IV Bieg nad Tanwią - Nordic Walking 10 km_2018: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K1 - Kategoria żeńska 1 (kobiety, wiek: 12-35)
JOLANTA BIAŁY Tak 23
MAŁGORZATA DELEŻUCH Tak 81
EDYTA HAJZER-TES Tak 175
MAŁGORZATA KUBISZYN Tak 17
MAGDALENA MANDZIUK TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA/NW WSCHÓD
ALEKSANDRA OLESZKIEWICZ Tak 253
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 6 (Opłaconych: 5)
K2 - Kategoria żeńska 2 (kobiety, wiek: 36-70)
HANNA ADAMCZYK Tak 41
MONIKA ANTOSZ 259
KATARZYNA BACZEWSKA Tak STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 119
ANETA BALAWENDER
MARIA BARBACHOWSKA Tak STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 125
URSZULA BARTOSIK Tak 80
DARIA BIAŁASIEWICZ Tak STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 120
KRYSTYNA BOBKO Tak 28
AGNIESZKA BRANIA
JANINA BRYL
WANDA BUDZIŁO Tak STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 127
KATARZYNA CZARNECKA-PRAŻMO
KATARZYNA CZARNECKA-PRAŻMO
BOŻENA DANIEL Tak STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 126
ZOFIA DEJNEK Tak STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 128
ELŻBIETA DZIKI Tak STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 121
BEATA GROCH Tak 77
TERESA GRUDZIEŃ Tak STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 122
URSZULA GWÓŹDŹ Tak 187
ANNA KAPICA STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM
NATALIA KOLASINSKA
JOANNA KORBA Tak STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 131
WIESŁAWA KUBISZYN Tak 16
ELŻBIETA LISOWSKA Tak 197
BEATA ŁASTOWSKA
MARTA MANDZIUK TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA/NW WSCHÓD 263
ZOFIA MRÓZ Tak 31
KRYSTYNA OLSZAŃSKA Tak SEKCJA NORDIC WALKING KLUBU BIAŁA BIEGA 3
AGNIESZKA PIKUL Tak STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 118
ANNA RYBA AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW
IRENA RYKAŁA Tak 15
EWA SAWIC Tak STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 124
AGNIESZKA SREBRNA Tak STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 123
DOROTA STOKFISZ Tak 42
TERESA STRUZIK Tak 18
JADWIGA SZUFLITA 270
TERESA WAŻNA Tak 93
BARBARA WOLIŃSKA Tak STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 130
BARBARA WÓJCIK Tak 45
ANETA WÓJCIK 269
JUSTYNA WRONKOWSKA Tak 10
KATARZYNA ZUCHOWSKA Tak 94
EWA ŻÓŁKIEWSKA Tak 44
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 43 (Opłaconych: 30)
M1 - Kategoria męska 1 (mężczyźni, wiek: 12-30)
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 0
M2 - Kategoria męska 2 (mężczyźni, wiek: 31-50)
MICHAŁ KĘPIŃSKI Tak 9
TOMASZ KOSTRUBIEC
MIROSŁAW LASKOWSKI Tak 251
MAREK MANDZIUK TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA/NW WSCHÓD 262
PRZEMYSŁAW OLEKSY
ANDRZEJ PAKUŁA Tak 91
ŁUKASZ SZADY
BERNARD ZAJĄC Tak 198
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 8 (Opłaconych: 4)
M3 - Kategoria męska 3 (mężczyźni, wiek: 51-80)
JÓZEF BIAŁY Tak 22
WIESŁAW BOBKO Tak 29
ANDRZEJ GWÓŹDŹ Tak WICHURA JAROSŁAW 188
ANDRZEJ HARTFIL Tak STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 117
JERZY HILLER Tak LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 67
MARIAN KONOWAŁEK Tak STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 129
TADEUSZ KUBISZYN
ADAM KULIK Tak 84
MARIUSZ MOTYKA Tak JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ 6
STANISŁAW MRÓZ Tak 30
WALDEMAR RADZIKOWSKI 252
EDMUND ROCZKOWSKI
WIESŁAW RUCHLICKI Tak STOWARZYSZENIE TURYSTYKI AKTYWNEJ NAD WIEPRZEM 132
JAN SOWIŃSKI Tak AGROS TEAM ZAMOŚĆ 25
RYSZARD STRUZIK Tak 19
TOMASZ ŚWIRSZCZ Tak 72
JAN WARDACH Tak AGROS ZAMOŚĆ 26
ROMAN WARĘCKI 256
HENRYK ZAPORA Tak AGROS TEAM ZAMOŚĆ 27
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 19 (Opłaconych: 15)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 76 (Opłaconych: 54)