Leśnica - Klasyk Annogórski: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
ALEKSANDRA DREJ Tak
KATARZYNA GWIAZDA Tak CYKLO OPOLE 526
DOMINIKA KAMIŃSKA BODYICOACH CYCLING TEAM
SYLWIA ŁĄKAS ROAD MARATON TEAM 407
IZABELA SIKORA Tak HIGH5 POLSKA 413
ANNA ZAJĄC Tak SGS POLAND TEAM BIKE SECTION 451
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 6 (Opłaconych: 4)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
KAROLINA ALVES Tak 713
ALEKSANDRA BOROŃ PENTEL
RENATA GLAZER AGREGATY EPS SYSTEM
KATARZYNA GNIOT Tak 709
ANGELIKA GRABIEC Tak JAS-KÓŁKA 672
EWELINA JODELIS-OLESZKIEWICZ Tak FTI RACING TEAM 418
KATARZYNA RZEPECKA Tak 650
KRYSTYNA SABAJ Tak LKK LUBLIN 509
IRMINA SKORUPA SKORUPA TRIATHLON
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 9 (Opłaconych: 6)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
DOROTA GĄSIEWICZ Tak 535
DOMINIKA HANKE Tak KOLMARKA 728
ANNA MADEJ ROAD MARATON TEAM 593
PATRYCJA MEKSA Tak ŁÓDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW 599
AGATA MIĘKINIA Tak SPOKOJNIE SPOKOJNIE 412
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak ROGELLI TEAM 618
MARIOLA POSMYK DIVERSEY TEAM 421
AGNIESZKA RYGAŁA Tak JAS-KÓŁKA 426
MAŁGORZATA SUCHA Tak EBICOM PM BIKE RACING TEAM 490
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 9 (Opłaconych: 7)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
MARTA BIKSA Tak CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM 715
ANNA WRONA Tak ROAD MARATON TEAM 722
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 2)
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
JAKUB BASZCZYŃSKI Tak 487
MARCIN BURZAWA FENIX TYCHY
JAKUB CICHY Tak 488
ROBERT CZECH Tak JÃDÝMÝ DŲRCH? 545
MARCIN HUDOBA Tak JAS-KÓŁKA 523
JACEK KADUK Tak 585
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 437
PAWEŁ PAJDAK Tak WLKS KRAKUS BBC CZAJA 630
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 8 (Opłaconych: 7)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
KRZYSZTOF BADURA Tak SII CYCLING TEAM 609
ADAM BALDY Tak GRUPETTO KLUCZBORK 716
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak 441
KRZYSZTOF BROL Tak 568
PIOTR CEBULA EBICOM PM BIKE RACING TEAM 629
MAREK CHODURSKI Tak JADYMY DURCH! 548
JAKUB CHYLIŃSKI Tak 482
PATRYK DOMAGAŁA Tak EBICOM PM BIKE RACING TEAM 543
ANDRZEJ DYDUCH Tak 457
MACIEJ ETGENS Tak ROGELLI TEAM 668
KAMIL FOKSIŃSKI
TOMASZ GARUS 304
WOJCIECH GIBAS-NAKATANI Tak KKS SOKÓŁ KĘTY 662
ARKADIUSZ GLENSK Tak CYKLOFAN OPOLE 551
DAMIAN GŁOWNIA POLART NUTRAXX TEAM
ARTUR GOLDMANN Tak 500
DAMIAN GRABOWSKI Tak ŚLĄSK KOLARSKO 539
KAMIL GROMNICKI Tak 485
DAWID GURBIERZ Tak CYKLOFAN OPOLE 553
ŁUKASZ HYRCHEL Tak BIKEHEAD 467
KAMIL IMIELA Tak SGS POLAND TEAM BIKE SECTION 452
PIOTR JEŻEWSKI Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 657
MATEUSZ KĄDZIELA Tak SII CYCLING TEAM 605
KAMIL KOSEK Tak 693
MIKOŁAJ KOWALCZE Tak IN MOGILANY CYCLING TEAM 691
GRZEGORZ KOWALSKI Tak CYKLOOPOLE 615
KRZYSZTOF KUBIK Tak OTR INTERKOL 588
KAROL KUCIĘBA CST 7R MTB TEAM 584
PIOTR KUKLA Tak JAS-KÓŁKA 660
ADRIAN KUSZ Tak SII CYCLING TEAM 607
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak EBICOM PM BIKE RACING TEAM 477
DAWID ŁABNO Tak 495
MICHAŁ MARKOWSKI Tak PM RIDER TEAM 528
KACPER MROWIEC Tak 506
KAMIL MUSIOLIK Tak ŚLĄSK KOLARSKO 530
DOMINIK ORZEŁ BIKE-SYSTEM RACING TEAM
PAWEŁ PAC 727
MATEUSZ PÓŁROLA KOLARSKO-BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKO
PAWEŁ RAJTAR Tak WAY2CHAMP 519
KRZYSZTOF STELMACH OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 684
WOJCIECH SZCZEGIELNIAK Tak 566
MICHAŁ SZEWCZYK Tak SCS OSOZ RACING TEAM 498
TOMASZ SZRAJBER Tak 726
MICHAŁ TOBOR DECATHLON RACING TEAM
PAWEŁ UCHAŃSKI Tak EBICOM PM BIKE RACING TEAM 544
PAWEŁ WOJCZAL Tak WOJCZAL-BIKE 681
MATEUSZ WOJSŁAW
WOJCIECH WOJTAS Tak 623
DAWID ZAPADKA Tak ŚLĄSK KOLARSKO 529
TOMASZ ZELJAŚ Tak 580
RAFAŁ ŻYWOT Tak 550
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 51 (Opłaconych: 40)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
SZYMON BANACH Tak ATAKSPORT C67 RACING TEAM 632
MARCIN BARTOLEWSKI Tak SCOUT CZĘSTOCHOWA 687
ROMAN BAWEJ Tak FIFARAFA TEAM OLESNO 667
PRZEMYSŁAW BONUSIAK Tak PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 620
PRZEMYSŁAW BUBIAK Tak A BERGER PL 472
JAROSŁAW CHOLEWA Tak 707
ŁUKASZ CISZEK GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 610
REMIGIUSZ CIUPEK Tak ODKRYWCY TAURUS 631
PIOTR CUDNY Tak LEGIA CYCLING CLUB 453
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak KOLMARKA 729
JAKUB DAJMUND Tak MSX INTERNATIONAL NOX GROUP 512
TOMASZ DEMBOWSKI Tak BSK MIÓD KOZACKI 471
PIOTR DĘBICKI Tak 445
JAROSŁAW DUDA Tak 446
DANIEL EICHHORN Tak 738
BARTOSZ FETLER Tak ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 456
MAREK FIKUS BLACK HORSE TEAM
MICHAŁ FONAŁ Tak 708
TOMASZ GAJAK Tak CYKLO CZĘSTOCHOWA - DOBRE SKLEPY ROWEROWE 689
MACIEJ GIL
PRZEMYSŁAW GÓRAK PM RIDER TEAM
GRZEGORZ GROMEK Tak CYKLOFAN OPOLE 703
BARTOSZ GRUBKA Tak PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 695
TOMASZ GRUBKA Tak PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 486
PATRYK GRUSZKA Tak EBICOM PM BIKE RACING TEAM 717
JAN GRZEMPA TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM
GRZEGORZ GUZIK Tak 492
KAMIL HAJDA Tak SII CYCLING TEAM 606
RAFAŁ JAGIELNICKI CYKLOOPOLE
DAWID JAKUBIAK Tak GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 670
BARTŁOMIEJ JANIK Tak 712
PIOTR JARZĄBEK Tak GRUPETTO 645
MAREK JURASZEK Tak 611
RAFAŁ KACZMARCZYK Tak 648
KRZYSZTOF KACZMARCZYK Tak EBICOM PM BIKE RACING TEAM 542
MARIUSZ KALKOWSKI Tak EBICOM PM BIKE RACING TEAM 624
FILIP KASIŃSKI Tak 677
PAWEŁ KILIAN Tak CYKLOFAN OPOLE 718
DAMIAN KNAPCZYK
RAFAŁ KOCOŃ Tak ROAD MARATON TEAM 723
SZYMON KORNAK Tak 635
JAKUB KUBICKI BIKEHEAD
ŁUKASZ KUCHARSKI K.S. CELIRONMAN S.A.
RADEK KUCIAPIŃŚKI
BENJAMIN KUCIŃSKI BENQ - COJABIEGNE
JACEK KUDAŚ Tak 402
SYLWESTER KUSTER 503
WŁADYSŁAW KWAŚNICKI Tak
PAWEŁ LENCZEWSKI Tak 675
MICHAŁ LEWALD Tak CYKLOOPOLE 538
CEZARY ŁUSZCZEWSKI Tak 532
MARCIN MACIEJCZYK Tak 579
DANIEL MAJKOWSKI Tak FTI RACING TEAM 419
ADAM MALINOWSKI Tak 595
PATRYK MAZUREK Tak BIKE ATELIER TEAM 494
DARIUSZ MICHALEWSKI Tak TRIATHLON GOGOLIN
ADAM MIJAKOWSKI Tak MIJAKOWSKI TEAM 450
WALDEMAR MODRANKA ŁÓDŹ
DAWID MROZOWSKI JADYMY DURŚ TEAM
TOMASZ MUZIOŁ Tak MSX INTERNATIONAL NOX GROUP 514
MICHAŁ NOWOK Tak JAFI SPORT BIKE TEAM
MATEUSZ OGONOWSKI Tak 737
KORNEL OLSZEWSKI Tak SII CYCLING TEAM 603
TOMASZ OZIMEK DOBRE KOŁO CYCLING CLUB
SŁAWOMIR PABIAN Tak GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 496
DOMINIK PATRZYKOWSKI Tak 690
PRZEMYSŁAW PAWLIK Tak PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 686
ADAM PIERZGA Tak WWW.SOKOLROWERY.PL 652
TOMASZ PŁÓCIENNIK Tak LKK WULKAN LEGNICA 474
JAROSŁAW POKORA Tak JAS-KÓŁKA 661
ŁUKASZ POLACZEK Tak 731
MATEUSZ SARAPATA Tak 739
MARIUSZ SCHNELLA Tak 571
KRZYSZTOF SIKORA Tak GATTA BIKE-RS 414
MICHAŁ SITARZ Tak GTT CYCLING TEAM 613
SEBASTIAN SIWIAK Tak MSX INTERNATIONAL NOX GROUP 515
PAWEŁ SKOP Tak 733
PAWEŁ SKORUPA Tak SKORUPA TRIATHLON 578
PRZEMEK SKOWRON Tak CYKLOOPOLE 591
MAREK SKRZYPCZYŃSKI Tak 702
MACIEJ SMOCZYŃSKI SAINT-GOBAIN SQUAD 719
TOMASZ SPYRA Tak 470
MICHAŁ STACHOWICZ Tak MSX INTERNATIONAL NOX GROUP 511
MARCIN STEFANIAK Tak JAS-KÓŁKA 557
PIOTR SUŁEK Tak BIKE CENTER ATAK SPORT ŚWIDNICA 628
SEBASTIAN SURMACZ Tak BIKE ATELIER TEAM 567
JAKUB SURÓWKA Tak KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 524
MAREK SZATANIK Tak GRUPA MARAT 636
LESZEK SZCZĘSNY Tak CYKLO OPOLE 590
MARCIN SZENDERSKI Tak 10 OPOLSKA BRYGADA LOGISTYCZNA 601
DAWID SZKUTEK Tak 476
OSKAR SZYWALSKI Tak CYKLOFAN OPOLE 646
ARKADIUSZ TECŁAW Tak 647
ŁUKASZ TOMALA Tak BIKEHEAD 400
PIOTR TOMANA Tak MAJKA DAYS 438
MATEUSZ TRYBUŁA Tak PCC PRUDNIK 560
ŁUKASZ TRYJANOWSKI Tak 525
PATRYCJUSZ URBANEK Tak BIKE U UP 443
WOJTEK WARDZIAK Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 654
ADAM WAWOCZNY Tak EBICOM PM BIKE RACING TEAM 625
PAWEŁ WIENDLOCHA DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 711
PAWEŁ WIKTOR Tak DOBRA STRONA MOCY
MARCIN WODARCZYK
MARCIN WRÓBEL Tak JAS-KÓŁKA 673
PRZEMYSŁAW WRÓBLEWSKI Tak RGK RADZIONKÓW 676
PAWEŁ WYGRABEK Tak 417
GRZEGORZ ZIEBRO Tak BIKEHEAD 466
IGOR ŻABA Tak BIKE ATELIER TEAM 479
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 108 (Opłaconych: 90)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
MARCIN ADAMKIEWICZ Tak CHOMA SPORT TRENER 483
KAROL ANDERKO Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 655
DAMIAN BARTOSZEK Tak SCS OSOZ RACING TEAM 608
MATEUSZ BEDNARCZYK DIVERSEY TEAM 424
GRZEGORZ BEDNARCZYK 423
ZBIGNIEW BIERYT Tak JAS-KÓŁKA 576
MICHAŁ BIŃCZAK Tak 671
RAFAŁ BOGACKI CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ Tak OTR INTERKOL 589
MIROSŁAW BORTEL Tak SZMYD COACHING TEAM 502
BARTŁOMIEJ BRYŁA Tak 714
ADAM BUJAK Tak 449
MAREK CIENCIAŁA Tak 639
MICHAŁ CIERPIK Tak CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 481
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 674
PIOTR DEJA Tak 468
KRZYSZTOF DZIEMBA Tak 440
BOGUSŁAW FABIAN Tak EVANLITE.COM 651
MICHAŁ FABISIAK Tak BURCAK TEAM 475
JAROSŁAW FILUS
ŁUKASZ FRYDEL Tak SZMYD COACHING TEAM 555
ADAM GALMAN Tak 649
MACIEJ GIEŁZAK Tak JAS-KÓŁKA 680
ADAM GÓRNIAK Tak HARPAGAN SOSNOWIEC 582
DARIUSZ GRELOWSKI Tak JAS-KÓŁKA 705
PIOTR HARMANSA Tak TRIATHLON GOGOLIN
JAROSŁAW HERMAN Tak BIKE ATELIER TEAM 493
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak JAS-KÓŁKA 633
PIOTR JENDRZEJ Tak 537
PIOTR KADUK Tak 586
DAMIAN KAJFASZ Tak 405
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 463
DANIEL KARAŚ SII CYCLING TEAM
DAMIAN KAUF Tak 706
KRZYSZTOF KĘPA Tak NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 638
ROBERT KIERZEK OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP.
RAFAŁ KLAMA 626
KRZYSZTOF KŁODNICKI CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN
MARCIN KOPYTKO Tak SII CYCLING TEAM 604
ROBERT KOWALSKI GTC GRACZE
TOMASZ KOWALSKI Tak BIKE CENTER ATAK SPORT ŚWIDNICA 627
MARCIN KOWOL Tak JAS-KÓŁKA 521
MAREK KOZŁOWSKI Tak SST LUBCZA 458
ROBERT KUBAL Tak PCC PRUDNIK 562
TOMASZ KUBALA Tak PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 621
ROBERT KUPIEC Tak BIKEHEAD 464
MAREK KURLETO DAMECH KURLETO
TOMASZ KUŹNAR Tak 510
JACEK KWAPIEŃ Tak ---- 663
ADAM LEBIODA Tak 598
KORDIAN LENIARSKI Tak 592
KRZYSZTOF LENIEC GRUPETTO KLUCZBORK
PAWEŁ ŁATA BIKE ATELIER TEAM 678
TOMASZ MACIAŚ Tak VERGE ESKA TEAM 682
MARCIN MAĆKOWSKI Tak 499
KAMIL MAJ Tak LUBELSKI KLUB KOLARSKI 507
DARIUSZ MALINOWSKI Tak GATTA BIKE-RS 552
PRZEMYSŁAW MAŁECKI Tak GRUPA MARAT 637
DAMIAN MANIOS Tak ROAD MARATON TEAM 736
KRZYSZTOF MATULA BLACK HORSE TEAM
SEBASTIAN MATUSZAK Tak JAS-KÓŁKA 546
WOJCIECH MIĘKINIA Tak SPOKOJNIE SPOKOJNIE 411
ANDRZEJ MŁYNEK Tak JAS-KÓŁKA 574
MARCIN MUCHA Tak 410
BARTŁOMIEJ MULIK Tak PCC PRUDNIK 559
ADRIAN NAWROCKI Tak CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM 658
ROBERT NOCOŃ Tak 617
ROBERT OŚLIZŁO Tak 692
GRZEGORZ OTFINOWSKI Tak JAS-KÓŁKA 549
DARIUSZ PELKA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 656
MARIUSZ PIASECKI Tak GATTA BIKE-RS 534
RADOSŁAW PIOTROWSKI Tak 573
ARKADIUSZ POSMYK DIVERSEY TEAM 422
DARIUSZ POTONIEC Tak JAS-KÓŁKA 547
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak 614
ANDRZEJ PRZYSIĘŻNIUK Tak ---- 569
ROBERT PRZYSTAJCZUK Tak BIKE ATELIER TEAM
DARIUSZ PUZOŃ JAS-KÓŁKA 634
PAWEŁ PYZIK Tak 434
WOJCIECH RASZEWSKI Tak 455
DOMINIK RYGAŁA Tak JAS-KÓŁKA 428
DANIEL SADOWSKI Tak AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE 581
JANUSZ SIEDLAK 408
ALEKSANDER SŁOMKA Tak KIWI KLUB MTB 583
SŁAWOMIR SOCHA ŚLĄSK KOLARSKO
MIROSŁAW SÓLNICA Tak GATTA BIKE-RS 439
KAMIL STACHOWICZ Tak MSX INTERNATIONAL NOX GROUP 513
PIOTR STANISZEWSKI Tak BIKEHEAD 465
RAFAŁ STOLARCZYK Tak FALCON CZĘSTOCHOWA 622
TOMASZ STRZELCZYK Tak VIVABICI 518
JAROSŁAW SZABLA MAPEI - BRZEG
PIOTR SZCZEPANIK Tak 710
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE 619
TOMASZ SZULCZEWSKI Tak KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 659
MAREK SZYMAŃSKI Tak 640
ROBERT SZYMAŃSKI BIKEHEAD
ROBERT TOMASZEWSKI Tak 461
MAREK ULUDOWSKI Tak CYKLOFAN OPOLE 462
ALEKSANDER USZOK GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
WOJCIECH WARZYŃSKI Tak DOBRE SKLEPY ROWEROWE 734
SŁAWOMIR WĄGROWSKI Tak GILICKI BIKE 643
JANUSZ WIADERNY Tak 420
RAFAL WIATRAK Tak LKK WULKAN LEGNICA 473
RAFAŁ WROŻYNA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 653
ANDRZEJ WYWROT
TOMASZ ZABAWCZUK Tak CYKLOFAN OPOLE 704
ALEKSANDER ZAJĄC Tak BIKE ATELIER TEAM 540
MARIUSZ ZEMBROŃ Tak 641
JAROSŁAW ZYGMĄT Tak UKS MOTO JELCZ-LASKOWICE 698
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 109 (Opłaconych: 88)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
JANUSZ AUGUSTYN Tak LKS BRYKSJUSZ GOŚCIĘCIN 447
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak ECOCOLOR.PL 688
MAREK CIASTOŃ Tak BIKE ATELIER TEAM 489
KAZIMIERZ CZARKOWSKI FHU CZAREK OSTROW MAZOWIECKA
PIOTR CZECH Tak GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 469
MAREK DOBROWOLSKI Tak BIKE ATELIER TEAM 558
PIOTR DZIAŁOWY Tak LA BICICLETTA CAFE 480
ZBIGNIEW FAL Tak SARONI-JAGU TEAM 570
KRZYSZTOF FECKO Tak LEFERO 533
DARIUSZ FILIPCZAK Tak 501
WITOLD GLONEK Tak 554
PAWEŁ JANUKANIS Tak 406
MIECZYSŁAW KARŁOWICZ Tak 701
CZESŁAW KĘDROŃ Tak KTK KTUKOL GŁUCHOŁAZY 596
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak ROGELLI TEAM 435
GRZEGORZ KRĘŻEL Tak SKU TEAM 730
LESZEK KRZYWICKI Tak ELMAR TEAM 527
PAWEŁ KURCZAK Tak SZERSZENIE TRZEBNICA 429
RYSZARD LEŚNIAK Tak AGREGATY EPS SYSTEM 594
DANIEL LINDNER Tak GILICKI BIKE 644
DARIUSZ ŁUKOWSKI Tak 572
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak JAS-KÓŁKA 577
ANDRZEJ MAŁYSA Tak IN MOGILANY CYCLING TEAM 404
MAREK MARSZAŁEK JAS-KÓŁKA 575
JACEK MIKULSKI UKS MOTO JELCZ-LASKOWICE 699
WOJCIECH MUZYK Tak 664
STANISŁAW NIEWIADOMY Tak
ZBIGNIEW PACAN Tak 403
ANDRZEJ PIĄTEK Tak SZMYD COACHING TEAM 600
JANUSZ PIECHACZEK Tak MMBIKE TEAM 561
JAN PILCH Tak TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 491
KRZYSZTOF PODOLSKI Tak MTB TEAM RMF FM 432
ZDZISŁAW PROCHOŃ ROGELLI TEAM
TOMASZ RADZKI Tak DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 777
JERZY ROSA Tak BIKE ATELIER TEAM 563
BOGUSŁAW ROTTE Tak ROAD MARATON TEAM
PIOTR SIEDLAK SAY MORE 409
JACEK SZARY Tak 612
MARIUSZ SZYC Tak GILICKI BIKE 642
PIOTR WRONA Tak ROAD MARATON TEAM 720
DARIUSZ WYLĘŻEK Tak 459
KRYSTIAN ZAJDEL Tak DOBRE SKLEPY ROWEROWE 740
TOMASZ ZAWISLANSKI Tak CERAMA2OPOLE 433
BOHDAN ZGODA Tak 504
DARIUSZ ZIĘTEK PCC PRUDNIK 587
TADEUSZ ŻARNOWIEC Tak 520
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 47 (Opłaconych: 41)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI Tak 696
JÓZEF BUŁKA Tak ROAD MARATON TEAM 436
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak KKZKKLASYKKLODZKI.COM 415
JAN CEGLAREK Tak SZMYD COACHING TEAM 444
JANUSZ CZAJKA Tak PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 401
ADAM GERMAN
PIOTR GRUBKA Tak PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 697
PAWEŁ GRZANKA Tak 665
EDWARD JURZYCA Tak
TADEUSZ KASTELIK WALECZNI GÓRALE
LESLAW KOMISARUK
JÓZEF KOSIEC Tak KTK KTUKOL GŁUCHOŁAZY 597
JÓZEF LEPPICH Tak CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 497
ZYGMUNT PFEIFER
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak ROAD MARATON TEAM 724
PIOTR RADOŃ Tak CYKLO OPOLE
KAZIMIERZ ROJEK Tak VERGE ESKA TEAM 683
JÓZEF ROKOSZ Tak SARONI-JAGU TEAM 556
ANTONI SŁABOŃ Tak 735
MIECZYSŁAW STRZELEC Tak 416
ROMAN SZYPUŁA Tak 694
RYSZARD ŚMIGLEWICZ NYSA CYCLING TEAM
ANDRZEJ WAPIŃSKI TEAM TOSZEK
TADEUSZ WOJTYŁA Tak 602
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 24 (Opłaconych: 18)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 373 (Opłaconych: 303)