Istebna Road Trophy - wyścig etapowy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
DENISA BARTOSOVA CZ CK HOBBY BOHUMIN
SYLWIA ŁĄKAS PL ROAD MARATON TEAM
AGATA SOBOTA PL FTI RACING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
KAMILA BIERNAT PL ROMET MTB TEAM
VIKTORIA BOLSHAKOVA RU
MAGDALENA KOWALCZYK PL FTI RACING TEAM
KRYSTYNA SABAJ PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
KATARZYNA ORŁOWSKA PL ROGELLI TEAM
MAŁGORZATA SUCHA PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM
IZABELA WŁOSEK PL JAS-KÓŁKA
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
JAKUB BASZCZYŃSKI PL RK ALUMUNIUM BIKE TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 1 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
TOMASZ BARAN PL DOTSPORT
MICHAŁ BŁAŻEJEWSKI PL FTI RACING TEAM
AMADEUSZ BRACHACZEK PL
JAKUB CHYLIŃSKI PL
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART NUTRAXX TEAM
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM
JEROEN MAES BE PAXX GLOBAL CYCLING
TOMASZ MATOGA PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
SZYMON OPYD PL RGK RACING TEAM
ADRIAN SEKUŁA PL RGK RACING TEAM
PAWEŁ UCHAŃSKI Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM
WOJCIECH WOJTAS PL
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 12 (Opłaconych: 2)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
FILIP ASZENDORF PL
KAMIL BEREZA PL
PRZEMYSŁAW CZUGA PL KOLMARKA
MATEUSZ DAŁEK PL FUJITSU ŁÓDŹ TEAM
MICHAŁ GOLUS PL
SZYMON GRZEGORZEK GB
ANDRZEJ GUŻ PL UNBOUNDED
ANDRZEJ GUŻ PL UNBOUNDED
PAVEL JARYGIN RU
MAREK JURASZEK PL
ŁUKASZ KMIECIK PL PUŁAVELO
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM 723
PATRYK MAZUREK PL BIKE ATELIER TEAM
MICHAŁ PRZYBYSZ PL VARSO
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 14 (Opłaconych: 0)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
JAN CHUDÝ CZ CK FESO PETŘVALD
ŁUKASZ FRYDEL PL SZMYD COACHING TEAM
DARIUSZ GRELOWSKI PL JAS-KÓŁKA
JAROSŁAW HERMAN PL BIKE ATELIER TEAM
MARCIN KOWOL PL JAS-KÓŁKA
DARIUSZ KUCZYŃSKI PL
ZBIGNIEW KUPC PL FTI RACING TEAM
MARCIN MAĆKOWSKI PL JAFI SPORT BIKE TEAM
KAMIL MAJ PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS
FILIP NEESEN BE PAXX GLOBAL CYCLING
DARIUSZ PELKA PL JAFI SPORT BIKE TEAM
MAREK SZYMAŃSKI PL
ROBERT TOBOLSZEWSKI PL HARDIX LUBLIN
MARCIN WÓJCIK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 15 (Opłaconych: 0)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
ZBIGNIEW FAL PL NIEZRZESZONY
RYSZARD LEŚNIAK PL AGREGATY EPS SYSTEM
ANDRZEJ PIĄTEK PL SZMYD COACHING TEAM 600
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM 721
STANISLAW SZCZESNY PL
PIOTR WRONA PL ROAD MARATON TEAM 720
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 7 (Opłaconych: 0)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
JÓZEF BUŁKA PL ROAD MARATON TEAM 725
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM
JAN CEGLAREK PL SZMYD COACHING TEAM 444
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
MAREK PÓŁCHŁOPEK PL ROAD MARATON TEAM 724
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 5 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 64 (Opłaconych: 3)