Rajcza TOUR - wyścig kolarski: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
ANGELIKA GRABIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 310
SYLWIA ŁĄKAS Tak PL SARONI-JAGU TEAM 266
ANNA WILCZEK Tak PL FENIX TYCHY 499
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
RENATA GLAZER Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 353
OKSANA KRYSIUK Tak PL 272
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL ROGELLI TEAM 356
KRYSTYNA SABAJ Tak PL CYKLOOPOLE 358
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 494
MAŁGORZATA ZIMNICKA Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 313
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 6)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 318
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 493
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 302
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL FENIX TYCHY 394
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 4)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
MATEUSZ BRYŁA Tak PL 264
MARCIN BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 269
SZYMON OPYD Tak PL RGK RACING TEAM 408
WOJCIECH PIEKŁO Tak PL ŁAŃCUT 456
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 4 (Opłaconych: 4)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
TOMASZ BARAN PL
MARCIN BARTOLEWSKI Tak PL 480
ADAM BESUCH PL
KRZYSZTOF BROL Tak PL 297
PRZEMYSŁAW BUBIAK PL A BERGER PL
PIOTR CEBULA Tak PL BIKERSHOP RACING TEAM 444
KRZYSZTOF CELARY Tak PL 438
SEBASTIAN CHOJNOWSKI Tak PL 293
MAREK CZUDEK Tak PL AT-SPORT 434
TOMASZ DEMBOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 325
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 241
ARTUR GOLDMANN Tak PL 255
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak PL 280
MATEUSZ GRABARSKI Tak PL 416
DAMIAN GRABOWSKI Tak PL 475
BARTOSZ GRUBKA PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM
WOJCIECH IMIELA Tak PL CYKLOFAN OPOLE 500
KRZYSZTOF JANAS Tak PL 372
MATEUSZ JEGIER Tak PL CYKLOOPOLE 368
MAREK JURASZEK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 326
OLEKSII KMETS Tak PL JAS-KÓŁKA 380
DAMIAN KOTWICA Tak PL BIKEHEAD 463
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 296
ADRIAN KUSZ PL SII CYCLING TEAM
KAMIL LASKOWSKI Tak PL 284
ŁUKASZ ŁASZCZUK Tak PL 447
DAMIAN MICHALSKI Tak PL OTR INTERKOL 324
JOACHIM MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM 420
BARTOSZ MITMAŃSKI Tak PL FENIX TYCHY 288
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 344
TOMASZ NOWAK Tak PL BIKEHEAD 459
DAWID PASTUSZKA Tak PL FENIX TYCHY 290
BARTŁOMIEJ PISKORZ Tak PL 275
KAROL RUTKOWSKI Tak PL BLVCK HOLE MTB TEAM ELBLĄG 383
PRZEMYSŁAW SABADY Tak PL BLOKBLACH RADOMSKO 476
ADRIAN SEKUŁA Tak PL 409
PAWEŁ SKORUPA Tak PL WARSZTAT FORMY 386
SZYMON STAWOWY Tak PL 457
PIOTR TWARDOSZ PL SPORTS CAMP
KONRAD WINIARSKI Tak PL 283
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 432
WOJCIECH WOJTAS Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 271
ANDRZEJ ZAJĄC Tak PL 232
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 43 (Opłaconych: 37)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
MARCIN ADAMKIEWICZ PL
SZYMON BANACH Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 260
ADAM BIEŃKOWSKI Tak PL 231
TOMASZ BŁĄDEK Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 336
PRZEMYSŁAW BONUSIAK Tak PL 377
ROMAN BUŁKA Tak PL 277
JAROSŁAW CHOLEWA Tak PL 235
SEBASTIAN CIENIECKI Tak PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 415
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
REMIGIUSZ CIUPEK Tak PL TAURUS30 CYCLING TEAM 417
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 295
KRZYSZTOF ENGEL Tak PL
MICHAŁ FONAŁ Tak PL XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC 244
TOMASZ GLAZER Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 354
MACIEJ GŁOWACKI Tak PL DRUŻYNAMOJACUKRZYCA.PL 435
TOMASZ GRABOWY Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 238
TOMASZ GRUBKA PL
JAN GRZEMPA Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 378
TOMASZ HERDA Tak PL 227
PIOTR JASIŃSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 381
PIOTR JENDRZEJ PL
MARCIN JĘDRZEJCZYK Tak PL 442
RAFAŁ KACZMARCZYK Tak PL 278
JULIAN KAPŁON Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 259
MARIUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 467
TOMASZ KIEŁBASA Tak PL 423
ŁUKASZ KMIECIK Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 340
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM
KONRAD KOPCZYŃSKI Tak PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 496
SZYMON KORNAK Tak PL 29
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM II 359
KAROL KRAWIEC Tak PL KM PSP KRAKÓW 396
MACIEJ KRZAK Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 291
JAKUB KUBICKI Tak PL BIKEHEAD 455
KAMIL MAJ Tak PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI 392
PETR MALIGA Tak CZ 251
TOMASZ MATANIAK Tak PL 334
PATRYK MAZUREK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 276
JACEK MIĘTKIEWICZ Tak PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW 236
ADAM MIJAKOWSKI Tak PL MIJAKOWSKI TEAM 465
IRENEUSZ MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM 418
TOMASZ MOGILSKI Tak PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 464
MARCIN MONETA Tak PL BIKEHEAD 462
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 426
GRZEGORZ PASUTO PL
PRZEMYSŁAW PAWLIK PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 407
TOMASZ PODCZASZY Tak PL 245
JAROSŁAW POKORA Tak PL JAS-KÓŁKA 298
MARCIN RESZKA Tak PL BIKEHEAD 491
MATEUSZ ROMANEK Tak PL 387
BARTŁOMIEJ ROSIEK Tak PL KM PSP KRAKÓW 306
JACEK RUSZKIEWICZ Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 228
DAWID RUTKOWSKI PL FTI RACING TEAM
TOMASZ RYBKA Tak PL 446
MATEUSZ SARAPATA Tak PL 234
MARIUSZ SCHNELLA Tak PL CYKLOOPOLE 314
MICHAŁ SITARZ Tak PL 292
ŁUKASZ SOKÓŁ Tak PL FENIX TYCHY 412
MARIUSZ STADNICKI Tak PL
MACIEJ STANO Tak PL 312
MARCIN STEFANIAK Tak PL JAS-KÓŁKA 472
PIOTR STĘPNIK Tak PL GATTA BIKE-RS 376
SEBASTIAN SURMACZ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 399
PAWEŁ SZATKOWSKI PL JAS-KÓŁKA
PRZEMYSŁAW SZLAGOR Tak PL ROGELLI TEAM 439
TOMASZ SZULC PL
ŁUKASZ TOMALA Tak PL BIKEHEAD 388
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL BIKE U UP 427
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 498
RADOSŁAW WASILEWSKI Tak PL 239
MICHAŁ WATOŁA Tak PL 195
ZBIGNIEW WIEWIÓRA Tak PL KP PSP ŻYWIEC 424
MICHAŁ WINIARCZYK Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI Tak PL 473
ADRIAN WOŹNICA Tak PL GRUPA NOMAX 360
GRZEGORZ ZIEBRO Tak PL BIKEHEAD 474
IGOR ŻABA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 402
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 79 (Opłaconych: 69)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 321
MAREK BĄK Tak PL TARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE 253
ZBIGNIEW BIERYT Tak PL JAS-KÓŁKA 484
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ PL OTR INTERKOL
JAKUB BOŻEK Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 256
BARTŁOMIEJ BRYŁA Tak PL 265
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 267
RAFAŁ CHMIELEWSKI Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 406
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 307
MAREK CIEŚLAK Tak PL 369
JANUSZ CZAPNIK PL KM PSP KRAKÓW
DANIEL DUŚKO PL BIKEHEAD
BOGUSŁAW FABIAN Tak PL LEMONBIKE.EU - KOBA RACING TEAM 461
MICHAŁ FABISIAK Tak PL BURCAK TEAM
STANISLAW FIDELUS Tak PL 384
ANDRZEJ FIJAK Tak PL 389
JAROSŁAW FILUS PL
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL 375
ROMAN GODLEWSKI Tak PL 393
JAROSŁAW HERMAN Tak PL TFF 333
MARCIN HUBCZAK Tak PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH 391
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 385
MICHAL JANIKOWSKI Tak PL BURCAK TEAM 365
WOJCIECH JAWOREK Tak PL JAS-KÓŁKA 469
ADAM KACZMAREK Tak PL 397
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL MMBIKE TEAM 425
RAFAŁ KLAMA Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 453
MAREK KŁAPTOCZ Tak PL ERGOKANTOR.PL 282
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 348
TOMASZ KUBALA Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 373
ROBERT KUPIEC Tak PL BIKEHEAD 485
ADAM LEBIODA Tak PL 242
TOMASZ MAJCHER Tak PL FENIX TYCHY 268
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 370
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 309
SEBASTIAN MATUSZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 458
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 343
ROBERT OŚLIZŁO Tak PL 287
MATEUSZ PAJĄK PL
PAWEŁ PALUS PL
BOGDAN PAŁCZYK Tak PL KIOSK KOLARSKI SPORTOSITO 289
ROBERT PETERCZUK Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 441
RAFAŁ PILICHIEWICZ Tak PL
RAFAŁ POLAK Tak PL 382
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 335
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak PL 285
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 471
PAWEŁ PYZIK Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 466
JAROSŁAW RĘBIŚ Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 448
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 303
GRZEGORZ SITEK Tak PL TARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE 252
ADAM SOMERLIK PL
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL GATTA BIKE-RS 488
BŁAŻEJ STACHOWIAK Tak PL BURCAK TEAM 366
PIOTR STANISZEWSKI Tak PL BIKEHEAD 490
JAROSŁAW STAWIARZ Tak PL 483
JAROSŁAW STOKŁOSA Tak PL 390
RAFAŁ STOLARCZYK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 452
TOMASZ STRZELCZYK Tak PL VIVABICI 433
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL 240
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 440
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL HARDIX LUBLIN 371
MARCIN TOMECKI Tak PL
PIOTR TROJAN Tak PL SRIT 243
MICHAŁ WACŁAWEK Tak PL 261
SEBASTIAN WINNICKI Tak PL ERGOKANTOR.PL 281
GRZEGORZ WITKOWSKI PL BIKEHEAD
GRZEGORZ WÓJTOWICZ Tak PL PROZAP TKKF CHEMIK PUŁAWY 341
MARIUSZ ZEMBROŃ Tak PL 443
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 70 (Opłaconych: 62)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 379
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak PL 489
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL TWOJA MERIDA IMIELIN 450
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL FHU CZAREK OSTROW MAZOWIECKA 311
PIOTR CZECH PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
ZBIGNIEW FAL Tak PL SARONI-JAGU TEAM 403
WITOLD GLONEK Tak PL 422
JACEK JANKOWSKI Tak PL 347
ANDRZEJ KASPRZYK PL TWOMARK TEAM
SZYMON KOGUT PL
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 445
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 237
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 317
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 361
STANISŁAW OKOŃSKI Tak PL 315
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA 495
JACEK PIĄTEK Tak PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 497
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM 411
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 342
TOMASZ RADZKI Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 294
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 398
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 349
PIOTR SIEDLAK Tak PL 350
STANISLAW SZCZESNY PL
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL ROAD MARATON TEAM 355
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 352
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 301
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 28 (Opłaconych: 23)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
JÓZEF BUŁKA PL ROAD MARATON TEAM
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL 316
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 479
JANUSZ CZAJKA Tak PL 305
WŁODZIMIERZ GRELKA Tak PL OTR INTERKOL 428
EDWARD JURZYCA Tak PL 308
TADEUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 487
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 304
JÓZEF ROKOSZ Tak PL SARONI-JAGU TEAM 421
RYSZARD ŚMIGLEWICZ PL NYSA CYCLING TEAM
JERZY ŚWIDA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 11 (Opłaconych: 8)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 248 (Opłaconych: 216)