Enduro Trails Adventure_2018: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
W - Kobiety 15 lat i starsze (kobiety, wiek: 15-99)
KASIA ANDRZEJCZUK Tak PL 126
ANIA BIELECKA Tak PL 127
ALEKSANDRA BRYNDZA Tak PL 128
RENATA BUREJZA Tak PL 129
AGATA CHAMOT PL 275
KAROLINA CHRAPEK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 130
IWONA CZYSZCZOŃ Tak PL ESKIMOO RACING TEAM 131
ALEKSANDRA JONKISZ PL 279
ALEKSANDRA KMITA Tak PL 132
KATARZYNA KOWALSKA-PAC Tak PL 133
ANNA KULPA Tak PL GIANT&LIV ENDURO ACADEMY 243
AGNIESZKA SZOR PL 278
JOANNA ŚWIATŁOŃ Tak PL ESKIMOO RACING TEAM 134
IGA ZACZEK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 135
Ilość zgłoszeń w kategorii W: 14 (Opłaconych: 11)
M1 - Mężczyźni 15-20 lat (mężczyźni, wiek: 15-20)
MAXIM ADAMI Tak CZ NORCO BICYCLES CZ 136
PIOTR BOGDAŁ Tak PL 137
MICHAŁ DONOCIK Tak PL 138
MICHAŁ FOJCIK Tak PL 139
MATEUSZ GACEK PL 258
MIKOŁAJ GAJDA Tak PL 140
JAKUB GĄSIENICA Tak PL DARTMOOR ENDURO TEAM 141
STEFAN HLAWICZKA Tak CZ 142
DAWID HUBCZYK Tak PL 143
MARCIN KARPĘCKI PL DARTMOOR ENDURO TEAM 265
TADEUSZ KASZCZYŃSKI Tak PL 144
KONRAD KUBICA Tak PL 2B ENDURO TEAM
MACIEJ MIŁEK PL ROWEROWE PODHALE 263
DAMIAN MOZER Tak PL 146
SZYMON NOWACKI Tak PL WOLVES ENDURO TEAM 147
PATRYK PAWLUSIAK PL
OLIWER PILCH Tak PL 148
MACIEK PINDEL PL TREK BIELSKO RACING 282
KACPER PODŻORSKI PL
JAKUB SEIDEL Tak PL 149
ANDRZEJ SMERECZYŃSKI PL ROWEROWE PODHALE 264
JAKUB STASZEK PL
MAREK SZYMANEK Tak PL 244
MATEUSZ WANDZEL Tak PL WOLVES ENDURO TEAM 150
MIKOŁAJ WINIARSKI Tak PL 151
MARCIN WRUCHA Tak PL WATAHA 152
MACIEJ ŻOŁĄDŹ PL ROWEROWE PODHALE 262
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 27 (Opłaconych: 18)
M2 - Mężczyźni 21-39 lat (mężczyźni, wiek: 21-39)
ADAM BAKES Tak PL
GRZEGORZ BAL Tak PL 154
PAWEŁ BARON PL WWW.FORCE-COMPONENTS.PL 272
ANDRZEJ BEDNARZ Tak PL 2B ENDURO TEAM 155
PAWEŁ BROŻEK Tak PL BORN2BIKE 156
LESZEK CADER Tak PL 157
BARTEK CHRUŚCIEL Tak PL 158
WOJCIECH CZARNYNOGA Tak PL 159
JAN CZAUDERNA Tak PL 160
KRZYSZTOF DOMINIK Tak PL FUNDURO JASTRZĘBIE ZDRÓJ 161
SZCZEPAN DONIEC Tak PL 162
RADOSŁAW DRABCZYŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 163
TOMASZ DZIECHCIARZ Tak PL FLOW \' N \' ROLL 164
JAKUB DZIUBIŃSKI Tak PL 165
JAKUB FRONTCZAK PL FREAKY RIPPERS
IRENEUSZ FRYŚ Tak PL 166
MACIEJ GAGATEK Tak PL 167
TOMASZ GARDEŁA Tak PL BORN2BIKE 245
PRZEMYSŁAW GŁĄBEK Tak PL 168
WOJCIECH GOROL Tak PL LEADER FOX MTB TEAM 169
TOMASZ GRABOŃ PL 256
SZYMON HAMERLAK Tak PL FLOW \' N \' ROLL 170
WOJCIECH HAŃDEREK PL 2B ENDURO TEAM 217
WOJCIECH HERBAN Tak PL 171
JIŘÍ JADAMUS Tak CZ HS JAVOROVÝ 172
SZYMON JANOWSKI PL
MARIUSZ JAREK PL TREK BIELSKO RACING 276
BARTEK JASKIERNIA Tak PL 173
MARCIN JOŃCZYK Tak PL KONTRAPUNKTFILM.COM 174
ADAM KABATA Tak PL 175
PRZEMYSŁAW KANIK Tak PL MUD & ROOTS 176
PIOTR KANTYKA PL 257
JAN KILIŃSKI PL 270
PIOTR KOŁDA Tak PL 177
JAKUB KOŃCZAK Tak PL 178
PIOTR KOPACZ Tak PL PIWO TO MOJE PALIWO 179
SŁAWOMIR KOSEK Tak PL BORN2BIKE 180
KRZYSZTOF KOZA Tak PL 181
MARCIN KOZŁOWSKI PL 271
JACEK KOZUB PL 253
MICHAŁ KRUK Tak PL 182
PAWEŁ KUFEL Tak PL 183
RADEK KULAWIK Tak PL 184
MICHAŁ LALIK PL 1ENDURO.PL 273
SZYMON ŁOSIK Tak PL MOOSE ON THE LOOSE 185
JACEK MAGIERA PL GIANT ENDURO ACADEMY 287
JAKUB MAGIERA Tak PL 251
DARIUSZ MAJ Tak PL FLOW \' N \' ROLL 186
MICHAŁ MALINOWSKI Tak PL 188
MATEUSZ MALINOWSKI Tak PL 187
TOMEK MALINOWSKI Tak PL 189
PAWEŁ MARCZYŃSKI PL
MICHAŁ MARTYKA PL KELLYS BIKES 255
MARCIN MAŚLAK Tak PL 190
MARCIN MAZIARZ Tak PL NDUROO RIDERS 191
TOMASZ MĄCZKA Tak PL 192
KRZYSZTOF MITKA Tak PL 193
MARCIN MOCZEK Tak PL WOLVES ENDURO TEAM 194
PAWEŁ MRÓZ Tak PL 195
ŁUKASZ OBACZ PL 286
IMRE OSTORHAZI Tak HU 246
BARTOSZ PAŁKA Tak PL PRZYGODY ENDURO 196
MARCIN PAŁKA PL BIKEBOARD 266
PIOTR PAWŁOWSKI PL
MATEUSZ PIECH Tak PL 197
DANIEL POKORNÝ SK
MARCIN PORADOWSKI Tak PL PIWO TO MOJE PALIWO 198
PIOTR PROSZOWSKI PL 259
KAMIL PRUCIA Tak PL 199
TOMASZ PRUS Tak PL POŃCZOCHY 200
JAN RADZKI Tak PL 201
PAWEŁ RECZEK Tak PL ESKIMOO RACING TEAM 202
LESZEK ROZMIŁOWSKI Tak PL 203
CEZARY ROZWADOWSKI Tak PL MIŃSKA GRUPA ROWEROWA 247
PRZEMYSŁAW RYŚ Tak PL T.A.P. TEAM 248
JAN SARAMAK CZ
GRZEGORZ SIDZINA PL HTC HUSSARIA
ARKADIUSZ SIENKIEWICZ Tak PL MIŃSKA GRUPA ROWEROWA 204
SZYMON SKOWROŃSKI Tak PL NORDBIKE TEAM 205
TOMASZ SKÓRSKI Tak PL 206
DANIEL SMÓŁKA Tak PL 207
WOJCIECH SOWA Tak PL 208
TOMASZ STACIWIŃSKI PL FLOW \' N \' ROLL 268
SEBASTIAN STRZĘBUSZEWSKI Tak PL ŃETYPOWY TEAM 209
RAFAŁ STUDNICKI Tak PL BORN2BIKE 210
DAMIAN SYK Tak PL 211
ZBYNĚK SYPTÁK CZ
MICHAŁ SZEWC Tak PL 212
BARTOSZ SZLAUER PL 153
PAWEŁ ŚLUSARCZYK Tak PL GRAVITAZIA RACING 213
RADOSŁAW TACZKOWSKI Tak PL 214
KAROL TRZCIŃSKI PL KROSS STAFF TEAM
MATEUSZ TYRKA Tak PL 215
MARCIN ULASIUK Tak GB 249
RÓBERT VANCZÁK Tak HU 250
MARCIN WARDZICHOWSKI PL 2B ENDURO TEAM
PATRYK WAWRYSZUK Tak PL MIŃSKA GRUPA ROWEROWA 216
MACIEJ WOJTOWICZ Tak PL ENDURA-BIKE DOCTOR
MAREK WOLSKI PL AMK GLIWICE
JAN WOŹNICKI PL 145
DARIUSZ WYDERA PL
JANEK ZACZEK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 218
MACIEJ ZEMBAL Tak PL 219
BŁAŻEJ ZIOBROWSKI PL
MARCIN ZWOLIŃSKI Tak PL FLOW \' N \' ROLL 220
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 105 (Opłaconych: 75)
M3 - Mężczyźni 40 lat i starsi (mężczyźni, wiek: 40-99)
ROMAN ADAMI CZ NORCO BICYCLES CZ 285
JÓZEF BOROWIEC Tak PL 2B ENDURO TEAM 221
MARIUSZ CHOIŃSKI Tak PL FLOW \' N \' ROLL 222
MIKOŁAJ COPIJA Tak PL 223
KLAUDIUSZ DUDA PL 281
MARIUSZ GAWEŁ PL UKS ZAWOJAK ZAWOJA 277
TOMASZ GRABOWSKI PL 283
BARTOSZ GRIGORIEW PL ZRYCIOLE MTB
TOMASZ HEFCZYC PL
NIKODEM ISKRA PL MUD & ROOTS 260
JEREMIASZ JAKIELASZEK Tak PL FLOW \' N \' ROLL 224
RYSZARD JARZMUS PL 269
JAKUB JONKISZ PL GIANT ENDURO ACADEMY 280
RAFAŁ KANICZEK Tak PL WOLVES ENDURO TEAM 225
PAWEŁ KAZUŁA PL 274
JACEK KOSELSKI Tak PL 226
PAWEŁ KUBICA Tak PL 227
ROMAN KWAŚNY Tak PL TREK BIELSKO RACING 228
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM
KACPER LEPIESZKIEWICZ PL GIANT LIV POLSKA TEAM 254
REMIGIUSZ ŁADZIAK Tak PL 229
ARTUR ŁOSIK PL MOOSE ON THE LOOSE
DOMINIK MAKAREWICZ Tak PL 230
LESZEK MOKRZAN Tak PL 231
RAFAŁ OLSZEWSKI Tak PL 232
GRZEGORZ PIETRZYŃSKI Tak PL AEGON CYCLING TEAM 233
GRZEGORZ PIĘTKA Tak PL GREG42 234
JACEK PIOTROWSKI Tak PL WOLVES ENDURO TEAM 235
RAFAŁ PŁATEK Tak PL 236
PIOTR POLAK PL GIANT ENDURO ACADEMY 284
CHRISTIAN PROKOP Tak PL TREK FABRYKAROWERÓW.COM 237
DARIUSZ PUDA Tak PL WOLVES ENDURO TEAM 238
PIOTR RECZEK Tak PL ESKIMOO RACING TEAM 239
MICHAŁ SIUTA PL 2B ENDURO TEAM
JIŘÍ SMEJKAL CZ GIGANTIC RACING TEAM 267
RAFAŁ SOŁTYSIK Tak PL BIKEHEAD 240
ROBERT STASIK PL 2B ENDURO TEAM
DAMIAN TAUT PL
ANDRZEJ WRUCHA Tak PL 241
TOMASZ ZARZECKI PL 261
MAREK ZARZYCKI Tak PL 242
JACEK ZAWADA Tak PL HOPSASA 252
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 42 (Opłaconych: 23)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 188 (Opłaconych: 127)