Force Maraton MTB Orzesze_2018: Lista zgłoszeń

Mini: 30 km

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K1 - Kobiety 18-29 lat (kobiety, wiek: 16-29)
SANDRA ADAMCZYK Tak SUP-LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE 732
KAROLINA BIENER Tak 781
JULIA GAJDZIK Tak KIWI KLUB MTB 431
MONIKA GALOWY Tak KIWI KLUB MTB 731
ALEKSANDRA LACH Tak RAFAKO ORBEA MTB TEAM 730
SYLWIA ŁĄKAS Tak 460
IZABELA MALIKOWSKA Tak ADIENT TEAM 404
NATALIA SEIFRIED Tak 322
MARTA TUROBOŚ Tak HUROM SŁAWNO ACCENT TEAM 729
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 9 (Opłaconych: 9)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
KATARZYNA BACHNIAK Tak JURA BIKE MTB TEAM 728
MAGDALENA DANIEL Tak WWW.FORCE-COMPONENTS.PL 727
MONIKA DAWIDOWICZ Tak FREE WAY 726
ANNA FIALKIEWICZ Tak 725
MONIKA FRYSTACKA PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
SŁAWOMIRA GAJDZIK Tak KIWI KLUB MTB 436
HALINA GIEMZA Tak 515
NATALIA JANICA Tak 449
BEATA JANIK Tak OPONY-SERAFINOWSKI 769
SONIA KLICH Tak BIKE ATELIER TEAM 701
ANNA KRZYSTECZKO Tak PROSERVICE RACING TEAM 789
DOROTA MICHALIK Tak 724
AGNIESZKA MIKOŚ Tak 748
ANNA MŁOCEK Tak PROSERVICE RACING TEAM 411
ANNA PARUZEL Tak 723
MARIOLA PIETRAS Tak 777
KATARZYNA SKRZYPIEC Tak 722
ROKSANA SOBINA Tak TOMAZI BIKE TEAM 721
AGATA STRĄCZKIEWICZ Tak 720
KATARZYNA SUCHAJA Tak 719
JOANNA TABOR Tak CHORZOWSKI KLUB ROWEROWY 718
PATRYCJA WOŹNICA Tak BIKE ATELIER TEAM 567
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 22 (Opłaconych: 21)
K3 - Kobiety 40 + (kobiety, wiek: 40-99)
BEATA BANASIEWICZ Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 523
JOANNA BOREK Tak YELLOBIKE 717
EWA DŁUGOSZ Tak KIWI KLUB MTB 716
VIOLETTA GEMBALA Tak 715
EWA GORZELANY Tak HOTEL*** PODIUM WISŁA & DIAGNOSTIX 714
ELA HUZIOR Tak MORSY BARONA 713
JULITA KAROLIŃSKA Tak 712
JOANNA KOPCIOWSKA-WĄTROBA Tak 784
MAŁGORZATA KUSTRA-KAPOL Tak TOMAZI BIKE TEAM 754
KATARZYNA ŁAKOMSKA ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
KATARZYNA MARTYNOWICZ Tak 750
MAGDALENA SILKA Tak 518
MARTA SYRYJCZYK SCS OSOZ RACING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 13 (Opłaconych: 11)
M1 - Mężczyźni 16-29 lat (mężczyźni, wiek: 16-29)
MAREK BINCZAK Tak PROSERVICE RACING TEAM 700
DAWID BLUSZCZ 798
STEFAN BOREK Tak 711
GRZEGORZ BRODA Tak 758
PIOTR BUDZIŃSKI Tak LKK LUKS SŁAWNO 710
BARTŁOMIEJ CICHY Tak 709
PIOTR CIEŚLA
DAWID CZEMBOR Tak 708
DAWID DŁUGAJ Tak 707
MATEUSZ DRABIK Tak GOMOLA TRANS AIRCO 706
GRZEGORZ DYSZY BIKE ATELIER TEAM
ALEKSANDER FIDO Tak KIWI KLUB MTB 771
MARCIN FUS Tak 705
MICHAŁ GARUS
MATEUSZ GŁOMBIK Tak ...BEER BIKER KRAPKOWICE 704
DAMIAN GŁOWNIA POLART NUTRAXX TEAM
TOBIASZ GROMOTKA Tak PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 503
DOMINIK GRZEGORZYCA
DAMIAN GRZESICZEK Tak KIWI KLUB MTB 703
DAWID GRZESICZEK Tak KIWI KLUB MTB 702
MARCIN HALASZ Tak 699
ARKADIUSZ HAZUKA Tak 279
MARCIN JANECZEK Tak 504
SEBASTIAN JASIULEK Tak 698
DAWID JONA GK BIKE ATELIER GLIWICE 328
JAN KAFEL Tak 747
PAWEŁ KOKOT Tak 697
BARTOSZ KRASIŃSKI Tak 492
ŁUKASZ KUŚ Tak 696
KSAWERY ŁAWNICZAK Tak 695
DOMINIK ŁUCKI Tak PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 694
SZYMON MAKOWSKI Tak ELZAB ACTIVE TEAM 482
BARTŁOMIEJ MALINA Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 693
JACEK MARKIEL Tak 692
KAMIL MASNICA
MAŁKOWSKI MATEUSZ Tak 508
DAWID MIŚKIEWICZ Tak LKK LUKS SŁAWNO 351
JAKUB MIZERA Tak RK ALUMUNIUM BIKE TEAM 364
TOMASZ MROWIEC
GRZEGORZ NIEDZIELKO Tak PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 691
KEVIN PANIC Tak 740
PIOTR PASTERNAK Tak JURA BIKE MTB TEAM 689
JAKUB PASTERNAK Tak 690
FILIP PĚGŘÍM Tak TJ TŽ TŘINEC 429
MATEUSZ PIECHA Tak 688
RAFAŁ PIONTEK Tak 766
ADAM PISZCZEK Tak 768
DANIEL PORWOLIK YELLOBIKE
MIKOŁAJ PRICOP Tak KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 519
ARTUR RZESZUTKO Tak TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 687
DENIS SIEWERT Tak DECATHLON GLIWICE 686
GRZEGORZ SOWA Tak ŻORY 685
PAWEŁ STANISZ Tak 684
WOJCIECH STOL Tak 299
KONRAD STROJECKI Tak 683
KAROL STUDENT Tak 767
DAWID SUKIENNIK Tak 682
WOJCIECH SZCZEGIELNIAK Tak BIKE ATELIER TEAM 796
MATEUSZ SZKUTA Tak ODKRYWCY TAURUS 681
MACIEJ ŚCIERSKI Tak TOMAZI BIKE TEAM 680
PAWEŁ ŚCIERSKI Tak 679
TOMASZ TOMERA Tak 743
DAMIAN TWARDZIK Tak XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC 419
MATEUSZ WŁODARCZYK Tak 678
MACIĄŻKA WOJCIECH Tak 291
MICHAŁ ZACHARIASZ Tak PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 677
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 66 (Opłaconych: 56)
M2 - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
DAMIAN BACHNIAK Tak JURA BIKE MTB TEAM 676
JACEK BANDURA Tak CICHY BIKE TEAM 675
PAWEŁ BARON Tak WWW.FORCE-COMPONENTS.PL 674
PAWEŁ BEDNARZ Tak 673
MAREK BEREZA Tak 410
MICHAŁ LOLO BIELNIK Tak 672
PIOTR BIENER Tak LEMONBIKE.EU - KOBA RACING TEAM 780
JAROSLAW BLUSZCZ Tak MIKESZ TEAM 797
DAWID BOCHAT Tak NORDBIKE RYBNIK 468
SZYMON BORUTA Tak SPORTS COACHING MTB TEAM 671
SZYMON CHROMIK Tak SPORTS COACHING MTB TEAM 670
TOMASZ CIURAJ Tak 765
PIOTR CYROŃ Tak MTB JASTRZĘBIE ZDROJ 669
DAMIAN CZEKAJ Tak 668
ŁUKASZ CZEPIEL Tak ...BEER BIKER KRAPKOWICE 667
RAFAŁ CZUBAK Tak CHORZOWSKI KLUB ROWEROWY 665
RAFAŁ CZYRWIK Tak 664
RDEREDIC DE LEPELEIRE Tak 330
JAROSŁAW DOBOSZ Tak JURA BIKE MTB TEAM 663
DOMINIK DURAJ Tak 662
KRYSTIAN FILIPIAK Tak 661
MARCIN FORAJTER Tak 414
MICHAŁ GAŁĄSKA Tak NIESTOWARZYSZONY 660
PAWEŁ GAŁUCH Tak 659
WOJCIECH GAMZA Tak 658
JANUSZ GAWINKOWSKI Tak JA_MA_GA 345
GRZEGORZ GĄSIOR Tak NIY MA GAŃBA CIŚ NA KOLE 656
SZYMON GEMBALA Tak 655
WOJCIECH GOROL Tak LEADER FOX MTB TEAM 654
ANDRZEJ GÓRNIOCZEK Tak 653
PIOTR GRUSZCZYK
TOMASZ GRZEGORSKI Tak 477
GRZEGORZ GUZIK Tak 652
MARCIN GWÓŹDŹ Tak 651
WOJCIECH HERMA Tak 760
KRYSTIAN HOLEWA Tak 400
ŁUKASZ JABŁOŃSKI Tak 650
GRZEGORZ JAGIEŁA Tak 649
EMIL JAKUBCZYK Tak 537
BŁAŻEJ JANY Tak 648
TOMASZ JASIULEK Tak 647
ANDRZEJ JURECZKA Tak 646
MARCIN JUZEPCZUK Tak 785
ARTUR KALINOWSKI Tak PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 645
MAREK KAPICA Tak 644
MARCIN KASPRZAK ŁAZISKA GÓRNE
PAWEŁ KASZA Tak 643
ROBERT KLIMAS TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
ŁUKASZ KOPISZKA Tak 642
JACEK KOSTKA ADIENT TEAM
MARCIN KOZACZUK Tak 761
ŁUKASZ KOZUBEK Tak PROSERVICE RACING TEAM 764
KORNEL KOŹLICKI Tak BIKEHUNTER.PL 413
KOZACZUK KRYSTIAN Tak 763
PRZEMYSŁAW KRZYCZMONIK Tak 641
ŁUKASZ KRZYSTAŁA Tak SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE 640
PIOTR KRZYSTECZKO Tak PROSERVICE RACING TEAM 788
REMPEGA KRZYSZTOF Tak 755
MIKOŁAJ KUKURBA OMNISQUARE ATAKSPORT GLIWICE
RAFAŁ KURZOK Tak KIWI KLUB MTB 639
KRYSTIAN KWIATKOWSKI Tak ŻORSKIEBIKEWARIATY 638
MICHAŁ KWIECIŃSKI Tak SUTRISEPT MTB TEAM 637
ŁUKASZ KWIETNIEWSKI Tak 362
PAWEŁ LASKA Tak 799
ŁUKASZ LASOTA Tak 636
KRZYSZTOF LESZKIEWICZ Tak ELZAB ACTIVE TEAM 339
SZYMON LEW Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 634
DANIEL LIPINSKI RUNTEAM PAWŁOWICE
RAFAŁ ŁOPATECKI Tak SPORTS COACHING MTB TEAM 633
MICHAŁ ŁOŚKO Tak 632
KOLORZ ŁUKASZ Tak 327
ANDRZEJ MADEY Tak 631
PAWEŁ MAZUR NUDEL TEAM 774
JAROSŁAW MROWIEC Tak CHORZOWSKI KLUB ROWEROWY 630
MAREK MROWIEC Tak 331
MARCIN MUSIAŁ Tak YELLOBIKE 629
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak MMBIKE TEAM 628
TOMASZ MUSIOŁ Tak GOMOLA TRANS AIRCO 759
MARCIN MYSZOR
GRZEGORZ NIESLER Tak KIWI KLUB MTB 627
MARCIN NIEWIADOMSKI
BARTŁOMIEJ NOWACKI Tak 626
ŁUKASZ NOWAK Tak 286
MARCIN NYCZ Tak 625
MARIUSZ OKRUTA
MICHAŁ OSMAŁEK
MARCIN OSTAPIUK Tak 623
MARCIN PALIŃSKI Tak SUP LIFTING TEAM 332
SEBASTIAN PAŹDZIERNY Tak 622
SZYMON PERNAL Tak 621
PAWEŁ PIĄTEK Tak 374
ŁUKASZ PIEGZA Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 620
PAWEŁ PIEJAK Tak WATAHA SZAJBAJKA 619
JERZY PIEKAR Tak 618
PAWEŁ PIĘTA Tak RAFAKO ORBEA MTB TEAM 617
KAMIL PODLEŚ
GRZEGORZ PODSIADŁY Tak 470
PAWEŁ POŁOMSKI Tak 752
WOJCIECH PUCHAŁKA Tak 616
TOMASZ PYTKA Tak 615
MARCIN RIM
PAWEL ROSINSKI Tak ADIENT TEAM 614
PIOTR RUSEK MIKESZ TEAM 734
MARCIN RUTKOWSKI Tak CHORZOWSKI KLUB ROWEROWY 613
PAWEŁ RZEPKA Tak 329
ADRIAN RZESZUTKO Tak TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 511
KRZYSZTOF SALAMON Tak 357
PAWEŁ SAS Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 612
MARCEL SEIFRIED Tak 405
TOMASZ SIKORA Tak TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 762
PIOTR SKUBISZ Tak 756
MARIUSZ SKWARK Tak PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 611
SEBASTIAN SŁOCIŃSKI Tak SUTRISEPT MTB TEAM 610
ADAM SŁOWIK Tak BIKE STORE BIELSKO 525
PAWEŁ STARZYCKI Tak CHOMA SPORT TRENER 609
SZYMON STEUER Tak 786
GRZEGORZ STUDNIK
MARCIN SYNAK Tak 608
MATEUSZ SZAREK Tak 323
DAWID SZCZUCKI
DAWID SZCZUCKI Tak 607
PIOTR SZKOLNY ...BEER BIKER KRAPKOWICE 737
ŁUKASZ SZOSTAK Tak 606
MARCIN SZYMURA Tak 605
MIROSŁAW TABOR Tak CHORZOWSKI KLUB ROWEROWY 604
PAWEŁ TOCZKOWSKI Tak 603
DAWID WAGNER Tak 602
ŁUKASZ WALIGÓRA Tak ŚLĄSK KOLARSKO 601
MARCIN WILKOŁEK Tak TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 512
ARKADIUSZ WIŚNIEWSKI Tak 600
DAWID WITA ŚWIERKLANY
JACEK WOJTAS Tak 599
ŁUKASZ WOJTYSIAK
ANDRZEJ WOŹNICA Tak BIKE ATELIER TEAM 297
ZBIGNIEW WÓJCIK
ŁUKASZ ZAJĄCZKOWSKI Tak CHORZOWSKI KLUB ROWEROWY 598
SEBASTIAN ŻERO Tak GHOSTBIKERS 597
GRZEGORZ ŻOŁNA Tak 513
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 138 (Opłaconych: 118)
M3 - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
ARTUR ADAMCZYK Tak 749
MARCIN ADAMKIEWICZ Tak CHOMA SPORT TRENER 596
ADAM BANERT
JACEK BARGLIK Tak 595
STANISŁAW BASZCZYŃSKI Tak 501
RAFAŁ BIES Tak 594
MARCIN BISKUP Tak SUP-LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE 481
BOGDAN BLACHA Tak 593
MARCIN BLUSZCZ MIKESZ TEAM 795
RAFAŁ BOGACKI Tak CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM 592
GRZEGORZ BROŻEK Tak 591
JAROSŁAW CYRAN Tak 337
RAFAŁ CYRUS Tak 590
GRZEGORZ CZERNER Tak 589
KRYSTIAN DĘBEK Tak TOMAZI BIKE TEAM 588
JAKUB DUDEK Tak 778
JANUSZ FARYŚ Tak 587
MACIEJ FIALKIEWICZ Tak 586
ŁUKASZ FUNDOWICZ Tak 793
MAREK GALOWY Tak KIWI KLUB MTB 585
JANUSZ GOMOLA Tak HOTEL PODIUM DIAGNOSTIX TEAM 584
SŁAWOMIR GRACA Tak HCC COMPONENTS 583
TOMASZ JABCZYŃSKI Tak 744
ROBERT JANECZEK Tak 582
BARTOSZ JANIK Tak 794
GRZEGORZ JODŁOWSKI Tak 510
DAMIAN JUSZCZUK
DAMIAN KAGOŃ Tak LEADER FOX MTB TEAM 67
DAMIAN KAJFASZ Tak A BERGER PL 581
ROBERT KARASEK Tak RK ALUMUNIUM BIKE TEAM 367
MACIEJ KEMPA Tak CONTROL-MAX PILCHOWICE 580
GRZEGORZ KEMPNY Tak MTB CESAROKI 579
TOMASZ KERCZ Tak 578
ZBIGNIEW KISZKA Tak PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 577
MAREK KLIMCZAK Tak 779
MARCIN KLIMOSZ Tak 624
KRZYSZTOF KOLKA
MARCIN KONIECZNY Tak 757
JANUSZ KORNES 776
MARCIN KOZAKIEWICZ Tak 576
PIOTR KUBICKI Tak KIWI KLUB MTB 575
KRZYSZTOF KUCZEK Tak MOMNATOCAŁEŻYCIE 574
LESZEK KURCZOK Tak PM BIKE 486
ADAM KURZEJA
TOMASZ KUTARASINSKI HOŁDA TEAM
MIROSŁAW LISZKA Tak 772
MIROSŁAW LOREK Tak MTB CESAROKI 573
MAREK ŁATKA Tak 572
TOMASZ ŁUCKI Tak 571
TOMASZ MACURA Tak 502
WOJCIECH MALEŃSKI Tak 509
SŁAWOMIR MAŁYSZ Tak MIKESZ TEAM 514
ADAM MAROSZEK Tak SUP LIFTING TEAM 570
MARCIN MAZUR Tak 787
PAWEŁ MIESZCZANEK KIWI KLUB MTB
TOMASZ MIZERA Tak RK ALUMUNIUM BIKE TEAM 363
MICHAŁ MOL Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 430
ŁUKASZ MOŻDŻEŃ Tak 478
WOJCIECH NALEPA
ADRIAN NAWROCKI Tak CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM 569
ARKADIUSZ NAWROCKI Tak 568
KRZYSZTOF NIEMIEC
MARIUSZ NOWOGRODZKI Tak 566
ROBERT OBUCHOWSKI Tak LEADER FOX MTB TEAM 565
ADAM OPIEKULSKI Tak TOMAZI BIKE TEAM JASTRZĘBIE 249
KRZYSZTOF PANIC Tak 739
GRZEGORZ PAWLUSIAK Tak 791
ADAM PEŁKA Tak JURA BIKE MTB TEAM 563
MARIUSZ PIETRAS Tak JURA BIKE MTB TEAM 562
ROBERT PIETRAS Tak 561
ADAM PILCH Tak HOTEL PODIUM DIAGNOSTIX TEAM 560
ANDRZEJ PIOTROWSKI Tak TOMAZI BIKE TEAM 753
TOMASZ PIÓRKOWSKI Tak 559
RAFAŁ PLESZEWSKI Tak 742
KRZYSZTOF POPŁAWSKI Tak 800
ADAM PORADA Tak 738
TOMASZ PYKA Tak PROSERVICE RACING TEAM 783
JACEK RAJSKI
MARIUSZ ROWIŃSKI
MARCIN RÓŻAŃSKI Tak 558
TOMASZ RUSZKOWSKI Tak CYCLO TRENER TEAM 557
PIOTR RYGLEWSKI Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 745
BOGDAN SADECKI
DANIEL SADOWSKI Tak AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE 556
GRZEGORZ SAŁATA
MICHAŁ SERAFIN AMBITNI AMATORZY
DARIUSZ SLUSARZ Tak 733
ALEKSANDER SŁOMKA Tak KIWI KLUB MTB 773
GRZEGORZ SOBIECKI
TOMASZ SOBÓTKA Tak 555
KYONGJAE SON Tak KIWI KLUB MTB 554
ANDRZEJ SOWA
MAREK STALMACH
GRZEGORZ STANOWSKI
ANDRZEJ STEFAN ŻORY
SYLWEK SUCHAJA Tak 553
DARIUSZ SULEJEWSKI Tak YELLOBIKE 552
MICHAL SZAJTER Tak ZAM-MET TEAM 551
PIOTR ŚCIGAŁA JURA BIKE MTB TEAM
ARTUR ŚLIWAKOWSKI Tak JURA BIKE MTB TEAM 550
MIECZYSŁAW ŚLIWKA Tak BESKIDY BIKE CLUB 549
DARIUSZ ŚWIERCZYŃSKI
KRZYSZTOF URBANEK Tak GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 521
DARIUSZ WALKIEWICZ Tak SUTRISEPT MTB TEAM 548
JANUSZ WIADERNY Tak 547
TOMASZ WILK Tak MOMNATOCAŁEŻYCIE 546
SŁAWOMIR WOLDAŃSKI Tak 545
DARIUSZ WÓJCIK Tak ŻORY 544
KRYSTIAN WÓJCIK
MARIUSZ ZEMBROŃ Tak 506
LESZEK ŻABIŃSKI 770
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 111 (Opłaconych: 87)
M4 - Mężczyźni 50 + (mężczyźni, wiek: 50-99)
ZBIGNIEW ABSALON Tak GRUPA MARAT 507
PRZEMYSŁAW BOGUŚ Tak 543
TADEUSZ BONK Tak BEER TEAM 542
KRZYSZTOF BROEKERE Tak 319
BOGUSŁAW BRZEŹNY Tak 792
DARIUSZ DŁUGOSZ Tak KIWI KLUB MTB 541
ZBIGNIEW DOMŻALSKI ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
OSKAR FILIPOWICZ Tak 540
EUGENIUSZ GEMBALA Tak 539
GRZEGORZ GŁODEK
MARIUSZ GORZELANY Tak 782
CZESŁAW GRZEGORZEK Tak KTK WANDRUS ŻORY 741
ZYGMUNT KAPALA Tak 790
KAROL KASPROWIAK Tak EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 538
SŁAWOMIR KRUZIŃSKI
MARIUSZ KUDŁA 735
JAN MALIKOWSKI Tak 657
ADAM MALURDY Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 524
ANDRZEJ MARTYNOWICZ Tak 751
JERZY MAZUR Tak 775
KRZYSZTOF MAZUR Tak 401
WOJCIECH MUŚ Tak GK VIKTORIA RYBNIK 520
LESZEK NOWOCZEK Tak 338
JAROSŁAW ORCZYK Tak 536
ZBIGNIEW PACAN Tak 535
GRZEGORZ PIEGZA Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 534
TOMASZ PISAREK Tak 533
JAROSŁAW RYCHLICKI Tak 320
MARIUSZ SKOWRON Tak BIKEHEAD 532
TADEUSZ SPILOK Tak 530
LESZEK SZYMCZYK Tak 529
ARTUR ŚLADOWSKI Tak SUTRISEPT MTB TEAM 528
JANUSZ TARNOWSKI Tak KIWI KLUB MTB 527
ADAM WIECZOREK
RYSZARD WYSTEMP Tak 526
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 35 (Opłaconych: 30)

Mega: 60 km

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K1 - Kobiety 18-29 lat (kobiety, wiek: 16-29)
EWA KARCHNIWY Tak SCS OSOZ RACING TEAM 175
NATALIA KOŁODZIEJ Tak SILESIABIKES.PL 134
ZUZANNA KRZYSTAŁA-STĘPIEŃ Tak SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE 18
KATARZYNA PIETROWSKA Tak FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 154
JULIA POŚPIECH Tak ŚLĄSK KOLARSKO 12
KAMILA SOJKA Tak GOMOLA TRANS AIRCO 10
MAGDALENA ZIELIŃSKA Tak 168
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 7 (Opłaconych: 7)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
AGNIESZKA FEĆ Tak XC 80 KRAKÓW 14
RENATA OPIEKULSKA Tak TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 9
KATARZYNA PUŹNIAK Tak 26
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 40 + (kobiety, wiek: 40-99)
MARTA BIKSA Tak CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM 25
DOROTA SERAFINOWSKA Tak OPONY-SERAFINOWSKI 30
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 2 (Opłaconych: 2)
M1 - Mężczyźni 16-29 lat (mężczyźni, wiek: 16-29)
MACIEJ ABSALON Tak 180
FILIP ATŁAS Tak 72D WINDSPORT TEAM 35
KRZYSZTOF BADURA Tak 183
ANDRZEJ BARYLUK TOMAZI BIKE TEAM
ADRIAN BIERZA Tak 148
ADRIAN BIKSA Tak CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM 34
PIOTR BRZÓZKA JBG-2 CRYOSPACE
MARCIN BUDZIŃSKI Tak HUROM SŁAWNO ACCENT TEAM 101
TOMASZ BUDZIŃSKI Tak HUROM SŁAWNO ACCENT TEAM 104
DAVID BULAWA Tak TJ TŽ TŘINEC 169
PATRYK CHOMIUK Tak TOMAZI BIKE TEAM 33
JAKUB CICHY Tak 140
KRZYSZTOF ELWART Tak OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 193
MARCEL FABIAN Tak CST 7R MTB TEAM 103
PIOTR JANDA Tak BIKE STORE BIELSKO ŚLĄSK KOLARSKO 24
TOMASZ JANOTA Tak 22
PATRYK JAROSZ Tak 20
JAN KARASEK Tak 177
MATEUSZ KĄDZIELA Tak SII CYCLING TEAM 182
GRZEGORZ KOGUCIUK Tak PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 6
KAROL KOGUCIUK Tak PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 5
TOMASZ KOŹLIK Tak 149
PIOTR KRAWCZYK REAL 64-STO
MICHAŁ KWIATEK Tak CST 7R MTB TEAM 31
TOMASZ MROWIEC FUNDACJA - AKTYWNI
MACIEJ MYTNIK Tak ŚLĄSK KOLARSKO 3
ŁUKASZ TEST PROKSA TEST 100% WITAMINY C
JAN RYGLEWSKI Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 746
ROBERT SKROBOL Tak TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 21
DANIEL SMOLARZ Tak GOMOLA TRANS AIRCO 8
SZYMON STAWOWY
PIOTR ŚLIWIŃSKI Tak BIKEBOARD 198
ROBERT TROSZOK Tak DAR-BUD TEAM 141
PRZEMEK WINIARSKI Tak SCOTTDEALER.COM 170
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 34 (Opłaconych: 28)
M2 - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
STEFAN LEŃCZYK ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 127
ADRIAN BORUTA Tak TOMAZI BIKE TEAM 28
TOMASZ BRZOZOWSKI Tak 150
MARCIN CHMIELEWSKI MIKESZ TEAM 188
DARIUSZ CISOWSKI Tak 161
REMIGIUSZ CIUPEK Tak ODKRYWCY TAURUS 100
JAKUB CZERNIK Tak ELZAB ACTIVE TEAM 19
MARCIN DZIARSKI Tak 62
BARTOSZ FETLER Tak ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 197
JAKUB GŁUSZAK HYDROQUATIC
TOMASZ HALMAN Tak 61
MICHAŁ HOŃKA Tak 196
PRZEMYSŁAW JANIK Tak OPONY-SERAFINOWSKI 159
PIOTR JAŚKIEWICZ Tak 144
ROMAN KACZMARCZYK ŚLĄSK KOLARSKO
MARCIN KALITA Tak SUTRISEPT MTB TEAM 60
TOMASZ KAMIŃSKI Tak 155
MARCIN KLIK Tak 58
ADRIAN KOSTAREK Tak 57
SZCZEPAN KRĘCIWILK Tak 56
MICHAŁ KUCEWICZ Tak CST 7R MTB TEAM 55
KRZYSZTOF KUCZYŃSKI BIKE ATELIER TEAM
ROBERT KURIATA Tak 54
SŁAWOMIR KUTKA Tak QUEST TEAM 53
MICHAŁ LIBISZEWSKI Tak 153
MICHAŁ MARKIEL Tak 52
ŁUKASZ MIKULSKI Tak 51
MATEUSZ NIEDZIELA Tak 49
TOMASZ OZIMEK Tak 167
ŁUKASZ PABIŚ
SEBASTIAN PAKULSKI Tak GOMOLA TRANS AIRCO 151
MARCIN PAROT Tak 47
MACIEJ PITACH Tak CST 7R MTB TEAM 46
MATEUSZ POTACZEK Tak GOMOLA TRANS AIRCO 45
PIOTR PROCHOWNIK Tak 138
MARCIN PROCHOWNIK Tak TREKMONDO 122
PAWEŁ PRZELIORZ
RYSZARD RADZISZEWSKI Tak MIKESZ TEAM 44
MARCIN SARKOWICZ Tak SCS OSOZ RACING TEAM 173
ŁUKASZ SEIFRIED Tak 128
ŁUKASZ SOBOL Tak GOMOLA TRANS AIRCO 43
KRYSTIAN STEC Tak 158
PAWEŁ SZOŁDRUK Tak MIKESZ TEAM 179
DAWID TWARDY Tak 41
RAFAŁ WARZECHA
ŁUKASZ WIĄCKIEWICZ Tak 40
JANUSZ WOJNAR Tak SGS POLAND TEAM BIKE SECTION 39
TOMASZ WOJTASZEWSKI Tak ODKRYWCY TAURUS 160
ŁUKASZ ZAJĄC Tak 38
DOMINIK ZIELAWSKI Tak RGK RACING TEAM 185
BŁAŻEJ ZIOBROWSKI
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 51 (Opłaconych: 42)
M3 - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
WOJCIECH ANDRYSZCZAK Tak 135
ROMAN BADURA Tak ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 37
DAMIAN BARTOSZEK Tak 152
MARCIN BOŃCZYK Tak 36
PAWEŁ BRONKOWSKI
TOMASZ BRYCKI Tak TOMAZI BIKE TEAM 174
PAWEŁ CAŁKA Tak PANK TEAM 142
JACEK DUTKA Tak 136
BOGUSŁAW FABIAN Tak LEMONBIKE.EU - KOBA RACING TEAM 194
ROMAN FRANKIEWICZ Tak 123
PIOTR GAJDZIK Tak KIWI KLUB MTB 131
ADAM GALMAN Tak HARO DESIGN 63
DARIUSZ GĄGAŁKA Tak 64
TOMASZ HEJDUK Tak 66
MARCIN IRACH Tak 145
SYLWESTER JACHNA Tak 65
MARCIN JEKEL Tak 171
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI DMG MORI CYCLO TRENER TEAM
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 68
MARCIN KOPYTKO Tak SII CYCLING TEAM 184
ARKADIUSZ KOTŁOWSKI Tak CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM 69
GRZEGORZ KRAMEK Tak 70
TOMASZ KUBALA Tak PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 71
WIESŁAW LEGIERSKI ROAD MARATON TEAM
WOJCIECH LISZKA Tak ZRYCIOLE MTB 143
MATEUSZ LUTYŃSKI Tak 163
TOMASZ MAJCHER Tak HPE SPORTS 72
KRZYSZTOF MATULA Tak BLACK HORSE TEAM 73
PRZEMYSŁAW MAZUREK Tak RYSIANKA TEAM 74
ADAM PAJĄK Tak SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE 76
ADAM PAŁYGA Tak 77
TOMASZ PIERWOCHA Tak 176
ROBERT POŚPIECH Tak ŚLĄSK KOLARSKO 78
DAWID PSZCZOŁA Tak 130
ADAM PTAK Tak WKK WIERUSZÓW 79
GRZEGORZ SAMBORSKI Tak 146
MAREK SOJKA Tak 80
ALEKSANDER SOKOLIŃSKI Tak WKK WIERUSZÓW 191
TOMASZ STĘPIEŃ Tak SUP LIFTING TEAM 81
MARIUSZ STILLER Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 82
IRENEUSZ STILLER Tak OPEL ACTIVE TEAM 178
GRZEGORZ STRZĄDAŁA Tak 147
TADEUSZ SZAFRAŃSKI Tak 162
MIROSŁAW SZKODA 124
TOMASZ SZULCZEWSKI Tak CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM 83
WOJCIECH ŚLIWIŃSKI Tak BIKEBOARD 195
MAREK THORZ Tak 84
TOMASZ TRELA Tak RYSIANKA TEAM 86
JACEK WOLNY
KAROL WOŁYŃSKI Tak CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM 87
MAREK WYLĘŻEK Tak 88
SEBASTIAN ŻOK Tak 90
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 52 (Opłaconych: 47)
M4 - Mężczyźni 50 + (mężczyźni, wiek: 50-99)
JACEK BRZÓZKA JBG-2 CRYOSPACE
STANISŁAW GAWRON Tak 91
PIOTR GLITA Tak 129
ANDRZEJ KANDZIORA Tak 139
ANDRZEJ KASPRZYK 126
WALDEMAR KONEFAŁ
MAREK KUBUSZOK Tak BIKE ATELIER TEAM 93
MAREK MARSZAŁEK JAS-KÓŁKA
ADAM MUSIOŁ Tak MMBIKE TEAM 98
PIOTR PALA Tak 133
MARIAN PODLEŚNY Tak 189
KRZYSZTOF PODOLSKI Tak MTB TEAM RMF FM 199
WIESŁAW RUSIN Tak UKS SOKÓŁ KĘTY 94
PIOTR SERAFINOWSKI Tak OPONY-SERAFINOWSKI 95
STANISŁAW SITKO Tak AMATOR 96
ARMAND SURWIŁO Tak 187
ROMAN SZWESTA Tak XC 80 KRAKÓW 97
GRZEGORZ WALECZEK Tak ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 99
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 18 (Opłaconych: 14)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 561 (Opłaconych: 475)