Kiczera Biega III: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 1 (kobiety, wiek: 17-35)
URSZULA BEM PL 6
GABRIELA ORGANISCIAK Tak PL HERMANOWA 7
PAULA PASTERCZYK PL
ANETA SOKOŁOWSKA Tak PL 9
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 4 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 2 (kobiety, wiek: 36-55)
AGATA KOSIOR Tak PL 2
ANNA KUSTROŃ Tak PL 3
AGNIESZKA MADEJ- WRÓBLEWSKA Tak PL 4
MARIA PASTERCZYK Tak PL MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 5
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 4)
K3 - Kobiety 3 (kobiety, wiek: 56-79)
BOŻENA PRODZIEWICZ PL SANOK SKI TEAM 1
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 1 (Opłaconych: 0)
M2 - Mężczyźni 2 (mężczyźni, wiek: 17-45)
WOJCIECH BEDNARZ PL ŁAŃCTU 35
KONRAD BIL Tak PL MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 93
TOMASZ CZECH PL ZKN SOKÓŁ ZAGÓRZ 36
SEBASTIAN CZEKAŃSKI PL KROSSKI REMSPORT 37
ROBERT GLEŃ Tak PL 38
BARTOSZ GÓRSKI Tak PL 91
ADAM JANDA Tak PL 39
BARTŁOMIEJ JAŚKIEWICZ Tak PL BET-WIT 40
SEBASTIAN KLACZKOWSKI Tak PL GIORRE SPORT TEAM 41
RAFAŁ KOMAŃSKI Tak PL DRUŻYNA SZPIKU 42
KAMIL KUBACKI Tak PL NADLEŚNICTWO KOMAŃCZA 43
JERZY LASKA Tak PL 44
MACIEJ LITWIN Tak PL 45
WIKTOR MOSOŃ Tak PL MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 46
MIROSŁAW MRÓZ PL 47
PAWEL ORGANISCIAK Tak PL 48
DARIUSZ PASTERCZYK Tak PL MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 49
WOJCIECH PELCZAR Tak PL KS AZS AWF KATOWICE 50
JAN RODZINKA Tak PL 51
JACEK STAROŃ Tak PL KROSSKI REMSPORT 52
MICHAŁ SZCZERBICKI PL NADLEŚNICTWO LUTOWISKA 53
MATEUSZ SZCZUREK Tak PL 54
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 22 (Opłaconych: 17)
M3 - Mężczyźni 3 (mężczyźni, wiek: 46-59)
JERZY DYBAŚ Tak PL NATUREX PEKTYNA JASŁO 22
ALEKSANDER HARPULA PL 23
ROBERT JANOCHA Tak PL MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 24
JAN KOSIOR PL 25
BOGDAN KUSTROŃ Tak PL 26
JERZY MACHOWSKI Tak PL 27
ANDRZEJ MADEJ Tak PL 28
EDWARD MARSZAŁEK Tak PL 29
STANISŁAW PACHOLCZYK Tak PL 30
GRZEGORZ PONDO Tak PL 31
MIROSŁAW PRODZIEWICZ PL SANOK SKI TEAM 32
MAREK SOKOŁOWSKI Tak PL 33
STANISŁAW SOWA Tak PL 34
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 13 (Opłaconych: 10)
M4 - Mężczyźni 4 (mężczyźni, wiek: 60-79)
MARIAN FUTYMA PL 10
EDWARD GAJEWSKI Tak PL LSB LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE 21
MARIAN JAJESNICA Tak PL MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 11
STANISŁAW KLIMEK PL 12
WIESŁAW KOZIOŁ Tak PL DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM 13
WOJCIECH KROKOWSKI Tak PL 14
ZBIGNIEW MIGAŁA Tak PL 15
JAN OSTROWSKI Tak PL 16
ROMAN PISKADŁO Tak PL KROSS CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN 92
ADAM POCAŁUŃ PL 17
TOMASZ RYSZ Tak PL 18
ANDRZEJ STACHYRAK Tak PL 19
HENRYK TUREK PL 20
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 13 (Opłaconych: 9)
DK1 - Dziewczynki do 8 lat (kobiety, wiek: 1-8)
MONIKA MRÓZ PL
JAGODA ORGANIŚCIAK Tak PL 94
KALINA ORGANIŚCIAK Tak PL 8
LENA PITRUS Tak PL 89
OLIWIA WÓJCIK Tak PL 90
Ilość zgłoszeń w kategorii DK1: 5 (Opłaconych: 4)
DK2 - Dziewczynki 9-11 lat (kobiety, wiek: 9-11)
KLAUDIA BARĆ Tak PL 81
OTYLIA BIEDROŃ Tak PL 82
MAJA KOCHAŃSKA Tak PL 83
ROKSANA WOJNARSKA Tak PL 60
Ilość zgłoszeń w kategorii DK2: 4 (Opłaconych: 4)
DK3 - Dziewczyny 12-14 lat (kobiety, wiek: 12-14)
WERONIKA BIL Tak PL MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 72
ELIZA BIŁAT PL 68
NATALIA CHOWANIEC Tak PL 69
KATARZYNA MADEJ Tak PL 70
NIKOLA MRÓZ Tak PL 71
Ilość zgłoszeń w kategorii DK3: 5 (Opłaconych: 4)
DK4 - Dziewczyny 15-16 lat (kobiety, wiek: 15-16)
ALEKSANDRA WEWIÓRSKA Tak PL 58
Ilość zgłoszeń w kategorii DK4: 1 (Opłaconych: 1)
DM1 - Chłopcy do 8 lat (mężczyźni, wiek: 1-8)
SZYMON BARAN Tak PL 96
ŚWIEBODA KAJETAN Tak PL 84
MIKOLAJ KLACZKOWSKI Tak PL GIORRE SPORT TEAM 85
MATEUSZ TULEJA Tak PL 86
IGOR ZDZIEBA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii DM1: 5 (Opłaconych: 4)
DM2 - Chłopcy 9-11 lat (mężczyźni, wiek: 9-11)
BARTOSZ BIL Tak PL 73
DOMINIK BUCZYŃSKI Tak PL 74
MACIEJ JÓZEFOWICZ Tak PL 75
BORYS KLACZKOWSKI Tak PL GIORRE SPORT TEAM 76
MATEUSZ PENAR Tak PL 77
MICHAŁ TULEJA PL 78
ANTONI ZAREMBA PL 79
FABIAN ZAWADA Tak PL 95
SZYMON ZDZIEBA Tak PL 80
Ilość zgłoszeń w kategorii DM2: 9 (Opłaconych: 7)
DM3 - Chłopcy 12-14 lat (mężczyźni, wiek: 12-14)
SZYMON BARĆ Tak PL 59
ADRIAL BIL PL MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
PAWEŁ BORSUK PL 61
ADRIAN CHOWANIEC Tak PL 62
WIKTROR KRUKAR Tak PL 63
JAKUB MASŁYK Tak PL 64
SZYMON PENAR Tak PL 65
OSKAR PITRUS Tak PL 66
MICHAŁ SŁABCZYŃSKI PL 67
ADRIAN WOJNAR Tak PL 87
Ilość zgłoszeń w kategorii DM3: 10 (Opłaconych: 7)
DM4 - Chłopcy 15-16 lat (mężczyźni, wiek: 15-16)
MICHAŁ JANOCHA Tak PL 55
KAROL MACIEJOWSKI Tak PL 88
KAMIL MRÓZ Tak PL 56
TYMOTEUSZ OCH Tak PL 57
Ilość zgłoszeń w kategorii DM4: 4 (Opłaconych: 4)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 100 (Opłaconych: 77)