IV Bieg nad Tanwią - Bieg 10 km_2018: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K1 - Kategoria żeńska 1 (kobiety, wiek: 16-35)
JUDYTA AMROZKIEWICZ - GROMEK Tak 103
JUSTYNA ANTOŃCZAK Tak STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA 59
LUCYNA BARAN-HAŁASA Tak SM 207
KARINA BARSZCZEWSKA
MAGDALENA BOGUSZEWSKA 254
ANNA CZERNIAK Tak VEGE RUNNERS 177
EWA DOMAŃSKA Tak 7
NATALIA FIREK 274
KATARZYNA KALUŹNIAK Tak 55
BEATA KISZKA KRESOWIANIE
MONIKA KOSZ Tak CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 144
ANNA KRÓL Tak 75
ELŻBIETA LASOTA Tak ---- 135
PATRYCJA LUDWIG Tak 157
BARBARA ŁUCZAK-POKÓJ Tak NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA 70
MARTA MAŁKA Tak AMATORKA 156
KATARZYNA MARYNICZ Tak 47
ANNA MONASTYRSKA Tak DRUŻYNA A 85
AGATA MURZACZ Tak AGROS TEAM ZAMOŚĆ 98
MAGDALENA PUKAS Tak 21
MONIKA SOCHAN 210
ROKSANA SOKALSKA-PIZUN Tak 3 BATALION ZMECHANIZOWANY 101
ANNA STAROŃSKA Tak STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA 32
NATALIA TRUŚ Tak 78
OLGA ZARZECZNA Tak LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE 178
NATALIA ZWOLAN Tak 139
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 26 (Opłaconych: 21)
K2 - Kategoria żeńska 2 (kobiety, wiek: 36-70)
BEATA BIELECKA Tak 161
MONIKA CHROMIEC Tak 141
AGNIESZKA ĆWIKŁA Tak WICHURA JAROSŁAW 114
WIOLETTA DEC Tak 173
BARBARA DUDEK Tak 190
ANNA DUDZICZ 261
BEATA FERENC Tak BIEGOMANIA LUBACZÓW 152
GRAŻYNA FIREK 265
JOANNA FUTYMA 255
MAGDALENA GAJEK Tak WIES TAŃCZY I BIEGA 52
JOLANTA GAJEWSKA RUN FOR FUN
ALEKSANDRA GOŁEBIOWSKA 260
MAŁGORZATA GRONOWSKA 272
JOLANTA GRZESIK Tak 147
AGNIESZKA HAŁASA
AGATA KAPUŚNIAK Tak 138
ZDZISŁAWA KIEŁTYKA WICHURA JAROSŁAW
ALEKSANDRA KINCZKOWSKA Tak 143
NATALIA KOLASINSKA Tak 142
MARZENA KULIKOWSKA Tak
AGNIESZKA LOMBER Tak 160
RENATA ŁYSKO Tak 158
OLGA MADEJSKA
ANNA MICHAŁOWSKA Tak 192
ELŻBIETA MRÓZ Tak 200
EWA PARCZYŃSKA Tak 154
BEATA PARYNIAK RUN FOR FUN
EWA PIWKO-WITKOWSKA Tak 151
DAGMARA ROGOZIŃSKA- KOZAK RGB CYKU PYKU
ANNA RYBA Tak AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 63
JOANNA SZCZERBATKO Tak SIOSTRY BIEGAJĄ 34
ANNA SZCZYGIEŁ Tak BIEGOMANIA LUBACZÓW 164
ANETA SZNAJDROWICZ Tak AMATORKA 95
ANNA ŚLIWA Tak AMATORKA 35
ANNA ZABŁOCKA LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 35 (Opłaconych: 23)
M1 - Kategoria męska 1 (mężczyźni, wiek: 16-30)
KAROL ADAMCZUK 273
MARCIN ADAMOWSKI Tak ---- 136
KACPER ANTOLEC Tak AZS AWF KATOWICE 43
MICHAŁ ANTOŃ Tak LUBLIN BIEGA 20
DAMIAN ANTOŃCZAK Tak 57
PIOTR BURDA Tak 186
PIOTR BYRA Tak 153
WITOLD DĄBEK
MATEUSZ GAŁAN Tak
KACPER GAŁAN Tak 208
PRZEMYSŁAW HAŁASA
KAMIL KAWALERSKI Tak 8
PIOTR ŁYDA SEKCJA BIEGOWA PRZY OIRP W RZESZOWIE
GRZEGORZ MAJDAN Tak KRESOWIANIE 12
MATEUSZ MANDZIUK Tak 191
KAMIL MAZURKIEWICZ Tak 48
DARIUSZ MIKOŚ
JACEK NAKONIECZNY Tak SII POWER PEOPLE 37
WOJCIECH PELCZAR Tak AZS AWF KATOWICE 74
MACIEJ PIETRASIEWICZ Tak KRESOWIANIE 13
TOMASZ PUKAS RUN RUN OLESZYCE
KRYSTIAN RAWSKI ZWIEDZANIE PRZEZ BIEGANIE
IRENEUSZ WOJNARSKI Tak 169
PAWEŁ WYBRANOWSKI
WOJCIECH ZIĘBA Tak JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ 110
MATEUSZ ZIOMEK Tak 73
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 26 (Opłaconych: 18)
M2 - Kategoria męska 2 (mężczyźni, wiek: 31-50)
SEBASTIAN ADAMCZUK JW 3391
MAREK ANTOŃCZAK Tak STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA 58
BOGDAN ANTOSZ Tak 257
KRZYSZTOF BANAŚ Tak
GRZEGORZ BARSZCZEWSKI
DANIEL BIAŁEK Tak 49
PIOTR BOCIAN 264
JACEK BRZUSZKO 258
GRZEGORZ BUCZKO Tak BIEGOMANIA LUBACZÓW 165
ANTONI BYRA Tak 100
ARTUR BŻDŻOŁA Tak WICHURA JAROSŁAW 205
KRZYSZTOF CICHOSZ STOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA/KPP KRASNYSTAW
GRZEGORZ CYBULSKI Tak NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATA 61
PIOTR DEC Tak 275
WOJCIECH DELEŻUCH Tak 79
PRZEMYSŁAW DĘBIEC Tak KROŚNIEŃSKI KLUB BIEGACZA MOSIR KROSNO 56
MIROSŁAW DUDEK Tak AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 206
PIOTR DWORZYCKI Tak TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 149
GRZEGORZ GAJEK Tak WIEŚ TAŃCZY I BIEGA 53
PIOTR GAJEWSKI Tak 189
IRENEUSZ GOLEC Tak VEGE RUNNERS 176
ROBERT GOSPODAREK Tak 5
GRZEGORZ GWOZDA Tak 36
PIOTR HAŁASA Tak 108
MARIUSZ HAŁASA
TOMASZ HAŁUCHA BIEGOMANIA LUBACZÓW
TOMASZ HANDZIAK Tak 185
BOGUMIŁ HAPONIUK Tak CHEŁM BIEGA 182
MAREK HENIBORG Tak 201
SŁAWOMIR HERC Tak ROZTOCZE CYCLING TEAM 38
ŁUKASZ IWANICKI Tak LUBELSKI WĘGIEL "BOGDANKA" 133
DANIEL JANKOWSKI Tak
KRZYSZTOF JAWORSKI Tak VISEGRAD MARATON RYTRO 111
GRZEGORZ KAMUDA BIEGOMANIA LUBACZÓW
DAREK KANTOR Tak 64
WIESŁAW KAPEL RUN FOR FUN
JACEK KARDASZ Tak 174
TOMASZ KASPERSKI
DANIEL KIELAR Tak KRESOWIANIE 107
BOGDAN KLÓSKA Tak
PAWEŁ KOLASIŃSKI Tak 209
PRZEMEK KOŁAKOWSKI Tak 66
MAREK KOMORNIK
PIOTR KONOPKA Tak LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 62
JACEK KORZENIAK Tak 104
KRZYSZTOF KOWALCZYK Tak RUN_HELPERSI
SŁAWOMIR KOZAK RGB CYKU PYKU
MICHAŁ KRÓL Tak 76
MARIUSZ ŁOBACZUK Tak CHEŁM BIEGA 179
KRZYSZTOF ŁYSKO Tak 159
RAFAŁ MACIEJKO Tak KRESOWIANIE 11
ARTUR MADEJSKI Tak TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 102
KRZYSZTOF MAKARSKI JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ
WOJCIECH MALEC Tak 203
ARTUR MAŁEK Tak 204
ŁUKASZ MARYNICZ Tak 46
TOMASZ MASEŁKO Tak 202
ARKADIUSZ MATUSZEWSKI 266
KRZYSZTOF MAZUREK Tak 199
PAWEŁ MICHAŁOWSKI Tak 193
ZBIGNIEW MILO
JANUSZ MOKRZYCKI Tak WICHURA JAROSŁAW 112
ANDRZEJ MONASTYRSKI Tak 87
JACEK MORDAK
KAMIL MOTYKA Tak 99
ROBERT MYSZKA Tak 171
ARTUR OBCOWSKI Tak RUN RUN OLESZYCE 24
PRZEMYSŁAW OLEKSY
BARTŁOMIEJ ORYSZCZAK Tak 71
JERZY OSTAFIŃSKI Tak WICHURA JAROSŁAW 113
TOMASZ PAKUŁA Tak ROZBIEGANY ZAMOŚĆ 90
JAROSŁAW PARCZYŃSKI Tak 155
MARCIN PAWEŁEK Tak 105
STANISŁAW PISZCZEK Tak 184
MAREK PŁOCICA Tak WICHURA JAROSŁAW 115
PAWEL PRZYBYLEK Tak 83
ANDRZEJ PYTKA Tak 89
MARIUSZ RACZKIEWICZ Tak ROZTOCZE CYCLING TEAM 39
RAFAŁ ROMANISZYN Tak CHEŁM BIEGA 180
MARIUSZ SIKORA Tak TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 148
MARCIN SIWEK Tak STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA 33
WOJCIECH SKRZYPEK Tak WICHURA JAROSŁAW 116
TOMASZ SMOLINIEC Tak BIEGOMANIA LUBACZÓW 167
SŁAWOMIR SOKALSKI Tak ROZBIEGANY ZAMOŚĆ 88
MICHAŁ STOPYRA Tak 50
DAMIAN SZACAWA Tak UMCS BIEGA
ŁUKASZ SZADY Tak 137
ROBERT SZKODA Tak BIŁGORAJ ULTRA TRAIL 145
ARKADIUSZ SZUBIAK
MIROSŁAW TURZA Tak 14
GRZEGORZ WEREMKO Tak MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY 4
PIOTR WIADEREK Tak PĘDZĄCE ŻÓŁWIE 69
SEBASTIAN WIERZBIŃSKI Tak RUN_HELPERSI
RAFAŁ WOJCIECHOWSKI Tak CHEŁM BIEGA 181
MARCIN WOLAŃCZUK Tak 150
PIOTR WOŁOSZYN Tak 195
MATEUSZ WÓJTOWICZ 267
PAWEŁ ZABORNIAK Tak KRESOWIANIE 106
ŁUKASZ ZABORSKI LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE 271
MARCIN ZAKOŚCIELNY Tak WIES TAŃCZY I BIEGA 51
PIOTR ZAŁUSKI BIEGOMANIA LUBACZÓW
MICHAŁ ZDUNEK Tak 146
TOMASZ ZIĘZIO Tak AKTYWNY DYNÓW 168
PRZEMYSŁAW ZWOLAKIEWICZ Tak NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATA 60
DOMINIK ZWOLAN Tak 140
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 105 (Opłaconych: 84)
M3 - Kategoria męska 3 (mężczyźni, wiek: 51-80)
JACEK BLICHARZ Tak 68
PIOTR GAWDA Tak 196
JAN GĄSIOR Tak OSP SUSIEC 170
STANISŁAW HRYMAK Tak 172
WŁADYSŁAW IWANICKI Tak LUBELSKI WĘGIEL "BOGDANKA" 134
ANDRZEJ JACEK Tak 82
ZENON KARCZEWSKI Tak 92
JÓZEF KOŁODZIEJ Tak KLUB BIEGACZA LUBACZÓW 1
JANUSZ KORNAGA Tak 97
JANUSZ KOSTKA POSMAKUJ RUN TEAM
MARIAN KRAWIEC Tak 109
ADAM KULIK
WOJCIECH KUŁAKOWSKI Tak KLUB BIEGACZA LUBACZÓW 96
DARIUSZ LIS Tak 86
ANDRZEJ ŁUKASIK Tak 183
DARIUSZ MAGDZIARZ Tak 194
SYLWESTER ODZIEMCZYK LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU
JERZY PASIECZNY Tak TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA 54
STANISŁAW PASZKO BSK MIÓD KOZACKI KOZZAK.PL
DARIUSZ PIĄTKOWSKI Tak 268
TOMASZ ROIK
WITOLD SKIBA Tak BIEGOMANIA LUBACZÓW 163
WIESŁAW SOPEL Tak AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 2
JANUSZ STANISZEWSKI Tak AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW 65
DARIUSZ STEFANIEC Tak 40
WIESŁAW SZABAT Tak 162
MAREK SZUMILAK Tak BIEGOMANIA LUBACZÓW 166
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 27 (Opłaconych: 22)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 219 (Opłaconych: 168)