Góra Świętej Anny - wyścig kolarski: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
ANGELIKA GRABIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 124
DOMINIKA KAMIŃSKA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 45
ALEKSANDRA KUBICA Tak PL 476
SYLWIA ŁĄKAS Tak PL 140
ANNA WILCZEK Tak PL FENIX TYCHY 12
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 5 (Opłaconych: 5)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
KATARZYNA BARAN PL ACTIVRUNNAMYSŁÓW
ANNA LUBOCH Tak PL CYKLOFAN OPOLE 102
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL 493
AGNIESZKA ROLA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 240
KRYSTYNA SABAJ Tak PL CYKLOOPOLE 223
JOANNA SYGUŁA Tak PL ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM 242
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 20
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 7 (Opłaconych: 6)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 490
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 21
ANNA MADEJ Tak PL ROAD MARATON TEAM 479
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 122
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL 8
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 5)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
ANNA WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 87
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
DAMIAN ADAMCZYK Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 3
MARCIN BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 226
MATEUSZ CHOJNICKI PL
ADRIAN DUSZKA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 44
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL MMBIKE TEAM 46
MARCIN KASIŃSKI Tak PL 85
PAWEŁ PAJDAK Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA 26
WOJCIECH PIEKŁO PL ŁAŃCUT
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 8 (Opłaconych: 6)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
KRZYSZTOF BADURA Tak PL SII CYCLING TEAM 16
FILIP BAGIŃSKI Tak PL SCT WROCŁAW 88
ADAM BALDY Tak PL GRUPETTO KLUCZBORK 252
MARCIN BARTOLEWSKI PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 32
ADAM BESUCH PL
PRZEMYSŁAW BUBIAK Tak PL 183
JAROSŁAW BUDNIK Tak PL 84
PIOTR CEBULA Tak PL BIKERSHOP RACING TEAM 232
TOMASZ DEMBOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 7
PATRYK DOMAGAŁA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 111
PAWEŁ DZIENDZIEL PL ADIOSTRY TEAM
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 78
WOJCIECH GIBAS-NAKATANI Tak PL KKS SOKÓŁ KĘTY 255
ARKADIUSZ GLENSK Tak PL CYKLOFAN OPOLE 472
DAWID GOLA Tak PL 471
ARTUR GOLDMANN Tak PL 289
MACIEJ GÓRAJ Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 39
DAMIAN GRABOWSKI Tak PL 272
BARTOSZ GRUBKA Tak PL 173
KUBA HALIGOWSKI Tak PL VELOPAKA RACING TEAM 464
WOJCIECH IMIELA Tak PL CYKLOFAN OPOLE 11
KRZYSZTOF JANAS PL BIKE2B.PL 24
MATEUSZ JEGIER Tak PL CYKLOOPOLE 80
MAREK JURASZEK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 175
MATEUSZ KARKULA Tak PL KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 462
MATEUSZ KĄDZIELA Tak PL SII CYCLING TEAM 17
GRZEGORZ KOWALSKI Tak PL CYKLOOPOLE 497
KRZYSZTOF KUBIK Tak PL OTR INTERKOL 293
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 206
JAROSŁAW KULMA Tak PL KTK KTUKOL GŁUCHOŁAZY 200
DAWID KUNDZIK Tak PL 144
ADRIAN KUSZ Tak PL SII CYCLING TEAM 211
MATEUSZ KWIATKOWSKI PL DAR-BUD TEAM
JACEK KWIECIEŃ PL
MATEUSZ MAŃKA Tak PL GRUPETTO 107
JOACHIM MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM 121
PRZEMYSŁAW MOCEK Tak PL BIKE SERWIS SCOTT TEAM 143
BARTOSZ MOL Tak PL 131
ŁUKASZ MONETA PL
MATEUSZ MUZYK Tak PL DAR-BUD TEAM 74
DANIEL NAPIERAŁA Tak PL DEICHMANN CYCLING GROUP 92
PAWEŁ OBORSKI PL CYKLOOPOLE
SZYMON OSTRYSZ PL DEICHMANN CYCLING GROUP
DAWID PASTUSZKA PL
ŁUKASZ PAWŁOSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 473
JAN PIĄTKIEWICZ PL DOBREROWERY.PL
BARTŁOMIEJ PISKORZ Tak PL VELOPAKA RACING TEAM 463
MATEUSZ PORĘBA Tak PL GATTA BIKE-RS 164
MACIEJ PROFICZ Tak PL 244
KAMIL PUCHAŁKA Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 297
KAMIL RAFA PL TRI TEAM PRACUJ.PL
PAWEŁ SKORUPA Tak PL 114
MATEUSZ SOLGA Tak PL AZS AWF KATOWICE 291
KONRAD STEFANIAK Tak PL LMGKK ZIEMIA BRZESKA 18
KRZYSZTOF STELMACH Tak PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 260
PAWEŁ SZYKTANC Tak PL PTC ALPINA PABIANICE 280
MICHAŁ TOBOR Tak PL 90
PAWEŁ WIECZOREK PL
WOJCIECH WOJTAS PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM
PATRYK WÓJCIK Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 110
JAN ŻYREK Tak PL 496
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 61 (Opłaconych: 47)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
JAROSŁAW BAJ Tak PL CROSSANT.PL 145
SZYMON BANACH Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 195
MICHAŁ BARTOS Tak PL ERGOKANTOR.PL 166
TOMASZ BIAŁEK PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 50
FILIP BRODZIŃSKI Tak PL JWK LUBLINIEC
TOMASZ BRZYCHCZY PL
TOMASZ CHMIEL Tak PL 23
JAROSŁAW CHOLEWA Tak PL 475
SEBASTIAN CIENIECKI Tak PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 30
MICHAŁ CIERPIK Tak PL CART-PACK TEAM 96
ŁUKASZ CISZEK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 212
MICHAŁ CWYNAR Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 298
TOMASZ CZECHOWSKI PL GATTA BIKE-RS
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 466
PAWEŁ DOMAGALSKI Tak PL 474
SEBASTIAN DRUSZKIEWICZ Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 108
JAROSŁAW DUDA Tak PL 146
TOMASZ GAJAK Tak PL CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA 100
ADAM GLIŃSKI Tak PL CYKLOFAN OPOLE 95
PAWEŁ GNITECKI Tak PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 230
PRZEMYSŁAW GÓRAK PL PM RIDER TEAM
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 60
TOMASZ GRUBKA Tak PL
JAN GRZEMPA Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 93
KAMIL HAJDA Tak PL SII CYCLING TEAM 210
RAFAŁ JAGIELNICKI PL CYKLOOPOLE
PIOTR JARZĄBEK PL
PIOTR JENDRZEJ PL
MARCIN JURUSZ PL
MARIUSZ KALKOWSKI PL BIKERSHOP RACING TEAM
JÓZEF KANSY Tak PL 177
JULIAN KAPŁON Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 202
FILIP KASIŃSKI Tak PL 109
MARIUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 243
PAWEŁ KILIAN Tak PL CYKLOFAN OPOLE 295
KRZYSZTOF KŁODNICKI PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM
MARCIN KOPYTKO Tak PL SII CYCLING TEAM 14
MARCIN KORZENIOWSKI Tak PL MAX-FLIZ KRAKÓW 193
MACIEJ KRZAK Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 292
JACEK KUDAŚ Tak PL SCT BIKE ON WAX 94
MICHAŁ LEWALD Tak PL CYKLOOPOLE 186
MAREK LORENOWICZ Tak PL BRANDOVO STUDIO REKLAMY 129
PAWEŁ MAŁY Tak PL CYKLOFAN OPOLE 101
PATRYK MAZUREK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 66
PAWEŁ MICHALEWSKI Tak PL 77
ADAM MIJAKOWSKI Tak PL MIJAKOWSKI TEAM 198
IRENEUSZ MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM 120
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 48
MICHAŁ NABIAŁEK Tak PL 33
DAREK NOGA Tak PL INSERT TEAM 38
ALEKSANDR NOSATENKO Tak PL 275
MICHAŁ NOWOK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 267
SŁAWOMIR PABIAN Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 188
PRZEMYSŁAW PAWLIK Tak PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 259
ŁUKASZ PELKA PL SII CYCLING TEAM
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 287
TOMASZ PIERWOCHA PL BIKE STORE BIELSKO
TOMASZ PIKUS PL GRUPETTO KLUCZBORK
TOMASZ PODCZASZY PL
JAROSŁAW POKORA Tak PL JAS-KÓŁKA 207
ŁUKASZ POLACZEK Tak PL 9
MARCIN PORĘBA Tak PL GATTA BIKE-RS 165
MARCIN RESZKA Tak PL BIKEHEAD 241
JACEK RUSZKIEWICZ Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 203
LESŁAW RZADKOWSKI Tak PL 139
MATEUSZ SARAPATA Tak PL 467
MARIUSZ SCHNELLA Tak PL CYKLOOPOLE 224
RAFAŁ SEKTA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 264
SEBASTIAN SIWIAK PL HAGER BIKE TEAM
PRZEMEK SKOWRON Tak PL CYKLOOPOLE 222
ADRIAN SOBCZAK Tak PL 215
ŁUKASZ SOKÓŁ Tak PL FENIX TYCHY 231
PAWEŁ SOMERLIK Tak PL 197
KACPER SOWIŃSKI PL
PIOTR STĘPNIK Tak PL GATTA BIKE-RS 155
SEBASTIAN SURMACZ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 112
ADAM SZABLEWSKI PL
LESZEK SZCZĘSNY Tak PL 205
MARCIN SZENDERSKI Tak PL CYKLO OPOLE 152
JAROSŁAW SZKUĆ Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 161
TOMASZ SZULC PL
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 181
DARIUSZ ŚPIEWAK PL
ŁUKASZ TOMALA Tak PL BIKEHEAD 199
PIOTR TOMANA Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA BIKE-RS 5
ARKADIUSZ TRACIAK Tak PL 253
JAKUB WACH Tak PL 251
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 19
WOJCIECH WARZYŃSKI Tak PL 225
MICHAŁ WATOŁA Tak PL 456
ADAM WAWOCZNY PL BIKERSHOP RACING TEAM
PAWEŁ WIENDLOCHA Tak PL ACCENT TEAM 250
MICHAŁ WINIARCZYK Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 235
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI Tak PL
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 290
PRZEMYSŁAW WRÓBLEWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 15
GRZEGORZ ZIEBRO Tak PL BIKEHEAD 236
IGOR ŻABA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 113
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 99 (Opłaconych: 78)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 489
KAROL ANDERKO PL JAFI SPORT BIKE TEAM
ARKADIUSZ ANDRZEJEWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 126
MATEUSZ BEDNARCZYK Tak PL DIVERSEY TEAM 49
GRZEGORZ BEDNARCZYK Tak PL 52
ZBIGNIEW BIERYT Tak PL JAS-KÓŁKA 128
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL
JANUSZ BITOWT Tak PL 79
RAFAŁ BOGACKI PL BIKE ATELIER TEAM
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ Tak PL OTR INTERKOL 294
WOJCIECH BORAL PL FALCON CZĘSTOCHOWA
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 174
JAKUB BOŻEK Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 115
BARTŁOMIEJ BRYŁA Tak PL 461
ARTUR BUCKI PL ZVL KREIDLER SPORTIVA
ADAM BUJAK PL
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 208
ROBERT BYRSKI Tak PL 494
MAREK CHLIPAŁA Tak PL 495
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 214
MAREK CIEŚLAK PL
KRZYSZTOF DĘBSKI Tak PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 245
DANIEL DUŚKO Tak PL BIKEHEAD 134
KRZYSZTOF DZIEMBA Tak PL 116
JAROSŁAW FILUS PL
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA 68
MICHAŁ FYDRYCH Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 41
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL 229
ROMAN GODLEWSKI Tak PL 204
ADAM GÓRNIAK Tak PL TAURON TEAM 465
PIOTR GÓRNIAK Tak PL K2WIN MAGAZYN ROWEROWY ESKA TEAM 484
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 284
MATEUSZ HAJTO Tak PL 469
JAROSŁAW HERMAN Tak PL TFF 237
MARCIN HUBCZAK PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 148
WOJCIECH JAWOREK Tak PL JAS-KÓŁKA 179
MARCIN JEKEL Tak PL TWOMARK CHORZÓW 459
WALDEMAR JERECZEK Tak PL 182
DAMIAN KAJFASZ Tak PL 168
MAREK KALITA PL LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW
PAWEŁ KAŁUSZKA PL GATTA BIKE-RS
RAFAŁ KAMPKA Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 170
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL MMBIKE TEAM 47
KRZYSZTOF KĘPA PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 221
ROBERT KIERZEK Tak PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP. 142
MAREK KŁAPTOCZ Tak PL ERGOKANTOR.PL 167
ARTUR KOŁECKI PL
ARKADIUSZ KOTŁOWSKI Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 457
ROBERT KOWALSKI PL GTC GRACZE
GRZEGORZ KRĘŻEL PL
ROBERT KUPIEC PL BIKEHEAD
MAREK KURLETO Tak PL DAMECH KURLETO 282
JAKUB LATAJKA Tak PL OTR INTERKOL 141
ADAM LEBIODA Tak PL 314
KRZYSZTOF LENIEC Tak PL 268
MAREK LENIEC PL GRUPETTO KLUCZBORK
TOMASZ LESIECKI Tak PL SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA 75
TOMASZ MACIAŚ Tak PL K2WIN MAGAZYN ROWEROWY ESKA TEAM 483
TOMASZ MAJCHER Tak PL FENIX TYCHY 187
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 154
MAREK MATHEJA Tak PL 63
KRZYSZTOF MATULA Tak PL TWOMARK TEAM 151
SEBASTIAN MATUSZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 130
MACIEJ MILEWSKI PL
ROBERT MIZIA Tak PL 72
BARTŁOMIEJ MULIK PL 172
ADRIAN NAWROCKI Tak PL 491
DARIUSZ OSTROWSKI PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 278
MATEUSZ PAJĄK PL
PAWEŁ PESZ Tak PL INSERT TEAM 37
MARIUSZ PIASECKI Tak PL GATTA BIKE-RS 119
MAREK PIERÓG Tak PL 59
MIROSŁAW PODSIADŁO Tak PL 69
ARKADIUSZ POSMYK Tak PL DIVERSEY TEAM 55
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 271
TOMASZ PRUBAN Tak PL DARIO TEAM RADOMSKO 4
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak PL 51
ANDRZEJ PRZYSIĘŻNIUK PL
ROBERT PRZYSTAJCZUK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 137
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 147
PAWEŁ PYZIK Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 43
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 127
DANIEL SADOWSKI Tak PL AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE 29
ALEKSANDER SŁOMKA Tak PL DBN 91
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL GATTA BIKE-RS 171
PIOTR STANISZEWSKI Tak PL BIKEHEAD 238
RAFAŁ STOLARCZYK PL FALCON CZĘSTOCHOWA
JAROSŁAW SZABLA PL KLEIB -- BRZEG
WOJCIECH SZELIGA Tak PL IRONMAN IMIEIN
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL 89
MIROSŁAW SZRAUCNER Tak PL GRUPETTO 25
TOMASZ SZULCZEWSKI Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 455
MAREK SZULCZEWSKI PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 485
ROBERT TOMASZEWSKI Tak PL 22
MAREK ULUDOWSKI Tak PL CYKLOFAN OPOLE 159
SEBASTIAN WALCZYŃSKI Tak PL 488
SŁAWOMIR WĄGROWSKI Tak PL KTNSZ HELLENA 261
SEBASTIAN WINNICKI Tak PL 2
GRZEGORZ WITKOWSKI PL BIKEHEAD
ANDRZEJ WYWROT Tak PL 86
TOMASZ ZABAWCZUK Tak PL CYKLOFAN OPOLE 458
ŁUKASZ ZAGAŁA Tak PL WAY2CHAMP 288
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 138
MARIUSZ ZEMBROŃ Tak PL 156
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 106 (Opłaconych: 81)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
STANISŁAW ABRACHAMCZYK Tak PL JAS-KÓŁKA 105
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak PL 67
DARIUSZ BORUCZKOWSKI PL
TADEUSZ BYCZKOWSKI PL GVT
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL TWOJA MERIDA IMIELIN 42
PIOTR CZECH Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 217
EDWARD DANIEC PL
ZBIGNIEW FAL Tak PL SARONI-JAGU TEAM 185
WITOLD GLONEK Tak PL 98
PIOTR GRODZINSKI PL
JAROSŁAW JĘDRZEJEWSKI Tak PL JWK LUBLINIEC
ZBIGNIEW KACZMARCZYK Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 190
MIROSŁAW KALINOWSKI Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 163
MAREK KAMIŃSKI PL TWOMARK TEAM
ANDRZEJ KASPRZYK PL TWOMARK TEAM 35
CZESŁAW KĘDROŃ Tak PL 194
ANDRZEJ KOMINEK PL
ADAM KOWALÓW Tak PL DIVERSEY TEAM 54
LESZEK KRZYWICKI Tak PL ELMAR TEAM 64
MAREK KUBUSZOK PL BIKE ATELIER TEAM
JANUSZ KUHNEL PL TEAM DUVENBECK WĄS SPORT
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 61
DANIEL LINDNER Tak PL KTNSZ HELLENA 265
DARIUSZ ŁUKOWSKI Tak PL 276
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 118
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 269
ANDRZEJ MAŁYSA Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 106
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 132
ADAM PAMUŁA PL 239
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA 65
JACEK PIĄTEK PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM 135
JAN PILCH Tak PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 281
ADAM POSTULKA Tak PL 296
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 180
PIOTR RADOŃ Tak PL 209
TOMASZ RADZKI Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 285
GRZEGORZ ROGOZIŃSKI PL DIVERSEY TEAM
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 192
JERZY ROSIK PL 36
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM
STANISLAW RUMINSKI PL
TOMASZ SACIUK PL
PIOTR SIEDLAK Tak PL 13
JERZY SIKORA PL TRIATHLON CLUB GM ROADS
MAREK SMOŁKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 256
LUDWIK STANOSSEK PL
JACEK SZARY PL UKKS IMIELIN TEAM
STANISLAW SZCZESNY PL
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL ROAD MARATON TEAM 34
MARIUSZ SZYC Tak PL KTNSZ HELLENA 266
TADEUSZ SZYMKO Tak PL 83
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 82
DARIUSZ WYLĘŻEK Tak PL 1
KRZYSZTOF ZAGOŻDŻON Tak PL 220
TOMASZ ZAWISLANSKI Tak PL CERAMA2OPOLE 56
DAREK ZIETEK Tak PL 454
TADEUSZ ŻARNOWIEC Tak PL 117
EMIL ŻYSZKOWSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 60 (Opłaconych: 38)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL
JANUSZ BERDZIK Tak PL 277
JÓZEF BUŁKA Tak PL ROAD MARATON TEAM 189
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 169
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY
JANUSZ CZAJKA Tak PL 201
ADAM GERMAN PL
RYSZARD GRYGONIS Tak PL KK XTRABIKE BOLESŁAWIEC 53
EDWARD JURZYCA Tak PL 487
JAN KAPUŚCIK PL
TADEUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 196
JÓZEF KOSIEC Tak PL KTK KTUKOL GŁUCHOŁAZY 136
ZDZISŁAW KRAWIEC PL GTC GRACZE
ZBIGNIEW KRZESZOWIEC PL
GRZEGORZ LUBOCH Tak PL CYKLOFAN OPOLE 234
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 176
ZDZISŁAW REJZA Tak PL 227
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL ESKA TEAM 480
JÓZEF ROKOSZ Tak PL SARONI-JAGU TEAM 99
ROMAN SZYPUŁA Tak PL
RYSZARD ŚMIGLEWICZ Tak PL NYSA CYCLING TEAM 283
JERZY ŚWIDA PL
ANDRZEJ WAPIŃSKI PL TEAM TOSZEK
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 23 (Opłaconych: 16)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 375 (Opłaconych: 283)