Everest w Sosnowcu: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K - Kobiety (kobiety, wiek: 18-79)
BEATA BIELAŃSKA Tak 112
MILENA BLUKACZ Tak 128
JOANNA BRUTKOWSKA Tak Z 1
MONIKA BUCKA Tak 2
MAGDALENA CETNARSKA Tak 3
SYLWIA CIEŚLAK Tak MUSTANGI GLIWICE 4
MARIOLA CUPIAŁ W POGONI ZA DUCHEM 129
MARTYNA DRYJA Tak 6
DOROTA DUDA Tak 7
IZABELA DUTKIEWICZ Tak 8
SYLWIA FURMAN Tak WIRUSY 9
PAULINA GAJ Tak MCKIS JAWORZNO 10
ISABELA GAJEWSKA Tak HARPAGAN SOSNOWIEC 126
MONIKA GAJEWSKA Tak 11
KATARZYNA GAWĘDZKA Tak 12
EWELINA GMITER Tak 13
SYLWIA GRONIECKA Tak 14
KAROLINA GRZYB Tak 15
IZABELA HRYNKIEWICZ 130
MAŁGORZATA IDZIK Tak 5
BECIA JANKOWSKA Tak WIRUSY 16
ANNA KACZMAREK 166
IZABELA KĘDZIERSKA Tak 17
ANNA KĘPIŃSKA Tak 18
EDYTA KICZOR Tak 19
ALEKSANDRA KOŁODZIEJ Tak 20
MAGDALENA KOŁTOŃSKA Tak 21
SWIETŁANA KONIUSZEWSKA Tak PRZEWODNICY PTTK 22
ANETA KORPAK Tak 23
JOANNA KRĘŻEL Tak 24
LUCYNA KRUPA Tak 110
IZABELA KRUPA-SZCZĘSNY #CZELADZBIEGA 131
ANNA KUBECKA Tak 25
AGNIESZKA KURTYKA Tak 26
AGNIESZKA KUŹNIAK 132
KAMILA KWIECIEŃ Tak 27
KATARZYNA LEŚNIAK Tak 28
JUSTYNA ŁOSZAJĆ Tak 29
ANNA MALCZYK 133
EWELINA MARCZAK 134
AGNIESZKA MARZEC Tak 30
AGATA MUSIALIK Tak 31
MARIOLA MYRTA AWL 135
ALEKSANDRA NABIAŁEK Tak 32
MARTA NALEPA Tak 33
ALINA NORAS Tak 34
MAGDA OCZKIEWICZ Tak 35
EWA OŚCIŁOWICZ Tak MOSIR SOSNOWIEC 36
DAGMARA PISOWŁODZKA Tak 108
KATARZYNA PODSTAWNY SNAIL RUNNING TEAM 136
KAJA REKIEĆ 137
EWA RYŁKO Tak WSPIERAMY LUCIĘ I PATI 37
PATRYCJA SIEWIERSKA Tak OLKUSZBIEGA.PL 38
EMILIA STEFANIAK Tak 39
AGATA STRUZIK Tak 40
MAJA SZYMUSIK Tak 41
KATARZYNA WĄS Tak 42
ALINA WĘCŁAWIAK Tak 120
KATARZYNA WIESNER Tak 44
MONIKA WITKOWSKA 138
JOANNA WŁADCZYK Tak 45
KLAUDIA WŁADCZYK Tak 46
MONIKA WÓJCICKA Tak PTSE SOSNOWIEC 47
MAGDALENA WÓJCIK Tak 48
BEATA ŻYWIOŁEK Tak WSPIERAMY JULCIĘ I PATI 49
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 65 (Opłaconych: 54)
M - Mężczyźni (mężczyźni, wiek: 18-79)
TOMASZ BANACH Tak 50
ROBERT BOMBA Tak BANDA Z PLACU 51
MIROSŁAW BORTEL Tak SZMYD COACHING TEAM 125
PRZEMEK BROCZKOWSKI Tak 52
MARCIN BUCKI Tak 53
TOMASZ BUJOK Tak 54
PRZEMYSŁAW CABAJ Tak SAINT-GOBAIN SQUAD 55
ŁUKASZ CIEŚLIK 139
DARIUSZ CUPIAŁ W POGONI ZA DUCHEM 140
KRZYSZTOF CYGAN Tak 56
MARIUSZ CZARNY Tak JAWORZNOŁBC 121
JAROSŁAW CZUB Tak 57
MICHAŁ DUKACZEWSKI Tak 114
JUSTYNA DZIWIEC-GUZIK 141
SZYMON FAULHABER Tak CASTORAMA ONE TEAM 58
MARCIN FURMAN Tak 117
IREK GAJEWSKI Tak HARPAGAN SOSNOWIEC 127
KONRAD GAWRON Tak HARPAGAN SOSNOWIEC 59
MATEUSZ GIERADA Tak NIGHT RUNNERS GLIWICE 123
PIOTR GMITER Tak 60
PAWEŁ GOŁĄB Tak 61
PAWEŁ GROCHOWSKI Tak WKURW_TEAM 62
ARKADIUSZ HRABIA Tak MOSIR SOSNOWIEC 63
ARON HUĆ Tak ETICOD 122
KRZYSZTOF JĘDRYKA 142
MARIUSZ JĘDRYSZCZAK Tak 64
ARTUR KALITA 143
WIESŁAW KARCZ Tak 65
MARIUSZ KAWA Tak 66
ARTUR KĘPIŃSKI Tak 67
KRZYSZTOF KOCHMAN Tak HARPAGAN SOSNOWIEC 68
ALEKSANDER KOTULECKI 144
TOMASZ KOTYRBA Tak 69
MATEUSZ KOZIEŁ Tak 70
KRZYSZTOF KOZIEŁ Tak ODS 113
WOJCIECH KRĘŻEL Tak 71
TOMASZ KROWIAK Tak 72
STANISŁAW KRZESIŃSKI Tak 73
GRZEGORZ KRZYŻOWSKI Tak 119
BARTOSZ KUBASIEWICZ Tak 74
JAROSŁAW KUBICA 145
JAROSŁAW KUBIK 146
ADAM KUKIEŁKA Tak ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 75
BARTŁOMIEJ LEŚNIAK Tak 76
ADAM LISOWSKI SOCIOS SILESIA 147
MICHAŁ LUPA 148
WOJCIECH ŁATKA Tak 77
BARTŁOMIEJ MALINA Tak 78
WALDEMAR MALINA Tak 79
MATEUSZ MALINOWSKI Tak 80
BARTOSZ MAŁKA 149
JAROSŁAW MAREK Tak 81
PIOTR MAZUREK Tak 82
ANDRZEJ MISZCZUK Tak 83
MARIUSZ MIZIELINSKI Tak CROSSFIT SOSNOWIEC 84
MICHAŁ MOŃKA Tak 85
KRZYSZTOF MUCHA Tak WKURW_TEAM 86
MICHAŁ MUCHA 150
MATEUSZ MUSKAŁA Tak WIRUSY 124
KAMIL NIEDZIELA W POGONI ZA DUCHEM 151
ŁUKASZ NOGA Tak ZDZIERAJ KAPCIE 87
MICHAŁ NOWACKI 152
MAREK NOWAKOWSKI 153
PAWEŁ NOWAKOWSKI Tak MOJEULTRABIEGANIE.PL 88
BARTEK OCZKIEWICZ Tak 89
DARIUSZ OGONOWSKI Tak 90
ROBERT ORŁOWSKI Tak 91
BARTOSZ PANEK Tak 92
GRZEGORZ PAWŁOWSKI Tak 111
TOMASZ PIEC Tak #ULTRAPIECYKOWO 93
MICHAŁ PIETROWSKI Tak 94
PRZEMYSŁAW PIETRUSZKA Tak WKURW_TEAM 95
RADOSAŁW PIĘTKA Tak 96
BORYS PIKUŁA 154
RAFAŁ PIŁAT Tak W POGONI ZA DUCHEM 97
JERZY POWALKA Tak 98
MICHAŁ RAKOCIŃSKI 155
KAMIL SARNA Tak W POGONI ZA DUCHEM 116
MARIUSZ SEGIET 156
MIROSŁAW SOBCZAK Tak WKURW_TEAM 99
MARIAN SOKÓŁ DZUADY OCR RADA 157
KRZYSZTOF STEFANIAK Tak 100
BARTŁOMIEJ SUPERNAK Tak 101
GRZEGORZ SZASTAK RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA 158
BOGUSŁAW SZATON Tak MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ 118
TOMASZ SZCZESZAK 159
TOMASZ SZCZESZAK EWSASZ TEAM 160
MARCIN SZYPUŁA MORGIRUN 161
DANIEL ŚWIDERSKI Tak 102
KACPER TERLIKOWSKI Tak 103
MARCIN URBAŃCZYK 162
MARCIN WALCZAK Tak 104
KRZYSZTOF WESOŁOWSKI 163
PAWEŁ WIESIOŁEK WKURW_TEAM
SZYMON WIĘCEK Tak 105
PIOTR WIŚNIEWSKI Tak 106
ŁUKASZ WOJTANOWICZ Tak ODS 115
MARIUSZ WOŹNIAK 164
PIOTR WRZESIŃSKI Tak 109
IGOR ŻABA BIKE ATELIER TEAM 165
KRZYSZTOF ŻYWIOŁEK Tak WSPIERAMY JULCIĘ I PATI 107
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 101 (Opłaconych: 73)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 166 (Opłaconych: 127)