Force Maraton MTB Orzesze: Lista zgłoszeń

60 km:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 18-29 lat (kobiety, wiek: 18-29)
PAULINA BIKSA Tak PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 312
ALEKSANDRA MALINOWSKA PL PREMA CYCLING TEAM 251
KAMILA SOJKA PL GOMOLA TRANS AIRCO 209
MARTA TUROBOŚ Tak PL HUROM LKK LUKS SŁAWNO KELLYS 245
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 4 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
MAŁGORZATA ADAMCZYK PL GOMOLA TRANS AIRCO 326
AGNIESZKA FEĆ Tak PL XC 80 KRAKÓW 334
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 2 (Opłaconych: 1)
K3 - Kobiety 40+ (kobiety, wiek: 40-65)
MARTA BIKSA Tak PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 313
DOROTA SERAFINOWSKA Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 283
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 2 (Opłaconych: 2)
M1 - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
BARTŁOMIEJ CHALASTRA PL PREMA CYCLING TEAM 253
MICHAŁ JANUS PL BIKE TEAM PSZCZYNA 321
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI PL MMBIKE TEAM 244
MICHAŁ KWIATEK PL HARD BIKE TĘCZA TENCZYNEK 289
TOMASZ TOMERA Tak PL 239
JAKUB ŻYTO Tak PL MEXLLER KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA 274
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 6 (Opłaconych: 2)
M1 - Mężczyźni 18-29 lat (mężczyźni, wiek: 18-29)
ADRIAN BIKSA Tak PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 314
MARCIN BUDZIŃSKI Tak PL HUROM LKK LUKS SŁAWNO KELLYS 248
ŁUKASZ CHALASTRA PL PREMA CYCLING TEAM 252
JAKUB CZERNIK PL SCS OSOZ RACING TEAM 3 311
SZYMON DROSIK PL 343
TOMASZ DYGACZ PL TAURUS30 CYCLING TEAM 268
MICHAŁ FICEK PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
JAN FOJTÍK Tak PL TEAM FORCE WWW.FORCE-COMPONENTS.PL 200
MARCIN HELLER Tak PL 242
GRZEGORZ KOGUCIUK PL 207
OSKAR KÜTTNER PL SCS OSOZ RACING TEAM 448
MACIEJ MAREK Tak PL 347
JACEK MARKIEL Tak PL 346
PAWEŁ RESPONDEK PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 297
ROBERT SKROBOL Tak PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 256
DANIEL SMOLARZ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 294
MICHAŁ SZEWCZYK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 282
MATEUSZ ZAJT PL 322
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 18 (Opłaconych: 9)
M2 - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
STEFAN LEŃCZYK PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 278
MICHAŁ ADAMCZYK PL 333
PAWEŁ BARON PL WWW.FORCE-COMPONENTS.PL 202
DARIUSZ BATEK PL 288
PAWEŁ BEDNARZ Tak PL 293
PRZEMYSŁAW BONUSIAK Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 206
REMIGIUSZ CIUPEK PL TAURUS30 CYCLING TEAM 233
DARIUSZ CZECHOWSKI PL 316
MARCIN DZIARSKI PL SPORT STUDIO RYBNIK 214
BARTOSZ FETLER Tak PL 231
GRZEGORZ FLIEGER PL 325
KRZYSZTOF GÓRNY Tak PL 267
WOJCIECH GRUSZCZYŃSKI Tak PL 266
TOMASZ HALMAN Tak PL 301
SZYMON HOPKOWICZ Tak PL
SZYMON JANUS Tak PL 228
MARCIN JUZEPCZUK PL 211
MARCIN KALITA Tak PL 203
TOMASZ KAMIŃSKI PL 237
MATEUSZ KAŹMIERCZAK PL EVENTYRTEAM
JACEK KOSTKA PL JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY
SZCZEPAN KRĘCIWILK PL 310
RAFAŁ KUBIAK Tak PL 271
MICHAŁ KUCEWICZ Tak PL CST MTB TEAM 287
KRZYSZTOF KUCZYŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 279
ADAM LENCZOWSKI PL 306
SŁAWOMIR LIGĘZA PL BIKE ATELIER TEAM 217
MARCIN ŁOBODZIŃSKI Tak PL
PRZEMYSŁAW MAZUREK PL 264
PIOTR MŁOCEK Tak PL 272
MARIUSZ MUSIAŁEK PL MMBIKE TEAM 308
MICHAŁ NEUMANN PL ROMET FACTORY TEAM 270
ARTUR OLSZAK Tak PL FAN-SPORT MTB RACING TEAM 234
SEBASTIAN PAKULSKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 296
MARCIN PAPROCKI Tak PL 299
TOMASZ PARCHAŃSKI PL 344
PAWEŁ PIĘTA PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM
PRZEMYSŁAW PIOTROWSKI Tak PL PGD GRUPA 240
MACIEJ PITACH PL DAR-BUD TEAM 349
PAWEŁ PIWOWARSKI PL
MATEUSZ POTACZEK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 415
TOMASZ PROTAS PL 350
SZYMON PUCHALSKI Tak PL 222
ŁUKASZ RACHWALSKI Tak PL STREFA WOLNOŚCI CIESZYN 229
RYSZARD RADZISZEWSKI PL MIKESZ TEAM 290
MICHAŁ RANIK Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 351
PIOTR ROMAŃSKI Tak PL JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY 307
JACEK RUSZKIEWICZ PL HUZAR BIKE ACADEMY
GRZEGORZ SAMBORSKI PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM
SZYMON SIKORA Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 444
MICHAŁ SITARZ PL 305
WOJCIECH SPILOK Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 285
ADAM SZAFRANIEC PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 309
DAWID SZCZYGIEŁ Tak PL 295
ADRIAN SZOSTAK Tak PL KRAKÓW
MICHAŁ TURSKI Tak PL SERWIS JURAJSKI MTB TEAM 215
PAWEŁ WIENDLOCHA PL ACCENT TEAM 341
JANUSZ WOJNAR Tak PL 318
ŁUKASZ ZAJĄC PL 324
MARCIN ZAJT PL 323
MATEUSZ ZOŃ PL TREK - VELONEWS.PL 235
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 61 (Opłaconych: 29)
M3 - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
ROMAN BADURA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 269
KRZYSZTOF BARTOSIEWICZ PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM
PAWEŁ BRONKOWSKI Tak PL 280
PIOTR CHALASTRA PL PREMA CYCLING TEAM 255
ANDRZEJ CUPIAŁ Tak PL 315
TOMASZ DANIŁOWSKI PL
KRZYSZTOF DUDA Tak PL O RETY TEAM 489
JACEK DUTKA PL OPONY-SERAFINOWSKI 260
MACIEJ ESNEKIER Tak PL O RETY TEAM 487
ONDŘEJ FOJTÍK Tak CZ TEAM FORCE WWW.FORCE-COMPONENTS.PL 201
ROMAN FRANKIEWICZ Tak PL 226
PIOTR GAJDZIK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY
ADAM GALMAN Tak PL 281
DARIUSZ GNAT Tak PL BIKE ATELIER TEAM 210
LECH GONDOROWICZ Tak PL 302
SYLWESTER JACHNA Tak PL 220
MARCIN JEKEL PL TWOMARK CHORZÓW 348
WALDEMAR JERECZEK PL 224
ANDRZEJ KAMPKA PL
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI PL MMBIKE TEAM 243
PIOTR KĘDZIOR PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 236
TOMASZ KUBALA Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 204
MARCIN LEŚNIAK PL 276
KRZYSZTOF LIGĘSKA PL
ADAM MAROSZEK Tak PL MIKESZ TEAM
RADOSŁAW MARZEC PL RMC BIKE TEAM
KRZYSZTOF MATULA PL TWOMARK ALVA 1
MARCIN MAZUR Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 208
MARIUSZ MIZIOŁEK Tak PL 304
DARIUSZ OSTROWSKI PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 298
BOGDAN PAŁCZYK Tak PL KIOSK KOLARSKI SPORTOSITO 340
WOJCIECH PIECZYRAK PL 342
MARIAN PODLEŚNY Tak PL 238
ADAM PTAK Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 205
TOMASZ PYKA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 241
RAFAŁ SCHMIDT Tak PL 261
MAREK STALMACH PL 219
ANDRZEJ STEFAN PL 218
TOMASZ STĘPIEŃ PL MIKESZ TEAM
MARIUSZ STILLER PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 212
ROMAN SZWESTA Tak PL XC 80 KRAKÓW 335
ADAM ŚLĄZAK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 232
TOMASZ TRELA Tak PL 265
SEBASTIAN WOLNY PL MIKESZ TEAM
DANIEL ZMYSŁOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 227
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 45 (Opłaconych: 25)
M4 - Mężczyźni 50+ (mężczyźni, wiek: 50-65)
MAREK CIASTOŃ PL BIKE ATELIER TEAM 292
LESZEK CYGOŃ PL
JAROSŁAW CZAPOROWSKI PL 336
ANDRZEJ KANDZIORA Tak PL 277
KAZIMIERZ KOWAL PL 230
MAREK KUBUSZOK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 291
JACEK PIĄTEK Tak PL CHEMIK PUSTKOW 286
RYSZARD PIECHÓWKA Tak PL 225
TOMASZ PISAREK Tak PL 259
WIESŁAW RUSIN Tak PL UKS SOKÓŁ KĘTY 221
PIOTR SERAFINOWSKI Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 284
WITOLD WICHA Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 223
CZESŁAW WIZNER Tak PL 250
PIOTR ZIEMBA Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 254
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 14 (Opłaconych: 10)

30 km:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 18-29 lat (kobiety, wiek: 18-29)
SANDRA ADAMCZYK PL MIKESZ TEAM
MAŁGORZATA CUĆKA PL 497
MONIKA FRYSTACKA Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 119
JULIA GAJDZIK PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 443
ZUZANNA KRZYSTAŁA-STĘPIEŃ PL MIKESZ TEAM
SYLWIA ŁĄKAS PL 131
KATARZYNA PIETROWSKA Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 94
MAGDALENA STUŻYŃSKA PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 12
KATARZYNA SZAFRON PL 378
AGNIESZKA SZPOCIŃSKA Tak PL HUROM LKK LUKS SŁAWNO KELLYS 114
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 10 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
KATARZYNA BACHNIAK Tak PL WWW.EROWERY.PL CZĘSTOCHOWA 132
JOANNA BOREK Tak PL YELLOBIKE 197
MAGDALENA DANIEL PL 11
SŁAWOMIRA GAJDZIK Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 439
GABRIELA JĄCZYK PL
KATARZYNA ŁAKOMSKA Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 48
MAGDALENNA ŁYTEK PL 407
MARIOLA PIETRAS Tak PL 25
EDYTA SOBCZAK PL
ANNA STANIOR PL ACCENT TEAM 494
JOANNA TABOR Tak PL CHORZOWSKI KLUB ROWEROWY 169
KAROLINA WOŹNICA Tak PL 484
ALICJA ZACZYK Tak PL 435
EWA ZARZYCKA Tak PL TOMAZI BIKE TEAM 118
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 14 (Opłaconych: 9)
K3 - Kobiety 40+ (kobiety, wiek: 40-65)
BEATA BANASIEWICZ PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 107
ALICJA FUNDOWICZ PL
RENATA GRABIAŃSKA Tak PL COVERIS CYCLING TEAM 452
JOANNA KOPCIOWSKA-WĄTROBA PL 117
KATARZYNA STANCLIK Tak PL 147
MARTA SYRYJCZYK Tak PL 139
LIDIA WYCISK PL SPORT PROFIT TEAM 59
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 7 (Opłaconych: 3)
M1 - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
STEFAN BOREK PL 126
BARTŁOMIEJ CICHY PL 416
MATEUSZ DRABIK Tak PL 142
TOBIASZ GROMOTKA PL 13
JAKUB GRYCMAN PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 70
MARCIN HUDOBA PL JAS-KÓŁKA
FILIP JACUŃSKI PL 420
ALEKSANDER KANIA PL 140
TYMOTEUSZ KĘDZIOR Tak PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 93
DOMINIK ŁUCKI Tak PL 55
WOJCIECH MĘDRZECKI PL GOMOLA TRANS AIRCO 463
MARIUSZ PAWLINIAK Tak PL MŁODZIEŻOWY KLUB PŁYWACKI \\\"WODNIK 29\\\" TYCHY 67
FILIP PĚGŘÍM CZ TJ TŽ TŘINEC 456
PAWEŁ PIEKORZ Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 81
MIKOŁAJ PRICOP Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 381
RAFAŁ PUSSY Tak PL
JAN SKWARCZEŃSKI PL 480
WOJCIECH UCHMAN Tak PL AEGON CYCLING TEAM 45
MICHAŁ ZACHARIASZ Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 27
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 19 (Opłaconych: 9)
M1 - Mężczyźni 18-29 lat (mężczyźni, wiek: 18-29)
KASJAN BALAWEJDER PL BRAK 163
DANIEL BIERNAT PL
SZYMON BORUTA Tak PL 189
GRZEGORZ BRODA PL 19
MIŁOSZ BRYCH Tak PL 85
TOMASZ BUDZIŃSKI PL HUROM LKK LUKS SŁAWNO KELLYS
REMIGIUSZ CHOMIUK Tak PL TOMAZI BIKE TEAM 80
PATRYK CHOMIUK Tak PL TOMAZI BIKE TEAM 79
SZYMON CHROMIK Tak PL TOMAZI BIKE TEAM 101
DAWID DOBOSIEWICZ PL 390
GRZEGORZ DYSZY Tak PL 84
DAMIAN EJSMONT Tak PL 161
MARCIN FUS Tak PL 461
SEBASTIAN GOGOL PL
DAMIAN GRZESICZEK Tak PL 397
DAWID GRZESICZEK Tak PL
PIOTR JANDA Tak PL 7
ALAN JAROS PL 49
DAWID JONA Tak PL GK BIKE ATELIER GLIWICE 385
MARCIN KALINOWSKI PL AZS UE KATOWICE 490
JAKUB KOL PL 433
MATEUSZ KÖNIG PL
KAMIL KULICKI Tak PL 394
MAREK LATUSEK PL 42
GRZEGORZ LATUSEK PL 43
KSAWERY ŁAWNICZAK PL 99
BARTŁOMIEJ MALINA Tak PL 195
MATEUSZ MARCISZ PL 164
PAWEŁ MARCISZ Tak PL 165
TOMASZ MARKUZEL PL 466
TOMASZ MROWIEC PL
WOJCIECH MURAS PL
MACIEJ MYTNIK PL MIKESZ TEAM 8
PIOTR PASTERNAK Tak PL 174
JAKUB PASTERNAK Tak PL 175
MATEUSZ POTOCZNY PL 455
PAWEŁ SAMEK PL AZS POLITECHNIKA ŚLĄSKA 493
PIOTR SAMOLEWSKI PL TOMAZI BIKE TEAM 34
PAWEŁ SAS PL GHOSTBIKERS
DENIS SIEWERT PL AZS POLITECHNIKA ŚLĄSKA 434
MICHAŁ SMYRAK Tak PL MTB PRESSING TEAM 28
ŁUKASZ SOLICH PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
RAPHAEL SOSNA PL 391
PAWEŁ STANISZ Tak PL 275
GRZEGORZ STEMPEL Tak PL
SZYMON STEUER PL 403
MATEUSZ SZKUTA PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 98
MACIEJ ŚCIERSKI Tak PL 187
BARTOSZ TRZASKALIK Tak PL 86
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 49 (Opłaconych: 22)
M2 - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
DAMIAN BACHNIAK Tak PL WWW.EROWERY.PL CZĘSTOCHOWA 134
JACEK BANDURA Tak PL CICHY BIKE TEAM 92
ROBERT BARCZYK PL 50
ADAM BARYŁA Tak PL 474
JACEK BĄK Tak PL HARD ROCK SPORT TEAM 196
MAREK BEREZA Tak PL 181
ALEXANDRE BIELLMANN PL 396
MICHAŁ LOLO BIELNIK Tak PL 380
TOMASZ BLUSZCZ Tak PL 128
ADRIAN BORUTA Tak PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 190
KRZYSZTOF CHRUST Tak PL 82
WOJCIECH CHUCHER Tak PL 5
TOMASZ CIURAJ PL 61
BOGDAN COPIK PL NIY MA GAŃBA CIŚ NA KOLE 453
DAMIAN CZEKAJ Tak PL 458
RAFAŁ CZUBAK Tak PL 388
KRYSTIAN DĘBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 38
MARIUSZ DOMAŃSKI Tak PL 386
TADEUSZ DOMŻALSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 154
KAMIL DUDEK Tak PL 393
ŁUKASZ DWORAK Tak PL 475
KRYSTIAN FILIPIAK Tak PL 122
MARCIN FORAJTER PL 476
ŁUKASZ FUNDOWICZ Tak PL 96
BARTŁOMIEJ GAJDZIK PL 438
ARTUR GAWLICZEK PL 382
GRZEGORZ GĄSIOR Tak PL NIY MA GAŃBA CIŚ NA KOLE 440
PRZEMYSŁAW GIERCZAK Tak PL PRZEMEKGIERCZAK.PL 111
WOJCIECH GOROL Tak PL LEADER FOX MTB TEAM 427
ANDRZEJ GÓRNIOCZEK PL 47
PIOTR GRUSZCZYK Tak PL 499
RAFAŁ HECZKO PL 24
WOJCIECH HERMA PL 21
KRZYSIEK JACKOWSKI Tak PL 423
ŁUKASZ JANIK Tak PL 129
PIOTR JAŚKIEWICZ Tak PL ZRYCIOLE MTB 406
TOMASZ JENDRZEJCZYK Tak PL 387
ROBERT JONDERKO Tak PL 469
DAMIAN KAGOŃ PL LEADER FOX MTB TEAM 428
ANDRZEJ KALABIS PL 124
JAN KARPIŃSKI Tak PL 172
RAFAŁ KASJANIUK PL 472
MARCIN KASPRZAK PL ŁAZISKA GÓRNE
MAREK KŁODA PL 398
ŁUKASZ KOCH Tak PL 399
SZYMON KOPIEC Tak PL 193
ŁUKASZ KOPISZKA Tak PL 459
MARCIN KOSIŃSKI PL 495
PIOTR KRZYSTECZKO Tak PL 141
GRZEGORZ KUBACZKA PL AG-ARCHITEKCI.PL 192
PIOTR KUBICZEK PL 488
KAMIL KULAWIK PL 51
ŁUKASZ KUPCZAK PL
FILIP KUPCZAK PL 498
PAWEŁ KURLANDT Tak PL 90
PIOTR KUŚ Tak PL 125
SŁAWOMIR KUTKA Tak PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 383
KRYSTIAN KWIATKOWSKI Tak PL TEAM ŻORY 69
MICHAŁ KWIECIŃSKI Tak PL SUTRICON KRATKA MTB TEAM 78
ŁUKASZ KWIETNIEWSKI Tak PL 36
JAROSŁAW LESISZ PL TREK - VELONEWS.PL 91
SZYMON LEW PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 426
GRZEGORZ LEWANDOWSKI PL YELLOBIKE 198
RAFAŁ ŁOPATECKI PL POLART NUTRAXX SMP TEAM 15
MICHAŁ ŁOŚKO PL 22
ANDRZEJ MADEY PL 66
SEBASTIAN MARCHLEWSKI PL JAS-KÓŁKA
JAROSŁAW MROWIEC PL 176
MARCIN MUSIAŁ Tak PL YELLOBIKE 199
TOMASZ MUSIOŁ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 138
MARCIN NIEWIADOMSKI PL 1
BARTŁOMIEJ NOWACKI Tak PL 115
MARCIN OSTAPIUK Tak PL 54
RADOSŁAW PAJKA Tak PL 168
AREK PASZENDA Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 120
PIOTR PAWEŁEK Tak PL 483
SEBASTIAN PAŹDZIERNY PL 445
ŁUKASZ PIEGZA PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 65
ŁUKASZ PŁAWECKI Tak PL 46
KAMIL PODLEŚ Tak PL SUPER STAŚ 112
JACEK RAJSKI PL 460
MICHAŁ RUDNOW Tak PL RUDBIKERS 464
PIOTR RUSEK PL 2
MARCIN RUTKOWSKI Tak PL CHORZOWSKI KLUB ROWEROWY 171
GRZEGORZ SAŁATA Tak PL 462
SEBASTIAN SŁOCIŃSKI Tak PL SUTRICON KRATKA MTB TEAM 75
SEBASTIAN SMIATEK Tak PL 485
BARTŁOMIEJ SOBINA Tak PL TOMAZI BIKE 89
ŁUKASZ SOBOL Tak PL 491
MICHAŁ SONTAG PL 64
ADAM STERNAL Tak PL 3
RYSZARD STĘPNIKOWSKI Tak PL 113
TOMASZ STRASZAK PL 496
GRZEGORZ STUDNIK PL 450
KRZYSZTOF SUCHANEK Tak PL 152
KAROL SULOWSKI PL
KAMIL SURAWSKI Tak PL 137
TOMASZ SZOLC Tak PL NUDEL TEAM
ŁUKASZ SZOSTAK Tak PL 151
MICHAŁ SZYMECZKO Tak PL 145
MARCIN SZYMURA Tak PL 446
KRZYSZTOF URBANEK PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 127
MAREK WALDON PL TOMAZI BIKE TEAM
ŁUKASZ WALIGÓRA PL
MARCIN WILK PL
TOMASZ WILK Tak PL MOMNATOCAŁEŻYCIE 417
ARKADIUSZ WIŚNIEWSKI PL 180
ŁUKASZ WOJTYSIAK Tak PL 412
ADRIAN WOŹNICA Tak PL GRUPA NOMAX 425
TOMASZ WÓJCIK PL 102
MARCIN WRÓBEL Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 30
ROBERT WRÓBEL Tak PL MTB KALEMBICE TEAM 23
ŁUKASZ ZAJĄCZKOWSKI Tak PL CHORZOWSKI KLUB ROWEROWY 170
MARCIN ZĘBIK Tak PL 144
MARCIN ŻURAWIK PL MMBIKE TEAM 437
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 115 (Opłaconych: 70)
M3 - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
TOMASZ BRYCKI Tak PL TOMAZI BIKE TEAM 37
TOMASZ BUCHWAK Tak PL 465
ADAM BUJAK PL
PIOTR BUŚKO PL 454
ROBERT CIEŚLIŃSKI Tak PL KIWI 500
TOMASZ CURYŁO PL 166
JAROSŁAW CYRAN PL 185
RAFAŁ CYRUS Tak PL 155
MICHAŁ DRABIK PL 143
MAREK FASTRIOK PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 100
MAREK GALOWY Tak PL KIWI KLUB MTB 421
MARIUSZ GANCARZ Tak PL 88
GRZEGORZ GŁODEK PL 52
JANUSZ GOMOLA Tak PL WKC GÓRAL - WISŁA 14
PRZEMYSŁAW GRYCMAN PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 71
RYSZARD HODURA Tak PL AGR VICTORIA 26
MACIEJ KEMPA Tak PL 148
GRZEGORZ KEMPNY PL 17
ZBIGNIEW KISZKA Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 29
KRZYSZTOF KOCYBA PL 392
MARCIN KONIECZNY PL 449
TOMASZ KOTULIŃSKI PL
MIROSŁAW KOWALIK PL PROFI-STYL 471
MARCIN KOZAKIEWICZ PL 379
KRZYSZTOF KRAŚNICKI Tak PL MMBIKE TEAM 182
PIOTR KUBICKI Tak PL 384
KRZYSZTOF KUCZEK Tak PL 418
LESZEK KURCZOK PL PM BIKE 186
MIROSŁAW LISZKA Tak PL 173
MIROSŁAW LOREK PL 20
TOMASZ ŁUCKI Tak PL 56
SŁAWOMIR MAŁYSZ PL MIKESZ TEAM 409
JAROSŁAW MARTYNEK PL 18
MICHAŁ MOL Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 177
MAREK MORAWSKI Tak PL SUTRICON KRATKA MTB TEAM 424
WOJCIECH NALEPA PL JASTEF TEAM RUDY 4
ANDRZEJ PIOTROWSKI PL TOMAZI BIKE TEAM 35
ADAM PORADA Tak PL 167
ROBERT POŚPIECH Tak PL 9
ZBIGNIEW PÓŁTORAK Tak PL 87
JANUSZ ROBASZEWSKI PL 467
PAWEŁ RYBA Tak PL 179
PIOTR RYGLEWSKI Tak PL PM BIKE 41
BOGDAN SADECKI PL 389
RAFAŁ SKALNY Tak PL 136
DARIUSZ SLUSARZ Tak PL
ALEKSANDER SŁOMKA PL DBN 408
MARIUSZ SOBOTA PL 447
MAREK SOJKA PL NOL TYCHY
SYLWEK SUCHAJA Tak PL 194
DARIUSZ SULEJEWSKI Tak PL YELLOBIKE 402
PIOTR ŚCIGAŁA Tak PL 135
ARTUR ŚLADOWSKI Tak PL SUTRICON KRATKA MTB TEAM 63
WOJCIECH ŚLIWIŃSKI Tak PL BIKEBOARD 156
MIECZYSŁAW ŚLIWKA PL 157
DARIUSZ ŚLUSARZ PL 405
TOMASZ ŚWIERCZEK Tak PL 33
KRZYSZTOF TABOR Tak PL 121
MAREK THORZ Tak PL ZRYCIOLE MTB 404
WOJCIECH TOMERA Tak PL ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ 95
MAREK UCHMAN Tak PL AEGON CYCLING TEAM 44
DARIUSZ WALKIEWICZ Tak PL SUTRICON KRATKA MTB TEAM 422
MARCIN WĄTROBA Tak PL TOMAZI BIKE TEAM 116
SŁAWOMIR WOLDAŃSKI Tak PL 432
DARIUSZ WÓJCIK Tak PL 109
MARCIN WRÓBEL PL 72
ZBIGNIEW WYCISK PL SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW 60
PIOTR ZABOROWICZ PL 473
MARIUSZ ZEMBROŃ PL 39
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 69 (Opłaconych: 38)
M4 - Mężczyźni 50+ (mężczyźni, wiek: 50-65)
STEFAN BLUSZCZ Tak PL 130
TADEUSZ BONK Tak PL BEER TEAM 451
BOGUSŁAW BRZEŹNY PL 188
ZBIGNIEW DOMŻALSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 77
EUGENIUSZ GEMBALA PL 16
MARIUSZ GORZELANY Tak PL 105
JULIUSZ GROCHOWSKI Tak PL 479
CZESŁAW GRZEGORZEK PL KTK WANDRUS ŻORY 411
MAREK KAMIŃSKI PL TWOMARK TEAM 108
GRZEGORZ KAMPA PL 395
ZYGMUNT KAPALA Tak PL 110
KAROL KASPROWIAK Tak PL EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 183
ZBIGNIEW LISIAK PL
ADAM MALURDY Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 106
LESZEK NOWOCZEK Tak PL 159
ANDRZEJ SŁOMKA PL 442
TADEUSZ SPILOK PL 53
LESZEK SZLAUER Tak PL 74
JOACHIM ŚWIĘTY PL 410
MAREK TARNAWSKI PL 68
JANUSZ TARNOWSKI PL 146
JAN WYDUCH PL 441
RYSZARD WYSTEMP Tak PL 457
JAROSLAW ZAJAC PL BSR TEAM BYTOM 317
ZBIGNIEW ZAJĄC Tak PL MMBIKE TEAM 83
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 25 (Opłaconych: 12)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 460 (Opłaconych: 246)