Orzesze - jazda indywidualna na czas_2018: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
JOANNA DUBIENKO Tak UNLIMITED-SPORT.PL 519
MICHALINA KUŹMA Tak OPONY-SERAFINOWSKI 537
SYLWIA ŁĄKAS Tak 525
IWONA MACIEJEWSKA Tak KPMG 586
KAROLINA MIKOŁAJEWSKA Tak MIKESZ TEAM 510
WIKTORIA PIKUL Tak GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER 520
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 6 (Opłaconych: 6)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
EWELINA CIENIECKA PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 654
ŻANETA JUSZKIEWICZ Tak BIKE ATELIER TEAM 444
BEATA KALEMBA 686
JUSTYNA KOGUT PENTEL 683
AGNIESZKA KURTYKA Tak 541
MALWINA PILARSKA Tak LUKS DIESEL TRUCK STRYKÓW 523
KATARZYNA POLAKOWSKA PENTEL
EWA SIKORA Tak SUPREME STYLE MATES 449
LUCYNA WAGNER KOLMARKA 609
ANNA WYPYRSZCZYK 665
MAŁGORZATA ZIMNICKA Tak HUZAR BIKE ACADEMY 404
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 11 (Opłaconych: 5)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
JOANNA BOREK YELLOBIKE
ALEKSANDRA GÓRALSKA Tak 575
AGNIESZKA KERTH BIKE ATELIER TEAM 618
JOASIA LIGĘZA UNLIMITED-SPORT.PL 701
ANNA MADEJ Tak ROAD MARATON TEAM 447
ANNA ROSZCZYK-OGRODNIK Tak 553
AGNIESZKA RYGAŁA JAS-KÓŁKA 672
MARTA SYRYJCZYK Tak SCS OSOZ RACING TEAM 579
IZABELA WŁOSEK Tak JAS-KÓŁKA 506
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 9 (Opłaconych: 5)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
TERESA KUBIK Tak
ANNA WRONA ROAD MARATON TEAM 634
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 1)
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
MAKSYMILIAN BEDLA
MARCIN BURZAWA Tak FENIX TYCHY 424
KAMIL JADOWSKI MGLKS BŁĘKITNI MEXLLER W KOZIEGŁOWACH
JACEK KADUK 640
JAKUB PELKA JAFI SPORT BIKE TEAM 606
KAMIL SATERNUS 702
TOMASZ SUFRANOWICZ Tak TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA 455
JAKUB WESOŁOWSKI RGK RACING TEAM
DAWID WYSOCKI Tak 530
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 9 (Opłaconych: 3)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
RAFAŁ AMBORSKI Tak
JAKUB BŁONIARCZYK Tak 521
PIOTR CEBULA Tak EBICOM PM BIKE RACING TEAM 526
REMIGIUSZ CHOMIUK TOMAZI BIKE TEAM JASTRZĘBIE
PATRYK CHOMIUK Tak DECATHLON RYBNIK 549
WOJCIECH GIBAS-NAKATANI KKS SOKÓŁ KĘTY 642
DAMIAN GŁOWNIA POLART NUTRAXX TEAM
DAMIAN GRABOWSKI Tak ŚLĄSK KOLARSKO 422
DOMINIK GRZEGORZYCA
PIOTR IWAN
KRZESIMIR JILLEK
ROBERT KAŁUŻA Tak 534
OLEKSII KMETS JAS-KÓŁKA 673
MAREK KRAUT Tak 576
PIOTR KUKLA Tak JAS-KÓŁKA 557
ADAM KUKULSKI Tak 426
DAMIAN LANGNER Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 547
MACIEJ MANJURKA Tak 481
PRZEMYSŁAW MARTEWICZ Tak 433
WOJCIECH MATLAK Tak POLART NUTRAXX TEAM 799
BARTOSZ MITMAŃSKI Tak FENIX TYCHY 588
TOMASZ MŁYNEK Tak JAS-KÓŁKA 555
ROBERT MRÓZ Tak 410
KAMIL MUSIOLIK ŚLĄSK KOLARSKO
SZYMON OPYD Tak RGK RACING TEAM 413
ADAM OSTOJSKI Tak GATTA BIKE-RS 563
DAWID PASTUSZKA FENIX TYCHY 676
MATEUSZ PÓŁROLA KOLARSKO-BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKO
ADRIAN SEKUŁA RGK RACING TEAM
KRZYSZTOF STELMACH Tak OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 477
MATEUSZ SZEWCZYK Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 546
SZYMON SZPIECH Tak FENIX TYCHY 402
TEST TEST
KASPER TOCHOWICZ Tak 411
DAMIAN TWARDZIK XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC
PAWEŁ UCHAŃSKI Tak EBICOM PM BIKE RACING TEAM 592
TOMASZ WEBER
PATRYK WÓJCIK IN MOGILANY CYCLING TEAM 669
WOJTEK ZIELIŃSKI Tak 415
TOMASZ ZIERNICKI Tak SZMYD COACHING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 40 (Opłaconych: 25)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
DAMIAN BACHNIAK JURA BIKE MTB TEAM
SZYMON BANACH ATAKSPORT C67 RACING TEAM 697
MAREK BOBAKOWSKI
TOMASZ BRODA Tak ZABRZAŃSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE 581
JAKUB BROŻEK 689
WOJCIECH CHYŁEK ŁUCZANOWICE KRAKÓW / TRIENGINES
SEBASTIAN CIENIECKI PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 655
TOMASZ CZECHOWSKI GATTA BIKE-RS 593
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak KOLMARKA 571
RAFAŁ CZYRWIK Tak 543
TOMASZ DĄBEK GATTA BIKE-RS 659
PIOTR DĘBICKI Tak 416
JAROSŁAW DUDA 629
MAREK FIKUS BLACK HORSE TEAM 667
ADRIAN FIREK Tak FIRE'K TEAM // HIT THE TRIAL 533
JAKUB GOSPODARCZYK Tak 590
MARCIN GÓRKA Tak UNLIMITED-SPORT.PL 518
PIOTR GÓRKA 691
JAN GRZEMPA TC ORZEŁ RABKA-ZDRÓJ
TOMASZ JAKUBCZAK Tak 414
DAWID JAKUBIAK Tak GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 570
RAFAŁ JANUSZ 696
RAFAŁ KACZMARCZYK
ROMAN KACZMARCZYK Tak ŚLĄSK KOLARSKO 538
MARIUSZ KALKOWSKI EBICOM PM BIKE RACING TEAM 651
ŁUKASZ KAŁUŻA Tak RM TRI TEAM
MAREK KAPICA Tak 438
DOMINIK KAPUSTA GATTA BIKE-RS 658
LUKASZ KLONEK 674
RAFAŁ KOCOŃ Tak ROAD MARATON TEAM 777
ADRIAN KOSTAREK 663
ADRIAN KOWALIK Tak
GRZEGORZ KRUPA 687
BENJAMIN KUCIŃSKI Tak BENQ - COJABIEGNE 595
JAROSŁAW KUŚKA MIKESZ TEAM/KM PSP RYBNIK
ADAM KUŚKA 694
MARIUSZ LESZCZYNSKI SII CYCLING TEAM 647
MARCIN MACIEJCZYK
RAFAŁ MACIEJEWSKI Tak FENIX TYCHY 587
KAMIL MALINOWSKI 681
EVGENY MALYSHEV
PAWEŁ MARCINIAK K.S. CELIRONMAN S.A.
FILIP MATOSZKO ALVA 1 TYTAN 631
PAWEŁ MATYASIK 582
DARIUSZ MICHALEWSKI TRIATHLON GOGOLIN
DAWID MROZOWSKI
LUKASZ MYNARSKI
MICHAŁ NOWOK Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 406
MARCIN NYCZ Tak 528
ŁUKASZ ORZYSZEK
SŁAWOMIR PABIAN Tak GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 589
PAWEŁ PABICH Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 545
PRZEMYSŁAW PAWLIK Tak PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 492
MICHAŁ PIELAK Tak NOWA HUTA CYCLING TEAM 704
GRZEGORZ PILARZ Tak 514
PIOTR PIONTEK Tak ŚLĄSK KOLARSKO 539
KRZYSZTOF PLAC
MATEUSZ PORĘBA GATTA BIKE-RS 690
KAMIL RADOMSKI Tak TRIATHLON TRAINING CENTER
KRZYSZTOF RAMCZYK 604
MICHAŁ RANIK Tak GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 403
OLEKSII RYTOV Tak UNLIMITED-SPORT.PL 515
PIOTR SITARZ Tak WKK WROCŁAW 451
MACIEJ SMOCZYŃSKI SAINT-GOBAIN SQUAD
WOJCIECH SPYRA GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
GRZEGORZ STABIK Tak 432
PAWEŁ STĘCLIK ŚLĄSK KOLARSKO
WOJCIECH STUCHLIK
PIOTR SURMA JASTEF TEAM RUDY
PAWEŁ SZOŁDRUK MIKESZ TEAM 509
RAFAŁ SZYMURA Tak HEL TRIATHLON CENTER 431
ŁUKASZ ŚLEZIAK ROGELLI TEAM 578
DARIUSZ ŚPIEWAK Tak 591
JACEK THOMANN Tak GOULTRA.PL 544
ŁUKASZ TRYJANOWSKI Tak 504
MARCIN TWARUSZKA 664
JAKUB TYSZECKI 685
PAWEŁ WAGNER Tak KOLMARKA 608
TYMOTEUSZ WALKOWIAK Tak 428
ADAM WAWOCZNY Tak EBICOM PM BIKE RACING TEAM 482
KRZYSZTOF WEBERBAUER Tak SUPREME STYLE MATES 450
MAREK WOJNAROWSKI 72D WINDSPORT TEAM 698
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 82 (Opłaconych: 37)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
KAROL ANDERKO Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 408
ARTUR BORATYN BIKE ATELIER TEAM 628
MIROSŁAW BORTEL Tak SZMYD COACHING TEAM 502
MICHAŁ BUKOWSKI ONNINEN TEAM 627
GRZEGORZ BURZAWA FENIX TYCHY 630
MAREK CIENCIAŁA Tak 440
MICHAL CZESULA 699
KRYSTIAN DĘBEK TOMAZI BIKE TEAM 625
KRZYSZTOF DĘBSKI PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 643
TOMASZ FICA
ANDRZEJ FIJAK Tak 507
JAROSŁAW FILUS
ŁUKASZ FRYDEL Tak SZMYD COACHING TEAM 439
TOMASZ GLAJCAR Tak 434
JAKUB GORCZYCA Tak 574
DARIUSZ GRELOWSKI Tak JAS-KÓŁKA 536
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ ODKRYWCY TAURUS
TOMEK GRYGLIK 622
TOMASZ GRZEGORY GATTA BIKE-RS
SŁAWOMIR GRZESIAK Tak GATTA BIKE-RS 503
KRZYSZTOF GULBA PENTEL 684
RYSZARD HODURA AGR VICTORIA 453
MAREK HYS Tak 418
ANDRZEJ JAGIEŁŁO JAS-KÓŁKA 695
WOJCIECH JAWOREK Tak JAS-KÓŁKA 558
PIOTR KADUK 641
DAMIAN KAGOŃ Tak LEADER FOX MTB TEAM 423
DAMIAN KAJFASZ
PAWEŁ KAŁUSZKA GATTA BIKE-RS 662
RAFAŁ KAMPKA TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 602
DANIEL KARAŚ SII CYCLING TEAM
DAMIAN KAUF Tak 580
ROBERT KIERZEK OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP. 621
MAREK KILARSKI 637
PAWEŁ KIMBORT TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA
MAREK KŁAPTOCZ Tak
REMIGIUSZ KOT RM TRI TEAM 653
MARCIN KOWOL Tak JAS-KÓŁKA
KRZYSZTOF KRÓL Tak 548
ARTUR KUBA Tak 486
TOMASZ KULA Tak MIKESZ TEAM 511
MAREK KURLETO 688
JERZY KUŚNIERCZYK 678
TOMASZ KUŹNAR Tak 560
HENRYK LAZAR TFF
ADAM LEBIODA Tak 513
WIESŁAW LEGIERSKI ROAD MARATON TEAM 700
TOMASZ LESIECKI Tak SZMYD COACHING TEAM 437
PAWEŁ LEWICKI 567
MARIUSZ LIS MAGNETI MARELLI POLAND SOSNOWIEC
ARTUR LOSA LOST-IT.PL 648
MARCIN MAĆKOWSKI Tak 542
TOMASZ MAJCHER Tak FENIX TYCHY 577
DARIUSZ MALINOWSKI GATTA BIKE-RS 660
ROMAN MARCINIAK FENIX TYCHY
KRZYSZTOF MATULA Tak BLACK HORSE TEAM 550
SEBASTIAN MATUSZAK Tak JAS-KÓŁKA 559
ROBERT MATYSIAK Tak NEONTEAM 429
ANDRZEJ MŁYNEK Tak JAS-KÓŁKA 556
WOJCIECH NALEPA
DARIUSZ OSTROWSKI EBICOM PM BIKE RACING TEAM 652
ROBERT OŚLIZŁO Tak 532
TOMASZ PAJAK
BOGDAN PAŁCZYK Tak KIOSK KOLARSKI SPORTOSITO 562
DARIUSZ PELKA JAFI SPORT BIKE TEAM 605
TOMASZ PIÓRKOWSKI Tak 529
DARIUSZ POTONIEC JAS-KÓŁKA 619
RADOSŁAW PROKOPIUK R-PRO CYCLING 612
ROBERT PRZYSTAJCZUK BIKE ATELIER TEAM 682
KRZYSZTOF RAJTAR Tak UNLIMITED-SPORT.PL 540
REMIGIUSZ ROLSKI TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 646
KRZYSZTOF RUTKOWSKI Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 405
ŁUKASZ RYCOMBEL Tak SENGAM SPORT RACING TEAM 420
DOMINIK RYGAŁA JAS-KÓŁKA 671
SŁAWOMIR SATERNUS 703
ALEKSANDER SŁOMKA KIWI KLUB MTB 675
TOMASZ SŁUPIK Tak 435
SŁAWOMIR SOCHA ŚLĄSK KOLARSKO
PAWEŁ SOJECKI Tak JAS-KÓŁKA 535
ANDRZEJ SOWA
MICHAŁ STACIWA Tak TRUCHTACZ MYSŁOWICE 421
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak 566
SŁAWOMIR SZUREK Tak 573
JANUSZ WIADERNY Tak 419
SLAWOMIR WIECHEC 636
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI Tak
JACEK WOLNY
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 409
MARCIN WÓJCIK
RAFAŁ WROŻYNA Tak JAFI SPORT BIKE TEAM 407
ŁUKASZ ZAGAŁA WAY2CHAMP 693
PRZEMEK ZAWADA QUEST ROAD
MARIUSZ ZEMBROŃ Tak 527
DANIEL ZMYSŁOWSKI BIKE ATELIER TEAM 644
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 94 (Opłaconych: 43)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
STANISŁAW ABRACHAMCZYK JAS-KÓŁKA
MAREK CIASTOŃ BIKE ATELIER TEAM
JAROSŁAW CZAPOROWSKI 677
PIOTR CZECH Tak GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 470
PAWEŁ DRAB RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM 626
TADEUSZ DUDZIAK Tak 583
JERZY DZIUB TFF 620
ZBIGNIEW FAL Tak SARONI-JAGU TEAM 452
ADAM GÓRNIAK HARPAGAN SOSNOWIEC 670
BOGUSŁAW IZYDORCZYK Tak 445
ZBIGNIEW KACZMARCZYK 601
ANDRZEJ KASPRZYK BLACK HORSE TEAM 632
ROBERT KOPYTO 603
ADAM KOZAK Tak KUŹNIA TRIATHLONU 572
BOGDAN KOZIOŁ 615
BOGUSŁAW KRAMARCZYK ROGELLI TEAM 668
LESZEK KRZYWICKI ELMAR TEAM
DARIUSZ ŁAWICKI CZERNICA MASTERS 692
WOJCIECH MACIĄG Tak GATTA BIKE-RS 584
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak JAS-KÓŁKA 585
MAREK MARZEC ROGELLI TEAM 639
WOJCIECH MUŚ GK VIKTORIA RYBNIK
ANDRZEJ PIĄTEK Tak SZMYD COACHING TEAM 512
JANUSZ PIECHACZEK Tak MMBIKE TEAM 436
JERZY PIERZCHALSKI Tak PIERZCHALSKI CYCLING TEAM
MIROSŁAW PILARSKI Tak
JAN PILCH Tak TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 561
SZCZEPAN PŁUSA 617
JAN PODOWSKI
ADAM POSTULKA Tak CCSISW 524
ZDZISŁAW PROCHOŃ ROGELLI TEAM 623
BOGUSŁAW ROTTE ROAD MARATON TEAM 635
PAWEŁ STRZELCZOK Tak 441
DARIUSZ SZWEJ Tak CYKLO OPOLE 446
LESZEK TRACZYK Tak SZMYD COACHING TEAM 594
GRZEGORZ TURKIEWICZ GATTA BIKE-RS 661
MAREK WŁODARCZYK Tak 568
PIOTR WRONA ROAD MARATON TEAM 633
DARIUSZ WYLĘŻEK 607
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 39 (Opłaconych: 17)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI Tak 569
JÓZEF BUŁKA ROAD MARATON TEAM 638
WACŁAW BYCZKOWSKI KKZKKLASYKKLODZKI.COM 610
JAN CEGLAREK SZMYD COACHING TEAM 649
RYSZARD CHUDYKOWSKI 613
JANUSZ CZAJKA PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
ADAM GERMAN 657
JERZY GOJ Tak 501
EDWARD JURZYCA 624
HENRYK MUCHA
ANDRZEJ OGRODNIK Tak 554
ZYGMUNT PFEIFER 611
KRZYSZTOF PISZCZ 650
TADEUSZ POLAKOWSKI STARACHOWICKI KLUB KOLARSKI 614
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak 417
JERZY SUFRANOWICZ Tak TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA 468
RYSZARD ŚMIGLEWICZ NYSA CYCLING TEAM
TADEUSZ WOJTYŁA 656
HENRYK ZAPAŚNIK 645
MAREK ZARZYCKI
MAREK ZDANOWICZ Tak CK KOLÍK HOBBY BOHUMÍN ""A 551
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 21 (Opłaconych: 6)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 313 (Opłaconych: 148)