Inowrocław - wyścig kolarski: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M0 - M0 (mężczyźni, wiek: 10-14)
WOJCIECH BYCZYŃSKI Tak PL 221
SZYMON FIGAS Tak PL 226
SZYMON KRYSIAK PL
PAWEŁ KSIĄŻEK Tak PL 173
GABRIEL ROGACZEWSKI Tak PL TRASA ZIELONA GÓRA 280
MATEUSZ TADYCH Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M0: 6 (Opłaconych: 5)
M1 - M1 (mężczyźni, wiek: 15-18)
ŁUKASZ KRĘŻEL Tak PL 105
JAKUB KRZYŻYKOWSKI Tak PL KS SPRINT GRĘBOCIN 201
TYMON MOKRZYCKI Tak PL 198
MATEUSZ SEREK Tak PL 187
KAMIL ZIELINSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 5 (Opłaconych: 4)
M2 - M2 (mężczyźni, wiek: 19-29)
KAROL BAGROWSKI Tak PL 292
DANIEL BARAŁKIEWICZ Tak PL INOWROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHIN 111
MICHAŁ BŁAŻEJEWSKI Tak PL EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 317
SZYMON BOŻEK Tak PL 151
MIKOŁAJ CIEŚLIŃSKI PL
MATEUSZ DEMBSKI Tak PL 316
KACPER DERENDA PL
JAKUB DOBERSCHUTZ PL
ZBIGNIEW KACHEL Tak PL 189
EMIL KACPRZAK Tak PL HEDOWIEC 310
CEZARY KOŁODZIEJSKI Tak PL 217
MARCEL KONIECZNY PL
MATEUSZ KOWALCZYK Tak PL TRENUJROWER 309
PIOTR KRUZA PL
KAROL KULIG Tak PL PCRF TEAM 294
SŁAWOMIR KULPIŃSKI Tak PL 276
WOJCIECH KWIATKOWSKI Tak PL 185
MATEUSZ LEWANDOWSKI Tak PL REAL 64-STO 318
WOJCIECH NIZIOŁ Tak PL PCRF TEAM 295
ŁUKASZ OLSZEWSKI Tak PL CARBON KŁECKO 213
MACIEJ PYTLAK Tak PL 110
PATRYK ROGACKI Tak PL 263
JOACHIM SKOCZYNSKI Tak PL 329
TOMASZ SOBECKI Tak PL 113
PRZEMYSŁAW STODÓLSKI Tak PL 207
MIKOŁAJ STUDZIŃSKI Tak PL SZOSA KUJAWY 314
WOJTEK SYROCKI PL SZOSA KUJAWY
PATRYK SZEWCZUK Tak PL CENTRUM REHABILITACJI SPORT ZDROWIE KONDYCJA ŚWIEC 289
MATEUSZ TOMKIEWICZ PL
WOJCIECH TREĆ Tak PL STREFA FIZJO INDIBA MALBORK 272
ADAM WIELOSZYŃSKI Tak PL 101
SZYMON ZAKRZEWSKI Tak PL MOGILNO TEAM 141
MICHAŁ ZIUŁEK Tak PL TRENUJROWER 308
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 33 (Opłaconych: 26)
M3 - M3 (mężczyźni, wiek: 30-39)
MARCIN BARANOWSKI Tak PL 114
KAJETAN BARTOSZEWSKI Tak PL 324
MICHAŁ BĄCZKOWSKI Tak PL POLONIA BYDGOSZCZ 267
KONRAD BOBOWSKI Tak PL
PAWEŁ BORUCH Tak PL SISU-OWB TEAM 229
MATEUSZ DZIĘGIELEWSKI Tak PL STOWARZYSZENIE NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH "SYREN 144
ŁUKASZ FURMANIAK Tak PL KS SZOSA ŻNIN 252
MICHAŁ GASIOROWSKI Tak PL POLONIA BYDGOSZCZ 319
ŁUKASZ GŁODEK Tak PL 139
KRZYSZTOF GŁOWACKI Tak PL 124
MACIEJ GRZYBOWSKI PL
DAMIAN HEBDA Tak PL 145
ADAM JANKOWSKI Tak PL 298
PRZEMYSŁAW JANOWSKI Tak PL DZIADELLO RACING TEAM 247
PAWEŁ JAŹWA Tak PL TEAM SATEL 106
RADOSŁAW KAŹMIERCZAK PL
MARCIN KAŹMIERSKI PL SZOSA KUJAWY
ROBERT KMIECIAK Tak PL BIKE SERWIS SCOTT TEAM 266
KONRAD KOŁODZIEJSKI Tak PL SZOSA KUJAWY 216
KAMIL KORNACKI Tak PL KPP INOWROCŁAW 285
MATEUSZ KOZINOGA Tak PL 300
RAFAŁ KSIĄŻEK Tak PL 176
DAWID KUNYSZ Tak PL 312
MACIEJ KWIATKOWSKI Tak PL 281
KRZYSZTOF LAMAŃSKI Tak PL KPP INOWROCŁAW 284
PAWEŁ LEWICKI Tak PL 154
DAWID LIEBRECHT Tak PL 306
WOJTEK LYSZCZARZ PL DELOITTE ADVENTURE TEAM
ADRIAN ŁUKASZEWSKI Tak PL 104
ŁUKASZ MEYER Tak PL LUK-CONNECT RACING TEAM 249
MICHAŁ MEYZA Tak PL CSMART 305
ADRIAN MURAWSKI PL
MARCIN NOWACKI Tak PL 325
BARTOSZ NOWICKI Tak PL SPORT4LIFE
SZYMON OLSZEWSKI Tak PL GETINGE IC POZNAŃ 327
KAROL PAŁYSKA Tak PL DZIADELLO RACING TEAM
JAKUB PLACZKI Tak PL SPORTPROFIL 239
ADAM POŁOM Tak PL 326
ROBERT RACHOWSKI PL SZOSA KUJAWY
ŁUKASZ ROSZAK Tak PL 179
MICHAŁ SERBIN Tak PL CARBON KŁECKO 214
RAFAŁ SŁAPIŃSKI Tak PL GTR GOLUB-DOBRZYŃ 233
DANIEL SOBOCIŃSKI Tak PL 153
MICHAŁ SZABLEWSKI Tak PL 131
MARCIN SZYCH PL MARCIN SZYCH TEAM
MARCIN SZYMAŃSKI Tak PL ARPOL MEBLE ŻNIN 188
GRZEGORZ SZYMCZAK Tak PL 202
PIOTR SZYSZYŃSKI Tak PL DANIELO SPORTSWEAR TEAM
MARCIN ŚWIERCZYŃSKI Tak PL ATHLETICOMED BYDGOSZCZ
PAWEŁ TREĆ Tak PL FITSOLUTION PROFESSIONAL BUSINESS ANALYSIS 273
RADOSŁAW TROJANOWSKI PL
SZYMON TRZESZCZYŃSKI Tak PL 323
SŁAWOMIR TURONEK Tak PL OLSZTYŃSKI KLUB SPORTOWY WARMIA I MAZURY 212
SZYMON WACH Tak PL 283
KRZYSZTOF WĘGIEREK PL
PAWEŁ WOLF Tak PL 118
EMANUEL ZEMRAU PL
RADOSŁAW ZIELIŃSKI Tak PL BYDGOSZCZ 107
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 58 (Opłaconych: 48)
M4 - M4 (mężczyźni, wiek: 40-49)
PAWEŁ BALCERZAK Tak PL 261
MACIEJ BĄCZKOWSKI Tak PL POLONIA BYDGOSZCZ 121
TOMASZ BEDNAREK PL
ROBERT BŁAZEJEWSKI Tak PL KOMETA OBROWO 297
MAREK BYCZYŃSKI Tak PL 222
DARIUSZ FIELEK Tak PL POLSKIE TOWARZYSTWO FIZJOTERAPII 184
RADOSŁAW GMEREK Tak PL 269
SEBASTIAN GONET PL
MARCIN GORAZDOWSKI Tak PL KLIF TEAM 248
PRZEMEK GORZECHOWSKI PL 666
RADOSŁAW GRZYWACZ PL
MARCIN JAGMIN Tak PL 196
DARIUSZ JASIŃSKI Tak PL POLSKIE TOWARZYSTWO FIZJOTERAPII 274
KRZYSZTOF JASKÓLSKI Tak PL 301
MICHAŁ JUCHACZ Tak PL DZIKI Z BALCZEWA 180
TOMASZ JUCHACZ Tak PL DZIKI Z BALCZEWA 102
DAWID JUREK Tak PL KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE 211
TOMASZ KASZYŃSKI Tak PL 255
KRZYSZTOF KAWALERSKI PL N BIKE ACADEMY
MARCIN KLIMCZEWSKI Tak PL BARBELL SQUAD 313
MICHAŁ KŁOSEK Tak PL 203
GRZEGORZ KOLCZYŃSKI Tak PL 215
PIOTR KOWALSKI Tak PL 235
SŁAWOMIR KRZYŻYKOWSKI Tak PL KS SPRINT GRĘBOCIN 204
JAROSŁAW KUCHARSKI PL #SLIMAKIBARCIN
HENRYK KUCHNOWSKI Tak PL LUK-CONNECT RACING TEAM 246
MACIEJ KUKUŁKA Tak PL 271
SZYMON KWIATKOWSKI Tak PL JEPPESEN POLAND 199
SŁAWOMIR LEWANDOWSKI Tak PL LUMAC LIKE BIKE WTR WŁOCŁAWEK 286
ŁUKASZ LIŚKIEWICZ Tak PL JACACOACH 167
RAFAŁ MACIEJEWSKI Tak PL KS SZOSA ŻNIN 254
SŁAWOMIR MROCZYŃSKI Tak PL SZOSA KUJAWY 251
PIOTR NAROŻNIAK Tak PL 322
PIOTR NOWACKI Tak PL KOLARZ.PL 236
JULIUSZ OGIELSKI Tak PL 100
ROBERT PASTECKI Tak PL 260
RAFAŁ PLISZKA Tak PL 328
SEBASTIAN ROMANOWSKI Tak PL
SŁAWOMIR RYMARKIEWICZ Tak PL 228
DANIEL SIWA Tak PL 330
PAWEŁ SIWCZYŃSKI Tak PL 206
MIROSŁAW SŁOMSKI PL GTR GOLUB-DOBRZYŃ
KRZYSZTOF TADYCH Tak PL
PRZEMYSŁAW WEGNER PL FTI RACING TEAM
ADAM WOZNIAK PL IQOR BIKE TEAM
ADAM ZALESKI Tak PL LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE 209
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 46 (Opłaconych: 37)
M5 - M5 (mężczyźni, wiek: 50-59)
ANDRZEJ GWÓŹDŹ Tak PL JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ 160
WOJCIECH JABS PL
JÓZEF KACPRZAK Tak PL HEDOWIEC 311
MAREK KILJAŃSKI Tak PL POLSKIE TOWARZYSTWO FIZJOTERAPII 256
ANDRZEJ KOŁODZIEJSKI Tak PL SZOSA KUJAWY 197
PAWEŁ KORTAS Tak PL 103
MACIEJ KRAWCZYK Tak PL ACTIVRUNNAMYSŁÓW 290
TOMASZ PIETROWSKI Tak PL 262
JERZY RACHWAŁ PL ZGRUPKA TEAM
PIOTR SIEBERT PL MERX TEAM WĄGROWIEC
ADAM SPRINGER Tak PL TG "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 126
KRZYSZTOF SYREWICZ Tak PL POLSKIE TOWARZYSTWO FIZJOTERAPII 125
JĘDRZEJ WIERZCHOWSKI Tak PL 193
ADAM WOLAŃSKI Tak PL 320
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 14 (Opłaconych: 11)
M6 - M6 (mężczyźni, wiek: 60-99)
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL
KRZYSZTOF GRACZYK Tak PL
EUGENIUSZ JÓŹWIAK Tak PL 234
HENRYK KALINOWSKI Tak PL 321
JERZY KOWALCZYK Tak PL KS SZOSA ŻNIN 205
RYSZARD KROTOSZYŃSKI Tak PL 178
PIOTR MARCINKOWSKI Tak PL 275
ZDZISŁAW MIKA Tak PL 195
MICHAŁ PIOTROWSKI Tak PL 282
STANISŁAW RADACH Tak PL 194
LESZEK SMOLIŃSKI Tak PL 159
JERZY STACHOWIAK Tak PL 150
ROMUALD SZAJ Tak PL MERX TEAM WĄGROWIEC 315
ZYGMUNT WESOŁOWSKI Tak PL KLUB KOLARSKI ZIEMI KŁODZKIEJ 128
ZBIGNIEW WOJCIECHOWSKI Tak PL 258
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 15 (Opłaconych: 14)
K0 - K0 (kobiety, wiek: 10-14)
AMELIA LEWICKA Tak PL 158
Ilość zgłoszeń w kategorii K0: 1 (Opłaconych: 1)
K1 - K1 (kobiety, wiek: 15-18)
JULIA KOZACZYK Tak PL DECATHLON TEAM INOWROCŁAW 138
ROZALIA ROGACZEWSKA Tak PL 279
KATARZYNA SZCZEPAŃSKA Tak PL 149
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 3)
K2 - K2 (kobiety, wiek: 19-29)
AGNIESZKA GAJDA PL
OLGA GMEREK Tak PL 268
CECYLIA GÓRSKA Tak PL 191
SYLWIA GRABSKA-ZIELIŃSKA Tak PL 108
ALICJA GRACZYK Tak PL 177
MICHALINA KOWALSKA Tak PL CENTRUM REHABILITACJI SPORT ZDROWIE KONDYCJA ŚWIEC 291
PATRYCJA LISIECKA PL
NATALIA LISOWICZ Tak PL 299
WERONIKA POCZWARDOWSKA PL AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU
SYLWIA STOŃ Tak PL 120
MARIKA WÓJCIK PL DECATHLON TEAM INOWROCŁAW
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 11 (Opłaconych: 7)
K3 - K3 (kobiety, wiek: 30-39)
KATARZYNA BOBOWSKA Tak PL
LIDIA CELANOWICZ Tak PL 296
ANNA GRACZYKOWSKA Tak PL DECATHLON TEAM INOWROCŁAW 109
RENATA GUBERNIAK PL
EWELINA JASIŃSKA Tak PL DECATHLON TEAM INOWROCŁAW 119
JOANNA KOPIŃSKA Tak PL BARBELL SQUAD 162
MONIKA KUCZMA Tak PL TRISPACE 304
KATARZYNA LEWICKA Tak PL 155
AGATA MADEJ PL ZGRUPKA TEAM
IWONA MARYNOWSKA Tak PL 127
ANNA ROŚĆ PL
MAŁGORZATA RYMARKIEWICZ Tak PL 227
BARBARA SOBOCIŃSKA Tak PL 170
ALEKSANDRA SZABLEWSKA Tak PL 130
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 14 (Opłaconych: 11)
K4 - K4 (kobiety, wiek: 40-49)
DOROTA BALCERZAK Tak PL BBL INOWROCŁAW 129
JOANNA KOZACZYK Tak PL DECATHLON TEAM INOWROCŁAW 137
KAROLINA MACIEJEWSKA Tak PL KS SZOSA ŻNIN 253
LUIZA POPKO-SZYSZKOWSKA Tak PL 152
NATALIA ROGACZEWSKA Tak PL POLSKIE TOWARZYSTWO FIZJOTERAPII 278
PATRYCJA SROCZYŃSKA Tak PL 302
MAGDALENA STACHOWIAK-BRZAZGOŃ Tak PL 168
JUSTYNA STEPOWSKA Tak PL 303
KATARZYNA SYREWICZ Tak PL POLSKIE TOWARZYSTWO FIZJOTERAPII 257
AGNIESZKA SZCZEPAŃSKA Tak PL 148
JOLANTA ZALESKA Tak PL LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE 208
AGNIESZKA ZIELIŃSKA Tak PL BORUCIK TRI TEAM 122
RENATA ZIEMKIEWICZ-FIGAS Tak PL 224
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 13 (Opłaconych: 13)
K5 - K5 (kobiety, wiek: 50-59)
JOANNA BAGIŃSKA Tak PL 123
TERESA LISIECKA Tak PL 133
ELŻBIETA SIWIŃSKA Tak PL DECATHLON TEAM INOWROCŁAW 134
Ilość zgłoszeń w kategorii K5: 3 (Opłaconych: 3)
K6 - K6 (kobiety, wiek: 60-99)
KRYSTYNA ESMONT PL
ELŻBIETA POPKO Tak PL 140
ANNA SZADKOWSKA Tak PL DECATHLON TEAM INOWROCŁAW 115
Ilość zgłoszeń w kategorii K6: 3 (Opłaconych: 2)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 225 (Opłaconych: 185)