Bike Atelier XC - Dąbrowa Górnicza: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
JK0 - Dziewczęta do 14 lat (kobiety, wiek: 11-14)
JULIA BISKUP Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 29
JULIA GAJDZIK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 14
JOANNA GUZIK Tak PL 21
Ilość zgłoszeń w kategorii JK0: 3 (Opłaconych: 3)
JK1 - Dziewczęta 15-16 lat (kobiety, wiek: 15-16)
EWA DYMEK Tak PL 3
Ilość zgłoszeń w kategorii JK1: 1 (Opłaconych: 1)
JK2 - Dziewczęta 17-18 lat (kobiety, wiek: 17-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii JK2: 0
K1 - Kobiety 19-35 lat (kobiety, wiek: 19-35)
NATALIA KOŁODZIEJ Tak PL SILESIABIKES.PL 45
KLAUDYNA KOWALSKA PL AZS POLITECHNIKA ŚLĄSKA
KATARZYNA PIETROWSKA Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 18
PAULA STASIOWSKA PL AZS POLITECHNIKA ŚLĄSKA
ANNA TACZALSKA Tak PL 51
ANIA WAJZER Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 52
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 6 (Opłaconych: 4)
K2 - Kobiety 36-49 lat (kobiety, wiek: 36-49)
JOANNA BOREK Tak PL YELLOBIKE 47
SŁAWOMIRA GAJDZIK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 17
AGATA GUZIK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 0
JM0 - Chłopcy do 14 lat (mężczyźni, wiek: 11-14)
JAKUB BIESZCZAD PL LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM
MAKSYMILIAN CISAK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 32
JAKUB GRYCMAN Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 12
JAKUB KISZEL Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 31
OLIWIER MACHURA Tak PL 34
WOJCIECH MĘDRZECKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 37
MIKOŁAJ PRICOP Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 8
SZYMON SMOŁKA Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 33
MATEUSZ SMUDA Tak PL 13
FILIP WIECZOREK Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 43
WOJCIECH ZIELIŃSKI Tak PL 6
Ilość zgłoszeń w kategorii JM0: 11 (Opłaconych: 10)
JM1 - Chłopcy 15-16 lat (mężczyźni, wiek: 15-16)
MATEUSZ FELIŃSKI Tak PL 41
TOMASZ HADZIŃSKI Tak PL 64
FILIP KWIETNIEWSKI Tak PL 4
PAWEŁ PIEKORZ Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 10
TOMASZ TOMERA Tak PL 9
PAWEŁ URZENITZOK Tak PL 2
Ilość zgłoszeń w kategorii JM1: 6 (Opłaconych: 6)
JM2 - Chłopcy 17-18 lat (mężczyźni, wiek: 17-18)
TYMOTEUSZ NALBORCZYK Tak PL 66
WOJCIECH STOL Tak PL 105
MICHAŁ SZCZEPAŃCZYK Tak PL 65
MATEUSZ SZEWCZYK Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 67
MATEUSZ SZKUTA Tak PL PM BIKE 86
RADOSŁAW WISZNIEWSKI Tak PL 83
Ilość zgłoszeń w kategorii JM2: 6 (Opłaconych: 6)
M1 - Mężczyźni 19-35 lat (mężczyźni, wiek: 19-35)
MATEUSZ ADAMKIEWICZ Tak PL MEDICYCLING TEAM 75
ANDRZEJ BINKOWSKI Tak PL 113
MICHAŁ BOROWIECKI Tak PL 59
ADRIAN BORUTA Tak PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 85
DAWID CHAJEC Tak PL 106
BARTOSZ CHMIEL Tak PL
KRYSTIAN CHORZEWSKI Tak PL 88
JAKUB DAJMUND Tak PL HOBAS TEAM JELENIA GÓRA 84
TOMASZ DYGACZ Tak PL TAURUS KREIDLER MTB TEAM 78
ŁUKASZ GARBARZ PL
SEBASTIAN GLOBISZ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 112
SZCZEPAN GROSEL Tak PL 39
KRYSTIAN HOLEWA Tak PL 94
ŁUKASZ JANKOWSKI PL TRAINING- CONNECTING PEOPLE
KAMIL KALAMARZ Tak PL 77
MARCIN KALINOWSKI Tak PL 70
MARCIN KALITA Tak PL 89
TOMASZ KAMIŃSKI Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 19
DAMIAN KOTWICA Tak PL AEGON CYCLING TEAM 90
PIOTR KRAWCZYK Tak PL REAL 64-STO 82
MICHAŁ KUCEWICZ Tak PL 63
MICHAŁ LASKOWSKI Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 71
SŁAWOMIR LIGĘZA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 79
PAWEŁ MAZUR Tak PL NUDEL TEAM 81
MARCIN MICHALEWICZ PL IT-TECHNOLOGIES.PL
KRZYSZTOF MULLER Tak DE 61
ŁUKASZ NAPORA PL
ROBERT OSIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 49
MIŁOSZ PILCH Tak PL EXPO KRAKÓW BIKE TEAM 87
MACIEJ PITACH Tak PL BIKE ATELIER TEAM 96
JAKUB POLOK Tak PL 95
JAKUB POWROŹNIK Tak PL 100
ANDRZEJ RYNIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 50
PAWEŁ SAMEK Tak PL 69
ROBERT SKROBOL Tak PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 91
ADAM SŁOWIK Tak PL 73
GRZEGORZ SMACZYŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 36
KAMIL SMOŁKA Tak PL 44
KLAUDIUSZ STAWSKI Tak PL 111
MICHAŁ STEFANEK Tak PL 99
WOJCIECH SZCZEGIELNIAK PL BIKE ATELIER TEAM
TOMASZ ŚWIĘTEK Tak PL 92
PRZEMEK TRELIŃSKI Tak PL 115
PRZEMEK WINIARSKI Tak PL B\\\'TWIN RACING TEAM 97
GRZEGORZ WOJNAR PL ULTRA-BIKE TEAM
MACIEJ WRÓBLEWSKI PL EXPO KRAKÓW BIKE TEAM
MATEUSZ ZOŃ Tak PL TAURUS KREIDLER MTB TEAM 40
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 47 (Opłaconych: 40)
M2 - Mężczyźni 36-49 lat (mężczyźni, wiek: 36-49)
WOJCIECH ANDRYSZCZAK Tak PL 54
ROMAN BADURA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 107
PATRYK BIESZCZAD Tak PL LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM 109
MARCIN BISKUP Tak PL 30
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 58
PAWEŁ CAŁKA Tak PL PANK TEAM 101
ARTUR FORYCIARZ Tak PL 72
PIOTR GAJDZIK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 16
DARIUSZ GNAT Tak PL BIKE ATELIER TEAM 35
GRZEGORZ GOLEŃ Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 53
GRZEGORZ GUZIK Tak PL 25
ANDRZEJ HAPEK Tak PL 108
PIOTR KANIOWSKI PL BIEGAM BO LUBIĘ
GRZEGORZ LISZAJ Tak PL 98
ALEKSANDER MIESZCZAK Tak PL BIKEHEAD 102
TOMASZ MIKOŁAJCZYK Tak PL 110
DARIUSZ MYMA Tak PL 74
PAWEŁ PABICH Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 68
PIOTR PANASIUK Tak PL 28
MARCIN RASZTABIGA PL SENGAM SPORT RACING TEAM
MARCIN RESZKA Tak PL BIKEHEAD 103
ŁUKASZ RYCOMBEL Tak PL 57
ARKADIUSZ SAWCZUK PL
TOMASZ SZCZESZAK Tak PL 56
CZESŁAW SZELIGA PL
PAWEŁ SZPARA PL
TOMASZ SZULCZEWSKI PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM
ROBERT SZYMAŃSKI Tak PL BIKEHEAD 93
DAWID TWARDY Tak PL KROSS MTB SOLO TEAM RACIBÓRZ 80
KRZYSZTOF URBANEK Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 55
SŁAWOMIR WOLDAŃSKI Tak PL 48
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 31 (Opłaconych: 25)
M3 - Mężczyźni 50+ (mężczyźni, wiek: 50-79)
WALDEMAR BANASIŃSKI Tak PL 1
MAREK CIASTOŃ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 62
PRZEMYSŁAW CIESIELSKI Tak PL 42
ZBIGNIEW DOMŻALSKI PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
MAREK GAWRON Tak PL WARACH - ROWERY 7
MAREK KAMIŃSKI PL TWOMARK TEAM
ZYGMUNT KAPALA Tak PL 38
MAREK KOLACHA Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 5
MAREK KUBUSZOK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 46
ANDRZEJ MARTYNOWICZ PL
ROMUALD MIKOŁAJCZYK Tak PL NUDEL TEAM 11
ADAM MUSIOŁ Tak PL MMBIKE TEAM 60
ZBIGNIEW ZWOLIŃSKI Tak PL 26
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 13 (Opłaconych: 10)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 127 (Opłaconych: 108)