Enduro Trails ( 06.10 Prolog, 07.10 4 x OS-y: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety (kobiety, wiek: 13-100)
KATARZYNA BUREK Tak PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM
SYLWIA KATANA PL GIANT ENDURO ACADEMY
ANNA KULPA PL GIANT ENDURO ACADEMY
IWONA KURCZAB PL SGR SREBRNA GÓRA
MARTYNA PUDA PL WOLVES ENDURO TEAM
ANNA SOJKA PL GIANT ENDURO ACADEMY
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 6 (Opłaconych: 1)
MJ - Mężczyzna Junior (mężczyźni, wiek: 13-21)
JAN BRONCZEK CZ GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
JAKUB CIUS PL
DOMINIK DAŃKOWSKI PL #DDRACER
MICHAL DENDYS PL ABC AREK BIKE CENTER
KAJETAN DZIEMBOWSKI Tak PL
MATEUSZ FELIŃSKI Tak PL
SEBASTIAN FLORYSIAK PL
MICHAŁ GRACJASZ PL
IGOR JASKE PL
ANTONI KABZIŃSKI PL
KRZYSZTOF KRISS KACZMARCZYK PL GORIDE RACING TEAM
MARCIN KARPĘCKI PL KROSS ROWEROWE PODHALE SKŁAD
MATEUSZ KASPEREK PL KELLYS OSHEE RACING
ŁUKASZ KOJRO Tak PL 2B ENDURO TEAM
MIKOŁAJ KOWALSKI PL
MICHAŁ KRZYWICKI PL
MAURYCY KRZYŻAK PL
KONRAD KUBICA PL 2B ENDURO TEAM
WIKTOR MUSIALIK PL KSW START
PAWEŁ PALUCH Tak PL WATAHA ENDURO TEAM
PATRYK PAWLUSIAK Tak PL
MACIEK PINDEL PL 2B ENDURO TEAM
KRZYSZTOF PUDA PL
JAKUB RATAJCZAK Tak PL WICHUWORKSHOP/MOSSO BIKES
JAKUB SEIDEL Tak PL
JAKUB SIDZINA PL HORIZON BIKES
KRZYSZTOF SIUDA Tak PL
JAKUB STASZEK PL
MAX SUROWIEC Tak PL
JAKUB SZOREK Tak PL
KAMIL SZUMNY PL
MAREK SZYMANEK PL
CYPRIAN ŚWIDERSKI PL TREZADO BIKETIRES.PL
DAWID TYRKO Tak PL
MARCIN WRUCHA PL WATAHA ENDURO TEAM
JAKUB ZAJCHOWSKI Tak PL SHINY GARAGE RACING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii MJ: 36 (Opłaconych: 12)
MS - Mężczyzna Senior (mężczyźni, wiek: 22-39)
MICHAŁ BABIJ PL WATAHA ENDURO TEAM
KASJAN BALAWEJDER PL HORIZON BIKES
MATEUSZ BALIŃSKI PL KELLYS OSHEE RACING 17
MACIEK BARAN PL HORIZON BIKES
KRZYSZTOF BIERNACKI PL
ARTUR BYSZKO PL
JAKUB CHODYRA PL
MARIUSZ CHOIŃSKI PL FLOW \' N \' ROLL
MICHAŁ CICHY PL
MIKOŁAJ CZOPIK Tak PL BORN2BIKE
MACIEJ DOBROWOLSKI PL
KRZYSZTOF DOMINIK PL
TOMASZ DZIECHCIARZ PL SHARKIE DIVISION
JAKUB FRONTCZAK PL FREAKY RIPPERS
JAKUB GAŁASZEK PL
MICHAŁ GAŃCZARCZYK Tak PL VENTOLIN ENDURO TEAM
PAWEŁ GAWRONEK PL
BARTOSZ GIEMZA PL KELLYS OSHEE RACING 15
TOMASZ GRABOŃ Tak PL
GRZEGORZ GRABOŃ PL GIANT ENDURO ACADEMY
JANUSZ GRUDA PL GRUDA.COM.PL
DARIUSZ GRUDNIEWSKI Tak PL FUTURE VISION OPTYK
MICHAL GUZY PL
SZYMON HAMERLAK Tak PL WOLVES ENDURO TEAM
WOJCIECH HAŃDEREK Tak PL
JAN HAVELKA CZ
KRZYSZTOF HERMAN PL EPO RIDERS
JAKUB HOŁYSZ PL
WOJCIECH JAROSZ Tak PL 2J ENDURO TEAM
RAFAŁ JAROSZ Tak PL 2J ENDURO TEAM
ROBERT JARZYNKA PL ASE TEAM
PIOTR JAŚKIEWICZ PL ZRYCIOLE MTB
MARCIN JOŃCZYK Tak PL
ADAM KABATA Tak PL
MARTIN KASMAN SK
BARTŁOMIEJ KASZYŃSKI PL
TOMASZ KĄDZIOŁKA PL
BARTLOMIEJ KISZALA Tak PL
BERNARD KLIMCZAK Tak PL CIKLO TEAM
ADAM KLIŚ PL
JAROSLAW KNAPEK Tak PL EC TEST SYSTEMS
BARTEK KOWALSKI Tak PL JIMISPORT.PL
DAMIAN KUJAWA PL
PIOTR KUŹMIŃSKI PL
MARCIN LASZCZAK PL WOLVES ENDURO TEAM
REMIGIUSZ ŁADZIAK Tak PL
ŁUKASZ ŁOSOŃ PL FAMILIA ŁOSOŃ RACING TEAM
JAKUB ŁUKASZEWSKI PL
JACEK MAGIERA PL GIANT ENDURO ACADEMY
DARIUSZ MAJ PL FLOW \' N \' ROLL
JERZY MAKARA Tak PL 2B ENDURO TEAM
JACEK MAŁASZKIEWICZ PL ROWEROWYBAZAR.COM.PL
PAWEŁ MAREK Tak PL CIKLO TEAM
MICHAŁ MARTYKA Tak PL KELLYS OSHEE RACING
MICHAŁ MICHNOWICZ PL TWR
GRZEGORZ MLEKODAJ PL ESKIMOO RACING TEAM
MATEUSZ MOCEK Tak PL
MARCIN MOTYKA PL ENDURO24
PIOTR NIEDBAŁ PL
OLAF ODZIOMEK Tak PL HORIZON BIKES
KRZYSZTOF PACHOWICZ Tak PL KRW LIMANOWA
MARCIN PAŁKA PL BIKEBOARD
KAROL PAŚ PL
MICHAŁ PAWELSKI Tak PL
MICHAŁ PAŹDZIOREK PL EPO RIDERS
ROBERT PIEKARA Tak PL KROSS ROWEROWE PODHALE SKŁAD
WALDEMAR PIELA PL
MICHAŁ PIETRZYK PL
MAREK PINTA Tak PL
MATEUSZ PŁONKA PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM
DANIEL POKORNÝ SK
SŁAWOMIR POLOK PL
MICHAŁ POPOWSKI PL HORIZON BIKES
PAWEŁ RECZEK Tak PL ESKIMOO RACING TEAM
MARCIN ROT PL KELLYS OSHEE RACING 16
KONRAD ROŻKIEWICZ PL ESKIMOO RACING TEAM
STANISŁAW RUSNAK Tak PL KROSS ROWEROWE PODHALE SKŁAD
MATEUSZ RYDZKOWSKI PL
MAREK RYŁKO PL AQUILA WADOWICE
KRZYSZTOF SARGA PL
BARTOSZ SATOŁA Tak PL
PIOTR SAWERA PL ENDURO BESSSPINY
MATEUSZ SETKOWICZ PL FLATLANDERS
GRZEGORZ SIDZINA PL HTC HUSSARIA
PAWEŁ SOJKA PL
SEBASTIAN STRZĘBUSZEWSKI PL
MAREK SUCHOCKI PL ENDURO BESSSPINY
JAKUB SUCHOCKI PL SWR SANOK
RYSZARD SYRYCZYNSKI PL
MICHAŁ SZADE PL
WOJCIECH SZLACHTA PL
BARTOSZ SZWED Tak PL BARTBASS.COM
ŁUKASZ SZYMCZUK PL WHYTE TEAM
SZYMON TWARDAK PL THE TRAIL
MACIEJ WOJTOWICZ PL ENDURA-BIKE DOCTOR
BARTEK WOLIŃSKI PL
MAREK WOLSKI PL AMK GLIWICE
KAMIL WÓJCIK PL
LUKASZ WRONA Tak PL KRW LIMANOWA
DARIUSZ WYDERA PL
KAROL ZACZYŃSKI Tak PL GRAVITY REVOLT
KRZYSZTOF ZALEWSKI Tak PL
MACIEJ ZAPIÓR PL
SZYMON ZIARNIK Tak PL
ROBERT ZIOŁO PL
MARCIN ZWOLIŃSKI PL
DOMINIK ŻUREK Tak PL COLLAB STUDIO
Ilość zgłoszeń w kategorii MS: 107 (Opłaconych: 33)
MM - Mężczyzna Masters (mężczyźni, wiek: 40-100)
MAREK ADAMSKI PL KITEGURU.PL
BARTOSZ BARON Tak PL
JANUSZ CZAJKA PL
PIOTR DOBRZAŃSKI PL 2B ENDURO TEAM
WITEK DREXLER PL
ANDRZEJ FILAS Tak PL ESKIMOO RACING TEAM
ŁUKASZ GRADEK PL
JAKUB JONKISZ PL GIANT ENDURO ACADEMY
TOMASZ KASPRZAK Tak PL AKADEMIA ROWEROWA ENDURO
BARTEK KOZŁOWSKI Tak PL MAXXIS
PAWEŁ KRYSZAK PL ZRYCIOLE MTB
JERZY KWAŚNY PL MGM
WOJCIECH LISZKA PL ZRYCIOLE MTB
ARTUR MATYAS PL
DAWID MÓL Tak PL KRW LIMANOWA
SZYMON NOWACKI Tak PL
RAFAŁ OLSZEWSKI PL
PAWEŁ ONUSZKANICZ PL FAMILY BIKE TEAM
JACEK PIOTROWSKI PL WOLVES ENDURO TEAM
PIOTR POLAK PL GIANT ENDURO ACADEMY
DARIUSZ PUDA PL WOLVES ENDURO TEAM
KRZYSZTOF SEWERYN PL
DAMIAN TAUT PL
GRZEGORZ ŻYTKA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii MM: 24 (Opłaconych: 6)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 173 (Opłaconych: 52)