Road Maraton - Road Trophy - etapówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18 (mężczyźni, wiek: 15-18)
MARCIN BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 50
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 116
DZIAMBOR KAROL Tak PL 138
TOMASZ KOŁODZIEJCZYK Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 91
KAROL MARCINIAK Tak PL FENIX TYCHY 654
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 5)
A - Mężczyźni 19-29 (mężczyźni, wiek: 19-29)
MARCIN BARTOLEWSKI Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 30
MIŁOSZ BIK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 14
JANISZ BORCZYK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 24
MATEUSZ BRZOZOWSKI PL NEW AGE FITNESS SKLEPROWEROWY.PL
KRZYSZTOF CELARY Tak PL 194
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 105
TOMASZ GAJAK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 96
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak PL 122
WOJCIECH GRECZKA Tak PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 41
MACIEJ KUBIAK Tak PL 16
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 648
ŁUKASZ KUNC PL THULE - JMP
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 661
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 625
DAWID ŁABNO Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 117
MICHAŁ ŁAGOSZ Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 142
TOMASZ MATOGA Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 92
JOACHIM MIKLER Tak PL 72
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 642
MICHAŁ NABIAŁEK Tak PL 55
PIOTR PIWOŃSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 148
MARTIN POLÁČIK Tak SK CK CONTINENTAL FRENŠTÁT P.R. 1 164
MIKOLAJ PRZEJCZOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 159
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL BIKE-RS 988
KRZYSZTOF STELMACH PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 81
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 26 (Opłaconych: 23)
B - Mężczyźni 30-39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
NIKITA BOLDIN Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 83
TOMASZ BRZYCHCZY PL
ANDRZEJ CHMIELEWSKI PL OCR BG FIT OPOLE
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL
MATEUSZ DAŁEK Tak PL FUJITSU ŁÓDŹ TEAM 36
TOMASZ DĄBEK Tak PL 95
MARCIN DZIUB PL SEVEN - PERCEPTUS TEAM
MICHAŁ FONAŁ Tak PL LKK WULKAN LEGNICA 109
TOMASZ GLAZER Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 696
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 788
MATEUSZ HAJTO PL
GODY JACOBS Tak NL PAXX GLOBAL CYCLING 73
MINDAUGAS KASIETA LT
BOLESŁAW KASPEREK Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 59
IGOR KAŹMIERCZAK PL PM RIDER TEAM
PIOTR KIEŁKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 768
KRZYSZTOF KŁODNICKI PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM 777
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 111
ŁUKASZ KRAMARCZYK PL ROGELLI TEAM
DAWID KRZEPINA PL ROGELLI TEAM
ŁUKASZ ŁYJAK PL KK CYKLON WARSZAWA
PATRYK MAZUREK Tak PL 31
JAROSŁAW MICHAŁOWSKI PL SEVEN - PERCEPTUS TEAM
IRENEUSZ MIKLER Tak PL 54
DARIUSZ MIROSŁAW Tak PL ZKS STAL RZESZÓW 75
JANUSZ MULLER Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 29
MICHAŁ NOWOK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 763
CHRISTOPHE OLISLAGERS BE PAXX GLOBAL CYCLING
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 622
PRZEMYSŁAW PAWLIK PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 765
JAROSŁAW POKORA Tak PL 160
KRZYSZTOF ROGOWSKI PL POLART NUTRAXX SMP TEAM
ADAM SAJ Tak PL SAJ-POL TEAM 6
SZYMON SAPETA Tak PL 82
MATEUSZ SARAPATA Tak PL 137
RAFAŁ SEKTA Tak PL 761
MARCIN STEFANIAK Tak PL JAS-KÓŁKA 162
MAREK SZATANIK PL GRUPA MARAT 604
PAWEŁ SZATKOWSKI PL JAS-KÓŁKA
ŁUKASZ SZŁAPA Tak PL EC-ENGINEERING 190
WOJTEK SZTAFA PL
PIOTR ŚLASKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 45
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 175
PAWEŁ ŚWIATLAK PL SEVEN - PERCEPTUS TEAM
ARTURAS TISKUS LT
PIOTR TOMANA Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA BIKE-RS 106
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 125
WOJTEK WARDZIAK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 764
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 767
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 623
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 53 (Opłaconych: 33)
C - Mężczyźni 40-49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 110
KAROL ANDERKO Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 762
ZBIGNIEW BIERYT Tak PL JAS-KÓŁKA 62
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 610
MAREK CIEŚLAK Tak PL 4
ANDRZEJ DĄBROWSKI Tak PL 87
JAROSŁAW DRELUCH PL BIKESTACJA.PL/KCNC
WOJCIECH DWORCZYK Tak PL 85
BOGUSŁAW FABIAN Tak PL LEMONBIKE.EU - KOBA RACING TEAM 189
ŁUKASZ FRYDEL PL ROAD MARATON TEAM 891
TOMASZ GAWROŃSKI PL PKP CARGO
MARCIN GĄSZCZAK PL
MARCIN GEMBICZ Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 10
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL 28
ROMAN GODLEWSKI Tak PL 48
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ Tak PL 123
SŁAWOMIR GRZESIAK PL ISPORT.PL TEAM
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 651
ANDRZEJ JANIK Tak PL ONNINEN AND-NOVA TEAM 12
RAFAŁ KLAMA Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 32
DARIUSZ KUCZYŃSKI Tak PL 63
ADAM LEBIODA Tak PL 78
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 711
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 641
KRZYSZTOF MATULA Tak PL TWOMARK ALVA 1 149
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 640
FILIP NEESEN Tak BE PAXX GLOBAL CYCLING 66
MARIUSZ PIASECKI Tak PL GATTA BIKE-RS 90
KRZYSZTOF PODOLSKI Tak PL MTB TEAM RMF FM 34
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 647
ROBERT PRZYSTAJCZUK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 621
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 644
JAROSŁAW RĘBIŚ Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 26
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 645
KRZYSZTOF SMOLA Tak IT BICI SPORT OSPEDALETTI IT 99
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL SUPREME STYLE MATES 188
JAROSŁAW STOKŁOSA Tak PL 46
PIOTR SZAJTER Tak PL JAS-KÓŁKA 49
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 141
ARTUR SZYMBORSKI Tak PL 70
SEBASTIAN ŚLEDZIK PL DRUŻYNA SZPIKU
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL HARDIX LUBLIN 47
MARCIN TOMECKI PL
MAREK ULUDOWSKI Tak PL CYKLOFAN OPOLE 808
GRZEGORZ WITKOWSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 45 (Opłaconych: 37)
D - Mężczyźni 50-59 (mężczyźni, wiek: 50-59)
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak PL 61
DARIUSZ CZARNIECKI Tak PL ŚRODA ŚLĄSKA 94
ZBIGNIEW FAL Tak PL 5
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 112
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 643
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 104
ADAM PAMUŁA PL ADIMET
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 892
JAN PILCH Tak PL 21
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL
ADAM PRZEJCZOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 624
JÓZEF ROKOSZ PL BIKE ATELIER TEAM
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 660
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 605
JACEK SZARY Tak PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 58
STANISLAW SZCZESNY PL
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL 631
JERZY ŚWIDA Tak PL 878
LESZEK TRACZYK Tak PL 118
CZESŁAW WOŁUJEWICZ Tak PL
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 881
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 868
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 22 (Opłaconych: 18)
E - Mężczyźni 60- (mężczyźni, wiek: 60-99)
ANDRZEJ BINKOWSKI PL BARLINECKA GRUPA KOLARSKA
JÓZEF BUŁKA Tak PL OLDBOJE RAJCZA 134
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 67
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 611
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 65
WIESŁAW GASZYŃSKI PL
ZBIGNIEW GRZESICA PL 787
ZYGMUNT KRAWCZYK PL GATTA BIKE-RS
ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI Tak PL 93
ROMAN PĄCZKA PL
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 22
MIROSŁAW ŻABKIEWICZ Tak PL 76
JERZY ŻUBER Tak PL ROWEROMANIA 27
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 13 (Opłaconych: 8)
K1 - Kobiety 15-29 (kobiety, wiek: 15-29)
TAISA GAWROŃSKA Tak PL 7
ANGELIKA GRABIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 108
MAGDA HORABIK Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
DOMINIKA KAMIŃSKA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 100
IZABELA SIKORA Tak PL BIKE-RS 989
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 5 (Opłaconych: 5)
K2 - Kobiety 30-39 (kobiety, wiek: 30-39)
KAMILA BIERNAT Tak PL ROMET RACING TEAM 152
KAROLINA MACIEJEWSKA PL
AGNIESZKA ROLA PL BODYICOACH CYCLING TEAM
KRYSTYNA SABAJ PL ESKA TEAM 608
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 98
KAMILA ŻABKIEWICZ Tak PL 89
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 40-49 (kobiety, wiek: 40-49)
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 155
MAGDA GORZKOWSKA Tak PL 144
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 71
ANNA MADEJ Tak PL ROAD MARATON TEAM 40
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 646
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL 15
IZABELA WŁOSEK Tak PL ROGELLI TEAM 35
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 7 (Opłaconych: 7)
K4 - Kobiety 50- (kobiety, wiek: 50-99)
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0


Ilość wszystkich zgłoszeń: 182 (Opłaconych: 139)