Bike Atelier XC Sosnowiec: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
JK0 - Dziewczęta do 14 lat (kobiety, wiek: 11-14)
INEZ DURLAK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii JK0: 1 (Opłaconych: 0)
JK1 - Dziewczęta 15-16 lat (kobiety, wiek: 15-16)
Ilość zgłoszeń w kategorii JK1: 0
JK2 - Dziewczęta 17-18 lat (kobiety, wiek: 17-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii JK2: 0
K2 - Kobiety 19-29 lat (kobiety, wiek: 19-29)
NATALIA KOŁODZIEJ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 61
SYLWIA ŁĄKAS Tak PL SARONI-JAGU TEAM 24
ANIA WAJZER Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 91
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
ANNA FIALKIEWICZ PL
MARTA SZCZĘSNA Tak PL HARPAGAN SOSNOWIEC 22
MARIA WYSZYŃSKA-TYNIEC Tak PL UKS ZAWOJAK ZAWOJA 16
DAGMARA ŻERO Tak PL GHOSTBIKERS 18
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
IZABELA DUDEK Tak PL 55
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)
K5 - Kobiety 50 lat + (kobiety, wiek: 50-99)
Ilość zgłoszeń w kategorii K5: 0
JM0 - Chłopcy do 14 lat (mężczyźni, wiek: 11-14)
KAMIL BERNAŚ Tak PL 74
MICHAŁ KWIETNIEWSKI Tak PL 59
OLIWIER MACHURA Tak PL EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 80
WIKTOR PRUŚ Tak PL 41
ARTUR SKÓRKA Tak PL 54
DOMINIK SODO Tak PL 67
WOJCIECH ZENNEG Tak PL 19
Ilość zgłoszeń w kategorii JM0: 7 (Opłaconych: 7)
JM1 - Chłopcy 15-16 lat (mężczyźni, wiek: 15-16)
STEFAN BOREK Tak PL 44
MATEUSZ DRABIK Tak PL AEGON CYCLING TEAM 3
JAN KARASEK Tak PL 52
MICHAŁ KWIATEK Tak PL CST RIDERS /HARD BIKE 26
WOJCIECH MĘDRZECKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 85
JAKUB MIZERA Tak PL 50
PAWEŁ PIEKORZ Tak PL CHOMA SPORT TRENER 79
TOMASZ TOMERA Tak PL 2
WOJCIECH UCHMAN Tak PL AEGON CYCLING TEAM 5
Ilość zgłoszeń w kategorii JM1: 9 (Opłaconych: 9)
JM2 - Chłopcy 17-18 lat (mężczyźni, wiek: 17-18)
BARTEK BOŁDOWSKI Tak PL MK BIKE TREK TEAM 69
MICHAŁ BRYŁA Tak PL 84
MATEUSZ FELIŃSKI Tak PL 51
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL MMBIKE TEAM 8
KRZYSZTOF KŁYS PL
FILIP KWIETNIEWSKI Tak PL 56
PIOTR OSTALSKI Tak PL 30
KAROL PAWEŁCZYK Tak PL 45
Ilość zgłoszeń w kategorii JM2: 8 (Opłaconych: 7)
M2 - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
FILIP ATŁAS Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 115
KRYSTIAN CHORZEWSKI Tak PL 107
TOMASZ DYGACZ Tak PL TAURUS30 CYCLING TEAM 109
BARTOSZ ENGELKING PL
MICHAŁ FICEK PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 113
DAMIAN GRZESICZEK Tak PL 46
DAWID JONA Tak PL GK BIKE ATELIER GLIWICE 100
FILIP KONIECZNY Tak PL BIKE ATELIER TEAM 75
MATEUSZ KWIATKOWSKI PL DAR-BUD TEAM
MICHAŁ MANDALA Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 66
MATEUSZ SZEWCZYK Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 88
MATEUSZ SZKUTA Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 95
PRZEMEK WINIARSKI Tak PL B\\\'TWIN RACING TEAM 39
RADOSŁAW WISZNIEWSKI Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 14 (Opłaconych: 11)
M3 - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
PAWEŁ BEDNARZ PL
PATRYK BIESZCZAD PL LOVATO ELECTRIC ROLAND CYCLING TEAM
ANDRZEJ BINKOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 90
MICHAŁ BŁASZKIEWICZ PL
ADRIAN BORUTA Tak PL TOMAZI BIKE TEAM 106
TOMASZ BRZOZOWSKI Tak PL 110
TOMASZ BUSZEWSKI Tak PL BIKEHEAD 37
DARIUSZ CZECHOWSKI PL
SZYMON DRABAS PL
ŁUKASZ FUNDOWICZ Tak PL 49
MIKOŁAJ JAWORSKI Tak PL 118
BARTŁOMIEJ KOCH Tak PL 119
TADEUSZ KOMENDER Tak PL
MICHAŁ KUCEWICZ Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 105
SŁAWOMIR KUTKA PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY
MICHAŁ KWIECIŃSKI Tak PL SUTRICON KRATKA MTB TEAM 72
SŁAWOMIR LIGĘZA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 108
MARCIN MICHALEWICZ Tak PL 60
PAWEŁ MIESZCZAK Tak PL BIKEHEAD 34
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 98
SEBASTIAN PAKULSKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 111
ADAM PAWLAK Tak PL 25
ŁUKASZ PIOTROWICZ Tak PL 116
KAMIL PRUCIA Tak PL 122
TOMASZ PYTKA Tak PL 29
MICHAŁ RACZYŃSKI Tak PL 38
MARCIN RESZKA Tak PL BIKEHEAD 36
MICHAŁ SAMBOR Tak PL 12
SEBASTIAN SIWIAK Tak PL 102
ŁUKASZ STRZELEC PL
MAREK TYNIEC Tak PL UKS ZAWOJAK ZAWOJA 17
MARCEL URGACZ Tak PL 68
MARCIN WILK PL
MICHAŁ WOJTASIK Tak PL 121
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 34 (Opłaconych: 26)
M4 - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
PIOTR ANTOSZ Tak PL 64
MARRIUSZ BERNAŚ Tak PL 101
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 96
PAWEŁ BRONKOWSKI Tak PL 11
PAWEŁ CAŁKA Tak PL PANK TEAM 14
JAKUB DUDEK Tak PL 53
BOGUSŁAW FABIAN PL LEMONBIKE.EU - KOBA RACING TEAM
MACIEJ FIALKIEWICZ PL
ANDRZEJ HAPEK Tak PL 120
RYSZARD HODURA PL AGR VICTORIA
MARCIN JEKEL Tak PL TWOMARK CHORZÓW 124
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL MMBIKE TEAM 9
KRZYSZTOF KOLKA Tak PL 32
LESZEK KUDZIA Tak PL 83
PRZEMYSŁAW MICHALEC Tak PL 94
WALDEMAR MIKA Tak PL 20
JAROSŁAW MIODOŃSKI Tak PL 23
ŁUKASZ MOŻDŻENIUK Tak PL 15
ADRIAN NAWROCKI PL 114
PAWEŁ NAWROT Tak PL 43
BOGDAN PAŁCZYK Tak PL KIOSK KOLARSKI SPORTOSITO 99
MARCIN RASZTABIGA Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 92
MARCIN RÓŻAŃSKI Tak PL 42
ŁUKASZ RYCOMBEL Tak PL 112
ARKADIUSZ SAWCZUK Tak PL 47
PIOTR STANISZEWSKI Tak PL BIKEHEAD 35
TOMASZ SZULCZEWSKI Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 65
ROBERT SZYMAŃSKI Tak PL BIKEHEAD 93
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 28 (Opłaconych: 24)
M5 - Mężczyźni 50+ (mężczyźni, wiek: 50-99)
ANDRZEJ DZIUROWICZ Tak PL 48
MAREK KAMIŃSKI PL TWOMARK TEAM
GRZEGORZ KAMPA PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA
ZYGMUNT KAPALA Tak PL 63
MAREK KOLACHA Tak PL SENGAM SPORT RACING TEAM 86
MAREK KUBUSZOK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 87
MIROSŁAW LEWIŃSKI Tak PL 7
ROMUALD MIKOŁAJCZYK Tak PL NUDEL TEAM 77
MAREK REPELOWICZ Tak PL PGD GRUPA 21
JANUSZ ROGOZIŃSKI Tak PL 78
JANUSZ TARNOWSKI Tak PL 33
WITOLD WIĘCEK Tak PL NUDEL TEAM 1
ZBIGNIEW ZWOLIŃSKI Tak PL 13
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 13 (Opłaconych: 11)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 122 (Opłaconych: 102)