Orzesze - jazda indywidualna na czas: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
ANGELIKA BRUDEREK PL 294
NATALIA KOŁODZIEJ PL SILESIABIKES.PL 205
SYLWIA ŁĄKAS PL 315
KAMILA SOJKA PL GOMOLA TRANS AIRCO 280
ANNA WILCZEK PL FENIX TYCHY 402
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 5 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
SYLWIA BALICKA PL
EWELINA BASIAK PL 276
RENATA GLAZER PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 287
GABRIELA JĄCZYK PL
JUSTYNA KOGUT PL PENTEL 340
OKSANA KRYSIUK PL PIUPIU POŻYWNY CATERING
KRYSTYNA SABAJ PL CYKLOOPOLE 222
LUCYNA WAGNER PL KOLMARKA 203
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 8 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
MAŁGORZATA ADAMCZYK PL KOLMARKA 424
DOMINIKA HANKE PL KOLMARKA 201
AGNIESZKA KERTH PL BIKE ATELIER TEAM 237
ANNA MADEJ PL ROAD MARATON TEAM 223
AGNIESZKA RYGAŁA PL JAS-KÓŁKA 415
MARTA SYRYJCZYK PL 379
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 6 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
ANNA WRONA PL ROAD MARATON TEAM 283
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
PAWEŁ ADAMCZYK PL KOLMARKA
JAKUB BARTEL PL 336
BARTOSZ BOŁDOWSKI PL MK BIKE TREK TEAM 241
MARCIN BURZAWA PL FENIX TYCHY 321
MATEUSZ CHOJNICKI PL
STANISŁAW DUDEK PL MK BIKE TREK TEAM 242
MARCIN HUDOBA PL JAS-KÓŁKA 244
DANIEL LUKOSZ PL SILESIAN RIDERS 427
SZYMON OPYD PL RGK RACING TEAM 378
MICHAŁ PETRONIEC PL
JAKUB WESOŁOWSKI PL SILESIAN RIDERS 440
SZYMON WYROBEK PL 265
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 12 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
MICHAŁ BESTWINA PL ROGELLI TEAM 309
ADAM BESUCH PL
KAMIL BIAŁOŃCZYK PL OK RACING DĄBROWA GÓRNICZA 268
ŁUKASZ BOBRYK PL TRI TEAM PRACUJ.PL 447
SZYMON BORUTA PL 370
ARKADIUSZ BYLICA PL
PIOTR CEBULA PL BIKERSHOP RACING TEAM 297
MARIUSZ DRABIŃSKI PL 368
PAWEŁ DZIENDZIEL PL ADIOSTRY TEAM
KAMIL GAWEŁCZYK PL 215
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART NUTRAXX TEAM
DAMIAN GRABOWSKI PL 272
WOJCIECH IMIELA PL CYKLOFAN OPOLE 399
MATEUSZ JEGIER PL CYKLOOPOLE
ROBERT KAŁUŻA PL 352
KAMIL KŁĘBEK PL
OLEKSII KMETS PL JAS-KÓŁKA 325
ADAM KRĄŻYŃSKI PL
PIOTR KUKLA PL JAS-KÓŁKA 250
GRZEGORZ MAGNOR PL TWOMARK TEAM
WOJCIECH MATLAK PL POLART NUTRAXX TEAM 307
FILIP MATOSZKO PL TWOMARK CHORZÓW 377
TOMASZ MROWIEC PL
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS 254
SŁAWOMIR PALA PL 278
DAWID PASTUSZKA PL 425
MICHAŁ PIETRZYK PL
MICHAŁ POLANIN PL 407
MATEUSZ PORĘBA PL GATTA BIKE-RS 409
MICHAŁ ROGOSZ PL ACCENT TEAM 218
ADRIAN SEKUŁA PL RGK RACING TEAM 375
PAWEŁ SKORUPA PL
TADEUSZ SKWARCZYŃSKI PL 206
SZYMON SZPIECH PL CYCLOHOLICY 312
DANIEL TABACKI PL AZS UE KATOWICE
PAWEŁ WIECZOREK PL 239
PATRYK WÓJCIK PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 361
BARTOSZ ZAJĄC PL QUEST ROAD 386
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 38 (Opłaconych: 0)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
EDUARD ALICKUN LT DAR-BUD TEAM 344
SZYMON BANACH PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 317
ADAM BIEŃKOWSKI PL 354
MAREK BOBAKOWSKI PL
MICHAŁ BOGACZ PL
TOMASZ BRZYCHCZY PL
ROMAN BUŁKA PL 426
TOMASZ CIOŁEK PL
JAKUB CISZAK PL FENIX TYCHY 439
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
MICHAŁ CWYNAR PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 366
TOMASZ CZECHOWSKI PL GATTA BIKE-RS 255
ZBYSZEK CZELNY PL 343
PRZEMYSŁAW CZUGA PL KOLMARKA 408
TOMASZ DĄBEK PL GATTA BIKE-RS 264
INAKI DE LA PARRA PL WAY2CHAMP 442
DAMIAN DESZYŃSKI PL
KRYSTIAN DĘBEK PL JAS-KÓŁKA
JAROSŁAW DUDA PL 435
MAREK FIKUS PL TWOMARK TEAM 373
TOMASZ GAJAK PL CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA
TOMASZ GLAZER PL AGREGATY EPS SYSTEM 285
ARTUR GŁADYSZ PL
JAKUB GOSPODARCZYK PL 369
SŁAWOMIR GÓRSKI PL 275
TOMASZ GRABOWY PL AGREGATY EPS SYSTEM 289
TOMEK GRYGLIK PL 428
TOMASZ GRZEGORY PL GATTA BIKE-RS 359
TOMASZ HANUSEK PL TRI TEAM GP 446
TOMASZ HERDA PL 290
DAWID JAKUBIAK PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
PIOTR JASIŃSKI PL JAS-KÓŁKA 342
PRZEMYSŁAW JUSZKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS
RAFAŁ KACZMARCZYK PL 253
ROMAN KACZMARCZYK PL
MARIUSZ KALKOWSKI PL BIKERSHOP RACING TEAM 334
KAROL KANIA PL XRUNNERS
DOMINIK KAPUSTA PL GATTA BIKE-RS 259
MARIUSZ KASTELIK PL WALECZNI GÓRALE
PIOTR KIEŁKOWSKI PL JAFI SPORT BIKE TEAM 293
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM 207
MARCIN KOPYTKO PL
JAROSŁAW KOSIŃSKI PL SCT WROCŁAW 326
GRZEGORZ KRUPA PL BIKEHOLICY TINES
PIOTR KRZYNOWEK PL 347
RADOSŁAW KULIK PL
JAROSŁAW KUŚKA PL MIKESZ TEAM 219
MICHAŁ LEWALD PL CYKLOOPOLE 243
ARTUR LOSA PL LOST-IT.PL
MICHAŁ MAŁEK PL BIKEBROTHERS OSHEE TEAM
SEBASTIAN MARCHLEWSKI PL JAS-KÓŁKA
MICHAŁ NOWOK PL JAFI SPORT BIKE TEAM 295
SŁAWOMIR PABIAN PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 348
GRZEGORZ PASUTO PL
DARIUSZ PELKA PL JAFI SPORT BIKE TEAM 302
WOJCIECH PERDYŁA PL
KRZYSZTOF PIECZARA PL 438
LUKASZ PIERZYNOWSKI PL OŚKA WARSZAWA 229
PIOTR PIONTEK PL
PAWEŁ PIRÓG PL HUZAR BIKE ACADEMY
ADRIAN PIWKO PL 226
JAROSŁAW POKORA PL JAS-KÓŁKA 251
JACEK RUSZKIEWICZ PL HUZAR BIKE ACADEMY 238
DAMIAN RYBARCZYK PL TWOMARK TEAM 231
MARIUSZ SCHNELLA PL CYKLOOPOLE 301
RAFAŁ SEKTA PL JAFI SPORT BIKE TEAM 296
PIOTR SITARZ PL WKK WROCŁAW
KRZYSZTOF SKÓRA PL BIKEHEAD 271
TOMASZ SŁUPIK PL 365
GRZEGORZ STABIK PL 432
PIOTR SURMA PL JASTEF TEAM RUDY 208
GRZEGORZ SZWAN PL 335
MAREK SZYMANIEC PL 437
ŁUKASZ ŚLEZIAK PL ROGELLI TEAM 308
DARIUSZ ŚPIEWAK PL 434
JACEK THOMANN PL 221
MARCIN TWARUSZKA PL
PAWEŁ WAGNER PL KOLMARKA 202
WOJTEK WARDZIAK PL JAFI SPORT BIKE TEAM 292
ADAM WAWOCZNY PL BIKERSHOP RACING TEAM 291
TOMASZ WAWRECZKA PL JAS-KÓŁKA 385
KRZYSZTOF WEBERBAUER PL SUPREME STYLE MATES
MICHAŁ WINIARCZYK PL 288
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI PL 214
MAREK WOJNAROWSKI PL VELOART CYCLING CLUB 406
RAFAŁ WROŻYNA PL JAFI SPORT BIKE TEAM 298
MICHAŁ ZAJDEL PL INO JO 443
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL 445
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 88 (Opłaconych: 0)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK PL KOLMARKA 423
KAROL ANDERKO PL JAFI SPORT BIKE TEAM 305
ARKADIUSZ ANDRZEJEWSKI PL JAS-KÓŁKA 421
ARTUR BORATYN PL BIKE ATELIER TEAM 240
ADAM BUJAK PL
GRZEGORZ BURZAWA PL FENIX TYCHY 318
MAREK CIEŚLAK PL
KRZYSZTOF DĘBSKI PL
ANDRZEJ FIJAK PL 267
MACIEJ GIEŁZAK PL 281
MAREK GOC PL FENIX TYCHY
GRZEGORZ GOLONKO PL RETRO BIKEACADEMY.PL TEAM
JAKUB GORCZYCA PL
ADAM GÓRNIAK PL TAURON TEAM 391
MARIUSZ GROBORZ PL
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ PL TAURUS30 CYCLING TEAM
SŁAWOMIR GRZESIAK PL GATTA BIKE-RS 380
ADAM GRZYBEK PL JAS-KÓŁKA 417
KRZYSZTOF GULBA PL 341
TOMASZ HAJEWSKI PL TRENUJTRIATHLON.PL 200
JAROSŁAW HERMAN PL TFF 356
MARCIN HUBCZAK PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH
ANDRZEJ JAGIEŁŁO PL JAS-KÓŁKA 420
WOJCIECH JAWOREK PL JAS-KÓŁKA 228
PAWEŁ KAŁUSZKA PL GATTA BIKE-RS 261
RAFAŁ KAMPKA PL TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM 232
ANDRZEJ KAMPKA PL
MAREK KILARSKI PL
PAWEŁ KIMBORT PL TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA
MAREK KŁAPTOCZ PL ERGOKANTOR.PL
REMIGIUSZ KOT PL RM TRI TEAM 346
KRZYSZTOF KRÓL PL 350
ARTUR KUBA PL MAYDAY TEAM LUBLIN 316
MAREK KURLETO PL DAMECH KURLETO 404
HENRYK LAZAR PL TFF 353
TOMASZ LESIECKI PL SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA 230
TOMASZ MAJCHER PL FENIX TYCHY 371
TOMASZ MAJCHER PL FENIX TYCHY
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 256
ROMAN MARCINIAK PL FENIX TYCHY
PIOTR MARSZAŁEK PL 381
KRZYSZTOF MATULA PL TWOMARK ALVA 1 211
SEBASTIAN MATUSZAK PL JAS-KÓŁKA 227
ANDRZEJ MŁYNEK PL JAS-KÓŁKA 245
WOJCIECH NALEPA PL JASTEF TEAM RUDY 209
DARIUSZ OSTROWSKI PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 448
BOGDAN PAŁCZYK PL KIOSK KOLARSKI SPORTOSITO 390
ROBERT PETERCZUK PL POLART MOSER SMP TEAM 333
MARIUSZ PIASECKI PL GATTA BIKE-RS 398
MAREK PIERÓG PL
PAWEŁ PIETRZAK PL PRO-KAN SUSZEC
DARIUSZ POTONIEC PL JAS-KÓŁKA 422
RADOSŁAW PROKOPIUK PL R-PRO CYCLING 349
ADAM PROŃ PL
TOMASZ PRUBAN PL DARIO TEAM RADOMSKO 212
ROBERT PRZYSTAJCZUK PL BIKE ATELIER TEAM 411
DARIUSZ PUZOŃ PL JAS-KÓŁKA 418
REMIGIUSZ ROLSKI PL TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 396
KRZYSZTOF RUTKOWSKI PL JAFI SPORT BIKE TEAM 303
DOMINIK RYGAŁA PL JAS-KÓŁKA 416
DANIEL SADOWSKI PL AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE 311
ALEKSANDER SŁOMKA PL DBN 382
JANUSZ SZMIDT PL PARTNER
JANUSZ SZOŁTYSIK PL 433
ADAM ŚLĄZAK PL SCS OSOZ RACING TEAM 376
SEBASTIAN WALCZYŃSKI PL
TOMASZ WALESZKIEWICZ PL
MACIEJ WILKOWIECKI PL GUCWA VELO TRAINER 397
JACEK WOLNY PL
MIROSŁAW WÓJCIAK PL JAFI SPORT BIKE TEAM 412
KS. RAFAŁ WYLEŻOŁ PL AMATOR 392
ŁUKASZ ZAGAŁA PL 210
MARIUSZ ZEMBROŃ PL 204
TOMASZ ŻORAWOWICZ PL 269
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 74 (Opłaconych: 0)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
STANISŁAW ABRACHAMCZYK PL JAS-KÓŁKA 389
TADEUSZ BYCZKOWSKI PL GVT
MARCIN BZYMEK PL
PAWEŁ CHAMCZYK PL 403
PIOTR CZECH PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
PAWEŁ DRAB PL PROMYK 235
JERZY DZIUB PL TFF 355
ZBIGNIEW FAL PL SARONI-JAGU TEAM 358
JACEK GARDENER PL
ZBIGNIEW KACZMARCZYK PL 234
MAREK KAMIŃSKI PL TWOMARK TEAM 450
ANDRZEJ KASPRZYK PL TWOMARK TEAM 372
MIROSŁAW KASZUBA PL CZERNICA MASTERS 324
ROBERT KOPYTO PL 444
BOGUSŁAW KRAMARCZYK PL ROGELLI TEAM 304
MAREK KUBUSZOK PL BIKE ATELIER TEAM
MAREK LECHOWSKI PL ESKA TEAM
DARIUSZ ŁAWICKI PL CZERNICA MASTERS
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 360
EUGENIUSZ MAŁYJUREK PL JAS-KÓŁKA 252
MAREK MARZEC PL ROGELLI TEAM 306
ANDRZEJ PIĄTEK PL SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA 236
JANUSZ PIECHACZEK PL MMBIKE TEAM 313
JAN PILCH PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 260
KRZYSZTOF PISZCZ PL 266
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM 217
JERZY ROSIK PL 279
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM 282
STANISLAW RUMINSKI PL
SŁAWOMIR SZCZEPANOWSKI PL JAS-KÓŁKA 383
DARIUSZ SZWEJ PL CYKLOOPOLE 220
LESZEK TRACZYK PL 314
PIOTR WĘGRZYK PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
PIOTR WRONA PL ROAD MARATON TEAM 284
DARIUSZ WYLĘŻEK PL 393
PIOTR ZAJĄC PL QUEST ROAD 388
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 36 (Opłaconych: 0)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL 384
ALEKSY BŁĄKAŁA PL
WACŁAW BYCZKOWSKI PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM
JAN CEGLAREK PL FENIX TYCHY
JANUSZ CZAJKA PL
ADAM GERMAN PL
LUDWIK ILMAK PL 387
FRANCISZEK JOWIK PL DELTA TECH CYKLO TEAM ŚWIDNICA 394
TADEUSZ KASTELIK PL WALECZNI GÓRALE
EDWARD LASCIOLI PL 224
TADEUSZ MACIEJCZYK PL
PIOTR MISIAK PL
MAREK MUSIAŁ PL 441
MAREK PÓŁCHŁOPEK PL 310
RYSZARD RAWSKI PL RAWEX ENERGY SAVING
JERZY ŚWIDA PL
WALDEMAR TWARDZISZEWSKI PL RED-OX CHEMPION PODGÓRZYN
JAN WYDUCH PL
HENRYK ZAPAŚNIK PL
MAREK ZDANOWICZ PL 277
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 20 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 288 (Opłaconych: 0)