IV. Tour de Cracovia Amatorów: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Mężczyźni 18-30 lat (mężczyźni, wiek: 18-30)
DAMIAN ADAMCZYK PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW
KONRAD BEDNAREK PL
MICHAŁ BIELSKI PL ZAWSZE TAM GDZIE TY CYCLING TEAM
JAKUB BŁONIARCZYK PL
GRZEGORZ BODZENTA PL
MICHAŁ BRAULIŃSKI PL POWER OF SCIENCE TRAINING CENTRE
JAROSŁAW BUDNIK PL
LEON BUGAJ PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA
WOJCIECH BULDA PL
MATEUSZ BURDA PL STS JORDAN WOLA MAŁA
ADRIAN BURMER PL
MATEUSZ BYLICA PL
MACIEJ CHRZANOWSKI PL
MICHAŁ CHRZANOWSKI PL
TOMASZ CICHOREK PL
MICHAŁ CZAPLA PL AGROCHESTTEAM
KONRAD DOBOSZ PL
JACEK DONIEC PL MOTOROLA BIKE TEAM
JAKUB DZIADOŃ PL
KAMIL FILIPEK PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW
NITAJ FUŚNIK PL GORANGA TEAM
JAKUB GAJEWSKI PL
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART NUTRAXX TEAM
SZYMON GODEK PL
MICHAŁ GÓRNIAK PL
MAREK GRZEGORCZYK PL
MATEUSZ GURDAK PL
KRYSTIAN GWIZDAŁA PL PELUCZA
KRZYSZTOF HAUS PL
PAWEŁ HERICHT PL
MICHAŁ JASIŃSKI PL
DAWID JOB PL IN MOGILANY CYCLING TEAM
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI PL BIKE ATELIER TEAM
MATEUSZ KARKULA PL IN MOGILANY CYCLING TEAM
PATRYK KASJANIUK PL
MATEUSZ KĄDZIELA PL SII CYCLING TEAM
MIŁOSZ KLUBA PL
ŁUKASZ KOGUTOWICZ PL BODYICOACH CYCLING TEAM
DANIEL KOŁECKI PL
TOMASZ KOŁODZIEJCZYK PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
KONRAD KOŁODZIEJSKI PL
MICHAŁ KOPACZ PL
MICHAŁ KOPACZ PL
KRZYSZTOF KOWALCZYK PL NOKIA CRACOW CYCLING TEAM
ANDRZEJ KUROWSKI PL
ADRIAN KUSZ PL SII CYCLING TEAM
DAWID KWAPISZ PL SPORTGANG WYSPORTOWANI RACING TEAM
MATEUSZ KWIATKOWSKI PL EC TEST SYSTEMS
ARTUR ŁABĘDŹ PL ITMBW KRAKÓW
KRZYSZTOF ŁABNO PL RYSIANKA TEAM
JAN ŁĘTKA PL
PIOTR MALINOWSKI PL GORANGA TEAM
FILIP MAMOT PL SII CYCLING TEAM
BARTŁOMIEJ MAŃKOWSKI PL SPRINT GORZYCE
PATRYK MARSZAŁEK PL -
TOMASZ MATOGA PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
ARKADIUSZ MAZGAJ PL OSP NOWA WIEŚ
DOMINIK MAZUREK PL
ALAN MICHALSKI PL JĘDRZEJOWSKI KLUB KOLARSKI
JAKUB MICZOŁEK PL
MICHAŁ MIŁOBĘDZKI PL
MATEUSZ MOTYKA PL K2K.CYCLING
MICHAŁ NOWAKOWSKI PL
PIOTR OPIŁKA PL
PAWEŁ PAJDAK PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA BIKE-RS
MICHAŁ PAŁYS PL NSB-MAXISPORT TEAM RZESZÓW
BARTŁOMIEJ PAMUŁA PL CUBE SZOK LION MOTORS TEAM
DAWID PATYŃSKI PL
BARTOSZ POPARDOWSKI PL
MACIEJ POPIOŁEK PL
MATEUSZ PORĘBA PL BIKE-RS
HARIDAS PORĘBA PL GORANGA TEAM
JAKUB RADZKI PL
PAWEŁ RAJTAR PL
KAROL RĄPAŁA PL CUD MASZYNA
ŁUKASZ RÓŻYCKI PL FREESPORT TEAM KRAKÓW
JAKUB RUSIN PL
RAFAŁ RYBKA PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM
MICHAŁ SAMEK PL OTR KRAKÓW
KRZYSZTOF SIKORA PL GATTA BIKE-RS
MATEUSZ SKARŻYŃSKI PL BIKEBOARD
MICHAŁ SKORUPA PL
ARTUR SOSNAL PL NIEPOKRĘCĘ
ALBERT SOSNAL PL NIEPOKRĘCĘ
MACIEJ STAŚKIEWICZ PL
JAKUB SZKLORZ PL SII CYCLING TEAM
MACIEJ SZNERCH PL
ANDRZEJ SZYMOCHA PL
NIKODEM TOKARSKI PL AGH CYCLING
DOMINIK TOMANA PL
MAREK URBAN PL
JOSE VILLALBA PL
AMADEUSZ WEBERBAUER PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE
PAWEŁ WIECZOREK PL
MICHAL WODZIANSKI PL ADIMET
PIOTR WOSIK PL
MATEUSZ WÓJCIK PL
ŁUKASZ ZAJĄC PL
DOMINIK ZAJĄC PL
KAMIL ZAKRZEWSKI PL
PIOTR ZARZYCKI PL
MARCIN ZDEBSKI PL
BARTOSZ ZIOMEK PL
MICHAŁ ŹRÓBEK PL
PIOTR ŻYDZIK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 105 (Opłaconych: 0)
M2 - Mężczyźni 31-44 lat (mężczyźni, wiek: 31-44)
KRZYSIEK AMBROZIK PL BIKEBOARD
MIQUEL AMER-MONTSERRAT PL
MAREK ANTUSIAK PL OSP NOWA WIEŚ
TOMASZ BAJAK PL ISPORT TEAM
MARCIN BARTOSIEWICZ PL
KAROL BARZYK PL
MIROSŁAW BĄK PL TOP-SERVIS CHORZELÓW
PIOTR BĄK PL JLL CYCLING TEAM
ARKADIUSZ BICZEWSKI PL KSPO DENTINEA 1A
MARCIN BINIEK PL 72D WINDSPORT TEAM
ADAM BOHUSŁAW PODHORECKI PL
GRZEGORZ BUŁA PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
SŁAWEK BYLICA PL
MICHAŁ CHYŻEWSKI PL
JANUSZ CZAPNIK PL KM PSP KRAKÓW
ADAM CZEKAJ PL
KRZYSZTOF CZERNER PL
PIOTR CZMYR PL
RAFAŁ CZYŻ PL NIEPOKRĘCĘ
PAWEŁ DARAŻ PL
ŁUKASZ DELA PL OMEGA MIECHÓW
ADAM DOLEŻEK PL
MARCIN DOMIN PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
PIOTR DRONSZCZYK PL CROSS HEROES-OGIEŃ!
ARTUR DUDA PL
MATEUSZ DYBEK PL
MIROSŁAW DŻUŁA PL
BARTOSZ FETLER PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
KRZYSZTOF FIGIEL PL
KRZYSZTOF FILIPKOWSKI PL
PIOTR FINDURA PL
MICHAŁ FRANCZYK PL AZS AWF KRAKÓW MASTERS
JACEK GAJLIKOWSKI PL
ARTUR GARBOWICZ PL
KRZYSIEK GAWRON PL BIKEBOARD
MARCIN GEMZA PL
SŁAWOMIR GĘDOŚ PL
JACEK GIL PL QRIER.KRAKOW.PL
GABRIEL GIRAU PL CIECHANOWSKI KLUB SPORTOWE JURAND
MARCIN GŁOWACKI PL
MATEUSZ GOMBARCZYK PL
ROBERT GORA PL
PRZEMYSŁAW GORCZYCA PL
MICHAŁ GÓRNIAK PL
TOMASZ GRABOWY PL AGREGATY EPS SYSTEM
KRZYSZTOF GRUDNIK PL
MACIEEK HABRAT PL 72D OSHEE WINDSPORT TEAM
JAROSŁAW HAŁAS PL
KAMIL HERCHEL PL TOMAR
KONRAD HOSAJA PL
GRZEGORZ HUCZEK PL
ROBERT JANECZEK PL
GABRIEL JANOWSKI PL NIEPOKRĘCĘ
MARCIN JEKEL PL
JAN JURASZCZYK PL ATAKSPORT RACING TEAM
PIOTR JURCZYK PL
PAWEŁ JURCZYK PL
PAWEL JURKIEWICZ PL NOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWY
MICHAL KACZURA PL
TOMASZ KAIM PL
PIOTR KALBARCZYK PL
WIKTOR KALBARCZYK PL
DOBROMIR KALETA PL
MATEUSZ KANIECKI PL
DANIEL KARAŚ PL SII CYCLING TEAM
IGOR KARLIŃSKI PL LKS BEŁCHATÓW
ADRIAN KARPIUK PL
BOLESŁAW KASPEREK PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
BOGDAN KAWALER PL
TOMASZ KIEŁBASA PL
PIOTR KIEŁKOWSKI PL JAFI SPORT BIKE TEAM
ANDRZEJ KLIMCZYK PL IN MOGILANY CYCLING TEAM
MARIUSZ KLOZA PL
GRZEGORZ KŁĘBEK PL
MARCIN KNAPCZYK PL
ŁUKASZ KOFIN PL
MICHAŁ KOKORYK PL
MICHAL KOLODZIEJSKI PL
MARCIN KOPYTKO PL SII CYCLING TEAM
ANDRZEJ KORNAŚ PL KUKUCZSPORT.PL
TOMASZ KORZAŃSKI PL
MARCIN KORZENIOWSKI PL AGROCHESTTEAM
TOMASZ KOSZAREK PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
KONRAD KOŚCIÓŁEK PL
BARTOSZ KOTULIŃSKI PL MUSLI4U
PAWEŁ KOWALCZYK PL
ARTUR KOZAK PL BSK MIÓD KOZACKI
KAROL KRAWIEC PL KM PSP KRAKÓW
GRZEGORZ KRUPA PL
ANDRZEJ KRUSZEC PL
ROMAN KRYSA PL
MACIEJ KRZAK PL
MARCIN KRZAK PL MPEC S.A. W KRAKOWIE
BARTŁOMIEJ KRZYWONOS PL
PAWEŁ KRZYWORĄCZKA PL TABLETOID.PL
JAKUB KUBUSZEK PL
MAREK KURLETO PL DAMECH KURLETO
DANIEL KURPIELA PL JLL CYCLING TEAM
MARCIN KURUC PL
STANISŁAW LASOTA PL DOTSPORT RACING TEAM
ŁUKASZ LECHOWICZ PL LECH-POL 4X4 TEAM
KRZYSZTOF LIGĘSKA PL
MAREK ŁABĘDŹ PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE
WOJCIECH ŁABĘDŹ PL
TOMASZ MACIEJEWSKI PL
MATEUSZ MADEJSKI PL
KAMIL MAJ PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI
SZYMON MAJEWSKI PL
ADAM MAŁEK PL VELOART CYCLING CLUB
MARCIN MENDELEWSKI PL ZGRUPKA TEAM
WOJCIECH MIĘKINIA PL
TOMASZ MIKOŁAJCZYK PL
SEWERYN MISA PL JGS TEAM
GRZEGORZ MUSIAŁ PL
SEBASTIAN NANEK PL
RAFAŁ NĘCEK PL KÄRCHER TEAM
MARCIN NĘDZKA PL
TOMASZ NIEDOJADŁO PL TALENTHOUSE.PL
KRZYSZTOF NIEDZIELSKI PL OSP NOWA WIEŚ
KRZYSZTOF NIEDZIELSKI PL
ROBERT NIEMIEC PL
KRZYSZTOF NOSAL PL
PAWEL NOWICKI PL
ROMAN OBRAL PL
DOMINIK OGLĘDZIŃSKI PL
WOJCIECH OLESZEK PL
KORNEL OLSZEWSKI PL SII CYCLING TEAM
MICHAŁ ORLICKI PL
ŁUKASZ OSTROWIECKI PL
KAMIL OZIMKOWSKI PL
WITOLD PALETA PL
MICHAŁ PAWŁOWSKI PL OSP SKAŁA
GRZEGORZ PAWŁOWSKI PL EWODD TEAM
DARIUSZ PELKA PL JAFI SPORT BIKE TEAM
WALDEMAR PIECZARA PL
ROBERT PIEGZA PL
MARIUSZ PIETRZYK PL
ŁUKASZ PILCH PL
TOMASZ PODCZASZY PL
DARIUSZ POL PL BANDA PUCHATKA
MARCIN PORĘBA PL BIKE-RS
MARCIN RACZYŃSKI PL #TOUROFTWITTER
PAWEŁ RACZYŃSKI PL BIKEHEAD
MICHAŁ RADECKI PL
JAN RADZKI PL
KRZYSZTOF RAJTAR PL WAY2CHAMP
MARCIN RESZKA PL CUBE SZOK LION MOTORS TEAM
MATEUSZ ROMANEK PL
MATEUSZ ROMASZKO PL
BARTŁOMIEJ ROSIEK PL M
MARCIN ROSIEK PL OTR KRAKÓW
GRZEGORZ ROSIEK PL
ANDRZEJ RÓŻAŃSKI PL
GRZEGORZ RUSIN PL JGS TREK BIKE TEAM
KUBA SAGAN PL
MARCEL SALAWA PL MAR CELI
ANDRZEJ SALWIŃSKI PL
SZYMON SARAPATA PL
MATEUSZ SARAPATA PL
PIOTR SEŃKÓW PL
TOMASZ SIEPIELA PL
BARTOSZ SIKORA PL SUPREME STYLE MATES
JAKUB SIKORSKI PL
DANIEL SILVA PL
PAWEŁ SITKO PL SCS OSOZ RACING TEAM
RYSZARD SIWAK PL
ŁUKASZ SIWKO PL
TOMASZ SŁUPIK PL
ALEKSANDER SOBOŃ PL
SŁAWOMIR SOBULA PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE
KONRAD SOŁTYS PL
PIOTR STANISZEWSKI PL BIKEHEAD
GRZEGORZ SUDOŁ PL
SEBASTIAN SURMACZ PL BIKE ATELIER TEAM
KONRAD SUSZCZYŃSKI-RODRIGUEZ PL
KRZYSZTOF SZARY PL BIKE ATELIER TEAM
MARCIN SZARZYŃSKI PL
ŁUKASZ SZŁAPA PL 72D WINDSPORT TEAM
MICHAŁ SZMIGA PL BSK MIÓD KOZACKI KOZZAK.PL
ADRIAN SZOSTAK PL NECTOR FAN SPORT
ŁUKASZ SZPAKOWICZ PL
JAKUB SZYMCZYK PL
MARCIN ŚWIREK PL
JAKUB TOBIASZ PL
RAFAŁ TOMASZEWSKI PL
MARCIN TRZASKA PL
MICHAŁ TURSKI PL BIKE ATELIER TEAM
MAREK TYLEK PL 72D WINDSPORT TEAM
TOMASZ TYRAWA PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
ZBIGNIEW ULMANIEC PL PL
MICHAŁ URBANKOWSKI PL BIKEBOARD
TOMASZ WALCZYK PL
WOJCIECH WARZYŃSKI PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE
KRZYSZTOF WEBERBAUER PL SUPREME STYLE MATES
MICHAŁ WĘC PL
MARCIN WĘGIER PL
KRZYSZTOF WIDUR PL
ŁUKASZ WIECZOREK PL PENTEL
PAWEŁ WILANOWSKI PL
PAWEŁ WINIARCZYK PL LUBIE PLACKI
MICHAŁ WLAZŁO PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE
MAREK WOJNAROWSKI PL 72D WINDSPORT TEAM
FILIP WONIAKOWSKI PL
TOMASZ WOŹNIAK PL
MICHAŁ WOŹNIAK PL ZWIFT.PL
MIROSŁAW WÓJCIAK PL JAFI SPORT BIKE TEAM
GRZEGORZ WÓJCIK PL
MIECZU WÓJTOWICZ PL
MARCIN WRÓBEL PL JAS-KÓŁKA
IRENEUSZ ZABOROWSKI PL
MARIUSZ ZEMBROŃ PL
GRZEGORZ ZIĄBEK PL
KAROL ZIELNIAK PL
JAKUB ZIMOWSKI PL GKC GORLICE
ŁUKASZ ZUGAJ PL BIKE TEAM ŁĄKTA GÓRNA
DAMIAN ŻMIGRODZKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 216 (Opłaconych: 0)
M3 - Mężczyźni 45 lat i starsi (mężczyźni, wiek: 45-99)
MARIUSZ ALBERTUSIAK PL
WOJCIECH ANDRYSZCZAK PL ZETRA TAPE
MARCIN APOSTOŁ PL
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL
SEBASTIAN BASAŁYGA PL
MIETEK BEREZIK PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
ANDRZEJ BILEWICZ PL GORANGA TEAM
BARTŁOMIEJ BRYŁA PL
ADAM BUJAK PL
ROBERT CHRZĄSTEK PL
ROBERT CIĘKOSZ PL LA BICICLETTA CAFE
ZBIGNIEW CZACHURA PL TWOJA MERIDA IMIELIN
JANUSZ DURAN PL GKC GORLICE
MAREK DYLAG PL
PAWEŁ DYNDA PL GKC GORLICE
PIOTR DZIAŁOWY PL LA BICICLETTA CAFE
MAREK DZIAŁOWY PL LA BICICLETTA CAFE
GRZEGORZ DZIARKOWSKI PL
GRZEGORZ DZIURSKI PL
WOJCIECH FRAŚ PL
WIESŁAW FÜRST PL
RYSZARD GACZOŁ PL
PIOTR GAWEDA PL
LUCJAN GAWĘDA PL 40+
ADAM GERMAN PL
PAWEŁ GODULA PL ----
WOJCIECH GORZKOWICZ PL GKC GORLICE
TADEUSZ GÓRSKI PL
ZBIGNIEW GRELIAK PL MPEC S.A. W KRAKOWIE
ZBYSZEK GROSICKI PL
RYSZARD GRUCA PL
JACEK JAWOR PL
HENRYK JAWOREK PL
GRZEGORZ JEZIOREK PL
MACIEJ JURUSIK PL GORLICKI KLUB CYKLISTÓW
JAN KACZMARCZYK PL
KORDIAN KALTBACH PL JLL CYCLING TEAM
GRZEGORZ KAMPA PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI PL BIKE ATELIER TEAM
ANDRZEJ KASPRZYK PL BLACK HORSE TEAM
WIESŁAW KOŁODZIEJCZYK PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
ANDRZEJ KOŁODZIEJSKI PL SZOSA KUJAWY
STANISŁAW KONIECZNY PL
LESZEK KOZIOŁ PL
GRZEGORZ KRAMEK PL
GRZEGORZ KRAMEK PL
ANDRZEJ KRAWCZYK PL BIKE TEAM ŁĄKTA GÓRNA
PIOTR KRZYWORĄCZKA PL
ROBERT KUCZMAŃSKI PL HIENDTECH TEAM
MACIEJ KURBIEL PL TEAM SATEL
DARIUSZ KURZYNSKI PL
DARIUSZ LECHOWICZ PL LECH-POL 4X4 TEAM
MARIUSZ LINERT PL
MIROSŁAW MAJ PL
PIOTR MAJCZAK PL GKC GORLICE
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS
ARTUR MICHAŁEK PL UJ_FAIS
ZBIGNIEW MILER PL
JERZY MISZTAL PL
STANISŁAW NIEWIADOMY PL
KRZYSZTOF OKRZESIK PL
GRZEGORZ OLENDER PL REAL 64-STO
GRZEGORZ OLENDER PL -
DARIUSZ OPALSKI PL
PIOTR ORIAN PL LUKS ROSPONDEK ŻYROWA
RAFAŁ PAJĄK PL
ADAM PAMUŁA PL ADIMET
ROBERT PAZDRO PL
STANISŁAW PIĄTEK PL ITMBW KRAKÓW
JERZY PIĄTKOWSKI PL
PIOTR PIECHOTA PL
KAZIMIERZ PIECHÓWKA PL
JAN PILCH PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE
KRZYSZTOF PILCH PL
JANUSZ POTERA PL
KRZYSZTOF PROŚNIAK PL
HENRYK PUCHAŁA PUCHALA PL
WALDEMAR PYTLIK PL
JERZY ROSA PL BIKE ATELIER TEAM
JERZY ROSIŃSKI PL
KRZYSZTOF RÓŻYCKI PL FREESPORT TEAM KRAKÓW
KONRAD RYKAŁA PL
ARTUR SADZIK PL
TOMASZ SALACHNA PL
ROBERT SKALNY PL
ALEKSANDER SŁOMKA PL KIWI KLUB MTB
PIOTR SOBULA PL
JACEK SOŁTYSIAK PL BIKEBOARD
MIROSŁAW SÓLNICA PL GATTA BIKE-RS
ROBERT STELMACH PL
JACEK STERNAL PL
KAZIMIERZ SUDER PL
PIOTR SZAFRANIEC PL EKOI POLSKA
JACEK SZARY PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN
JANUSZ SZOŁTYSIK PL AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE
MAREK SZYMAŃSKI PL
IRENEUSZ SZYMOCHA PL KLUB ROWEROWY GRYFLAND
WITOLD ŚMIAŁEK PL
TOMASZ ŚMIETANA PL POC DIVISION POLAND
KRZYSZTOF ŚMIETANA PL
MIROSŁAW TYRPA PL
JAROSŁAW UCHEREK PL
PAWEL ULMANIEC PL
ROBERT WAJDA PL
MARIUSZ WALAS PL
ANDRZEJ WAŻNY PL
MAREK WŁODARCZYK PL
MARCIN WOŁEK PL 7BIKES.PL
JERZY WOŹNICKI PL
MAREK WRZECIONEK PL
ANDRZEJ WYGRZYWALSKI PL
SŁAWOMIR WYRZYCKI PL BUSKO-ZDRÓJ
ADAM ZAŁUCKI PL
ADAM ZGUD PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 114 (Opłaconych: 0)
K1 - Kobiety 18-30 lat (kobiety, wiek: 18-30)
SANDRA CZMYR PL
AGATA FLIS PL
ANGELIKA GRABIEC PL JAS-KÓŁKA
ŻANETA JUSZKIEWICZ PL
KINGA KARAŚ PL
MAŁGORZATA KASZUBA PL
KAROLINA KUKUŁA PL PROFIDEA S-WORKS
MAGDALENA LORENS PL G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICE
SYLWIA ŁĄKAS PL ROAD MARATON TEAM
MAGDALENA NOCOŃ PL
PAULINA OPAS PL
IZABELA SIKORA PL HIGH5 POLSKA
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 12 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 31 lat i starsze (kobiety, wiek: 31-99)
KAMILA BIERNAT PL IN MOGILANY CYCLING TEAM
MAŁGORZATA CZEKAJ PL OMEGA MIECHÓW
ALEKSANDRA CZMYR PL
EWELINA DŻUŁA PL
AGNIESZKA GURBIEL PL
MARTA KRYPEL PL
MAŁGORZATA KURKOWSKA PL OTR KRAKÓW
AGNIESZKA KURTYKA PL
JOANNA MAZUREK PL
HANNA MENDELEWSKA PL ZGRUPKA TEAM
AGATA MIĘKINIA PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE
MAGDALENA MIKA-HOFFMANN PL MPEC S.A. W KRAKOWIE
MAGDALENA NIEDUZIAK PL
PAULINA NIZIOŁEK-PULCHNY PL
JUSTYNA OBRAL PL
ANNA ORIAN PL LUKS ROSPONDEK
JANINA PIECHOTA PL
RENATA PIECHÓWKA PL
KATARZYNA POLAKOWSKA PL RYSTOR PENTEL
MAGDALENA RUSINF PL JGS TREK BIKE TEAM
MATYLDA SEŃKÓW PL
EWA SIKORA PL SUPREME STYLE MATES
DOROTA SIWIEC PL
KLAUDIA SŁOWIK-MACIEJEWSKA PL
JOLANTA SOSNAL PL
MAŁGORZATA SUCHA PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM
MONIKA SZAFRANIEC PL
MILENA SZYMOCHA PL
KATARZYNA TARKO PL
BERNADETA TOMASZEK-KOSOŃ PL AZS AWF KRAKÓW MASTERS
JOANNA TOMASZEWSKA PL
OLA ZIMNY PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 32 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 479 (Opłaconych: 0)