZIELIŃSKI Tak PL 5790
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-C2: 13 (Opłaconych: 13)
HR-C3 - Chłopcy 14 - 15 lat (mężczyźni, wiek: 14-15)
KAROL BARYŁA Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5286
DAWID BLUSZCZ Tak PL 5631
DOMINIK GONDRO Tak PL 5107
MICHAŁ JURCZYKOWSKI Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 5570
KACPER KACZMARZYK Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5873
TYMOTEUSZ KĘDZIOR Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 5302
PAWEŁ KRAŚNICKI Tak PL MMBIKE TEAM 5274
MICHAŁ KWIATEK Tak PL HARD BIKE TĘCZA TENCZYNEK 5607
DOMINIK ŁUCKI Tak PL 5632
PAWEŁ PIEKORZ Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 5458
MIKOŁAJ PRICOP Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 5457
KAMIL RADOSŁAWSKI Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5293
PIOTR ŚLIWIŃSKI Tak PL BIKEBOARD 5310
SAMUEL ŚWIERCZYŃSKI Tak PL RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM 5777
TOMASZ TOMERA Tak PL 5397
DOMINIK WIECZOREK Tak PL LEADER FOX MTB TEAM 5368
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-C3: 16 (Opłaconych: 16)
H-M0 - Mężczyźni 16 - 18 lat (mężczyźni, wiek: 16-18)
ANDRZEJ BARYLUK Tak PL 5048
MICHAŁ BRYŁA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 5158
SEBASTIAN CICHOŃ Tak PL 5743
PAWEŁ CIERESZKO Tak PL 5365
KRZYSZTOF DAWIDOWICZ Tak PL LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM 5795
MATEUSZ FELIŃSKI Tak PL 5443
SEBASTIAN GRABIS Tak PL 5523
TOMASZ KARCZMAREK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 5490
JAKUB KRUKOWSKI Tak PL 5162
MATEUSZ PASICH Tak PL 5563
PAWEŁ URZENITZOK Tak PL 5807
TOMASZ WARKOCZ Tak PL 5751
RADOSŁAW WISZNIEWSKI Tak PL 5594
Ilość zgłoszeń w kategorii H-M0: 13 (Opłaconych: 13)
H-M1 - Mężczyźni 19 - 35 lat (mężczyźni, wiek: 19-35)
DAMIAN BACHNIAK Tak PL WWW.EROWERY.PL CZĘSTOCHOWA 5473
KRYSTIAN BANACH Tak PL MB RECORDS 5718
ROBERT BARCZYK Tak PL 5617
PRZEMYSŁAW BARDZYŃSKI Tak PL 5773
ARTUR BEDNARCZYK Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 5137
PAWEŁ BIJAK Tak PL 5817
ADAM BIJAK Tak PL 5219
ANDRZEJ BINKOWSKI Tak PL 5070
SZYMON BORUTA Tak PL 5101
ADRIAN BORUTA Tak PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 5266
LUKASZ BRONIKOWSKI Tak PL 5642
SZYMON CHROMIK Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 5475
ADRIAN ĆWIKLIŃSKI Tak PL 5633
JAROSŁAW DOBOSZ Tak PL AMATOR 5677
MACIEJ DOMAGALSKI Tak PL 5165
PAWEŁ DRAGON Tak PL 5576
TOMASZ DRZEWIECKI Tak PL 5304
KAMIL DUDA Tak PL 5749
PAWEŁ DWORNICZAK Tak PL 5345
ŁUKASZ DZIĘCIOŁ Tak PL 5750
ADRIAN FÄHRMANN Tak PL 5815
MATEUSZ GÓRA PL
MICHAŁ GRZEBINOGA Tak PL 5426
RAFAŁ HADZIK Tak PL 5062
KAMIL HARNOS Tak PL 5727
MARCIN HELLER Tak PL 5010
KRYSTIAN HOLEWA Tak PL 5424
PATRYK JAHN Tak PL 5687
MATEUSZ JAHN Tak PL 5688
ŁUKASZ JĘDRZEJKIEWICZ PL
KAMIL KALAMARZ Tak PL 5793
JÓZEF KANSY Tak PL 5650
ADAM KARCZMAREK Tak PL 5152
TOMASZ KASPRUS Tak PL 5818
ŁUKASZ KOCH Tak PL 5179
JAKUB KOL Tak PL 5812
MARCIN KONIECZNY Tak PL LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM 5170
ŁUKASZ KOPISZKA Tak PL 5407
MICHAŁ KORNAS Tak PL 5827
RAFAŁ KOSECKI Tak PL ESTILE RACING TEAM 5316
ŁUKASZ KOZUBEK Tak PL 5228
PIOTR KRZYSTECZKO Tak PL 5534
KAMIL KRZYŚ PL
PRZEMYSŁAW KUCHARSKI Tak PL GHOSTBIKERS 5253
MIKOŁAJ KUKURBA Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 5021
KAMIL KULAWIK Tak PL 5196
KRZYSZTOF KUZIEL Tak PL 5541
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 5539
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 5721
BARTOSZ ŁĄDKA Tak PL 5811
RAFAŁ ŁOPATECKI Tak PL POLART NUTRAXX SMP TEAM 5495
RAFAŁ MALIK Tak PL 5375
MARCIN MICHALEWICZ Tak PL IT-TECHNOLOGIES.PL 5337
PIOTR MŁOCEK Tak PL 5208
MAREK MORAWIEC Tak PL 5868
PIOTR MUCHA Tak PL 5776
DAMIAN MUSIAŁ Tak PL 5294
MARCIN MUSIAŁ Tak PL 5596
TOMASZ MUSIOŁ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 5317
ŁUKASZ NAPORA PL
BARTŁOMIEJ NOWACKI Tak PL 5104
KRZYSZTOF NOWAK Tak PL 5629
ADAM NOWOMIEJSKI Tak PL 5792
DAWID NOWOSIAD Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5243
MARCIN NYCZ Tak PL 5476
PIOTR PASTERNAK Tak PL 5157
JAKUB PASTERNAK Tak PL 5156
PIOTR PIECH Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5724
ŁUKASZ PIEGZA Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5591
PAWEŁ PIĘTA Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 5572
MIŁOSZ PILCH Tak PL EXPO KRAKÓW BIKE TEAM 5859
MARCIN PISZCZEK Tak PL 5877
KAMIL PODLEŚ Tak PL SUPER STAŚ 5120
PIOTR RUSEK Tak PL 5322
MICHAŁ SAMBOR Tak PL 5525
ADAM SKUTA Tak PL 5748
PAWEŁ SŁOMIANY Tak PL 4 PARTNERS 5440
GRZEGORZ SMACZYŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 5323
KAMIL SMOŁKA Tak PL 5813
KAMIL SURAWSKI PL 5332
SYLWESTER SZAŁAŃSKI Tak PL ELPLAST TEAM 5072
WOJCIECH SZCZEGIELNIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 5826
ANDRZEJ SZCZYGIEŁ Tak PL 5583
PRZEMYSŁAW SZENDRA Tak PL LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM 5794
JAROSŁAW SZKUĆ Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 5498
BARTOSZ ŚWIDER Tak PL 5431
TOMASZ ŚWIĘTEK Tak PL 5814
ŁUKASZ ŚWIĘTEK Tak PL 5852
SZYMON TOKARZ Tak PL 5595
DANIEL TORZEWSKI Tak PL 5775
PRZEMEK TRELIŃSKI PL 5056
MARCIN WILK Tak PL 5059
ARKADIUSZ WINKLER Tak PL 5821
GRZEGORZ WOJCIECHOWSKI PL
GRZEGORZ WOJNAR Tak PL ULTRA-BIKE TEAM 5255
JANUSZ WOJNAR Tak PL 5079
TOMASZ WÓJCIK Tak PL 5033
MACIEJ WRÓBLEWSKI Tak PL EXPO KRAKÓW BIKE TEAM 5809
MARCIN ZAWADZKI Tak PL 5136
BARTOSZ ZIMOŃSKI Tak PL 5863
MAREK ZUB Tak PL 5720
SEBASTIAN ŻERO Tak PL GHOSTBIKERS 5400
GRZEGORZ ŻOŁNA Tak PL WWW.FORCE-COMPONENTS.PL 5702
Ilość zgłoszeń w kategorii H-M1: 103 (Opłaconych: 96)
H-M2 - Mężczyźni 36 - 49 lat (mężczyźni, wiek: 36-49)
JACEK BANDURA Tak PL CICHY BIKE TEAM 5505
BARTŁOMIEJ BARA Tak PL 5433
MARRIUSZ BERNAŚ Tak PL 5823
PATRYK BIESZCZAD Tak PL LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM 5603
MAREK BOBAKOWSKI PL 5402
TOMASZ BOSOWSKI Tak PL 5643
MARCIN BUCZYŃSKI Tak PL MB RECORDS 5061
MARIUSZ BUGAJSKI Tak PL 5231
PAWEŁ CAŁKA Tak PL PANK TEAM 5103
JACEK CHMIELARCZYK Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 5100
SŁAWOMIR CHRZANOWSKI Tak PL VERGE 5651
PRZEMYSŁAW CICHOŃ Tak PL 5269
ERNEST CICHOŃ Tak PL LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM 5697
ARKADIUSZ CISAK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY
RAFAŁ CYRUS Tak PL 5544
TOMASZ CZARNECKI Tak PL 5275
ADAM DĄBROWSKI Tak PL ADMINN 5298
ARTUR DZIACKO Tak PL 5628
DAWID FAŁEK Tak PL 5106
MACIEJ FIALKIEWICZ Tak PL 5016
MAREK FRYDA Tak PL 5789
ŁUKASZ FUNDOWICZ Tak PL 5611
MARIUSZ GAJAK Tak PL 5299
ROMAN GŁADYSZ Tak PL 5825
GRZEGORZ GŁODEK Tak PL 5256
RAFAŁ GOŁY Tak PL LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM 5876
PRZEMYSŁAW GRYCMAN Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 5672
GRZEGORZ GUZIK Tak PL 5788
BARTOSZ JANIK Tak PL 5496
BARTŁOMIEJ JANUSZ Tak PL 5031
PIOTR JAROSZ Tak PL 5774
PIOTR KĘDZIOR Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 5301
KRZYSZTOF KOLKA Tak PL 5111
PAWEŁ KOLON Tak PL 5733
MARCIN KONIECZNY PL 5723
ADAM KOŃCZAL Tak PL 5359
PIOTR KOSTRZEWA Tak PL 5254
TOMASZ KOŚLACZ PL
TOMASZ KOTULIŃSKI Tak PL 5090
MIROSŁAW KOWALCZYK Tak PL 5555
MIROSŁAW KOWALIK Tak PL 5403
KRZYSZTOF KOZIŃSKI Tak PL 5279
ARKADIUSZ KOZIOŁ Tak PL 5092
PIOTR KRUKOWSKI Tak PL 5164
PIOTR KRYCZEK Tak PL HARD BIKE TĘCZA TENCZYNEK 5060
GRZEGORZ KRZEWSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1066
GRZEGORZ KUBACZKA Tak PL AG-ARCHITEKCI.PL 5703
PAWEŁ KUBICKI PL 5251
MARCIN KUŁACH Tak PL 5574
MAREK ŁAPIN Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 5025
BOGDAN MAKUCHOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 5489
GRZEGORZ MALEC Tak PL 5867
WOJCIECH MALEŃSKI Tak PL 5499
WOJCIECH MATIASZEK Tak PL 5051
WALDEMAR MIKA Tak PL 5037
TOMASZ MIKOŁAJCZYK Tak PL 5418
PRZEMEK MORMUL Tak PL 5211
DARIUSZ MORUŚ Tak PL 5404
DARIUSZ MUSIALIK Tak PL BIKE TEAM GALILEO 5209
DARIUSZ MYMA Tak PL 5435
ADRIAN NAWROCKI Tak PL 5618
MARCIN NIKONOWICZ Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5822
ŁUKASZ NOWAK PL 5742
ROBERT NOWOSIAD Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5244
TOMASZ OZIMEK Tak PL 5249
PIOTR PANASIUK Tak PL 5712
TOMASZ PAWLIK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 5398
MARIUSZ PIETRAS Tak PL 5347
ANDRZEJ PIOTROWSKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 5747
SEBASTIAN PONDO Tak PL 5524
MARCIN POREMBSKI Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 5508
MACIEJ PUŁKOWNIK Tak PL 5787
TOMASZ PYKA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 5487
WOJCIECH PYTLIK Tak PL 5032
MARIUSZ RECZKO Tak PL 5719
MICHAŁ RUDNOW Tak PL RUDBIKERS 5745
PRZEMYSŁAW RUSIN Tak PL UKS SOKÓŁ KĘTY 5791
PIOTR RYGLEWSKI Tak PL PM BIKE 5422
MARIUSZ SALAMON Tak PL 5621
MICHAŁ SERAFIN Tak PL AMBITNI AMATORZY 5660
JACEK SEWERYŃSKI Tak PL 5197
PIOTR SIEMIŃSKI Tak PL 5123
DAMIAN SIKORA Tak PL 5606
ANDRZEJ SKRZYPIEC Tak PL 5022
ALEKSANDER SŁOMKA Tak PL DBN 5159
GRZEGORZ SOBIECKI Tak PL 5637
KRZYSZTOF SPŁAWSKI Tak PL BMC RACE CREW 5588
PAWEŁ STARZYCKI Tak PL CHOMA SPORT TRENER 5126
ADAM STERNAL Tak PL 5127
ŁUKASZ STRZELEC Tak PL 5128
TOMASZ SZCZESZAK Tak PL 5260
DAMIAN ŚLĘCZKA Tak PL 5172
WOJCIECH ŚLIWIŃSKI Tak PL BIKEBOARD 5308
ŁUKASZ TONDOS Tak PL 5828
WOJCIECH WALAWENDER Tak PL 5549
PAWEŁ WALIGÓRA Tak PL 5362
PIOTR WIĄCEK Tak PL 5081
DANIEL WIESZOŁEK PL
SZYMON WITKOWSKI Tak PL 5295
MICHAŁ WÓJCIK Tak PL 5573
KRZYSZTOF ZALEWSKI Tak PL 5816
ROBERT ŻUREK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 5728
Ilość zgłoszeń w kategorii H-M2: 102 (Opłaconych: 96)
H-M3 - Mężczyźni powyżej 50 lat (mężczyźni, wiek: 50-99)
RYSZARD BACA Tak PL 5416
TADEUSZ BONK Tak PL BEER TEAM 5180
JANUSZ CZERW Tak PL 5722
MAREK ĆWIK Tak PL 5306
MAREK DOBROWOLSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 5321
ZBIGNIEW DOMŻALSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5577
RAFAŁ DRZEWIECKI Tak PL 5305
PIOTR DZIEDZIC Tak PL 5734
RYSZARD FIALKIEWICZ Tak PL 5414
MIROSŁAW KALINOWSKI Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 5500
MAREK KAMIŃSKI Tak PL TWOMARK TEAM 5272
ZYGMUNT KAPALA Tak PL 5008
MAREK KLEIN Tak PL 5110
JAROSŁAW KNAFEL Tak PL 5808
ANDRZEJ MARTYNOWICZ PL 5115
JERZY MAZUR Tak PL 5415
GRZEGORZ NAWROCKI Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5290
ANDRZEJ ORLIKOWSKI Tak PL 5655
GRZEGORZ PIEGZA Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5336
ADAM PRZEJCZOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 5215
RYSZARD ROKOSZ Tak PL 5504
PIOTR SERAFINOWSKI Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 5824
JANUSZ TRZCIONKA Tak PL ISKRA PSARY 5829
ZBIGNIEW ZAJĄC Tak PL MMBIKE TEAM 5259
Ilość zgłoszeń w kategorii H-M3: 24 (Opłaconych: 23)
HR-D0 - Dziewczęta do lat 9 (kobiety, wiek: 1-9)
MATYLDA MORAWSKA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 5429
MILENA TOKARSKA Tak PL 5200
KAROLINA WIECZOREK Tak PL ORBEA POLSPORT GROUP 5705
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-D0: 3 (Opłaconych: 3)
HR-D1 - Dziewczęta 10 - 11 lat (kobiety, wiek: 10-11)
JULIA BISKUP Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 5701
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-D1: 1 (Opłaconych: 1)
HR-D2 - Dziewczęta 12 - 13 lat (kobiety, wiek: 12-13)
PAULINA BOREK PL YELLOBIKE 5706
JULIA GAJDZIK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 5474
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-D2: 2 (Opłaconych: 1)
HR-D3 - Dziewczęta 14 - 15 lat (kobiety, wiek: 14-15)
WIKTORIA RYSZKA Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 5460
POLA WIECZOREK Tak PL ORBEA POLSPORT GROUP 5350
Ilość zgłoszeń w kategorii HR-D3: 2 (Opłaconych: 2)
H-K0 - Kobiety 16 - 18 lat (kobiety, wiek: 16-18)
SANDRA ADAMCZYK Tak PL MIKESZ TEAM 5353
KAROLINA KASPRZYK Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 5356
Ilość zgłoszeń w kategorii H-K0: 2 (Opłaconych: 2)
H-K1 - Kobiety 19 - 35 lat (kobiety, wiek: 19-35)
KAROLINA ALVES Tak PL 5453
KATARZYNA BACHNIAK Tak PL WWW.EROWERY.PL CZĘSTOCHOWA 5472
KAROLINA CHUDEK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 5456
KAROLINA DRAGON Tak PL 5571
ANNA FIALKIEWICZ Tak PL 5413
MONIKA FRYSTACKA Tak PL 5169
MONIKA GRZEBINOGA Tak PL 5027
DAGMARA HELMAN Tak PL HELMAN SPORT 5109
LIWIA KAPUŚCIK Tak PL 5328
ANNA KLEIN Tak PL 5267
BEATA KRENZEL PL KU AZS WSZOP
AGNIESZKA MULARCZYK PL JURA BIKE CZESTOCHOWA 5455
KATARZYNA MYSIURA Tak PL 5696
ALEKSANDRA STAWARZ Tak PL 5566
JOANNA SZEWCZYK Tak PL 5168
MICHALINA TREFON Tak PL 5820
MAŁGORZATA WOJDANOWSKA Tak PL 5819
DAGMARA ŻERO Tak PL GHOSTBIKERS 5401
Ilość zgłoszeń w kategorii H-K1: 18 (Opłaconych: 16)
H-K2 - Kobiety 36 - 49 lat (kobiety, wiek: 36-49)
JOANNA BOREK Tak PL YELLOBIKE 5578
ILONA CIERPIAŁ Tak PL 5258
IZABELA DUDEK Tak PL 5830
SŁAWOMIRA GAJDZIK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 5421
GABRIELA JĄCZYK Tak PL 5810
BEATA KNAPIK PL 5445
BEATA LEŚNIEWSKA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 5485
EMILIA LIBISZEWSKA Tak PL 5870
EMILIA LIBISZEWSKA Tak PL
KATARZYNA ŁAKOMSKA Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 5242
MIRELA ŁAPIN Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 5026
KATARZYNA MARTYNOWICZ PL 5116
KATARZYNA MIĘTKIEWICZ Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 5303
EWA PIELA PL BIKE TEAM GALILEO
ANNA POREMBSKA Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 5638
JUSTYNA SALAMON Tak PL 5620
KAROLINA SAMBORSKA Tak PL 5763
MAŁGORZATA STOLAREK Tak PL 5482
ANNA ŚLUSARCZYK Tak PL 5679
AGNIESZKA WOJTKIEWICZ Tak PL 5131
ALICJA ZACZYK Tak PL CHOMA SPORT TRENER 5135
Ilość zgłoszeń w kategorii H-K2: 21 (Opłaconych: 18)
H-K3 - Kobiety powyżej 50 lat (kobiety, wiek: 50-99)
VIOLETTA BUBNOWSKA Tak PL NIEDARY POD LASEM MTB TEAM 5360
MAŁGORZATA KALINOWSKA Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 5502
ILONA PIEKIELNIAK Tak PL 5300
HALINA PIELECH Tak PL 5198
Ilość zgłoszeń w kategorii H-K3: 4 (Opłaconych: 4)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 334 (Opłaconych: 314)