Dolina Opatówki - Wilczyce - wyścig: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
NIKOLA JANIK Tak 179
ANNA KAPUSTA Tak TSA SANDOMIERZ 211
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 2 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
MARTA BALCERZAK Tak MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI 222
KATARZYNA JONIO Tak KUŹNIA TRIATHLONU 193
MONIKA SZOTOWICZ Tak 177
MAŁGORZATA ZIMNICKA Tak HUZAR BIKE ACADEMY 143
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 4)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
AGNIESZKA KERTH Tak BIKE ATELIER TEAM 195
JUSTYNA KORZENIEWSKA Tak PSP LUBUSKIE 348
IZABELA WŁOSEK Tak JAS-KÓŁKA 144
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
JOANNA POLANIN- HUK Tak
ANNA WRONA Tak ROAD MARATON TEAM 722
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 2)
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
JAKUB OBITKO Tak SPORTGANG WYSPORTOWANI RACING TEAM 170
MICHAŁ RĘBIŚ Tak 154
MATEUSZ TRELA Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ 175
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 3 (Opłaconych: 3)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
JAKUB ADAMUS Tak DB-TRANS STARACHOWICE 178
ADRIAN BRALEWSKI Tak SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJ W WARSZAWIE 337
PAWEŁ HOLOPA Tak KW PSP KATOWICE 327
MATEUSZ JEGIER Tak KM PSP OPOLE 301
PRZEMYSŁAW KANIA Tak DB-TRANS STARACHOWICE 201
MARIUSZ KONDRAT Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ 133
MAREK KRAUT Tak 160
ADAM KRĄŻYŃSKI Tak KW PSP KATOWICE 326
PIOTR KUKLA Tak JAS-KÓŁKA 145
ADRIAN KUSZ Tak SII CYCLING TEAM 233
DAWID KWAPISZ Tak SPORTGANG WYSPORTOWANI RACING TEAM 188
BARTŁOMIEJ ŁABUDZKI Tak KP PSP SANDOMIERZ 339
BARTOSZ ŁUCZAK TSA SANDOMIERZ
PAWEŁ MRÓZEK Tak KW PSP KATOWICE 315
MATEUSZ PÓŁROLA Tak KOLARSKO-BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKO/ KP PSP RA 302
KACPER ROMANOWSKI Tak 231
KRYSTIAN TOCZEK Tak 224
KONRAD TOMASZEWSKI Tak KP PSP OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 325
TOMASZ WILCZAK Tak KP PSP STARACHOWICE 316
SERGIUSZ ZIEWIEC Tak KP PSP STARACHOWICE 317
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 20 (Opłaconych: 19)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
PIOTR BARCZYK Tak 221
MARCIN BARTOLEWSKI Tak 217
MATEUSZ BLUKACZ Tak PSP PAJĘCZNO 308
TOMASZ BŁĄDEK Tak PUŁAVELO 208
NIKITA BOLDIN Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ 187
RAFAŁ CICHOŃ Tak KW PSP KATOWICE 328
PIOTR CIESIELSKI Tak PUŁAVELO 209
KONRAD CZARNECKI Tak KW PSP KIELCE 350
PIOTR DĘBICKI
KRZYSZTOF FIEDOR MAYDAY TEAM LUBLIN
TOMASZ GAJAK Tak CYKLO CZĘSTOCHOWA - DOBRE SKLEPY ROWEROWE 228
GRZEGORZ GARBACIK Tak KP PSP JASŁO 333
PIOTR GRZYB Tak 205
MACIEJ IWKO Tak PSP LUBUSKIE 344
TOMASZ JONIO Tak KM PSP M.ST. WARSZAWY/KUŹNIA TRIATHLONU 303
MARCIN KASPRZYK Tak KP PSP BOCHNIA / MARLIN USŁUGI WYSOKOŚCIOWE 305
SZYMON KOSZYKOWSKI Tak DOLNOŚLĄSKIE / KP PSP OŁAWA 321
KAROL KRAWIEC Tak KM PSP KRAKÓW 304
PIOTR KUBACKI Tak BODYICOACH CYCLING TEAM 191
LESZEK KUSIOWSKI Tak KW PSP TORUŃ 335
MARIUSZ LESZCZYNSKI Tak SII CYCLING TEAM
MICHAŁ ŁADOSZ Tak 168
MAREK MURZYN Tak PSP KRAKOW 329
MICHAŁ NABIAŁEK Tak 229
ŁUKASZ NEUBAUER Tak KP PSP TCZEW 323
KAROL NOWAK Tak KP PSP STARACHOWICE 318
DOMINIK OMIOTEK Tak GATTA BIKE-RS 194
MICHAŁ PAWLYTA Tak KM PSP ELBLĄG JRG 2 340
ŁUKASZ PELKA Tak SII CYCLING TEAM 235
BARTŁOMIEJ ROSIEK Tak KM PSP KRAKÓW
BOGUSŁAW SKRZYPCZYK Tak KW PSP KIELCE 349
JAKUB SOBIEŃ Tak KP PSP PRZEWORSK 320
MARCIN SZLACHTA Tak KP PSP PROSZOWICE 312
MARCIN SZUTKOWSKI KM PSP M. ST. WARSZAWY
ŁUKASZ SZYSZKA STARACHOWICE BIKE TEAM
PAWEŁ TETER Tak KM PSP LUBLIN 310
ARKADIUSZ TRACIAK Tak PATNET TEAM 210
GRZEGORZ TRZOPEK Tak KW PSP TORUŃ 336
KRZYSZTOF WEBERBAUER Tak SUPREME STYLE MATES 162
KAROL WOJTCZAK Tak PSP LUBUSKIE 341
FILIP ZAJĄC Tak 204
PIOTR ZIELIŃSKI Tak 203
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 42 (Opłaconych: 38)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
MICHAŁ BIŃCZAK
MIROSŁAW BORTEL Tak SZMYD COACHING TEAM 135
RYSZARD BOSZCZYK Tak SAP SERWIS TEAM 226
MACIEJ CHMIELEWSKI Tak KM PSP SZCZECIN / STC STARGARD 300
PIOTR CHMIELEWSKI Tak KM PSP SZCZECIN / STC STARGARD 324
ROBERT CHRZĄSTEK
JAROSŁAW CHYRZYŃSKI Tak KM PSP WROCŁAW 322
ZBIGNIEW CICHOWLAS Tak PSP PAJĘCZNO 306
JANUSZ CZAPNIK Tak KM PSP KRAKÓW 330
ROBERT DĘBICKI Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ 153
ROBERT DOLEŻEK Tak KW PSP KIELCE 351
JAROSŁAW GACEK Tak KP PSP STAROGARD GDAŃSKI 338
MARCIN GEMBICZ Tak JKS KALAS HELMAN SPORT 196
DARIUSZ GRELOWSKI Tak JAS-KÓŁKA 152
ADAM GRZYBEK Tak JAS-KÓŁKA 151
PAWEŁ KAŁUSZKA Tak GATTA BIKE-RS 136
ARKADIUSZ KANIAK Tak
DANIEL KARAŚ Tak SII CYCLING TEAM 234
JANUSZ KĘDZIERSKI Tak KM PSP LUBLIN 311
PAWEŁ KIELISZEK Tak KM PSP M.ST. WARSZAWY/VELMAR TEAM 313
RAFAŁ KLAMA Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 198
VOLODYMYR KLEKOTSYUK Tak MAYDAY TEAM LUBLIN 215
ROBERT KOJ Tak PSP PAJĘCZNO 309
KRZYSZTOF KOMINEK Tak PSP LUBUSKIE 342
KAMIL MAJ LUBELSKI KLUB KOLARSKI
MARCIN MAKOWSKI MAYDAY TEAM LUBLIN
DARIUSZ MALINOWSKI GATTA BIKE-RS
SEBASTIAN MATUSZAK Tak JAS-KÓŁKA 148
ARTUR MAZUR Tak KM PSP SZCZECIN/KP PSP STARGARD 346
ANDRZEJ MISZCZUK Tak 214
GRZEGORZ MORTKA Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ 155
DARIUSZ POTONIEC Tak JAS-KÓŁKA 149
WŁODZIMIERZ POWĘSKI Tak KP PSP PIŃCZÓW 319
DARIUSZ PUZOŃ Tak JAS-KÓŁKA 150
ARKADIUSZ SPERA Tak KW PSP KATOWICE 314
RAFAŁ STOLARCZYK Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 199
DARIUSZ STRĄCZYŃSKI Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 197
ROBERT SUSZCZYŃSKI Tak PSP LUBUSKIE 345
PIOTR SZAFRANIEC Tak EKOI POLSKA 202
MAREK SZYMAŃSKI
GRZEGORZ TOMASIAK Tak MAYDAY TEAM LUBLIN 213
GRZEGORZ URBANIAK Tak ZORZA TARNOBRZEG 236
MAREK WALENDZIK Tak PSP LUBUSKIE 343
WOJCIECH WARZYŃSKI DOBRE SKLEPY ROWEROWE
JACEK ZAGÓRSKI Tak KP PSP JASŁO 332
PRZEMEK ZAWADA Tak QUEST ROAD 176
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 46 (Opłaconych: 39)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak 216
GRZEGORZ KALENKO Tak KW PSP SZCZECIN 347
ALIAKSANDR KALODZITSA Tak TEAM HUROM 158
JACEK ŁUCZKIEWICZ Tak RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM 173
STANISŁAW OKOŃSKI Tak JASTRZĘBIE ŁASKIE 206
JERZY PIERZCHALSKI PIERZCHALSKI CYCLING TEAM
ZDZISŁAW PROCHOŃ ROGELLI TEAM
JERZY ROSA BIKE ATELIER TEAM
BOGUSŁAW ROTTE Tak ROAD MARATON TEAM 721
GRZEGORZ STOLAREK JASTRZĘBIE ŁASKIE
LESZEK TRACZYK Tak SZMYD COACHING TEAM 180
CZESŁAW WÓJTOWICZ Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ 134
PIOTR WRONA Tak ROAD MARATON TEAM 720
BOGDAN ZIEMBA Tak KP PSP JASŁO 331
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 14 (Opłaconych: 10)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
JAN CEGLAREK SZMYD COACHING TEAM
JANUSZ CZAJKA Tak PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 131
ANDRZEJ DYMOWSKI Tak SAN BANK 169
JACEK DZIEWIELA Tak 167
ADAM GERMAN Tak 189
LESZEK HINCZA Tak KTC KIELCE 227
SZYMON KOGUT
STANISŁAW KOŁODZIEJ
LONGIN KUSAL Tak 207
JERZY LACHOWSKI Tak 138
ZYGMUNT ŁÓJ Tak 159
ROMAN PĄCZKA Tak
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak ROAD MARATON TEAM 724
RYSZARD RAWSKI Tak RAWEX ENERGY SAVING 140
MAREK ROSIŃSKI Tak 212
MAREK SORBIAN Tak TM HURON 183
WACŁAW SUŁOWSKI Tak SPORT SERWIS SANDOMIERZ 185
ZBIGNIEW SZCZĘSNY Tak RAWEX ENERGY SAVING 141
RYSZARD ŚCIERKA Tak TEAM HUROM 184
ADAM URBAN Tak OSP TOPOLA MAŁA 334
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 20 (Opłaconych: 17)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 156 (Opłaconych: 137)