Finał Sezonu HBA - Runda Spadających Liści: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M2 - Kategoria M2 (mężczyźni, wiek: 15-29)
FILIP BAGIŃSKI PL SCT BIKE ON WAX 177
RAFAŁ BERG PL WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI 203
MAREK BEŚKA Tak PL 484
MATEUSZ BIRECKI PL NASZ BASKET TEAM 204
KRYSTEK BUBULA Tak PL 205
MATEUSZ CIAPAŁA Tak PL CYCLISMO 462
MARCIN FIOŁKA Tak PL FIOŁKA-TRANS PRO-SERVICE MARGO TEAM 206
PATRYK GIERACKI Tak PL HBA 46
DAWID GIERACKI Tak PL 487
JAKUB GIERLIK PL GKR GOSTYŃ 207
ANDRZEJ GIL PL 208
KAROL GRUBIAK Tak PL 446
ADAM GRZESZCZAK PL WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI 209
DOMINIK JANECZKO Tak PL OŚ RACING TEAM 405
ŁUKASZ JANIC Tak PL STC STARGARD 473
MATEUSZ KOWALEWSKI PL BRT WROCŁAW 201
TOMASZ LAHUS Tak PL 211
JAKUB LITWINOWICZ PL OŚ RACING TEAM 212
JAKUB MARCZEWSKI PL KROSS EURO-ROWER.PL 214
DAMIAN MICHALSKI PL OTR INTERKOL 215
DAMIAN MIELA Tak PL 453
MAREK MIŚKIEWICZ Tak PL STC STARGARD 464
RICHARD NIKOLAIENKO PL WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI 217
TOMASZ OPALIŃSKI PL 218
PAWEŁ PAC Tak PL 485
JAKUB PASEK Tak PL OŚ RACING TEAM 451
BARTŁOMIEJ PASEK Tak PL OŚ RACING TEAM 450
KACPER PÓŁTORAK PL KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
MICHAŁ PUSTUŁA Tak PL HBA 47
MATEUSZ RÓŻYCKI Tak PL CYKLOMANIACY 220
ŁUKASZ SWATOWSKI PL 221
PAWEŁ SZÓSTKA Tak PL HBA 45
TOMASZ SZRAJBER PL FIOŁKA-TRANS PRO-SERVICE MARGO TEAM 222
ROBERT SZTUR Tak PL 223
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI Tak PL 448
BARTOSZ ZAJĄC Tak PL QUEST ACT 224
JAN ZALEWSKI Tak PL HBA 48
WOJTEK ZIELIŃSKI Tak PL 225
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 38 (Opłaconych: 23)
M3 - Kategoria M3 (mężczyźni, wiek: 30-39)
MICHAŁ ANTOSZ PL MTB VOTUM ORBEA TEAM WROCŁAW 226
TOMASZ ARMUŁA PL 227
MATEUSZ BARAŃSKI Tak PL OTR INTERKOL 228
PRZEMYSLAW BLOCH PL LCT PROJEKT 229
KRYSTIAN BŁASZCZAK PL ZGRUPKA TEAM 230
PAWEŁ BUGANIUK PL 231
DOMINIK BUKOWSKI PL OSTRE KOŁO 232
PAWEŁ BURY Tak PL SZOSANAOKRAGLO.WORDPRESS.COM 233
BARTLOMIEJ CIEPAJ PL 234
MACIEJ CIEPŁY Tak PL 486
JAROSŁAW CZARNECKI PL SHIMANO POLSKA 235
RADOSŁAW DUDAJEK Tak PL HBA 472
MICHAŁ FONAŁ Tak PL LKK WULKAN LEGNICA 236
PRZEMYSŁAW GÓRAK Tak PL PM RIDER TEAM 237
PAWEŁ HEŚ Tak PL CYCLISMO 461
BARTLOMIEJ HODYL PL STC STARGARD 238
ŁUKASZ HUZARSKI Tak PL HUZARCOM.PL HBA SOBÓTKA 239
DAWID IDZIK Tak PL 460
MICHAŁ IWAN PL BRT WROCŁAW 240
MARCIN JURUSZ Tak PL 241
IGOR KAŹMIERCZAK Tak PL PM RIDER TEAM 242
TOMASZ KEGEL PL 243
JAN KŁOS Tak PL 244
MARCIN KOWALEWSKI PL 245
PIOTR KOWALEWSKI PL BRT WROCŁAW 248
RAFAŁ KRÓL Tak PL 476
MICHAŁ KUCHARSKI PL 250
GRZEGORZ KUREK Tak PL 253
DAWID LADYCA Tak PL 1P RACING TEAM 259
JAKUB LASOTA Tak PL 467
MARCIN LATOSZEK PL 289
ARTUR LAZAR PL CICLISMO WROCLAW 298
PAWEŁ LEWAŃSKI PL 309
MICHAŁ LEWOWICKI Tak PL 358
KAROL LIGĘZA Tak PL VERGE 359
MAREK LORENOWICZ Tak PL BRANDOVO STUDIO REKLAMY 360
JACEK MARCINIAK Tak PL HBA 361
BARTŁOMIEJ MARCZEWSKI PL METABO TORA BIKE 362
ADAM MARKIEWICZ Tak PL RAWEX ENERGY SAVING 364
OLEKSII MIKHANCHUK UA CICLISMO WROCLAW 365
OLEKSII MIKHANCHUK Tak PL 469
SEBASTIAN MITRĘGA Tak PL UKS MOTO JELCZ-LASKOWICE 366
HENRYK MSZYCA Tak PL 367
MICHAL NIEMCZUK PL 368
TOMASZ PASTERNAK Tak PL HBA 25
KONRAD PAWLAK Tak PL 369
PIOTR PAWŁOWSKI PL HBA 370
PAWEŁ PERKOWSKI PL MTB VOTUM ORBEA TEAM WROCŁAW 371
PAWEŁ PIRÓG Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 372
JACEK RUSZKIEWICZ Tak PL 373
MAREK SKRZYPCZYŃSKI Tak PL WAVEAMIGOS 375
KRZYSZTOF STEFANIAK PL ZGRUPKA TEAM 376
WOJCIECH STRZEMIŁOWSKI Tak PL STC STARGARD 475
BARTOSZ SZYNAL PL 377
ROBERT TACIAK PL WROCŁAW TRIATHLON TEAM / NOKIA 378
ŁUKASZ TREPKA Tak PL 466
DOMINIK WALIGÓRA Tak PL CRANBERRY TEAM 415
ŁUKASZ WARŻAŁA Tak PL PM RIDER TEAM 379
KRZYSZTOF WAWRZYNIAK Tak PL 380
GRZEGORZ WŁODARCZYK Tak PL FIOŁKA-TRANS PRO-SERVICE MARGO TEAM 381
EMIL ZIELIŃSKI Tak PL 382
ŁUKASZ ZIENKIEWICZ Tak PL 383
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 62 (Opłaconych: 37)
M4 - Kategoria M4 (mężczyźni, wiek: 40-49)
WIT BENSARI PL HUZAR BIKE ACADEMY 384
SLAWOMIR BOGUSZ PL ELOVELO RIDERS 385
MACIEJ BYCH Tak PL 386
WOJCIECH CARYK Tak PL 387
MACIEJ CHMIELEWSKI Tak PL 388
ARTUR CIOCH Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 389
ADAM CUCH Tak PL 390
ADAM DRZAS PL CICLISMO WROCLAW 391
TOMASZ FILIPIAK Tak PL 465
MACIEJ GIEŁZAK PL 392
JERZY GROBELNY Tak PL 26
PIOTR JUSKOWIAK Tak PL 471
TOMASZ KOWALSKI Tak PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 394
RAFAŁ KOWALSKI PL 393
MAREK KOZŁOWSKI Tak PL 474
ANDRZEJ KOZOŁUB Tak PL 395
DARIUSZ KUCZYŃSKI Tak PL SOBÓTKA 444
TOMASZ LAUNER PL RUN TOLA RUN 396
KRZYSZTOF LECH Tak PL 454
DANIEL LINDNER Tak PL KTNSZ HELLENA 397
GRZEGORZ MARCINIAK Tak PL 398
MICHAŁ MIAZGA PL 399
JAKUB MROZIEWSKI Tak PL 402
DANIEL OSZCZĘDA PL HUZAR BIKE ACADEMY 403
RAFAŁ PAŃCZYK Tak PL 443
MARCO PISONI IT 404
LEONARDO POLI Tak PL CICLISMO WROCŁAW 406
WOJTEK POTOCZAK Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 407
PIOTR PÓŁTORAK PL 408
ROBERT REGNER PL 409
ROBERT SOKÓŁ Tak PL 479
JAROSŁAW SZABLA PL KLEIB -- BRZEG 410
WOJCIECH SZKLARCZYK PL BRT WROCŁAW 411
IRENEUSZ TARASZKIEWICZ Tak PL TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 455
TOMASZ TOMCZAK PL 412
ANDRZEJ TUPIK Tak PL 445
SŁAWOMIR WĄGROWSKI Tak PL 456
DAREK WEŁESZCZUK Tak PL 416
JERZY ZAKLUKIEWICZ Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 417
JAN ZUGAJ Tak PL 480
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 40 (Opłaconych: 26)
M5 - Kategoria M5 (mężczyźni, wiek: 50-59)
BOGDAN BOCIEK Tak PL 483
MAREK GREGOROWICZ PL GK GLIWICE 418
ANDRZEJ KOMINEK PL 420
LESZEK KRZYWICKI PL ELMAR TEAM 421
MAREK LECHOWSKI PL ESKA TEAM 422
JACEK MIKULSKI Tak PL 210
PIOTR PAWŁOWSKI Tak PL HBA 27
GRZEGORZ ROGOZIŃSKI PL DIVERSEY TEAM 423
MARIUSZ SZYC Tak PL 457
MAREK WRONA Tak PL HBA 30
PIOTR ZAJĄC Tak PL QUEST ACT 424
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 11 (Opłaconych: 6)
M6 - Kategoria M6 (mężczyźni, wiek: 60-69)
CZESŁAW ANKUDOWICZ Tak PL STC STARGARD 219
ALEKSANDER CUPIAŁ Tak PL 459
JAN CZAPLINSKI PL RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA 425
MACIEJ JĘDRZEJCZAK PL 426
ZBIGNIEW KAJSER Tak PL 452
JAN KAPUŚCIK Tak PL 427
ANDRZEJ KUKUŁKA PL SOKÓŁ TARNÓW 428
KRZYSZTOF LORENOWICZ PL BRANDOVO STUDIO REKLAMY 432
KRZYSZTOF ŁAŃCUCKI PL KKS TRZEBNICA 433
CZESLAW MOTYL Tak PL 458
ZBIGNIEW SZCZĘSNY Tak PL RAWEX ENERGY SAVING 28
RYSZARD WIĄCEK Tak PL 434
RYSZARD WRONA Tak PL 29
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 13 (Opłaconych: 8)
M7 - Kategoria M7 (mężczyźni, wiek: 70-99)
TYTUS CZARTORYSKI Tak PL SZERSZENIE TRZEBNICA 447
FRANCISZEK GUSTOWSKI Tak PL 449
BOGDAN ŚCIBISZ PL 435
Ilość zgłoszeń w kategorii M7: 3 (Opłaconych: 2)
K2 - Kategoria K2 (kobiety, wiek: 15-39)
KATARZYNA BARAN Tak PL FIOŁKA-TRANS PRO-SERVICE MARGO TEAM 437
KORNELIA CELER Tak PL CELER NARTY ROWERY LESZNO 438
NATALIA GIERAWSKA Tak PL HBA 44
MARTA GIERLIK PL GKR GOSTYŃ 439
KATARZYNA KĘPA-LORENOWICZ Tak PL BRANDOVO STUDIO REKLAMY 440
KAROLINA MACIEJEWSKA PL HUZAR BIKE ACADEMY 441
DARIA SKRZYPEK PL ZGRUPKA LUBOŃ 442
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 7 (Opłaconych: 4)
K4 - Kategoria K4 (kobiety, wiek: 40-99)
MAŁGORZATA HOWIS Tak PL STC STARGARD 463
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)
Mł M - Młodzik (mężczyźni, wiek: 13-14)
WIKTOR ADAMCZYK Tak PL HBA
KACPER BOJNAROWICZ Tak PL 53
GRZEGORZ FOLTYN Tak PL HBA 40
BARTOSZ GANDZIAROWSKI Tak PL HBA 41
MATEUSZ KLUBA Tak PL HBA 50
WIKTOR ULATOWSKI Tak PL HBA 42
Ilość zgłoszeń w kategorii Mł M: 6 (Opłaconych: 6)
Żak M - Żak (mężczyźni, wiek: 11-12)
MICHAŁ BOROWSKI Tak PL HBA 33
HUBERT DYDNA Tak PL HBA 37
MARCIN MARCINIAK Tak PL 49
LEON NEUBERT Tak PL HBA 35
MARCIN ROGOWSKI Tak PL HBA 34
KACPER SYPOSZ Tak PL 54
MATEUSZ URYGA Tak PL HBA 36
KONRAD WALINIAK Tak PL 32
PATRYK WAWRZYNIAK Tak PL 31
Ilość zgłoszeń w kategorii Żak M: 9 (Opłaconych: 9)
Mł K - Młodziczka (kobiety, wiek: 13-14)
Ilość zgłoszeń w kategorii Mł K: 0
Żak K - Żakini (kobiety, wiek: 11-12)
IGA CIOCH Tak PL HBA 39
JUDYTA TONDER Tak PL 52
ZUZANNA WYSZYŃSKA Tak PL HBA 38
Ilość zgłoszeń w kategorii Żak K: 3 (Opłaconych: 3)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 193 (Opłaconych: 125)