Bike Atelier MTB Maraton 2016 - Dystans PRO - Gliwice: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
P-M0 - Mężczyźni 16 - 18 lat (mężczyźni, wiek: 16-18)
REMIGIUSZ CHOMIUK Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1069
KRZYSZTOF DAWIDOWICZ PL LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM 5795
DAWID JONA PL GK BIKE ATELIER GLIWICE 5547
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 1606
PIOTR KAROŃ Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 1736
PAWEŁ SKOWRON Tak PL BIKEHEAD 1061
SZYMON STANIOR Tak PL 1197
MATEUSZ SZEWCZYK Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1147
MACIEJ ŚCIERSKI Tak PL 1663
MAREK ZYCH Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1589
Ilość zgłoszeń w kategorii P-M0: 10 (Opłaconych: 8)
P-M20 - Mężczyźni 19 - 29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
MARCIN BARTOLEWSKI PL SCOUT CZĘSTOCHOWA
ADRIAN BIKSA Tak PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 1160
ŁUKASZ CHALASTRA Tak PL RAFAKO MTB TEAM 1472
PATRYK CHOMIUK Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1068
TOMASZ CIEŚLAR Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1818
TOMASZ DYGACZ Tak PL TAURUS KREIDLER MTB TEAM 1358
KRZYSZTOF ELWART Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 1594
MICHAŁ FICEK Tak PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 1001
DANIEL GOLA Tak PL MMBIKE TEAM 1473
DOMINIK GOS PL KKS SOKÓŁ KĘTY
MACIEJ JAWORSKI Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1137
FILIP KONIECZNY Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1640
MARIUSZ KOZAK Tak PL 1194
KAROL KRÓL Tak PL HENIUŚ 1468
ARTUR KUBIK PL
MICHAŁ KUCEWICZ Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1003
KAROL KUCIĘBA Tak PL CORRATEC TEAM 1466
PAWEŁ KURZYCA Tak PL RAFAKO MTB TEAM 1121
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1583
JACEK KWIECIEŃ PL
MICHAŁ LASKOWSKI Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1544
MACIEJ LISOWSKI Tak PL 1588
KAMIL LUBERDA Tak PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 1856
FILIP MATOSZKO Tak PL TWOMARK TEAM 1947
TOMASZ NOWAK Tak PL BIKEHEAD 1064
KRZYSZTOF PAŁĘGA Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1144
MACIEJ PITACH Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1581
SIMONE PONZINI PL
MICHAŁ ROGOSZ PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 5753
PIOTR SAMOLEWSKI Tak PL 1621
MARCIN SARKOWICZ Tak PL 1650
ROBERT SKROBOL Tak PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 1620
DANIEL SMOLARZ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 1768
MICHAŁ TURSKI Tak PL SERWIS JURAJSKI MTB TEAM 1767
MATEUSZ UŁAMEK Tak PL MITUTOYO AZS WRATISLAVIA 1727
MATEUSZ ZAJT Tak PL 1644
Ilość zgłoszeń w kategorii P-M20: 36 (Opłaconych: 30)
P-M30 - Mężczyźni 30 - 39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
SZYMON BANACH Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 1189
EMIL BARAŃSKI Tak PL ESTILE RACING TEAM 1168
DARIUSZ BATEK Tak PL 1330
PIOTR BIENER Tak PL LEMONBIKE.EU - KOBA RACING TEAM 1738
MARCIN BLUSZCZ Tak PL MIKESZ TEAM 1622
SEBASTIAN BUCHNIK Tak PL 1785
RAFAŁ BUKOWSKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 1161
GRZEGORZ CHOCHÓŁ Tak PL HENIUŚ 1467
WOJCIECH CICHY PL 1396
GRZEGORZ DYSZKOWSKI Tak PL WHONDERFUL CHILDRENS OF TWO PEDALS 1639
ADAM DZIUK Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1136
BARTOSZ FETLER Tak PL AB-MICRO TEAM 1613
ADAM GALMAN Tak PL 5771
SEBASTIAN GLOBISZ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1578
GRZEGORZ GOLEŃ Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1660
WOJCIECH GRUSZCZYŃSKI Tak PL 1766
PIOTR GUMIENIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1577
RAFAŁ HADZIK Tak PL 1469
PRZEMYSŁAW HAJDAS Tak PL WHONDERFUL CHILDRENS OF TWO PEDALS 1110
WOJCIECH HALEJAK Tak PL 1795
JAROSŁAW HAŁAS Tak PL BIKEBOARD 1193
ADAM HANTULIK Tak PL 1356
ANDRZEJ HAPEK Tak PL 1111
KRZYSZTOF HRYŃ Tak PL 1471
ARKADIUSZ JEDRYKA GB
ARTUR JUSZCZAK Tak PL TOMAZIBIKE JASTRZĘBIE 1853
MARCIN JUZEPCZUK Tak PL 1911
ARTUR KAJDEWICZ Tak PL 1336
MARCIN KALITA Tak PL 1112
JÓZEF KANSY Tak PL 1745
ŁUKASZ KIERUZEL Tak PL NUDEL TEAM 1636
MARCIN KLIK Tak PL 1400
ZBIEGNIEW KMIEĆ Tak PL 1797
TOMASZ KOMANDER Tak PL 1488
MARCIN KONIECZNY Tak PL 5723
DANIEL KORCZ Tak PL TRIATHLON X-TEAM 1891
BARTOSZ KOSZOREK Tak PL 1371
PAWEŁ KOZIOŁ Tak PL 1632
KRZYSZTOF KUCZYŃSKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 1685
SZYMON KURCZOK Tak PL PM BIKE RYBNIK 1120
JAROSŁAW LESISZ Tak PL VELONEWS.PL 1679
MICHAŁ MARKIEL Tak PL 1802
PAWEŁ MAZUR Tak PL NUDEL TEAM 1668
ŁUKASZ MĘDRZECKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 1023
PAWEŁ MIESZCZAK Tak PL BIKEHEAD 1054
ALEKSANDER MIESZCZAK Tak PL BIKEHEAD 1055
JACEK MIĘTKIEWICZ Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 1537
PIOTR MOSUR Tak PL NUDEL TEAM 1017
SEBASTIAN MUCZEK - LOKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1573
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 1526
JAKUB NANOWSKI Tak PL SRIT 1507
MICHAŁ NEMŚ Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1142
SEWERYN NIESLER Tak PL LEŚNE ŁOSOSIE 1344
ROBERT OSIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1600
MARCIN OSTAPIUK Tak PL 1630
PAWEŁ PABICH Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1143
ARKADIUSZ PASZENDA Tak PL 1801
BARTOSZ PAWEŁCZYK PL 1550
PAWEŁ PIASECKI PL BBRIDERZ.PL 1403
PATRYK PIASECKI Tak PL 1465
PRZEMYSŁAW PIASEK Tak PL 1788
MARCIN PRONCZUK Tak PL 1130
ROBERT RACZYŃSKI PL TOMAZIBIKE JASTRZĘBIE
RAFAŁ RAKOCZY Tak PL 1372
MICHAŁ RANIK Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 1092
PIOTR ROMAŃSKI Tak PL JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY 1370
PIOTR RUDZIEWICZ Tak PL 1354
MAREK RUMAN Tak PL 1470
JACEK RZODKIEWICZ Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 1421
MICHAŁ SITARZ Tak PL GTT CYCLING TEAM 1422
PIOTR STANISZEWSKI Tak PL BIKEHEAD 1052
DARIUSZ STASIAK Tak PL 1834
TOMASZ SZOLC Tak PL NUDEL TEAM 1634
ŁUKASZ SZOSTAK Tak PL 1343
JACEK SZYMAŃSKI Tak PL BRUDNE POŁUDNIE 1487
TOMASZ TARCZEWSKI PL
PAWEŁ URBAŃCZYK Tak PL HOTEL PODIUM DIAGNOSTIX TEAM 1407
ŁUKASZ WALENTEK Tak PL STOM-KA 1920
PAWEŁ WIENDLOCHA Tak PL 1157
ŁUKASZ WLAZŁOWSKI Tak PL 1744
ŁUKASZ WOJTYSIAK PL 1855
ANDRZEJ WOŹNICA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1570
TOMASZ WOŹNY Tak PL BIKEHEAD 1787
ŁUKASZ ZAJĄC Tak PL 1412
MARCIN ZAJT Tak PL 1409
MATEUSZ ZOŃ Tak PL TAURUS KREIDLER MTB TEAM 1002
MARCIN ŻURAWIK Tak PL MMBIKE TEAM 1773
Ilość zgłoszeń w kategorii P-M30: 87 (Opłaconych: 80)
P-M40 - Mężczyźni 40 - 49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
WOJCIECH ANDRYSZCZAK Tak PL 1868
ANDRZEJ ARENDARCZYK Tak PL 1547
ROMAN BADURA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 1718
RAFAŁ BOGACKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1093
GRZEGORZ BRACKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1909
TOMASZ BRYCKI Tak PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 1568
ARTUR BUCKI PL ZVL KREIDLER SPORTIVA
ADAM CHWAŁOWSKI Tak PL ESTILE RACING TEAM 1164
KRZYSZTOF CZEKAJ Tak PL TEAM CZEKAJ MTB 1104
TOMASZ CZERWIK Tak PL ESTILE RACING TEAM 1172
PAWEŁ DEZAKOWSKI Tak PL 1796
BOGUSŁAW FABIAN Tak PL LEMONBIKE.EU - KOBA RACING TEAM 1586
ROMAN FRANKIEWICZ Tak PL 1692
SEBASTIAN GABRYŚ Tak PL 1408
PIOTR GAJDZIK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 1611
MARCIN GEMBICZ Tak PL 1603
DARIUSZ GNAT Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1108
GRZEGORZ GRONDZIEL Tak PL GOORANGE.PL 1109
TOMASZ IWACHÓW Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1196
SYLWESTER JACHNA Tak PL 1681
MARCIN JEKEL Tak PL 1390
PIOTR JURCZYK Tak PL 1900
KRYSTIAN KAPIAS PL
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI PL DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 1607
RAFAŁ KLAMA Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 1530
JACEK KOCIŃSKI Tak PL 1025
MAREK KONOPKA Tak PL 1115
DAMIAN KOTARSKI Tak PL 1534
ARKADIUSZ KOTŁOWSKI Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 1155
STANISŁAW KRASKI PL KS FORMA WODZISŁAW ŚL. 1763
GRZEGORZ KRZEWSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1066
TOMASZ KUBALA Tak PL MTB PRESSING TEAM 1809
LESZEK KUDZIA Tak PL 1941
ADAM KULA Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 1695
ROBERT KUPIEC Tak PL BIKEHEAD 1063
LESZEK KURCZOK Tak PL 1119
JANUSZ KURZAK Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1141
ANDRZEJ KUSEK Tak PL 1195
WIKTOR LACHOWSKI Tak PL 1010
MARIUSZ LESZCZYŃSKI Tak PL 1405
MAREK LUBAS Tak PL A D V E N T U R E KELLYS TEAM 1706
SŁAWOMIR MAŁYSZ Tak PL MIKESZ TEAM 1656
WOJCIECH MARKIEWKA PL GOMOLA TRANS AIRCO 1538
MICHAŁ MOL Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1399
DARIUSZ MUSIALIK Tak PL BIKE TEAM GALILEO 1192
GRZEGORZ MZYK Tak PL JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY 1671
JACEK NALEPA PL MY WAY 1125
JERZY OCHOŃSKI Tak PL 1127
DARIUSZ OSTROWSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1091
ADAM PACZUSKI Tak PL BIKEHEAD 1057
ADAM PAJĄK Tak PL 1393
WOJCIECH PIECZYRAK Tak PL 1369
KRZYSZTOF PODOLSKI Tak PL MTB TEAM RMF FM 1717
ADAM PTAK Tak PL 1131
MARCIN RASZTABIGA Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1145
JACEK SAŁACIŃSKI Tak PL 1626
IRENEUSZ SŁAWSKI Tak PL 1398
TOMASZ SOLECKI Tak PL SILESIA TECHNIKA 1419
MARIUSZ STILLER Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1076
IRENEUSZ STILLER Tak PL POLART NUTRAXX SMP TEAM 1720
TADEUSZ SZAFRAŃSKI PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM
TOMASZ SZAFRON Tak PL 1389
CZESŁAW SZELIGA PL 1133
TOMASZ SZULCZEWSKI Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 1162
ROBERT SZYMAŃSKI Tak PL BIKEHEAD 1056
MAREK THORZ Tak PL ZRYCIOLE MTB 1508
MARCIN TOMECKI PL
KRZYSZTOF UŁAMEK Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 1731
RAFAŁ WAWRZYNEK Tak PL 1854
DOMINIK WIKTOROWICZ Tak PL ESTILE RACING TEAM 1167
SZYMON WITKOWSKI Tak PL 1783
ŁUKASZ ZARUDZKI Tak PL NOTHING TO FEAR 1024
DANIEL ZMYSŁOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1915
Ilość zgłoszeń w kategorii P-M40: 73 (Opłaconych: 64)
P-M50 - Mężczyźni 50 - 59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
DARIUSZ BEDNARCZYK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1563
MAREK CIASTOŃ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1562
ZBIGNIEW DOMŻALSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1070
OSKAR FILIPOWICZ Tak PL 1105
ZBIGNIEW KACZMARCZYK Tak PL 1765
KAROL KASPROWIAK Tak PL EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 1723
JACEK KOŁODZIEJ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 1386
GRZEGORZ KONIECZNY Tak PL 1641
MAREK KUBUSZOK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1559
WITOLD KWIECIEŃ PL
MIROSŁAW LEWIŃSKI Tak PL 1716
ROMUALD MIKOŁAJCZYK Tak PL NUDEL TEAM 1635
BOGUSŁAW OSTROWSKI Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 1597
DARIUSZ PIEKARSKI Tak PL ESTILE RACING TEAM 1166
MARIUSZ SIERADZKI PL 1922
DARIUSZ SKŁODOWSKI Tak PL 1132
MARIUSZ SKOWRON Tak PL BIKEHEAD 1060
MAREK STECIUK Tak PL ESTILE RACING TEAM 1171
ARMAND SURWIŁO Tak PL 1677
KRZYSZTOF SZCZEPINA Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 1596
JERZY ŚWIDA Tak PL 1135
GRZEGORZ WALECZEK Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1313
ZBIGNIEW ZACIEWSKI Tak PL NIEDARY POD LASEM MTB TEAM 1522
Ilość zgłoszeń w kategorii P-M50: 23 (Opłaconych: 21)
P-M60 - Mężczyźni powyżej 60 lat (mężczyźni, wiek: 60-99)
KRZYSZTOF GRZYBOWSKI Tak PL ESTILE RACING TEAM 1170
ANDRZEJ KANDZIORA Tak PL 1648
ZBIGNIEW KRZESZOWIEC Tak PL EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 1540
JÓZEF LEPPICH Tak PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 1159
JANUSZ LEWANDOWSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1844
ADAM MALURDY Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1072
JANUSZ MZYK Tak PL JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY 1670
MAREK NOWAK Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1074
WITOLD WICHA Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1078
Ilość zgłoszeń w kategorii P-M60: 9 (Opłaconych: 9)
P-K0 - Kobiety 16 - 18 lat (kobiety, wiek: 16-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii P-K0: 0
P-K20 - Kobiety 19 - 29 lat (kobiety, wiek: 19-29)
PAULINA BIKSA Tak PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 1612
EMILIA CZAJKA Tak PL BIKEHEAD 1050
NATALIA KOŁODZIEJ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 1379
PAULA STASIOWSKA Tak PL AZS POLITECHNIKA ŚLĄSKA 1602
ANIA WAJZER Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 1148
Ilość zgłoszeń w kategorii P-K20: 5 (Opłaconych: 5)
P-K30 - Kobiety 30 - 39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
AGATA BANDURA Tak PL VELONEWS.PL 1678
EWELINA BASIAK Tak PL 1415
MARTA GRACZYK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 1709
JOANNA GUMIENIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1616
ANNA POREMBSKA PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 5638
PATRYCJA WOŹNICA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 1615
Ilość zgłoszeń w kategorii P-K30: 6 (Opłaconych: 5)
P-K40 - Kobiety 40 - 49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
BEATA BANASIEWICZ Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 1067
MARTA BIKSA Tak PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 1158
RENATA GRABIAŃSKA Tak PL COVERIS CYCLING TEAM 1416
DOROTA SERAFINOWSKA Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 1593
Ilość zgłoszeń w kategorii P-K40: 4 (Opłaconych: 4)
P-K50 - Kobiety powyżej 50 lat (kobiety, wiek: 50-99)
Ilość zgłoszeń w kategorii P-K50: 0


Ilość wszystkich zgłoszeń: 253 (Opłaconych: 226)