Junior Bike CUP - 2 edycja Enduro Bielsko-Biała: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
M3 - Junior (mężczyźni, wiek: 15-18)
SEBASTIAN JAKUBIEC Tak 567
KRZYSZTOF MROŻEK Tak BLACKOUT TEAM
JAKUB NAWOJSKI BWOTR.PL
JAKUB SKRABA Tak 571
JAKUB STASZEK Tak BLACKOUT TEAM 587
CYPRIAN ŚWIDERSKI TREZADO
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 6 (Opłaconych: 4)
K3 - Juniorki (kobiety, wiek: 15-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 0
M2 - Skrzaty (mężczyźni, wiek: 9-14)
ALEKSANDER DAWIDOWSKI SHRED FREERIDESPORT
OSKAR DOROFTEI Tak SHRED FREERIDESPORT
MIKOŁAJ FABIRKIEWICZ Tak SHRED FREERIDESPORT 552
MATEUSZ GASIDŁO Tak SHRED FREERIDESPORT 551
OLIWIER GIBAS
IGNACY GOLSKI Tak SHRED FREERIDESPORT 570
PIOTR HANKUS Tak 540
DAWID JAGOŚ
LEON JANIK Tak PALUCH SPORT 595
ANTONI KANICZEK Tak 518
BARTEK KOZŁOWSKI Tak 581
KACPER KRAJEWSKI Tak 590
IGOR KRYWULT Tak SHRED FREERIDESPORT 577
TYTUS LENART Tak 580
KACPER MATUSZCZAK Tak 534
TYMON OKOLUS Tak 507
MATEUSZ OLCZYKOWSKI Tak SHRED FREERIDESPORT 546
JAN PAJĄK SHRED FREERIDESPORT 532
SEBASTIAN RYTWIŃSKI Tak SHRED FREERIDESPORT 582
MIKOŁAJ ŚLIWKA Tak 515
EMIL TRZASKA Tak SHRED FREERIDESPORT 523
FRANEK TRZCIŃSKI Tak KROSS ENDURO TEAM 544
ADAM TRZCIONKA Tak 508
PIOTR WASILEWSKI Tak 586
BRUNO WESOŁOWSKI Tak SHRED FREERIDESPORT 549
STANISŁAW WOJCIECHOWSKI Tak 511
MATEUSZ WOŹNIAK BLACKOUT TEAM
KONRAD WRÓBEL Tak 526
WOJTEK ZENNEGG Tak SHRED FREERIDESPORT 510
KACPER ZONDEK Tak SHRED FREERIDESPORT 598
STANISLAW ŻAK Tak 521
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 31 (Opłaconych: 26)
K2 - Dziewczynki Skrzaty (kobiety, wiek: 9-14)
MARTYNA GASIDŁO Tak SHRED FREERIDESPORT 509
IGA GRABOWSKA Tak ENDUROPRINCESKI 547
HANNA GRABOWSKA Tak ENDUROPRINCESKI 548
MARIANNA KASPRZAK Tak ENDUROPRINCESKI 545
HELENA KASPRZAK Tak ENDUROPRINCESKI 543
LENA KLIŚ Tak ENDUROPRINCESKI 583
POLA MOTOSZKO Tak SHRED FREERIDESPORT 593
EMILIA PIASECKA Tak SHRED FREERIDESPORT 588
MARIA SEMERAK Tak ENDUROPRINCESKI 524
AGNIESZKA WRONA Tak TRU 575
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 10 (Opłaconych: 10)
M1 - Super Skrzaty (mężczyźni, wiek: 5-8)
OLEG BRYLA Tak GAPPAG TEAM 574
EMIL DOBISZ Tak 597
MIŁOSZ GILEWICZ Tak SHRED FREERIDESPORT 585
MACIEJ HERBAN
JANEK KANIA Tak
SEBASTIAN KONIOR Tak SHRED FREERIDESPORT 513
DAWID KOPCZYŃSKI Tak
ALEKSANDER KOZIEŁ Tak SHRED FREERIDESPORT 512
STAŚ KRAJEWSKI Tak 591
WIKTOR LAWRENZ Tak 568
JAN LEPIESZKIEWICZ Tak 572
ŁUKASZ LESIAK Tak 542
DOMINIK MOIO Tak 569
LEO MOTOSZKO Tak SHRED FREERIDESPORT 594
MICHAŁ NIESYT Tak
JÓZEF OLESIŃSKI Tak SHRED FREERIDESPORT 537
FELIKS OLESIŃSKI Tak SHRED FREERIDESPORT 538
ALEKSANDER PAŁKA Tak BIKEBOARD 578
MICHAL PANEK SZLACHETKO Tak
FRANCISZEK PIOTROWSKI Tak WOLVES ENDURO TEAM 519
WOJTEK PTAK Tak 596
IGOR PUDA Tak 579
JAN SAWERA Tak ENDURO BESSSPINY
DANIEL STĘŻAŁY Tak SHRED FREERIDESPORT
JAŚ SZYLLER Tak
WIKTOR WIERZBICKI Tak SHRED FREERIDESPORT 599
MACIEJ WRONA Tak TRU 576
ADAM ZATORSKI Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 28 (Opłaconych: 27)
K1 - Dziewczynki Super Skrzaty (kobiety, wiek: 5-8)
LENA BAJOR Tak 592
MAJA DENDYS-MALECKA Tak SHRED FREERIDESPORT 566
WALENTYNA KOPEĆ Tak ENDUROPRINCESKI 550
HELENA NIKIEL Tak ENDUROPRINCESKI 525
FRANCISZKA OLESIŃSKA Tak SHRED FREERIDESPORT 535
MONIKA PIASECKA Tak SHRED FREERIDESPORT 589
JAGODA TWARDAK Tak ENDUROPRINCESKI 506
ZUZANNA WYPIÓR Tak 573
ZOFIA ŻAK Tak 520
MAJA ŻUŁAWIŃSKA Tak BORN2BIKE 514
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 10 (Opłaconych: 10)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 85 (Opłaconych: 77)