Przełomy Wisłoka - wyścig szosowy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
DOMINIKA KAMIŃSKA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 45
ANNA WILCZEK Tak PL FENIX TYCHY 9
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 2 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
RENATA GLAZER Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 90
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL ROGELLI TEAM 12
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 170
MAŁGORZATA ZIMNICKA Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 17
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 4)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 135
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL FENIX TYCHY 18
MAGDALENA WINIARCZYK Tak PL PTC PRZEMYSL 60
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
MATEUSZ BURDA Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 111
ADRIAN DUSZKA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 83
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL MMBIKE TEAM 77
MICHAŁ KIJOWSKI Tak PL ŻBIK-KOMAŃCZA 48
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 4 (Opłaconych: 4)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
KONRAD BAŁON Tak PL 105
TOMASZ BARAN Tak PL DOTSPORT/DOTFIZJO 141
MATEUSZ BŁAŻ Tak PL KTC KROSNO 99
TOMASZ DEMBOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 26
PAWEŁ DOŁŻYCKI Tak PL ŻBIK-KOMAŃCZA 61
PAWEŁ DZIENDZIEL PL ADIOSTRY TEAM
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 189
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART NUTRAXX TEAM
MACIEJ GÓRAJ Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 167
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak PL 183
DAMIAN GRABOWSKI Tak PL
WOJCIECH IMIELA Tak PL CYKLOFAN OPOLE 11
KRZYSZTOF JANAS Tak PL BIKE2B.PL 25
STANISŁAW JAŹWIECKI Tak PL JEDLICZE TEAM 107
MAREK JURASZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
ŁUKASZ KOGUTOWICZ PL
JAKUB KOSIŃSKI Tak PL AXEL SPORT RACING TEAM 138
SŁAWOMIR KRAWCZYK PL
ARKADIUSZ KRZESIŃSKI Tak PL ŻBIK-KOMAŃCZA 96
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 19
MICHAŁ ŁAGOSZ Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 94
KAROL MULARCZYK Tak PL KTC KROSNO 30
MICHAŁ NAWROCKI PL COLEX RACING TEAM
BARTŁOMIEJ PISKORZ Tak PL VELOPAKA RACING TEAM 41
KAMIL PUCHAŁKA Tak PL ROGELLI TEAM 64
JAROSŁAW RYSZ Tak PL 137
KRYSTIAN TOCZEK PL
ANDRZEJ UHL Tak PL SWIMRUN.PL/DOTFIZJO 63
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA
JAKUB WOŹNIAK Tak PL DOTSPORT/DOTFIZJO 39
PAWEŁ ZACZYK Tak PL VELOPAKA RACING TEAM 179
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 31 (Opłaconych: 23)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
DANIEL AUGUSTYN Tak PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 36
MATEUSZ BARAŃSKI PL OTR INTERKOL
TOMASZ BŁĄDEK Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 155
GRZEGORZ BOJARSKI Tak PL 151
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 195
MARCIN DANIEK Tak PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 93
ROBERT DYDO PL
MICHAŁ FONAŁ PL XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC
KRZYSZTOF GAJDA Tak PL JEDLICZE TEAM 92
ARTHUR GĄGAŁA Tak NO FERRARI-EA7-OSLO 37
TOMASZ GLAZER Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 86
MACIEJ GŁOWACKI PL DRUŻYNAMOJACUKRZYCA.PL
MACIEJ HABRAT Tak PL KTC KROSNO 171
ERNEST HOROSZKO Tak PL SWR SOS BIKE SANOK 44
MARIUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 50
ŁUKASZ KMIECIK Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 175
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 2
JAKUB KUBICKI PL BIKEHEAD
PRZEMEK LIEBNER Tak PL 193
KAMIL MAJ Tak PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI 134
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 65
MICHAŁ PAWĘZKA PL BSK MIÓD KOZACKI
PRZEMYSŁAW PAWLIK PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM
MICHAŁ PIELAK Tak PL NOWA HUTA CYCLING TEAM 35
PIOTR PIĘTA Tak PL 120
JAROSŁAW POKORA PL JAS-KÓŁKA
MACIEJ ROMAŃSKI Tak PL 182
DANIEL ROZMYSŁOWSKI Tak PL KTC KROSNO 74
PIOTR SABAT Tak PL 125
MACIEJ STANO Tak PL 15
TOMASZ SYBIDŁO Tak PL SWR SOS BIKE SANOK 154
KRZYSZTOF SZARY Tak PL BIKE ATELIER TEAM 122
MIKOŁAJ SZEWCZYK PL BODYICOACH CYCLING TEAM
ŁUKASZ ŚMIETANKA PL
PIOTR TOMANA Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA BIKE-RS 24
KRZYSZTOF TUTAJ Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 197
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 196
RADOSŁAW WASILEWSKI PL BSK MIÓD KOZACKI
PAWEŁ WIENDLOCHA Tak PL ACCENT TEAM 68
MARIUSZ WOJNAR Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 145
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 41 (Opłaconych: 29)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 129
SZYMON BATKOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 13
MICHAŁ BIŃCZAK PL
JACEK CIECIERĘGA Tak PL DKK GRYF DEBICA 131
CYPRIAN CZARNIECKI Tak PL 7
MACIEJ GIEŁZAK PL
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL 8
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL MMBIKE TEAM 43
ROBERT KOSIŃSKI Tak PL
MAREK KOZŁOWSKI Tak PL SST LUBCZA 119
ARKADIUSZ KRASKA PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY
HUBERT LASKOWSKI Tak PL KTC KROSNO 47
JERZY LIPPA Tak PL MIKESZ TEAM 87
JANUSZ ŁODEJ PL ZKS STAL RZESZÓW
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 38
DAMIAN MANIOS Tak PL 75
MICHAŁ MATUSIAK Tak PL 33
ROBERT MIZIA Tak PL 166
MATEUSZ PAJĄK PL
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 98
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 108
GABRIEL SOWA Tak PL DKK GRYF DEBICA 174
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL GATTA BIKE-RS 23
TOMASZ STRZELCZYK Tak PL VIVABICI 177
PIOTR SZCZEPANIK Tak PL NO LIMITED 159
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 4
PIOTR ŚLASKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 52
ADAM ŚLĄZAK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 59
TOMASZ ŚMIETANA Tak PL POC DIVISION POLAND 118
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL HARDIX LUBLIN 21
MARCIN TOMECKI PL
ROBERT WALCZAK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 32 (Opłaconych: 25)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 46
DARIUSZ BORUCZKOWSKI PL
ZBIGNIEW CZACHURA PL TWOJA MERIDA IMIELIN
KAZIMIERZ CZARKOWSKI PL FHU CZAREK -ZAKRECONA OSTRÓW
MIROSŁAW DOŁŻYCKI Tak PL ŻBIK-KOMAŃCZA 95
ZBIGNIEW FAL Tak PL SARONI-JAGU TEAM 69
MARIUSZ HOPEK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 79
ALIAKSANDR KALODZITSA Tak PL TEAM HUROM 20
SZYMON KOGUT PL
SŁAWOMIR KOZICKI Tak PL 109
LESZEK KRZYWICKI PL ELMAR TEAM
ROBERT KUCAB Tak PL KTC KROSNO 32
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 51
MARIUSZ ŁABĘDZKI Tak PL 168
DARIUSZ ŁUKOWSKI PL
ANDRZEJ MAŁYSA Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 29
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 78
STANISŁAW OKOŃSKI Tak PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 16
JACEK PIĄTEK Tak PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 84
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 22
TOMASZ RADZKI Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 53
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 55
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 34
JANUSZ SIWIEC Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE KROSNO 91
KRZYSZTOF SMOCZYŃSKI Tak PL 49
MAREK SMOŁKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 100
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL ROAD MARATON TEAM 72
KRZYSZTOF SZEJDEWIK Tak PL PTC PRZEMYSL 56
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 80
ZBIGNIEW ZIELONKA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 82
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 30 (Opłaconych: 24)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 89
JANUSZ CZAJKA Tak PL OLIMPIONIK PRZEMYŚL 3
ADAM GERMAN PL
JERZY HABRAT Tak PL KTC KROSNO 176
JERZY HADUCH PL
TADEUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 66
ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 88
STANISŁAW OKOŃSKI Tak PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 14
ROMAN PĄCZKA PL
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 5
JÓZEF ROKOSZ Tak PL SARONI-JAGU TEAM 147
RYSZARD ŚMIGLEWICZ PL NYSA CYCLING TEAM
STEFAN WÓJCIK PL KTC KROSNO
JERZY ŻUBER Tak PL ROWEROMANIA 67
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 14 (Opłaconych: 9)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 161 (Opłaconych: 123)