Dolina Opatówki - Jazda indywidualna na czas_2018: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
NIKOLA JANIK Tak 179
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
AGATA MADEJ
MALWINA PILARSKA LUKS DIESEL TRUCK STRYKÓW
EWA SIKORA Tak SUPREME STYLE MATES 161
MONIKA SZOTOWICZ Tak 177
MAŁGORZATA ZIMNICKA Tak HUZAR BIKE ACADEMY 143
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
AGNIESZKA KERTH Tak BIKE ATELIER TEAM 195
IZABELA WŁOSEK Tak JAS-KÓŁKA 144
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 2 (Opłaconych: 2)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
JOANNA POLANIN- HUK Tak 139
ANNA WRONA Tak ROAD MARATON TEAM 722
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 2)
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
MARCIN HUDOBA JAS-KÓŁKA
JAKUB OBITKO Tak SPORTGANG WYSPORTOWANI RACING TEAM 170
MICHAŁ RĘBIŚ Tak 154
MATEUSZ TRELA Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ 175
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 4 (Opłaconych: 3)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
MARIUSZ KONDRAT Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ 133
MAREK KRAUT Tak 160
PIOTR KUKLA Tak JAS-KÓŁKA 145
DAWID KWAPISZ Tak SPORTGANG WYSPORTOWANI RACING TEAM 188
BARTOSZ ŁUCZAK TSA SANDOMIERZ
WOJCIECH MATLAK
MATEUSZ PÓŁROLA Tak KOLARSKO-BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKO 302
PAWEŁ SZCZĘSNY
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 8 (Opłaconych: 5)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
NIKITA BOLDIN Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ 187
TOMASZ CZECHOWSKI Tak GATTA BIKE-RS
PIOTR DĘBICKI
ANDRZEJ JAROSZ Tak ---- 182
PIOTR KOSYL Tak 178
MICHAŁ ŁADOSZ Tak 168
BARTŁOMIEJ ROSIEK KM PSP KRAKÓW
KRZYSZTOF WEBERBAUER Tak SUPREME STYLE MATES 162
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 8 (Opłaconych: 6)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
MIROSŁAW BORTEL Tak SZMYD COACHING TEAM 135
ROBERT DĘBICKI Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ 153
DARIUSZ GRELOWSKI Tak JAS-KÓŁKA 152
ADAM GRZYBEK Tak JAS-KÓŁKA 151
PAWEŁ KAŁUSZKA Tak GATTA BIKE-RS 136
MARCIN MAKOWSKI MAYDAY TEAM LUBLIN
DARIUSZ MALINOWSKI GATTA BIKE-RS
SEBASTIAN MATUSZAK Tak JAS-KÓŁKA 148
WOJCIECH MIĘKINIA Tak SPOKOJNIE SPOKOJNIE 163
GRZEGORZ MORTKA Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ 155
DARIUSZ POTONIEC Tak JAS-KÓŁKA 149
DARIUSZ PUZOŃ Tak JAS-KÓŁKA 150
PRZEMEK ZAWADA Tak QUEST ROAD 176
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 13 (Opłaconych: 11)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
ALIAKSANDR KALODZITSA Tak TEAM HUROM 158
JACEK ŁUCZKIEWICZ Tak RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM 173
WOJCIECH MACIĄG GATTA BIKE-RS
STANISŁAW OKOŃSKI JASTRZĘBIE ŁASKIE
JERZY PIERZCHALSKI PIERZCHALSKI CYCLING TEAM
ZDZISŁAW PROCHOŃ ROGELLI TEAM
BOGUSŁAW ROTTE Tak ROAD MARATON TEAM 721
GRZEGORZ STOLAREK JASTRZĘBIE ŁASKIE
LESZEK TRACZYK Tak SZMYD COACHING TEAM 180
CZESŁAW WÓJTOWICZ Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ 134
PIOTR WRONA Tak ROAD MARATON TEAM 720
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 11 (Opłaconych: 6)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
JANUSZ CZAJKA Tak PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 131
ANDRZEJ DYMOWSKI Tak SAN BANK 169
JACEK DZIEWIELA Tak 167
SZYMON KOGUT
STANISŁAW KOŁODZIEJ Tak 171
JERZY LACHOWSKI Tak 138
ZYGMUNT ŁÓJ Tak 159
ROMAN PĄCZKA
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak ROAD MARATON TEAM 724
RYSZARD RAWSKI Tak RAWEX ENERGY SAVING 140
MAREK SORBIAN Tak TM HURON 183
WACŁAW SUŁOWSKI Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ 185
ZBIGNIEW SZCZĘSNY Tak RAWEX ENERGY SAVING 141
RYSZARD ŚCIERKA Tak TEAM HUROM 184
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 14 (Opłaconych: 12)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 68 (Opłaconych: 51)