Parczew - Lubelska Vuelta: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
DARIA SKRZYPEK GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR/CITYZEN
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
JUSTYNA KOGUT PENTEL
MAŁGORZATA ZIMNICKA HUZAR BIKE ACADEMY
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 2 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
MARTA KRZYMOWSKA KK CYKLON WARSZAWA
IZABELA WŁOSEK JAS-KÓŁKA
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 2 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
ANNA WRONA ROAD MARATON TEAM 722
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
MARCIN HUDOBA JAS-KÓŁKA
SEBASTIAN ŻUREK MAYDAY TEAM LUBLIN
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 2 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
DARIUSZ BORUCH CISOWIANKA TEAM PL
MICHAŁ DEPTA CISOWIANKA TEAM PL
ARKADIUSZ KONWA
MAREK KRAUT
PIOTR KUKLA JAS-KÓŁKA
JAKUB OMIOTEK OMIOTEK AUTA
ADAM OSTOJSKI GATTA BIKE-RS
JAROSŁAW STACHYRA
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 8 (Opłaconych: 0)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
KAMIL ADAMIUK K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA
EDUARD ALICKUN SII CYCLING TEAM
MAREK CIOK K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA
LUKASZ DUDKO MICHELIN BLOOMNET TEAM
GRZEGORZ KANIA PRO-FAMILIA RZESZÓW
PIOTR KLIN LUBELSKI KLUB KOLARSKI
RAFAŁ KOCIK
PAWEŁ KRÓL WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
RADOSŁAW RĘKAWEK OŚKA WARSZAWA
JAKUB SOBIEŃ KP PSP PRZEWORSK
ARTUR STANIEC WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
MICHAŁ SZCZEPAŃSKI WKZ
MACIEJ WARMIJAK K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA
LESZEK WUZIAK ŻTC ŻYCHLIN SKINLINE SPORTSWEAR
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 14 (Opłaconych: 0)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
DOMINIK GREGER K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA
DARIUSZ GRELOWSKI JAS-KÓŁKA
TOMASZ GRZEGORY GATTA BIKE-RS
MARIUSZ GRZEGRZÓŁKA K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA
SŁAWOMIR GRZESIAK GATTA BIKE-RS
PAWEŁ KAŁUSZKA GATTA BIKE-RS
DARIUSZ MALINOWSKI GATTA BIKE-RS
DARIUSZ PUZOŃ JAS-KÓŁKA
GRZEGORZ SAK
MARCIN TOMASZEWSKI NEXUS TEAM
ANDRZEJ WIDZIEWICZ KK ŻOLIBER
PRZEMEK ZAWADA QUEST ROAD
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 12 (Opłaconych: 0)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
PIOTR DRELA ABSOLUTE BIKES TEAM
ZBIGNIEW FAL SARONI-JAGU TEAM
WOJCIECH MACIĄG GATTA BIKE-RS
ROBERT MIŁOGRODZKI
STANISŁAW OKOŃSKI JASTRZĘBIE ŁASKIE
VIKTOR PETROVYCH
ZDZISŁAW PROCHOŃ ROGELLI TEAM
BOGUSŁAW ROTTE ROAD MARATON TEAM 721
ROBERT SIEROCIUK K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA
GRZEGORZ TURKIEWICZ GATTA BIKE-RS
PIOTR WRONA ROAD MARATON TEAM 720
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 11 (Opłaconych: 0)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
JÓZEF BUŁKA ROAD MARATON TEAM 725
JANUSZ CZAJKA PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
SZYMON KOGUT
ROMAN PĄCZKA
MAREK PÓŁCHŁOPEK 724
KAZIMIERZ ROJEK VERGE ESKA TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 6 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 59 (Opłaconych: 0)