Enduro Trails ( 24.06 - Prolog, 25.06 - Zawody): Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety (kobiety, wiek: 13-100)
KATARZYNA BUREK Tak PL AZS AWF WARSZAWA
IWONA CZYSZCZOŃ Tak PL ESKIMOO RACING TEAM
SYLWIA DĄBROWSKA Tak PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM
ELŻBIETA FIGURA PL GIANT ENDURO ACADEMY
JANA HORÁKOVÁ Tak CZ COMMENCAL FDF TEAM
SYLWIA KATANA Tak PL GIANT ENDURO ACADEMY
KLAUDIA KOJRO Tak PL 2B ENDURO TEAM
SYLWIA KRUCZEK PL
ANNA KULPA PL GIANT ENDURO ACADEMY
ALEKSANDRA MACIEJCZYK Tak PL HORIZON BIKES
EWELINA MIODOŃSKA Tak PL 2B ENDURO TEAM
MARTYNA PUDA Tak PL WOLVES ENDURO TEAM
ANNA SOJKA PL GIANT ENDURO ACADEMY
AGATA STAMM Tak PL GIANT ENDURO ACADEMY
JOANNA ŚWIATŁOŃ Tak PL ESKIMOO RACING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 15 (Opłaconych: 11)
MJ - Mężczyzna Junior (mężczyźni, wiek: 13-21)
VOJTĚCH BLÁHA CZ
JAN BRONCZEK Tak CZ GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
ANDRZEJ BUŃDA Tak PL
MICHAL DENDYS PL ABC AREK BIKE CENTER
SEBASTIAN FLORYSIAK PL
JAKUB GĄSIENICA PL KROSS ROWEROWE PODHALE SKŁAD
ARKADIUSZ HOLEWIK PL KELLYS OSHEE RACING
MICHAŁ JAŁOWIEC PL
IGOR JASKE Tak PL
MARCIN KARPĘCKI Tak PL KROSS ROWEROWE PODHALE SKŁAD
MATEUSZ KASPEREK Tak PL KELLYS OSHEE RACING
ŁUKASZ KOJRO Tak PL 2B ENDURO TEAM
KONRAD KUBICA Tak PL 2B ENDURO TEAM
MICHAŁ KULPA PL GIANT ENDURO ACADEMY
PAWEŁ PALUCH Tak PL WATAHA ENDURO TEAM
KRZYSZTOF PUDA Tak PL
JAKUB RATAJCZAK Tak PL KELLYS OSHEE RACING
ROBERT SEMIK PL ENDURO24
KRZYSZTOF SIUDA Tak PL
MAX SUROWIEC Tak PL
CYPRIAN ŚWIDERSKI Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL
DAWID TYRKO Tak PL
MATEUSZ WANDZEL Tak PL WOLVES ENDURO TEAM
MARCIN WRUCHA Tak PL WATAHA ENDURO TEAM
JAKUB ZAJCHOWSKI Tak PL SHINY GARAGE RACING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii MJ: 25 (Opłaconych: 17)
MS - Mężczyzna Senior (mężczyźni, wiek: 22-39)
MARCIN ADAMOWSKI Tak PL
MICHAŁ BABIJ PL WATAHA ENDURO TEAM
PIOTR BACHTA Tak PL SHARKIE DIVISION
MATEUSZ BALIŃSKI PL KELLYS OSHEE RACING
ANDRZEJ BEDNARZ Tak PL 2B ENDURO TEAM
KRYSTIAN BIAŁKA Tak PL 2B ENDURO TEAM
WOJCIECH BŁUŚ Tak PL
MICHAŁ BODZON Tak PL
MARCIN BOGDAŃSKI Tak PL
MACIEJ BOROWIEC Tak PL
TOMASZ BUSZEWSKI PL BIKEHEAD
PAWEŁ BYRSKI Tak PL
KAMIL BYRTEK PL WWW.EKOIDEA.SKLEP.PL
ARTUR BYSZKO PL
JAKUB CHODYRA PL
MARIUSZ CHOIŃSKI Tak PL WOLVES ENDURO TEAM
KRZYSZTOF DOMINIK Tak PL
MIŁOSZ DZIUBECKI PL GRUBY WIÓR
JAKUB FRONTCZAK PL FREAKY RIPPERS
PAWEŁ FROŃ Tak PL
JIŘÍ FRÝŽELKA CZ
MICHAŁ GAŃCZARCZYK Tak PL VENTOLIN ENDURO TEAM
BARTOSZ GIEMZA PL KELLYS OSHEE RACING
MIŁOSZ GLAJCAR Tak PL
ŁUKASZ GOŁDYN PL
TOMASZ GRABOŃ Tak PL
GRZEGORZ GRABOŃ PL GIANT ENDURO ACADEMY
DARIUSZ GRUDNIEWSKI PL FUTURE VISION OPTYK
BARTOSZ GRUZLEWSKI Tak PL MSPORT WILDRIDERS
IGOR HALLALA PL
SZYMON HAMERLAK Tak PL WOLVES ENDURO TEAM
WOJCIECH HAŃDEREK Tak PL HORIZON BIKES
KRZYSZTOF HERMAN Tak PL EPO RIDERS
LUBOS HLADKY SK
KAMIL HORENSKÝ Tak CZ
JEREMIASZ JAKIELASZEK PL SHARKIE DIVISION
PAWEŁ JANICKI Tak PL
SZYMON JANIK PL BIKEBOARD
MARCIN JANUSZEWICZ PL TERMOS TEAM
MARCIN JATKOWSKI PL ESKIMOO RACING TEAM
MARCIN JOŃCZYK Tak PL
ALEKSANDER JÓZKOWICZ Tak PL
ZIEMOWIT JUROSZEK PL
ADAM KABATA Tak PL
MARTIN KASMAN SK
PAWEŁ KASPRZYK Tak PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM
TOMASZ KĄDZIOŁKA Tak PL
BERNARD KLIMCZAK Tak PL CIKLO TEAM
JAKUB KŁOPOCKI PL POZNAŃ FREERIDE CREW
JAROSLAW KNAPEK Tak PL EC TEST SYSTEMS
ADAM KOZIEŁ PL
RAFAŁ KRUCZKOWSKI Tak PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM
RAFAŁ KUBIESA Tak PL
MACIEJ KUCBORA PL VELOPROJEKT
PIOTR KUŹMIŃSKI Tak PL
TOMASZ LACHOWSKI Tak PL
MARCIN LASZCZAK Tak PL WOLVES ENDURO TEAM
RAFAŁ LEDWOŃ Tak PL GRUBY WIÓR
REMIGIUSZ ŁADZIAK Tak PL
ŁUKASZ ŁOSOŃ Tak PL FAMILIA ŁOSOŃ RACING TEAM
JACEK MAGIERA Tak PL GIANT ENDURO ACADEMY
DARIUSZ MAJ Tak PL WOLVES ENDURO TEAM
JERZY MAKARA PL 2B ENDURO TEAM
MARCIN MAŁASIEWICZ Tak PL T-BIKE.PL
JACEK MAŁASZKIEWICZ PL BORN2BIKE
KACPER MARCINIAK Tak PL
PAWEŁ MAREK Tak PL CIKLO TEAM
MICHAŁ MARTYKA Tak PL KELLYS OSHEE RACING
HUBERT MICHALEC Tak PL
MICHAŁ MICHNOWICZ PL TWR
SZCZEPAN MIREK Tak PL
GRZEGORZ MLEKODAJ Tak PL ESKIMOO RACING TEAM
MARCIN MOTYKA PL ENDURO24
MILAN MYSIK Tak CZ
OLAF ODZIOMEK Tak PL HORIZON BIKES
MARCIN PAŁKA Tak PL BIKEBOARD
MICHAŁ PAWELSKI PL
KRZYSZTOF PAWLUSIAK PL WATAHA ENDURO TEAM
MICHAŁ PAŹDZIOREK Tak PL EPO RIDERS
ROBERT PIEKARA Tak PL KROSS ROWEROWE PODHALE SKŁAD
MAREK PINTA Tak PL
JAKUB PINTA Tak PL 2B ENDURO TEAM
MATEUSZ PŁONKA PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM
DANIEL POKORNÝ SK
MICHAŁ POPOWSKI PL
MICHAL PROKOP CZ
WOJCIECH PUCHAŁKA Tak PL
PAWEL RACULT Tak PL HTC HUSSARIA
MATEUSZ RĄCZKA Tak PL WOLVES ENDURO TEAM
PAWEŁ RECZEK Tak PL
JAKUB REGULSKI PL LIVETORIDE/ROWERY-LOMIANKI.PL
ŁUKASZ ROMIK PL ENDURO BESSSPINY
ŁUKASZ ROSTKOWSKI Tak PL
KONRAD ROŻKIEWICZ Tak PL ESKIMOO RACING TEAM
STANISŁAW RUSNAK Tak PL KROSS ROWEROWE PODHALE SKŁAD
TOMASZ SALACHNA Tak PL WOLVES ENDURO TEAM
KRZYSZTOF SARGA Tak PL
BARTOSZ SATOŁA Tak PL
PIOTR SAWERA Tak PL ENDURO BESSSPINY
MARCIN SCHEFFLER Tak PL
GRZEGORZ SIDZINA Tak PL HTC HUSSARIA
KLAUDIUSZ STAWSKI Tak PL
LESZEK STĘCZNIEWSKI Tak PL
MICHAŁ STĘCZNIEWSKI Tak PL
KAROL STĘŻAŁY PL
SEBASTIAN STRZĘBUSZEWSKI Tak PL
MAREK SUCHOCKI Tak PL ENDURO BESSSPINY
VOJTĚCH ŠVÁN Tak CZ
WOJCIECH SZLACHTA Tak PL
SLAVOMÍR SZMIGIELSKI Tak CZ KOLA VÍŠEK
BARTOSZ SZWED Tak PL BARTBASS.COM
ŁUKASZ SZYMCZUK Tak PL WHYTE TEAM
KAMIL TEOFILEWSKI Tak PL
ŁUKASZ TROJAK Tak PL
JURAJ UHLARIK SK
MIREK URBANOWICZ Tak PL MSPORT WILDRIDERS
MATĚJ VIŠNOVSKÝ Tak CZ
MILAN VITEK CZ
MATEJ VITKO SK
MARCIN WALCZYK Tak PL
ARTUR WIECHEĆ Tak PL
ZBIGNIEW WIKTOR Tak PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
MACIEJ WOJTOWICZ Tak PL ENDURA-BIKE DOCTOR
MAREK WOLSKI PL
PAWEŁ WOŹNICZKA Tak PL
LUKASZ WRONA Tak PL KRW LIMANOWA
DARIUSZ WYDERA PL
MATEUSZ WYPYCH Tak PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM
KAROL ZACZYŃSKI Tak PL GRAVITY REVOLT
KRZYSZTOF ZALEWSKI Tak PL
MATEUSZ ZATOR PL
ARKADIUSZ ZIAJA Tak PL
SZYMON ZIARNIK Tak PL
MACIEJ ZIELIŃSKI Tak PL
MARCIN ZIELIŃSKI Tak PL
DOMINIK ŻUREK Tak PL COLLAB STUDIO
Ilość zgłoszeń w kategorii MS: 136 (Opłaconych: 93)
MM - Mężczyzna Masters (mężczyźni, wiek: 40-100)
JÓZEF BOROWIEC Tak PL 2B ENDURO TEAM
DARIUSZ BORUCZKOWSKI PL
MILAN CIZINSKY Tak CZ BIKEZONE.CZ PIVOT
JANUSZ CZAJKA PL
PIOTR DOBRZAŃSKI Tak PL 2B ENDURO TEAM
PETER DRABIK SK KHC KAKTUS BIKE
ANDRZEJ FILAS PL ESKIMOO RACING TEAM
ŁUKASZ GRADEK Tak PL
KRZYSZTOF GRZEBIEŃ Tak PL ESKIMOO RACING TEAM
TOMASZ HEFCZYC Tak PL
PETR HYNČICA CZ
RAFAŁ KANICZEK Tak PL WOLVES ENDURO TEAM
WOJTEK KONIUSZEWSKI Tak PL TOTALBIKES
DAWID MÓL PL KRW LIMANOWA
RAFAŁ OLSZEWSKI Tak PL
PAWEŁ ONUSZKANICZ PL FAMILY BIKE TEAM
JACEK PIOTROWSKI Tak PL WOLVES ENDURO TEAM
PIOTR POLAK Tak PL GIANT ENDURO ACADEMY
CHRISTIAN PROKOP Tak PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM
DARIUSZ PUDA Tak PL WOLVES ENDURO TEAM
KRZYSZTOF SEWERYN PL
MICHAŁ SIUTA PL 2B ENDURO TEAM
DAMIAN TAUT PL
KRZYSZTOF ŻUŁAWIŃSKI Tak PL BORN2BIKE
GRZEGORZ ŻYTKA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii MM: 25 (Opłaconych: 14)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 201 (Opłaconych: 135)