Rajcza Tour - FINAŁ klasyfikacji górskiej: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
DENISA BARTOSOVA Tak CZ CK HOBBY BOHUMIN
SYLWIA ŁĄKAS PL ROAD MARATON TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 2 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
RENATA GLAZER PL AGREGATY EPS SYSTEM
ANGELIKA GRABIEC PL JAS-KÓŁKA
KRYSTYNA SABAJ PL
PAULINA SZARYŃSKA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
DOMINIKA HANKE PL KOLMARKA
AGATA MIĘKINIA Tak PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE
KATARZYNA ORŁOWSKA PL ROGELLI TEAM
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM
IZABELA WŁOSEK PL JAS-KÓŁKA
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 2)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
MICHAŁ HUBCZAK PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH
MARCIN HUDOBA PL JAS-KÓŁKA
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 2 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak PL
SEBASTIAN CHOJNOWSKI Tak PL
JAKUB CHYLIŃSKI PL
SEBASTIAN DURAJ PL
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART NUTRAXX TEAM
ARTUR GOLDMANN Tak PL
DAMIAN GRABOWSKI PL ŚLĄSK KOLARSKO
ŁUKASZ HYRCHEL PL BIKEHEAD
MATEUSZ KĄDZIELA PL SII CYCLING TEAM
DAWID KORNAK Tak PL DA-KOR CYCLING
PIOTR KUKLA PL JAS-KÓŁKA
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM
FILIP MAMOT PL SII CYCLING TEAM
MACIEJ MENTEL PL POLANA LACHOWICKA BT
KAMIL MIESZCZAK PL
SZYMON OPYD Tak PL RGK RACING TEAM
ADRIAN SEKUŁA Tak PL RGK RACING TEAM
PAWEŁ UCHAŃSKI Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM
RAFAŁ ŻYWOT PL SKI TEAM POLSKA
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 19 (Opłaconych: 8)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
JAROSŁAW BRYŚ Tak PL
ROMAN BUŁKA PL RYSIANKA TEAM
JAKUB CHARCHUT PL
JAROSŁAW CHOLEWA PL
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
JAKUB DAJMUND PL MSX INTERNATIONAL NOX GROUP
JAKUB GAŁĘSKI PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM
TOMASZ GLAZER PL AGREGATY EPS SYSTEM
TOMASZ GRUBKA PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM
DAWID JAKUBIAK Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
MAREK JURASZEK Tak PL
MAREK KAPICA Tak PL
MICHAŁ KAŹMIERCZAK Tak PL
PAWEŁ KĘDZIERAWSKI Tak PL
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM 723
SZYMON KORNAK PL
MACIEJ KRZAK PL
PAWEŁ LENCZEWSKI PL
TOMASZ MACIUSZEK Tak PL
PATRYK MAZUREK Tak PL BIKE ATELIER TEAM
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM
SŁAWOMIR PABIAN Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
PIOTR PIETROWSKI PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
JAROSŁAW POKORA PL JAS-KÓŁKA
ROBERT PUZOŃ PL
SEBASTIAN SIWIAK PL MSX INTERNATIONAL NOX GROUP
MICHAŁ STACHOWICZ PL MSX INTERNATIONAL NOX GROUP
WOJCIECH STUCHLIK PL
MAREK SZATANIK PL GRUPA MARAT
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM
MICHAŁ TURSKI PL BIKE ATELIER TEAM
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL BIKE U UP
ADAM WAWOCZNY Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM
ZBIGNIEW WIEWIÓRA Tak PL
MATEUSZ WITKOWSKI Tak PL
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI PL
GRZEGORZ ZIEBRO PL BIKEHEAD
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 37 (Opłaconych: 15)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
LUKASZ ANDRZEJEWSKI Tak PL FTI RACING TEAM
ARTUR CAPUTA PL SPORTS CAMP
BARTOSZ CHMIELEWSKI PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM
RAFAŁ CHMIELEWSKI PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM
JAN CHUDÝ CZ CK FESO PETŘVALD
JANUSZ CZAPNIK Tak PL KM PSP KRAKÓW
MICHAŁ FABISIAK Tak PL BURCAK TEAM
BARTOSZ FERLIN PL CYKLON
ANDRZEJ FIJAK Tak PL
JAROSŁAW FILUS PL
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM
MACIEJ GIEŁZAK PL JAS-KÓŁKA
GRZEGORZ GÓRNIAK Tak PL
DARIUSZ GRELOWSKI PL JAS-KÓŁKA
ADAM GRZYBEK PL JAS-KÓŁKA
MARCIN HUBCZAK PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH
MICHAL JANIKOWSKI PL BURCAK TEAM
MARCIN KOPYTKO PL SII CYCLING TEAM
MARCIN KOWOL PL JAS-KÓŁKA
MAREK KOZŁOWSKI PL SST LUBCZA
ADAM KWAŚNIEWSKI Tak PL BURCAK TEAM
MARCIN MAĆKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM
KAMIL MAJ PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS
WOJCIECH MARKIEWKA PL GOMOLA TRANS AIRCO
SEBASTIAN MATUSZAK PL JAS-KÓŁKA
WOJCIECH MIĘKINIA Tak PL
ALEKSANDER MILER PL
ANDRZEJ MŁYNEK PL JAS-KÓŁKA
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM
DARIUSZ POTONIEC PL JAS-KÓŁKA
ADRIAN POZNACHOWSKI PL
DARIUSZ PUZOŃ PL JAS-KÓŁKA
DOMINIK RYGAŁA PL JAS-KÓŁKA
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL GATTA BIKE-RS
BŁAŻEJ STACHOWIAK Tak PL BURCAK TEAM
KAMIL STACHOWICZ PL MSX INTERNATIONAL NOX GROUP
PIOTR STANISZEWSKI PL BIKEHEAD
JAROSŁAW STOKŁOSA PL -
JANUSZ SZOŁTYSIK PL AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE
MAREK SZYMAŃSKI PL
ROBERT TOBOLSZEWSKI PL HARDIX LUBLIN
MICHAŁ WLAZŁO Tak PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE
MARCIN WOŁEK Tak PL 7BIKES.PL
JACEK ZABŁOCKI Tak PL -
MARIUSZ ZEMBROŃ PL
JACEK ŻYDEK PL ----
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 47 (Opłaconych: 16)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
WIT BENSARI PL HUZAR BIKE ACADEMY
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL FHU CZAREK OSTROW MAZOWIECKA
ZBIGNIEW FAL Tak PL SARONI-JAGU TEAM
PAWEŁ JANUKANIS PL ADIOSTRY TEAM
BOGUSŁAW KRAMARCZYK PL ROGELLI TEAM
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM
EUGENIUSZ MAŁYJUREK PL JAS-KÓŁKA
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM
TOMASZ RADZKI Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 777
JERZY ROSA PL BIKE ATELIER TEAM
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 721
JACEK SZARY Tak PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN
STANISLAW SZCZESNY PL
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 720
WIESŁAW ZAWADA Tak PL
EMIL ŻYSZKOWSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 16 (Opłaconych: 8)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
JÓZEF BUŁKA PL ROAD MARATON TEAM 725
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL
JAN CEGLAREK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 444
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
ZDZISŁAW DROBISZ Tak PL
WŁODZIMIERZ GRELKA Tak PL OTR INTERKOL
GRZEGORZ GRZEMPA PL TC ORZEŁ SPYTKOWICE
SZYMON KOGUT PL HUROM TEAM
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 724
KAZIMIERZ ROJEK PL VERGE ESKA TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 10 (Opłaconych: 6)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 142 (Opłaconych: 56)