Road Maraton - Nowy Sącz - wyścig: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18 (mężczyźni, wiek: 15-18)
PAWEŁ ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 70
SYLWESTER KACZOR Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 340
TOMASZ KOŁODZIEJCZYK Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 233
DOMINIK LECH Tak PL 538
DAMIAN MICHALSKI PL OTR INTERKOL
WOJCIECH PIEKŁO Tak PL ZKS STAL RZESZÓW 473
JAKUB SIWY Tak PL ZKS STAL RZESZÓW 414
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 7 (Opłaconych: 6)
A - Mężczyźni 19-29 (mężczyźni, wiek: 19-29)
MICHAŁ BARTOS Tak PL ERGOKANTOR.PL 39
MIŁOSZ BIK PL FALCON CZĘSTOCHOWA
BARTOSZ CHLEBANOWSKI Tak PL 99
TOMASZ DEMBOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 232
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 163
TOMASZ GAJAK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 35
MAREK JURASZEK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 65
JAN KOZDĘBA PL
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 648
ŁUKASZ KUNC PL THULE - JMP
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 661
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 625
DOMINIK LIS Tak PL ZKS STAL RZESZÓW 402
TOMASZ MATOGA Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 409
MACIEJ MENTEL PL POLANA LACHOWICKA BT
MIKOŁAJ MIZERA Tak PL BRZYTWA 189
GRZEGORZ PAŁKA Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 105
BARTŁOMIEJ PISKORZ Tak PL 28
PIOTR PIWOŃSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 393
MACIEJ POŁYS PL PROMED CYCLING TEAM
PAWEŁ PUKAS Tak PL 334
PAWEŁ ZACZYK Tak PL 365
MATEUSZ ZAJĄC Tak PL B\'TWIN RACING TEAM 471
MARCIN ZIEMIANEK Tak PL RASO 37
IGOR ŻABA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 178
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 25 (Opłaconych: 20)
B - Mężczyźni 30-39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
NIKITA BOLDIN Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 364
KAROL BORECZEK Tak PL 10
TOMASZ BRZYCHCZY PL
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
ROBERT DYDO Tak PL 15
TOMASZ GLAZER Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 696
MATEUSZ HAJTO Tak PL 69
ERNEST HOROSZKO Tak PL 255
KRZYSZTOF KAMIŃSKI PL
IGOR KAŹMIERCZAK PL PM RIDER TEAM
PIOTR KIEŁKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 768
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 13
SZYMON KORNAK Tak PL 9
MARCIN KORZENIOWSKI PL MAX-FLIZ KRAKÓW
MACIEJ KOWALIK PL
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 55
ŁUKASZ KRAMARCZYK PL ROGELLI TEAM
ŁUKASZ LECHOWICZ Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 44
ADAM MALINOWSKI Tak PL ERGOKANTOR.PL 102
MICHAŁ MAŁYSZA Tak PL 152
PATRYK MAZUREK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 77
MARCIN MILIK Tak PL EPO 487
DARIUSZ MIROSŁAW Tak PL ZKS STAL RZESZÓW
MARCIN MONETA Tak PL BIKEHEAD 159
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 622
MATEUSZ PAJĄK PL
JAROSŁAW POKORA Tak PL 476
KRZYSZTOF PORĘBA Tak PL 560
MARCIN RESZKA Tak PL BIKEHEAD 165
MATEUSZ SARAPATA Tak PL 25
RAFAŁ SEKTA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 761
MARCIN SIEŃKO Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 362
ŁUKASZ SOLECKI Tak PL 457
PIOTR STANISZEWSKI Tak PL BIKEHEAD 96
MICHAŁ STRUG Tak PL MBR TEAM 22
KRZYSZTOF SZARY Tak PL BIKE ATELIER TEAM 484
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 259
ŁUKASZ ŚMIETANKA Tak PL 411
PIOTR TOMANA Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA BIKE-RS 72
JAKUB WACH PL
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 468
WOJTEK WARDZIAK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 764
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI PL
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 767
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 623
GRZEGORZ ZIEBRO Tak PL 279
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 46 (Opłaconych: 36)
C - Mężczyźni 40-49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 268
SZYMON BATKOWSKI Tak PL BIŁGORAJ 392
MARCIN BINIEK Tak PL NOKIA CRACOW CYCLING TEAM 263
MICHAŁ BIŃCZAK PL
SŁAWOMIR BUĆ Tak PL 138
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 610
CYPRIAN CZARNIECKI Tak PL 328
GRZEGORZ DUMAŃSKI PL
BOGUSŁAW FABIAN Tak PL LEMONBIKE.EU - KOBA RACING TEAM 215
ŁUKASZ FRYDEL PL ROAD MARATON TEAM 891
MARCIN GEMBICZ Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 175
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL 110
HENRYK GOLIŃSKI Tak PL 170
JACEK GROŃ PL
SŁAWOMIR GRZESIAK PL ISPORT.PL TEAM
JAROSŁAW HERMAN Tak PL 26
MARCIN JEKEL PL
RAFAL JURECZKO PL
RAFAŁ KLAMA Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 144
WIESŁAW KOŁODZIEJCZYK Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 32
KRYSTIAN KOTARBA Tak PL
ROBERT KUPIEC Tak PL BIKEHEAD 285
ANTONI LIGĘZA Tak PL 519
JANUSZ ŁODEJ Tak PL ZKS STAL RZESZÓW 412
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 711
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 641
STANISŁAW NIEWIADOMY Tak PL 24
MICHAŁ PAWŁOWSKI PL
RAFAŁ PORĘBSKI Tak PL ISPORT.PL TEAM 200
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 647
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak PL 216
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 644
JAROSŁAW RĘBIŚ Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 141
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 645
JANUSZ SIEDLAK Tak PL 363
KRZYSZTOF SMOLA Tak IT BICI SPORT OSPEDALETTI IT 205
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL SUPREME STYLE MATES 523
JAROSŁAW STAWIARZ Tak PL
PIOTR SZAFRANIEC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 202
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 355
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL HARDIX LUBLIN 261
MARCIN TOMECKI PL
BOGDAN TRZÓPEK Tak PL 82
PAWEL ULMANIEC PL
SEBASTIAN WINNICKI Tak PL ERGOKANTOR.PL 229
MICHAŁ WOŹNIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 46 (Opłaconych: 35)
D - Mężczyźni 50-59 (mężczyźni, wiek: 50-59)
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak PL 30
ANTONI BRZUSKI PL BRZUSKI ROWERY-NARTY
ZBIGNIEW CZACHURA PL TWOJA MERIDA IMIELIN
ZBIGNIEW FAL Tak PL 415
JACEK JĘDRZEJCZYK PL SAJ-POL TEAM
SZYMON KOGUT PL
MAREK KUBUSZOK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 75
DARIUSZ LECHOWICZ Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 403
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 246
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 290
ADAM PAMUŁA Tak PL ADIMET 374
JAN PILCH Tak PL 472
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL
ADAM PRZEJCZOWSKI PL BIKE ATELIER TEAM 624
JÓZEF ROKOSZ PL BIKE ATELIER TEAM
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 660
JERZY ROSIK Tak PL 249
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM
MAREK SMOŁKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 143
JACEK SZARY Tak PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 203
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL 631
KRZYSZTOF SZEJDEWIK Tak PL PTC PRZEMYSL 210
JERZY ŚWIDA PL 878
LESZEK TRACZYK Tak PL 282
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 881
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 868
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 26 (Opłaconych: 17)
E - Mężczyźni 60- (mężczyźni, wiek: 60-99)
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 611
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 50
WIESŁAW GASZYŃSKI Tak PL 155
ZBIGNIEW GRZESICA PL 787
EDWARD JURZYCA Tak PL 36
ADAM KŁĘBCZYK Tak PL 490
ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI Tak PL 1
ROMAN PĄCZKA Tak PL 422
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 223
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL ESKA TEAM 157
JERZY ŻUBER Tak PL ROWEROMANIA 226
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 11 (Opłaconych: 10)
K1 - Kobiety 15-29 (kobiety, wiek: 15-29)
ANGELIKA GRABIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 272
MAGDA HORABIK Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 467
PAULA LOTA Tak PL BRZYTWA 244
KAJA RYSZ Tak PL 269
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 4 (Opłaconych: 4)
K2 - Kobiety 30-39 (kobiety, wiek: 30-39)
KAMILA BIERNAT PL ROMET RACING TEAM
AGNIESZKA FEĆ Tak PL XC 80 KRAKÓW 117
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL ROGELLI TEAM 361
KATARZYNA POLAKOWSKA Tak PL ROMET RACING TEAM 93
SYLWIA SZAFRANIEC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 208
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 401
MAGDALENA WINIARCZYK Tak PL PTC PRZEMYSL 211
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 7 (Opłaconych: 6)
K3 - Kobiety 40-49 (kobiety, wiek: 40-49)
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 21
JOANNA DUMAŃSKA Tak PL 485
ANNA MADEJ Tak PL ROAD MARATON TEAM 40
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 646
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 4)
K4 - Kobiety 50- (kobiety, wiek: 50-99)
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0


Ilość wszystkich zgłoszeń: 176 (Opłaconych: 138)