Everest w Sosnowcu: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety (kobiety, wiek: 18-79)
BEATA BIELAŃSKA Tak PL 112
MILENA BLUKACZ Tak DE 128
JOANNA BRUTKOWSKA Tak PL Z 1
MONIKA BUCKA Tak PL 2
MAGDALENA CETNARSKA Tak PL 3
SYLWIA CIEŚLAK Tak PL MUSTANGI GLIWICE 4
MARIOLA CUPIAŁ PL W POGONI ZA DUCHEM 129
MARTYNA DRYJA Tak PL 6
DOROTA DUDA Tak PL 7
IZABELA DUTKIEWICZ Tak PL 8
SYLWIA FURMAN Tak PL WIRUSY 9
PAULINA GAJ Tak PL MCKIS JAWORZNO 10
ISABELA GAJEWSKA Tak PL HARPAGAN SOSNOWIEC 126
MONIKA GAJEWSKA Tak PL 11
KATARZYNA GAWĘDZKA Tak PL 12
EWELINA GMITER Tak PL 13
SYLWIA GRONIECKA Tak PL 14
KAROLINA GRZYB Tak PL 15
IZABELA HRYNKIEWICZ PL 130
MAŁGORZATA IDZIK Tak PL 5
BECIA JANKOWSKA Tak PL WIRUSY 16
ANNA KACZMAREK PL 166
IZABELA KĘDZIERSKA Tak PL 17
ANNA KĘPIŃSKA Tak PL 18
EDYTA KICZOR Tak PL 19
ALEKSANDRA KOŁODZIEJ Tak PL 20
MAGDALENA KOŁTOŃSKA Tak PL 21
SWIETŁANA KONIUSZEWSKA Tak PL PRZEWODNICY PTTK 22
ANETA KORPAK Tak PL 23
JOANNA KRĘŻEL Tak PL 24
LUCYNA KRUPA Tak PL 110
IZABELA KRUPA-SZCZĘSNY PL #CZELADZBIEGA 131
ANNA KUBECKA Tak PL 25
AGNIESZKA KURTYKA Tak PL 26
AGNIESZKA KUŹNIAK PL 132
KAMILA KWIECIEŃ Tak PL 27
KATARZYNA LEŚNIAK Tak PL 28
JUSTYNA ŁOSZAJĆ Tak PL 29
ANNA MALCZYK PL 133
EWELINA MARCZAK PL 134
AGNIESZKA MARZEC Tak PL 30
AGATA MUSIALIK Tak PL 31
MARIOLA MYRTA PL AWL 135
ALEKSANDRA NABIAŁEK Tak PL 32
MARTA NALEPA Tak PL 33
ALINA NORAS Tak PL 34
MAGDA OCZKIEWICZ Tak PL 35
EWA OŚCIŁOWICZ Tak PL MOSIR SOSNOWIEC 36
DAGMARA PISOWŁODZKA Tak PL 108
KATARZYNA PODSTAWNY PL SNAIL RUNNING TEAM 136
KAJA REKIEĆ PL 137
EWA RYŁKO Tak PL WSPIERAMY LUCIĘ I PATI 37
PATRYCJA SIEWIERSKA Tak PL OLKUSZBIEGA.PL 38
EMILIA STEFANIAK Tak PL 39
AGATA STRUZIK Tak PL 40
MAJA SZYMUSIK Tak PL 41
KATARZYNA WĄS Tak PL 42
ALINA WĘCŁAWIAK Tak PL 120
KATARZYNA WIESNER Tak PL 44
MONIKA WITKOWSKA PL 138
JOANNA WŁADCZYK Tak PL 45
KLAUDIA WŁADCZYK Tak PL 46
MONIKA WÓJCICKA Tak PL PTSE SOSNOWIEC 47
MAGDALENA WÓJCIK Tak PL 48
BEATA ŻYWIOŁEK Tak PL WSPIERAMY JULCIĘ I PATI 49
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 65 (Opłaconych: 54)
M - Mężczyźni (mężczyźni, wiek: 18-79)
TOMASZ BANACH Tak PL 50
ROBERT BOMBA Tak PL BANDA Z PLACU 51
MIROSŁAW BORTEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM 125
PRZEMEK BROCZKOWSKI Tak PL 52
MARCIN BUCKI Tak PL 53
TOMASZ BUJOK Tak PL 54
PRZEMYSŁAW CABAJ Tak PL SAINT-GOBAIN SQUAD 55
ŁUKASZ CIEŚLIK PL 139
DARIUSZ CUPIAŁ PL W POGONI ZA DUCHEM 140
KRZYSZTOF CYGAN Tak PL 56
MARIUSZ CZARNY Tak PL JAWORZNOŁBC 121
JAROSŁAW CZUB Tak PL 57
MICHAŁ DUKACZEWSKI Tak PL 114
JUSTYNA DZIWIEC-GUZIK PL 141
SZYMON FAULHABER Tak PL CASTORAMA ONE TEAM 58
MARCIN FURMAN Tak PL 117
IREK GAJEWSKI Tak PL HARPAGAN SOSNOWIEC 127
KONRAD GAWRON Tak PL HARPAGAN SOSNOWIEC 59
MATEUSZ GIERADA Tak PL NIGHT RUNNERS GLIWICE 123
PIOTR GMITER Tak PL 60
PAWEŁ GOŁĄB Tak PL 61
PAWEŁ GROCHOWSKI Tak PL WKURW_TEAM 62
ARKADIUSZ HRABIA Tak PL MOSIR SOSNOWIEC 63
ARON HUĆ Tak PL ETICOD 122
KRZYSZTOF JĘDRYKA PL 142
MARIUSZ JĘDRYSZCZAK Tak PL 64
ARTUR KALITA PL 143
WIESŁAW KARCZ Tak PL 65
MARIUSZ KAWA Tak PL 66
ARTUR KĘPIŃSKI Tak PL 67
KRZYSZTOF KOCHMAN Tak PL HARPAGAN SOSNOWIEC 68
ALEKSANDER KOTULECKI PL 144
TOMASZ KOTYRBA Tak PL 69
MATEUSZ KOZIEŁ Tak PL 70
KRZYSZTOF KOZIEŁ Tak PL ODS 113
WOJCIECH KRĘŻEL Tak PL 71
TOMASZ KROWIAK Tak PL 72
STANISŁAW KRZESIŃSKI Tak PL 73
GRZEGORZ KRZYŻOWSKI Tak PL 119
BARTOSZ KUBASIEWICZ Tak PL 74
JAROSŁAW KUBICA PL 145
JAROSŁAW KUBIK PL 146
ADAM KUKIEŁKA Tak PL ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 75
BARTŁOMIEJ LEŚNIAK Tak PL 76
ADAM LISOWSKI PL SOCIOS SILESIA 147
MICHAŁ LUPA PL 148
WOJCIECH ŁATKA Tak PL 77
BARTŁOMIEJ MALINA Tak PL 78
WALDEMAR MALINA Tak PL 79
MATEUSZ MALINOWSKI Tak PL 80
BARTOSZ MAŁKA PL 149
JAROSŁAW MAREK Tak PL 81
PIOTR MAZUREK Tak PL 82
ANDRZEJ MISZCZUK Tak PL 83
MARIUSZ MIZIELINSKI Tak PL CROSSFIT SOSNOWIEC 84
MICHAŁ MOŃKA Tak PL 85
KRZYSZTOF MUCHA Tak PL WKURW_TEAM 86
MICHAŁ MUCHA PL 150
MATEUSZ MUSKAŁA Tak PL WIRUSY 124
KAMIL NIEDZIELA PL W POGONI ZA DUCHEM 151
ŁUKASZ NOGA Tak PL ZDZIERAJ KAPCIE 87
MICHAŁ NOWACKI PL 152
MAREK NOWAKOWSKI PL 153
PAWEŁ NOWAKOWSKI Tak PL MOJEULTRABIEGANIE.PL 88
BARTEK OCZKIEWICZ Tak PL 89
DARIUSZ OGONOWSKI Tak PL 90
ROBERT ORŁOWSKI Tak PL 91
BARTOSZ PANEK Tak PL 92
GRZEGORZ PAWŁOWSKI Tak PL 111
TOMASZ PIEC Tak PL #ULTRAPIECYKOWO 93
MICHAŁ PIETROWSKI Tak PL 94
PRZEMYSŁAW PIETRUSZKA Tak PL WKURW_TEAM 95
RADOSAŁW PIĘTKA Tak PL 96
BORYS PIKUŁA PL 154
RAFAŁ PIŁAT Tak PL W POGONI ZA DUCHEM 97
JERZY POWALKA Tak PL 98
MICHAŁ RAKOCIŃSKI PL 155
KAMIL SARNA Tak PL W POGONI ZA DUCHEM 116
MARIUSZ SEGIET PL 156
MIROSŁAW SOBCZAK Tak PL WKURW_TEAM 99
MARIAN SOKÓŁ PL DZUADY OCR RADA 157
KRZYSZTOF STEFANIAK Tak PL 100
BARTŁOMIEJ SUPERNAK Tak PL 101
GRZEGORZ SZASTAK PL RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA 158
BOGUSŁAW SZATON Tak PL MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ 118
TOMASZ SZCZESZAK PL 159
TOMASZ SZCZESZAK PL EWSASZ TEAM 160
MARCIN SZYPUŁA PL MORGIRUN 161
DANIEL ŚWIDERSKI Tak PL 102
KACPER TERLIKOWSKI Tak PL 103
MARCIN URBAŃCZYK PL 162
MARCIN WALCZAK Tak PL 104
KRZYSZTOF WESOŁOWSKI PL 163
PAWEŁ WIESIOŁEK PL WKURW_TEAM
SZYMON WIĘCEK Tak PL 105
PIOTR WIŚNIEWSKI Tak PL 106
ŁUKASZ WOJTANOWICZ Tak PL ODS 115
MARIUSZ WOŹNIAK PL 164
PIOTR WRZESIŃSKI Tak PL 109
IGOR ŻABA PL BIKE ATELIER TEAM 165
KRZYSZTOF ŻYWIOŁEK Tak PL WSPIERAMY JULCIĘ I PATI 107
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 101 (Opłaconych: 73)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 166 (Opłaconych: 127)