Maraton Kolarski MTB ORZESZE: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 5-29)
PAULINA BIKSA PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 266
MAGDALENA DANIEL PL 113
MONIKA FRYSTACKA PL 138
EWA KARCHNIWY PL SCS OSOZ RACING TEAM 168
ALEKSANDRA KOLENDO PL 154
NATALIA KOŁODZIEJ PL GOMOLA TRANS AIRCO 324
KLAUDYNA KOWALSKA PL AZS POLITECHNIKA ŚLĄSKA 346
AGNIESZKA SITARZ PL DOTR KRAKÓW 265
KATARZYNA SZAFRON PL 350
EWELINA WRÓBEL PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 333
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 10 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
AGATA ADAMCZYK PL ZDEZORIENTOWANI MTBO TEAM 304
JOANNA BOREK PL BORTEAM 277
AGNIESZKA FEĆ PL XC 80 KRAKÓW 124
SŁAWOMIRA GAJDZIK PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 188
GABRIELA JĄCZYK PL 173
ANNA KLISZ PL
KATARZYNA ŁAKOMSKA PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
EDYTA SOBCZAK PL 285
KLAUDIA WIATRAK PL
ALICJA ZACZYK PL 181
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 10 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 40+ (kobiety, wiek: 40-99)
MARTA BIKSA PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 267
BASIA GOSZTYŁA PL 72D WINDSPORT TEAM 313
KATARZYNA MARTYNOWICZ PL
MARTA SYRYJCZYK PL SCS OSOZ RACING TEAM
LIDIA WYCISK PL SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni 5-18 lat (mężczyźni, wiek: 5-18)
FILIP ATŁAS PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 183
TOBIASZ GROMOTKA PL 111
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI PL DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 179
SZYMON KRAWCZYK PL 110
SZYMON KURPAS PL 301
ŁUKASZ LATUSIK PL 129
TOMASZ MICHALSKI PL 130
MICHAŁ SZCZEPAŃCZYK PL 347
MACIEJ ŚCIERSKI PL 117
MATEUSZ WŁODARCZYK PL 251
KAROL WŁODARCZYK PL 252
RAFAŁ WYROBEK PL 274
MICHAŁ ZACHARIASZ PL MTB PRESSING TEAM 147
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 13 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
WOJCIECH ADAMCZYK PL 195
BARTŁOMIEJ BENISZ PL 321
ADRIAN BIKSA PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 268
BOGDAN COPIK PL 190
PAWEŁ CYROŃ PL 131
GRZEGORZ DYSZY PL
MATEUSZ FREIHERR PL 201
DAWID GAWDA PL 132
KRZYSZTOF GICZEL PL 292
PATRYK GRUSZKA PL BIKERSHOP TEAM
KAMIL GRZEŻUŁKOWSKI PL 348
JAKUB JACKO PL TRANSPORT RIDE 202
PIOTR JANDA PL 102
MARCIN KASPRZAK PL 261
PIOTR KOSTKA PL
ADAM KOTAS PL 356
DAMIAN KOTWICA PL AEGON CYCLING TEAM
MICHAŁ KRET PL 340
MICHAŁ KUCEWICZ PL SPORT PEŁEN PASJI
ADAM KURASZ PL
SZYMON MAMOŃ PL 325
JACEK MARKIEL PL 354
MATEUSZ MIKA PL 314
MIŁOSZ MIKOŁAJCZYK PL 316
MACIEJ MYTNIK PL MIKESZ TEAM 101
PAWEŁ POŁOMSKI PL 279
DANIEL PORWOLIK PL YELLOBIKE 335
DENIS SIEWERT PL 106
MICHAŁ SMYRAK PL MTB PRESSING TEAM 148
KLAUDIUSZ STAWSKI PL 308
ADRIAN SZOSTAK PL DOTR KRAKÓW
DAWID WITA PL ŚWIERKLANY
ADRIAN WOŹNICA PL MMBIKE TEAM
SŁAWOMIR ZIELSKI PL GLIWICKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE (GTT) 171
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 34 (Opłaconych: 0)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
STEFAN LEŃCZYK PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 281
BARTOSZ ADAMCZYK PL ZDEZORIENTOWANI MTBO TEAM 306
ARTUR BAŃCZYK PL SK BOHUMIN SAFRATA 141
PAWEŁ BARON PL WWW.FORCE-COMPONENTS.PL 114
MARIUSZ BARTOSZEK PL 254
PAWEŁ BATKO PL HRMAX ŻORY 196
PIOTR BIENER PL LEMONBIKE.EU - KOBA RACING TEAM 174
MARCIN BISKUP PL 142
ŁUKASZ BLAK PL 112
TOMASZ BLUSZCZ PL KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY 143
TOMASZ BOCHENEK PL B3 BIKE 312
TOMASZ CIURAJ PL 135
MARIUSZ CZAPLA PL CMJ-PROJECT 155
DARIUSZ CZECHOWSKI PL
BARTOSZ FETLER PL AB-MICRO TEAM 118
MARCIN FORAJTER PL 326
ŁUKASZ FUNDOWICZ PL 172
ARTUR GAWLICZEK PL 159
GRZEGORZ GĄSIOR PL 343
MICHAŁ GLIŃSKI PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 182
MACIEJ GŁOWACKI PL KSPO ARROW
IRENEUSZ GŁOWNIA PL 269
DAMIAN GRALAK PL 276
WOJCIECH GRUSZCZYŃSKI PL 145
PRZEMYSŁAW HAJDAS PL WHONDERFUL CHILDRENS OF TWO PEDALS 294
TOMASZ HALMAN PL 278
ADAM HANTULIK PL 264
SZYMON HOPKOWICZ PL 351
PAWEŁ JAREK PL 318
WOJCIECH JAROSZ PL
RAFAŁ JAROSZ PL
TOMASZ JENDRZEJCZYK PL
DAMIAN KAGOŃ PL LEADER FOX MTB TEAM
KAMIL KALAMARZ PL 288
ARTUR KALINOWSKI PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 187
MARCIN KALITA PL 128
MARIUSZ KALKOWSKI PL CYKLOGRU 166
IRENEUSZ KIECAK PL 270
MARCIN KLIK PL 341
IWO KLISZ PL
MACIEJ KLOC PL 167
ŁUKASZ KOCUREK PL 315
ŁUKASZ KOPISZKA PL 200
JACEK KOSTKA PL JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY 352
ŁUKASZ KOZUBEK PL 186
PIOTR KRZYSTECZKO PL 291
GRZEGORZ KUBACZKA PL AG-ARCHITEKCI.PL 334
RAFAŁ KUBIAK PL 140
PAWEŁ KUBICKI PL 295
MATEUSZ KUCHTA PL 353
MICHAŁ LEWANDOWSKI PL
MICHAŁ MIKSIK PL 296
PIOTR MŁOCEK PL 185
ARTUR MRÓWKA PL
ROBERT NEUMANN PL BIKE ATELIER TEAM
BARTŁOMIEJ NOWACKI PL 287
KRZYSZTOF NOWAKOWSKI PL
ADAM NOWOMIEJSKI PL 290
ARKADIUSZ PASZENDA PL 137
SEBASTIAN PAŹDZIERNY PL 176
DAMIAN PIESZKO PL MTB PRESSING TEAM 126
PAWEŁ PIĘTA PL RAFAKO ORBEA MTB TEAM 263
PRZEMYSŁAW PIOTROWSKI PL PGD GRUPA 299
PAWEŁ PIWOWARSKI PL 175
PAWEŁ POWROŹNIK PL 121
MARCIN PRONCZUK PL
ROBERT PUZOŃ PL 271
TOMASZ PYKA PL BIKE ATELIER TEAM 293
MICHAŁ RANIK PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM
JACEK ROMANOWSKI PL 91
DAMIAN RYKALSKI PL
MICHAŁ SERAFIN PL AMBITNI AMATORZY 127
MARIUSZ SOBOTA PL
MICHAŁ SONTAG PL 198
PIOTR STANISZEWSKI PL BIKEHEAD
MACIEJ STANKOWIAK PL
PAWEŁ STARZYCKI PL CHOMA SPORT TRENER
ADAM STERNAL PL
PIOTR STRZODKA PL 297
MICHAŁ STYPUŁA PL 322
KAROL SULOWSKI PL 355
PIOTR SURMA PL PRO-KAN SUSZEC 323
MIROSŁAW SZAMBURSKI PL 284
PAWEŁ SZEWC PL
ŁUKASZ SZOSTAK PL 170
ŁUKASZ SZWEDA PL 194
MARCIN SZYMURA PL 256
BOGDAN TRZNADEL PL
KRZYSZTOF URBANEK PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 151
ŁUKASZ WALIGÓRA PL 260
MICHAŁ WEŻGOWIEC PL
TOMASZ WILK PL MOMNATOCAŁEŻYCIE 310
PRZEMYSŁAW WIŚNIEWSKI PL
MARCIN WOJTCZAK PL
ŁUKASZ WOJTYSIAK PL 344
DANIEL WÓJCIK PL 272
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 96 (Opłaconych: 0)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
WOJCIECH ANDRYSZCZAK PL ZETRA TAPE 122
ROMAN BADURA PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 165
KRZYSZTOF BARTOSIEWICZ PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM
KAZIMIERZ BOJDOŁ PL
GRZEGORZ BRACKI PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
TOMASZ BUCHWAK PL 189
ADAM BUJAK PL 120
JACEK CZECH PL W SKALE 342
TOMASZ DANIŁOWSKI PL 307
MACIEJ ESNEKIER PL O RETY TEAM 303
MAREK FASTRIOK PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 180
ROMAN FRANKIEWICZ PL ZVL KREIDLER SPORTIVA
MAREK GALOWY PL
MACIEJ GIEŁZAK PL
GRZEGORZ GŁODEK PL
DARIUSZ GNAT PL BIKE ATELIER TEAM 136
TOMASZ HARKAWY PL XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC
JAROSŁAW HERMAN PL TFF
SYLWESTER JACHNA PL 116
JACEK JACKO PL TRANSPORT RIDE 255
MARCIN JEKEL PL
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI PL DMG MORI CYCLO TRENER TEAM
ZBIGNIEW KISZKA PL MTB PRESSING TEAM 146
WITOLD KOPEĆ PL 115
PIOTR KOSTRZEWA PL 109
TOMASZ KUBALA PL MTB PRESSING TEAM 302
PIOTR KUBICKI PL 280
STANISŁAW LASOTA PL B3 BIKE 311
MAREK MARSZOŁEK PL 149
KRZYSZTOF MATULA PL TWOMARK ALVA 1
KRZYSZTOF MAZUR PL 336
SŁAWOMIR MIGUŁA PL PEDALUJE.BO.LUBIE 199
WALDEMAR MIKA PL 105
WOJCIECH NALEPA PL JASTEF TEAM RUDY 108
ARKADIUSZ NAWROCKI PL 197
ANDRZEJ PIOTROWSKI PL GOMOLA TRANS AIRCO 163
ROBERT POŚPIECH PL 100
ADAM PTAK PL 134
ANDRZEJ RUDNER PL 193
BOGDAN SADECKI PL 43
JACEK SAŁACIŃSKI PL 139
MAREK SOJKA PL 286
WOJCIECH SPAŁEK PL O\'RETY TEAM 305
ROMAN SZWESTA PL 125
ROBERT SZYMAŃSKI PL BIKEHEAD 257
SŁAWOMIR WOLDAŃSKI PL 161
TOMASZ WYROBEK PL 275
ZBIGNIEW ZOGŁOWEK PL BSR TEAM BYTOM 157
TOMASZ ŻORAWOWICZ PL
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 49 (Opłaconych: 0)
D - Mężczyźni 50+ (mężczyźni, wiek: 50-99)
STEFAN BLUSZCZ PL 144
MAREK CIASTOŃ PL BIKE ATELIER TEAM 192
ZBIGNIEW DOMŻALSKI PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
CZESŁAW GRZEGORZEK PL KTK WANDRUS ŻORY
MAREK KAMIŃSKI PL TWOMARK TEAM
GRZEGORZ KAMPA PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA 282
MAREK KUBUSZOK PL BIKE ATELIER TEAM
MIROSŁAW LEWIŃSKI PL 107
ZBIGNIEW LISIAK PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA 283
ANDRZEJ MARTYNOWICZ PL
ADAM MUSIOŁ PL MMBIKE TEAM
JANUSZ PIECHACZEK PL MMBIKE TEAM
WIESŁAW RUSIN PL UKS SOKÓŁ KĘTY 119
MARIUSZ SKOWRON PL BIKEHEAD 317
TADEUSZ SPILOK PL STS FOKUS TRON 164
JACEK TOMCZYK PL AGR VICTORIA
WITOLD WIĘCEK PL NUDEL TEAM
RYSZARD WYSTEMP PL 169
JAROSLAW ZAJAC PL BSR TEAM BYTOM 156
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 19 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 236 (Opłaconych: 0)