Inowrocław - wyścig kolarski: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Numer startowy
#SLIMAKIBARCIN
JAROSŁAW KUCHARSKI
666
PRZEMEK GORZECHOWSKI
ACTIVRUNNAMYSŁÓW
MACIEJ KRAWCZYK 290
AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU
WERONIKA POCZWARDOWSKA
ARPOL MEBLE ŻNIN
MARCIN SZYMAŃSKI 188
ATHLETICOMED BYDGOSZCZ
MARCIN ŚWIERCZYŃSKI
BARBELL SQUAD
MARCIN KLIMCZEWSKI 313
JOANNA KOPIŃSKA 162
BBL INOWROCŁAW
DOROTA BALCERZAK 129
BIKE SERWIS SCOTT TEAM
ROBERT KMIECIAK 266
BORUCIK TRI TEAM
AGNIESZKA ZIELIŃSKA 122
BYDGOSZCZ
RADOSŁAW ZIELIŃSKI 107
CARBON KŁECKO
ŁUKASZ OLSZEWSKI 213
MICHAŁ SERBIN 214
CENTRUM REHABILITACJI SPORT ZDROWIE KONDYCJA ŚWIEC
MICHALINA KOWALSKA 291
CENTRUM REHABILITACJI SPORT ZDROWIE KONDYCJA ŚWIEC
PATRYK SZEWCZUK 289
CSMART
MICHAŁ MEYZA 305
DANIELO SPORTSWEAR TEAM
PIOTR SZYSZYŃSKI
DECATHLON TEAM INOWROCŁAW
ANNA GRACZYKOWSKA 109
EWELINA JASIŃSKA 119
JULIA KOZACZYK 138
JOANNA KOZACZYK 137
ELŻBIETA SIWIŃSKA 134
ANNA SZADKOWSKA 115
MARIKA WÓJCIK
DELOITTE ADVENTURE TEAM
WOJTEK LYSZCZARZ
DZIADELLO RACING TEAM
PRZEMYSŁAW JANOWSKI 247
KAROL PAŁYSKA
DZIKI Z BALCZEWA
MICHAŁ JUCHACZ 180
TOMASZ JUCHACZ 102
EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
MICHAŁ BŁAŻEJEWSKI 317
FITSOLUTION PROFESSIONAL BUSINESS ANALYSIS
PAWEŁ TREĆ 273
FTI RACING TEAM
PRZEMYSŁAW WEGNER
GETINGE IC POZNAŃ
SZYMON OLSZEWSKI 327
GTR GOLUB-DOBRZYŃ
RAFAŁ SŁAPIŃSKI 233
MIROSŁAW SŁOMSKI
HEDOWIEC
EMIL KACPRZAK 310
JÓZEF KACPRZAK 311
INOWROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHIN
DANIEL BARAŁKIEWICZ 111
IQOR BIKE TEAM
ADAM WOZNIAK
JACACOACH
ŁUKASZ LIŚKIEWICZ 167
JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ
ANDRZEJ GWÓŹDŹ 160
JEPPESEN POLAND
SZYMON KWIATKOWSKI 199
KLIF TEAM
MARCIN GORAZDOWSKI 248
KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE
DAWID JUREK 211
KLUB KOLARSKI ZIEMI KŁODZKIEJ
ZYGMUNT WESOŁOWSKI 128
KOLARZ.PL
PIOTR NOWACKI 236
KOMETA OBROWO
ROBERT BŁAZEJEWSKI 297
KPP INOWROCŁAW
KAMIL KORNACKI 285
KRZYSZTOF LAMAŃSKI 284
KS SPRINT GRĘBOCIN
JAKUB KRZYŻYKOWSKI 201
SŁAWOMIR KRZYŻYKOWSKI 204
KS SZOSA ŻNIN
ŁUKASZ FURMANIAK 252
JERZY KOWALCZYK 205
KAROLINA MACIEJEWSKA 253
RAFAŁ MACIEJEWSKI 254
LUK-CONNECT RACING TEAM
HENRYK KUCHNOWSKI 246
ŁUKASZ MEYER 249
LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE
JOLANTA ZALESKA 208
ADAM ZALESKI 209
LUMAC LIKE BIKE WTR WŁOCŁAWEK
SŁAWOMIR LEWANDOWSKI 286
MARCIN SZYCH TEAM
MARCIN SZYCH
MERX TEAM WĄGROWIEC
PIOTR SIEBERT
ROMUALD SZAJ 315
MOGILNO TEAM
SZYMON ZAKRZEWSKI 141
N BIKE ACADEMY
KRZYSZTOF KAWALERSKI
OLSZTYŃSKI KLUB SPORTOWY WARMIA I MAZURY
SŁAWOMIR TURONEK 212
PCRF TEAM
KAROL KULIG 294
WOJCIECH NIZIOŁ 295
POLONIA BYDGOSZCZ
MICHAŁ BĄCZKOWSKI 267
MACIEJ BĄCZKOWSKI 121
MICHAŁ GASIOROWSKI 319
POLSKIE TOWARZYSTWO FIZJOTERAPII
DARIUSZ FIELEK 184
DARIUSZ JASIŃSKI 274
MAREK KILJAŃSKI 256
NATALIA ROGACZEWSKA 278
KRZYSZTOF SYREWICZ 125
KATARZYNA SYREWICZ 257
REAL 64-STO
MATEUSZ LEWANDOWSKI 318
SISU-OWB TEAM
PAWEŁ BORUCH 229
SPORT4LIFE
BARTOSZ NOWICKI
SPORTPROFIL
JAKUB PLACZKI 239
STOWARZYSZENIE NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH "SYREN
MATEUSZ DZIĘGIELEWSKI 144
STREFA FIZJO INDIBA MALBORK
WOJCIECH TREĆ 272
SZOSA KUJAWY
MARCIN KAŹMIERSKI
KONRAD KOŁODZIEJSKI 216
ANDRZEJ KOŁODZIEJSKI 197
SŁAWOMIR MROCZYŃSKI 251
ROBERT RACHOWSKI
MIKOŁAJ STUDZIŃSKI 314
WOJTEK SYROCKI
TEAM SATEL
PAWEŁ JAŹWA 106
TG "SOKÓŁ" GNIEWKOWO
ADAM SPRINGER 126
TRASA ZIELONA GÓRA
GABRIEL ROGACZEWSKI 280
TRENUJROWER
MATEUSZ KOWALCZYK 309
MICHAŁ ZIUŁEK 308
TRISPACE
MONIKA KUCZMA 304
ZGRUPKA TEAM
AGATA MADEJ
JERZY RACHWAŁ


Ilość wszystkich zgłoszeń: 99