Istebna - Road Trophy - wyścig etapowy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
ANGELIKA GRABIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 201
AGATA SOBOTA Tak PL FTI RACING TEAM 298
ANNA WILCZEK Tak PL FENIX TYCHY 290
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
KAMILA BIERNAT Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 352
KATARZYNA KUCZORSKA Tak PL VO2MAXMTBTEAM 349
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL ROGELLI TEAM 202
KRYSTYNA SABAJ Tak PL CYKLOOPOLE 203
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 284
MAGDALENA ZINKOWSKA Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 343
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 6)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 285
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 204
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL FENIX TYCHY 205
MARTA SYRYJCZYK PL SCS OSOZ RACING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
MARCIN BURZAWA PL FENIX TYCHY
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL MMBIKE TEAM 341
MICHAŁ KWIATEK Tak PL CST RIDERS /HARD BIKE 314
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 3 (Opłaconych: 2)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
TOMASZ BARAN PL
MARCIN BARTOLEWSKI Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 281
MIŁOSZ BIK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 360
MAREK CZUDEK Tak PL AT-SPORT 303
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 206
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART NUTRAXX TEAM
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak PL 348
DAMIAN GRABOWSKI Tak PL 301
LECH GRADZIŃSKI Tak PL VARSO 280
WOJCIECH IMIELA Tak PL CYKLOFAN OPOLE 293
MAREK JURASZEK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 207
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 309
MATEUSZ KWIATKOWSKI PL DAR-BUD TEAM
TOMASZ MATOGA Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 312
JOACHIM MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM 346
BARTŁOMIEJ PISKORZ Tak PL VELOPAKA RACING TEAM 354
KAMIL PUCHAŁKA PL ROGELLI TEAM
MICHAŁ SZEWCZYK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 208
PIETER VAN DEN EYNDE Tak BE PAXX GLOBAL CYCLING 209
WOJCIECH WOJTAS Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 306
PAWEŁ ZACZYK PL VELOPAKA RACING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 21 (Opłaconych: 16)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
EDUARD ALICKUN Tak LT LITPOL-TRANS KULOK MIKESZ TEAM 210
TOMASZ BŁĄDEK Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 211
TOMASZ CHMIEL PL
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 294
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 283
KRZYSZTOF DAWIDOWICZ Tak PL FREE WAY 344
MICHAŁ FONAŁ Tak PL XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC 212
TOMASZ GAJAK Tak PL CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA 214
MACIEJ GŁOWACKI PL DRUŻYNAMOJACUKRZYCA.PL
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 315
GODY JACOBS Tak NL PAXX GLOBAL CYCLING 215
RAFAŁ KACZMARCZYK Tak PL 296
BOLESŁAW KASPEREK Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 313
ŁUKASZ KMIECIK Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 217
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 355
SZYMON KORNAK Tak PL 310
ADAM KRET Tak NL 221
BARTOSZ LATAWIEC Tak PL 222
JAN MATUSZNY PL
PATRYK MAZUREK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 223
IRENEUSZ MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM 347
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 353
MICHAŁ NABIAŁEK Tak PL 282
VIKTORS NERUGALS Tak LV 224
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 291
JAROSŁAW POKORA Tak PL JAS-KÓŁKA 308
MICHAŁ PRZYBYSZ Tak PL 225
MATEUSZ SARAPATA Tak PL 340
MAREK STANISŁAWSKI Tak PL 226
PAWEŁ STANKA Tak PL 227
PETER THIJS Tak BE PAXX GLOBAL CYCLING 228
ŁUKASZ TOMALA PL BIKEHEAD
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL BIKE U UP 229
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 288
MICHAŁ WETOSZKA Tak PL 232
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 36 (Opłaconych: 31)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 234
MATEUSZ BEDNARCZYK Tak PL DIVERSEY TEAM 235
WOJCIECH DWORCZYK Tak PL TTC TORUŃ 236
MICHAŁ FABISIAK PL BURCAK TEAM
MICHAŁ FYDRYCH Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 237
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL 238
MARIUSZ GRZEGRZÓŁKA Tak PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 307
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 497
MATEUSZ HAJTO Tak PL 336
JAROSŁAW HERMAN Tak PL TFF 239
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 321
MARIUSZ JASKULSKI Tak PL ADIOSTRY TEAM 240
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL MMBIKE TEAM 342
RAFAŁ KLAMA Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 359
PIOTR KOPAŃCZUK Tak PL 350
DARIUSZ KUCZYŃSKI Tak PL 241
ANDRZEJ LIWIŃSKI Tak PL 243
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 334
SEBASTIAN MATUSZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 325
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 244
DARIUSZ MYMA Tak PL 356
FILIP NEESEN Tak BE PAXX GLOBAL CYCLING 245
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 318
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 324
DARIUSZ RADNY Tak PL 4 MMOL CLINIC 251
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 252
KRZYSZTOF SMOLA Tak IT 253
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL GATTA BIKE-RS 292
JAROSŁAW STOKŁOSA Tak PL 302
RAFAŁ STOLARCZYK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 358
BARTEK SZKOP Tak PL PLASSON.PL GRUPA 255
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 295
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL HARDIX LUBLIN 304
JAROSŁAW TOMASZEK Tak PL 496
MARCIN TOMECKI PL
MAREK ULUDOWSKI Tak PL CYKLOFAN OPOLE 256
GRZEGORZ WITKOWSKI PL BIKEHEAD
ROBERT WRÓBLEWSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 39 (Opłaconych: 34)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
LESZEK BRUNKE Tak PL 259
ZBIGNIEW CZACHURA PL TWOJA MERIDA IMIELIN
ZBIGNIEW FAL Tak PL SARONI-JAGU TEAM 260
ALIAKSANDR KALODZITSA PL TEAM HUROM
LESZEK KRZYWICKI PL ELMAR TEAM
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 335
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 326
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 333
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA 261
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 266
JERZY ROSA PL BIKE ATELIER TEAM
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 267
PIOTR SIEDLAK PL
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL ROAD MARATON TEAM 305
LESZEK TRACZYK Tak PL 317
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 268
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 269
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 18 (Opłaconych: 12)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
JÓZEF BUŁKA Tak PL ROAD MARATON TEAM 271
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 311
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 316
JANUSZ CZAJKA Tak PL 297
EDWARD JURZYCA PL
TADEUSZ KASTELIK PL WALECZNI GÓRALE
ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI Tak PL CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA 275
JANUSZ LEWANDOWSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 276
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 277
JÓZEF ROKOSZ Tak PL SARONI-JAGU TEAM 278
JERZY ŚWIDA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 11 (Opłaconych: 8)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 141 (Opłaconych: 115)