Parczew - Lubelska Vuelta - wyścig etapowy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
DARIA SKRZYPEK PL CITYZEN POZNAŃ
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
RENATA GLAZER PL UNIMETAL RECYCLING TEAM
JUSTYNA KOGUT PL PENTEL
ALICJA RÓŻYCKA PL
LUCYNA WAGNER PL KOLMARKA
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 0
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
ANNA WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
SEBASTIAN BIELECKI PL MAYDAY TEAM LUBLIN
MARCELI CIURAJ PL
JAKUB OBITKO PL WYSPORTOWANI RACING TEAM
MATEUSZ TRELA PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ
SEBASTIAN ŻUREK PL MAYDAY TEAM LUBLIN
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
MICHAŁ BESTWINA Tak PL ROGELLI TEAM
MATEUSZ BIELEŃ PL HELLMOST - TWÓJ TRENING, MOJA PASJA
MICHAŁ BŁAŻUK PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ
MICHAŁ KAMIŃSKI PL GO SPORT AK-SPED TEAM
ARKADIUSZ KONWA Tak PL
MICHAŁ KUKAŁOWICZ Tak PL
WOJCIECH MATLAK PL POLART NUTRAXX TEAM
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS
OSKAR PLUCIŃSKI PL ERKADO RT KRAŚNIK
JAKUB URBAŃSKI PL IHR BAECKER SCHUEREN TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 10 (Opłaconych: 3)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
KAMIL ADAMIUK PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA
EDUARD ALICKUN LT DAR-BUD TEAM
KRZYSZTOF ARSENIUK PL LEGION SERWIS ACTIVE JET
NIKITA BOLDIN PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ
MAREK CIOK PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA
TOMASZ CZECHOWSKI PL GATTA BIKE-RS
KRZYSZTOF FIEDOR PL MAYDAY TEAM LUBLIN
TOMASZ GAJAK PL CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA
TOMASZ GLAZER PL AGREGATY EPS SYSTEM
JAKUB GOSPODARCZYK PL
TOMASZ GRABOWY PL UNIMETAL RECYCLING TEAM
DOMINIK GREGER PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA
TOMASZ GRZEGORY PL GATTA BIKE-RS
GRZEGORZ KANIA PL PRO-FAMILIA RZESZÓW
PIOTR KIEŁKOWSKI PL JAFI SPORT BIKE TEAM
KAMIL MAJ PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI
ADAM MIJAKOWSKI PL MIJAKOWSKI TEAM
TOMASZ NOWOSAD PL MAYDAY TEAM LUBLIN
MICHAŁ PELISZKO PL
DAMIAN RYBARCZYK PL
DARIUSZ SIARKOWSKI PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA
ARTUR STANIEC PL WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM
PAWEŁ WAGNER PL KOLMARKA
MACIEJ WARMIJAK PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 25 (Opłaconych: 1)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
MIROSŁAW BORTEL PL SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA
JACEK CHODOŃ PL BARAN CYCLING TEAM
ROBERT DĘBICKI PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ
DARIUSZ ERBER PL DARIOBIKE TEAM
MARIUSZ GRZEGRZÓŁKA PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA
SŁAWOMIR GRZESIAK PL GATTA BIKE-RS
PIOTR GUTEK PL MAYDAY TEAM LUBLIN
TOMASZ HRYCYK PL DANIELO SPORTSWEAR DWÓJKA STRYKÓW
ADRIAN JACH PL OPONEO
JANUSZ KĘDZIERSKI PL
JAROSŁAW KOBYLIŃSKI GB IPSWICH BC
ARTUR KUBA PL MAYDAY TEAM I LUBLIN
MAREK KURLETO PL DAMECH KURLETO
MIROSŁAW LASKOWSKI PL
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS
FILIP NEESEN Tak BE PAXX GLOBAL CYCLING
ŁUKASZ PAŃKO PL WYDOLNOSC.PL
VIKTOR PETROVYCH UA
MAREK PROCAJŁO PL MAYDAY TEAM I LUBLIN
ROBERT SIEROCIUK PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA
PAWEŁ SZADURO PL
KRZYSZTOF ŻUREK PL MAYDAY TEAM LUBLIN
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 22 (Opłaconych: 1)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM
JAN PILCH PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM
LESZEK TRACZYK Tak PL
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 7 (Opłaconych: 4)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
JÓZEF BUŁKA PL ROAD MARATON TEAM
JANUSZ CZAJKA PL
JACEK DZIEWIELA PL MAYDAY TEAM LUBLIN
TADEUSZ MACIEJCZYK PL
ROMAN PĄCZKA PL
MAREK PÓŁCHŁOPEK PL
KAZIMIERZ ROJEK PL K2WIN MAGAZYN ROWEROWY ESKA TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 7 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 82 (Opłaconych: 10)