Enduro Trails ( 22.04 - Prolog, 23.04 - Zawody): Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety (kobiety, wiek: 13-100)
KATARZYNA BUREK Tak PL AZS AWF WARSZAWA
DOROTA BUŻ Tak PL BABSKIE KRĘCENIE
IWONA CZYSZCZOŃ Tak PL ESKIMOO RACING TEAM
ELŻBIETA FIGURA Tak PL GIANT ENDURO ACADEMY
DOROTA JURANEK Tak PL MAMBA ON BIKE
SYLWIA KATANA Tak PL GIANT ENDURO ACADEMY
KLAUDIA KOJRO Tak PL 2B ENDURO TEAM
ANNA KULPA Tak PL GIANT ENDURO ACADEMY
MAJA MICHERDA Tak PL WATAHA ENDURO TEAM
EWELINA MIODOŃSKA Tak PL 2B ENDURO TEAM
KINGA MORAWSKA Tak PL
MARTYNA PUDA Tak PL WOLVES ENDURO TEAM
SONIA SKRZYPNIK Tak PL
ANNA SOJKA Tak PL GIANT ENDURO ACADEMY
AGATA STAMM Tak PL GIANT ENDURO ACADEMY
JOANNA ŚWIATŁOŃ Tak PL ESKIMOO RACING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 16 (Opłaconych: 16)
MJ - Mężczyzna Junior (mężczyźni, wiek: 13-21)
ALEKSANDER ANTKIEWICZ Tak PL
BARTOSZ BERNAT Tak PL
JAN BRONCZEK Tak CZ
ANDRZEJ BUŃDA PL
MATEUSZ GASIDŁO PL
JAKUB GĄSIENICA Tak PL KROSS ROWEROWE PODHALE SKŁAD
SZYMON GLAPIŃSKI Tak PL
ARKADIUSZ HOLEWIK Tak PL KELLYS OSHEE RACING
IGOR JASKE PL
MARCIN KARPĘCKI Tak PL KROSS ROWEROWE PODHALE SKŁAD
ŁUKASZ KOJRO Tak PL 2B ENDURO TEAM
MAURYCY KRZYŻAK Tak PL
KONRAD KUBICA Tak PL 2B ENDURO TEAM
MICHAL KULPA Tak PL GIANT ENDURO ACADEMY
PAWEŁ PALUCH Tak PL WATAHA ENDURO TEAM
JAKUB RATAJCZAK Tak PL WICHUWORKSHOP/BORN2BIKE
WOJTEK SANDER PL TOTALBIKES
ROBERT SEMIK Tak PL IMPOSSIBLEMTB
KRZYSZTOF SIUDA Tak PL
MAX SUROWIEC PL
CYPRIAN ŚWIDERSKI Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL
DAWID TYRKO Tak PL
MATEUSZ WANDZEL Tak PL WOLVES ENDURO TEAM
MARCIN WRUCHA Tak PL
JAKUB ZAJCHOWSKI Tak PL SHINY GARAGE RACING TEAM
JAN ŻOŁDAK Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii MJ: 26 (Opłaconych: 21)
MS - Mężczyzna Senior (mężczyźni, wiek: 22-39)
DAWID JASTRZĘBSKI PL
MICHAŁ BABIJ Tak PL WATAHA ENDURO TEAM
PIOTR BACHTA Tak PL SHARKIE DIVISION
KASJAN BALAWEJDER Tak PL BRAK
MATEUSZ BALIŃSKI Tak PL KELLYS OSHEE RACING
DAWID BALONEK Tak PL DZIDA TEAM
ANDRZEJ BEDNARZ Tak PL 2B ENDURO TEAM
KRYSTIAN BIAŁKA PL 2B ENDURO TEAM
KRZYSZTOF BIELA Tak PL SHARKIE DIVISION
MICHAŁ LOLO BIELNIK Tak PL
WOJCIECH BŁUŚ Tak PL
MARCIN BOGDAŃSKI Tak PL
TOMASZ BRZEWSKI Tak PL 72D WINDSPORT TEAM
TOMASZ BUSZEWSKI Tak PL BIKEHEAD
KAMIL BYRTEK Tak PL WWW.EKOIDEA.SKLEP.PL
JAKUB CHODYRA Tak PL
MARIUSZ CHOIŃSKI Tak PL SHARKIE DIVISION
MARCIN CHWALBA Tak PL SINGLETRACK TRIPS
DAMIAN CZOPEK PL
MIKOŁAJ CZOPIK Tak PL
MARCIN DEBSKI PL
DMYTRO DENYSOV Tak PL
GRZEGORZ DZIADOWIEC Tak PL SINGLETRACK TRIPS
ANDRZEJ DZIĘCIOŁ PL TTT
JAKUB DZIUBIŃSKI Tak PL
JAKUB FRONTCZAK Tak PL FREAKY RIPPERS
SŁAWOMIR GACZOŁ Tak PL
MICHAŁ GAŃCZARCZYK Tak PL VENTOLIN ENDURO TEAM
STANISŁAW GARPIEL Tak PL
KAJETAN GAWLE Tak PL
ŁUKASZ GDOWSKI Tak PL
BARTOSZ GIEMZA Tak PL KELLYS OSHEE RACING
MIŁOSZ GLAJCAR Tak PL
TOMASZ GRABOŃ Tak PL
DARIUSZ GRUDNIEWSKI Tak PL FUTURE VISION OPTYK
SZYMON HAMERLAK Tak PL WOLVES ENDURO TEAM
WOJCIECH HAŃDEREK Tak PL WOLVES ENDURO TEAM
KRZYSZTOF HERMAN Tak PL EPO RIDERS
PAWEŁ HERNIK PL DZIDA TEAM
LUBOS HLADKY Tak SK
ALEŠ HOLOUBEK Tak CZ
JEREMIASZ JAKIELASZEK Tak PL SHARKIE DIVISION
SZYMON JANIK Tak PL BIKEBOARD
WOJCIECH JAROSZ Tak PL
RAFAŁ JAROSZ Tak PL
MARCIN JOŃCZYK Tak PL
ALEKSANDER JÓZKOWICZ Tak PL
ZIEMOWIT JUROSZEK Tak PL
MARCIN KAMIŃSKI Tak PL
MARTIN KASMAN Tak SK
ŁUKASZ KATANA Tak PL KASZTAN ON BIKE
TOMASZ KĄDZIOŁKA Tak PL
BARTLOMIEJ KISZALA Tak PL
JAROSLAW KNAPEK Tak PL EC TEST SYSTEMS
JAKUB KOCJAN Tak PL HIGH FIVE RACING TEAM
FILIP KOŁODZIEJ Tak PL BIP FAMILY
ROBERT KONIOR Tak PL
PIOTR KOPACZ Tak PL A DOLLA MAKES ME HOLLA
RAFAŁ KUBIESA Tak PL
PIOTR KUŹMIŃSKI Tak PL
TOMASZ LACHOWSKI PL
MARCIN LASZCZAK Tak PL WOLVES ENDURO TEAM
MARCIN LIGĘZIEWICZ Tak PL
MARIUSZ LUKS PL
REMIGIUSZ ŁADZIAK Tak PL
ŁUKASZ ŁOSOŃ Tak PL FAMILIA ŁOSOŃ RACING TEAM
MICHAŁ MADEJ Tak PL
MATEUSZ MADZIA Tak PL KELLYS OSHEE RACING
DARIUSZ MAJ Tak PL SHARKIE DIVISION
DAMIAN MAJCHRZYK Tak PL
JERZY MAKARA Tak PL 2B ENDURO TEAM
MARCIN MAŁASIEWICZ Tak PL T-BIKE.PL
MICHAŁ MARTYKA Tak PL KELLYS OSHEE RACING
ADAM MIŁEK Tak PL
GRZEGORZ MLEKODAJ Tak PL ESKIMOO RACING TEAM
KAMIL MŁYNARKIEWICZ Tak PL TOTALBIKES
MARCIN MOCZEK Tak PL WOLVES ENDURO TEAM
MARCIN MOTYKA Tak PL ENDURO24
PAWEŁ MRÓZ Tak PL
MACIEJ NOWICKI PL
MARIUSZ OCHMANSKI Tak PL SINGLETRACK TRIPS
OLAF ODZIOMEK Tak PL AZS KATOWICE
MARCIN OZIĘBŁO Tak PL
BARTOSZ PAŁKA Tak PL PUCHAŁKA BIKE
MARCIN PAŁKA Tak PL BIKEBOARD
KRZYSZTOF PAWLUSIAK Tak PL WATAHA ENDURO TEAM
KRZYSZTOF PAWLUSIAK PL WOLVES ENDURO TEAM
MICHAŁ PAŹDZIOREK Tak PL EPO RIDERS
ARKADIUSZ PERIN Tak PL WATAHA ENDURO TEAM
ROBERT PIEKARA Tak PL KROSS ROWEROWE PODHALE SKŁAD
MAREK PINTA Tak PL
JAKUB PINTA Tak PL 2B ENDURO TEAM
MATEUSZ PŁONKA Tak PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM
MATEUSZ PŁONKA Tak PL ED-MAT ENDURO
DANIEL POKORNÝ Tak SK
SŁAWOMIR POLOK Tak PL
PAWEL RACULT Tak PL HTC HUSSARIA
JAN RADZKI Tak PL
ŁUKASZ RAK Tak PL
MATEUSZ RĄCZKA Tak PL WOLVES ENDURO TEAM
PAWEŁ RECZEK Tak PL ESKIMOO RACING TEAM
ŁUKASZ ROMIK Tak PL ENDURO BESSSPINY
KONRAD ROŻKIEWICZ Tak PL ESKIMOO RACING TEAM
RAFAŁ RYBACKI Tak PL ENDURO FAMILY
TOMASZ RYCAK PL WATAHA ENDURO TEAM
SEBASTIAN SAFERNA Tak PL
TOMASZ SALACHNA Tak PL WOLVES ENDURO TEAM
KRZYSZTOF SARGA Tak PL
PIOTR SAWERA Tak PL ENDURO BESSSPINY
DAWID SAWERA Tak PL ENDURO BESSSPINY
KONRAD SIATA Tak PL
GRZEGORZ SIDZINA Tak PL HTC HUSSARIA
JIŘÍ ŠIMARA Tak CZ GIANT-PROGRESSCYCLE
WOJCIECH SOWA Tak PL
MACIEJ SOWIŃSKI PL
LESZEK STĘCZNIEWSKI Tak PL
MICHAŁ STĘCZNIEWSKI Tak PL ENDURO FAMILY
SEBASTIAN STRZĘBUSZEWSKI Tak PL ESKIMOO RACING TEAM
MAREK SUCHOCKI SUSHI PL ENDURO BESSSPINY
VOJTĚCH ŠVÁN Tak CZ
WOJCIECH SZLACHTA Tak PL
BARTOSZ SZWED Tak PL BARTBASS.COM
WOJTEK SZYLLER Tak PL
MICHAŁ ŚLIWKA Tak PL OTR KRAKÓW
PATRYK TALAGA Tak PL ENDURO24
MARIUSZ TARNAWA Tak PL WATAHA ENDURO TEAM
HUBERT TATAR Tak PL
ADRIAN TOMASZKIEWICZ Tak PL SINGLETRACK TRIPS
KAROL TRZCIŃSKI Tak PL
MATEUSZ UFNIARZ Tak PL ERKADO RT KRAŚNIK
JURAJ UHLARIK SK
MICHAŁ WĄSALA Tak PL SINGLETRACK TRIPS
JAROSŁAW WĘC Tak PL
ARTUR WIECHEĆ Tak PL
ŁUKASZ WIŚNIEWSKI Tak PL
TOMASZ WIŚNIEWSKI Tak PL
MACIEJ WOJTOWICZ Tak PL ENDURA-BIKE DOCTOR
BARTEK WOLIŃSKI Tak PL
LUKASZ WRONA Tak PL KRW LIMANOWA
DARIUSZ WYDERA Tak PL
KAROL ZACZYŃSKI Tak PL GRAVITY REVOLT
KRZYSZTOF ZALEWSKI Tak PL
PIOTR ZEGARMISTRZ Tak PL TEAM SJS
ARKADIUSZ ZIAJA Tak PL
SZYMON ZIARNIK Tak PL
MACIEJ ZIELIŃSKI Tak PL
MARCIN ZIELIŃSKI Tak PL
DOMINIK ŻUREK Tak PL COLLAB STUDIO
Ilość zgłoszeń w kategorii MS: 148 (Opłaconych: 134)
MM - Mężczyzna Masters (mężczyźni, wiek: 40-100)
KONRAD ALABRUDZIŃSKI Tak PL TEAM SŁABEUSZ
JÓZEF BOROWIEC Tak PL 2B ENDURO TEAM
GRZEGORZ BRODA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM
JANUSZ CZAJKA PL
PIOTR DOBRZAŃSKI Tak PL 2B ENDURO TEAM
ZBIGNIEW FAL PL SARONI-JAGU TEAM
RAFAL FARYŃSKI PL FATBIKE PRZYGODA
ANDRZEJ FILAS Tak PL ESKIMOO RACING TEAM
ŁUKASZ FRYDEL PL SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA
KRZYSZTOF GRZEBIEŃ Tak PL ESKIMOO RACING TEAM
TOMASZ HEFCZYC Tak PL
BOGDAN JAKUBIEC PL
PAWEŁ JAKUBIEC Tak PL WOLVES ENDURO TEAM
PIOTR JARMUŁOWICZ Tak PL
JAKUB JONKISZ PL GIANT ENDURO ACADEMY
PIOTR JURCZAK Tak PL
TOMASZ KASPRZAK Tak PL ALUMEX ALD MTB TEAM
MIŁOSZ KĘDRACKI Tak PL BIKEBOARD
WOJTEK KONIUSZEWSKI Tak PL TOTALBIKES
BARTEK KOZŁOWSKI PL
ROMAN KWAŚNY Tak PL 2B ENDURO TEAM
WOJCIECH LISZKA PL
MARIUSZ MOCZEK PL WOLVES ENDURO TEAM
DAWID MÓL Tak PL KRW LIMANOWA
ARTUR NOWAK Tak PL WUCHTA WIARY TEJ TEAM
TOMASZ PAWŁUSIEWICZ Tak PL
JACEK PIOTROWSKI Tak PL WOLVES ENDURO TEAM
PIOTR POLAK Tak PL GIANT ENDURO ACADEMY
DARIUSZ PUDA Tak PL WOLVES ENDURO TEAM
ŁUKASZ RAUER Tak PL
KRZYSZTOF SEWERYN Tak PL
MICHAŁ SIUTA Tak PL 2B ENDURO TEAM
MIREK SKWIERAWSKI Tak PL
RAFAŁ SOŁTYSIK Tak PL BIKEHEAD
ROBERT STASIK Tak PL 2B ENDURO TEAM
AREK TRZCIŃSKI Tak PL KROSS FACTORY TEAM
KRZYSZTOF ŻUŁAWIŃSKI Tak PL BORN2BIKE
GRZEGORZ ŻYTKA Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii MM: 38 (Opłaconych: 29)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 228 (Opłaconych: 200)