Parczew - Lubelska Vuelta: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
DARIA SKRZYPEK PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR/CITYZEN
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
KATARZYNA DERĘGOWSKA PL
JUSTYNA KOGUT PL PENTEL
MONIKA SZOTOWICZ PL
MAŁGORZATA ZIMNICKA PL HUZAR BIKE ACADEMY
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
MARTA KRZYMOWSKA PL KK CYKLON WARSZAWA
IZABELA WŁOSEK PL JAS-KÓŁKA
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 2 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
JOANNA POLANIN- HUK PL
ANNA WRONA PL ROAD MARATON TEAM 722
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
MARCIN HUDOBA PL JAS-KÓŁKA
SEBASTIAN ŻUREK PL MAYDAY TEAM LUBLIN
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 2 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
DARIUSZ BORUCH PL CISOWIANKA TEAM PL
BARTŁOMIEJ BRODA PL BRODEX PARTY PROFESSIONAL
MICHAŁ DEPTA PL CISOWIANKA TEAM PL
ARKADIUSZ KONWA PL
MAREK KRAUT PL
PIOTR KUKLA PL JAS-KÓŁKA
JAKUB OMIOTEK PL OMIOTEK AUTA
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS
JAROSŁAW STACHYRA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 9 (Opłaconych: 0)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
KAMIL ADAMIUK PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA
EDUARD ALICKUN LT SII CYCLING TEAM
MACIEJ BARYCKI PL BEST CYCLING TEAM PARCZEW
MAREK CIOK PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA
LUKASZ DUDKO PL MICHELIN BLOOMNET TEAM
KRZYSZTOF FIEDOR PL MAYDAY TEAM LUBLIN
WOJTEK GOLONKA PL BEST CYCLING TEAM PARCZEW
GRZEGORZ KANIA PL PRO-FAMILIA RZESZÓW
PIOTR KLIN GB LUBELSKI KLUB KOLARSKI
RAFAŁ KOCIK PL
PAWEŁ KRÓL PL WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
RADOSŁAW RĘKAWEK PL OŚKA WARSZAWA
JAKUB SOBIEŃ PL KP PSP PRZEWORSK
ARTUR STANIEC PL WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
MICHAŁ SZADURA PL SZYBKIE KOPYTO ULTRA
MICHAŁ SZCZEPAŃSKI PL WKZ
MACIEJ WARMIJAK PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA
LESZEK WUZIAK PL ŻTC ŻYCHLIN SKINLINE SPORTSWEAR
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 18 (Opłaconych: 0)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
MIROSŁAW BORTEL PL SZMYD COACHING TEAM
MACIEJ CHMIELEWSKI PL STC STARGARD
JACEK CHODOŃ PL BARAN CYCLING TEAM
ROBERT DĘBICKI PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ
DOMINIK GREGER PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA
DARIUSZ GRELOWSKI PL JAS-KÓŁKA
TOMASZ GRZEGORY PL GATTA BIKE-RS
MARIUSZ GRZEGRZÓŁKA PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA
SŁAWOMIR GRZESIAK PL GATTA BIKE-RS
PAWEŁ KAŁUSZKA PL GATTA BIKE-RS
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS
LUKASZ PIERZYNOWSKI PL OŚKA WARSZAWA
DARIUSZ PUZOŃ PL JAS-KÓŁKA
GRZEGORZ SAK PL
ROBERT SAWA PL INŻYNIERIA ROWEROWA
MARCIN TOMASZEWSKI PL NEXUS TEAM
ANDRZEJ WIDZIEWICZ PL KK ŻOLIBER
PRZEMEK ZAWADA PL QUEST ROAD
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 18 (Opłaconych: 0)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
AUGUSTYN BĄCZKOWSKI PL FLYING SPAGETTI MONSTER TEAM
PIOTR DRELA PL ABSOLUTE BIKES TEAM
ZBIGNIEW FAL PL SARONI-JAGU TEAM
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS
ROBERT MIŁOGRODZKI PL
STANISŁAW OKOŃSKI PL JASTRZĘBIE ŁASKIE
VIKTOR PETROVYCH UA
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM 721
ROBERT SIEROCIUK PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA
LESZEK TRACZYK PL
GRZEGORZ TURKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS
PIOTR WRONA PL ROAD MARATON TEAM 720
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 13 (Opłaconych: 0)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
JÓZEF BUŁKA PL ROAD MARATON TEAM 725
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
SZYMON KOGUT PL
JERZY LACHOWSKI PL
ROMAN PĄCZKA PL
MAREK PÓŁCHŁOPEK PL 724
KAZIMIERZ ROJEK PL VERGE ESKA TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 7 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 76 (Opłaconych: 0)