Road Maraton - Ustroń - czasówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18 (mężczyźni, wiek: 15-18)
PAWEŁ ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 246
MARCIN BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 35
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 285
KAROL MARCINIAK Tak PL FENIX TYCHY 654
ADRIAN ROMIK Tak PL UKS SOKÓŁ KĘTY 261
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 5)
A - Mężczyźni 19-29 (mężczyźni, wiek: 19-29)
MIŁOSZ BIK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 46
MAREK CZUDEK PL
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 95
OLEKSII KMETS Tak PL JAS-KÓŁKA 114
JAROSŁAW KOSIŃSKI PL SCT BIKE ON WAX
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 648
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 661
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 625
DAWID ŁABNO Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 103
JĘDRZEJ MAKOWSKI Tak PL 55
TOMASZ MATOGA PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
JOACHIM MIKLER Tak PL 194
TOMASZ NOWAK Tak PL 54
PIOTR PIWOŃSKI PL JAS-KÓŁKA
KAMIL PUCHAŁKA PL
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL BIKE-RS 988
KRZYSZTOF STELMACH PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 218
LUKASZ WOJCIUCH PL
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 19 (Opłaconych: 12)
B - Mężczyźni 30-39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
SZYMON BANACH Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 310
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL CORRATEC TEAM 294
TOMASZ BRZYCHCZY PL
ROMAN BUŁKA Tak PL 308
JAKUB CISZAK PL FENIX TYCHY 613
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
PRZEMYSŁAW CZUGA PL
ŁUKASZ CZYŻ Tak PL 34
JOSEF DUŽÍK CZ
ŁUKASZ FIRLA PL
MICHAŁ FONAŁ Tak PL LKK WULKAN LEGNICA
TOMASZ GLAZER Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 696
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 788
MATEUSZ HAJTO PL
DAWID JAKUBIAK PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
PIOTR JASIŃSKI Tak PL 113
TOMASZ KAMECKI PL OPONY-SERAFINOWSKI
IGOR KAŹMIERCZAK PL PM RIDER TEAM
MAREK KŁAPTOCZ Tak PL ERGOKANTOR.PL
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 61
SŁAWOMIR KOHUT Tak PL SOKÓŁ KĘTY 30
ŁUKASZ KRAMARCZYK PL ROGELLI TEAM
PIOTR ŁUPIEŻOWIEC Tak PL MKS CENTRUM DZIĘGIELÓW 263
KAROL MALEC PL
IRENEUSZ MIKLER Tak PL 190
MICHAŁ NOWOK Tak PL 763
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 622
PRZEMYSŁAW PAWLIK PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 765
ŁUKASZ PIETRYJA PL
JAROSŁAW POKORA Tak PL 122
RAFAŁ SEKTA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 761
MICHAŁ SZYMANIAK Tak PL 58
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 70
PIOTR TOMANA Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA BIKE-RS 89
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL 15
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 106
WOJCIECH WARZYŃSKI PL
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI PL
MAREK WOJNAROWSKI Tak PL VELOART CYCLING CLUB 224
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 297
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 636
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 623
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 43 (Opłaconych: 26)
C - Mężczyźni 40-49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 249
MARCIN ADAMCZYK PL
KAROL ANDERKO Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 762
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 117
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 610
MAREK CIEŚLAK Tak PL 148
JAROSŁAW FILUS PL
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL 83
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ Tak PL 275
SŁAWOMIR GRZESIAK PL ISPORT.PL TEAM
JAROSŁAW HERMAN Tak PL TFF 207
ZBIGNIEW KACZMARCZYK Tak PL 290
RAFAŁ KAMPKA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 142
RAFAŁ KLAMA Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 48
HENRYK LAZAR Tak PL TFF 210
ADAM LEBIODA Tak PL 219
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 889
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 714
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 711
ROMAN MARCINIAK Tak PL FENIX TYCHY 38
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 641
KRZYSZTOF MATULA PL TWOMARK ALVA 1 669
SEBASTIAN MATUSZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 93
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 640
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 647
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak PL 49
ROBERT PRZYSTAJCZUK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 621
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 644
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 645
JANUSZ SIEDLAK PL
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL SUPREME STYLE MATES 87
ADAM STARZYŃSKI PL STARZYNSKI.COACH
PIOTR SZAFRANIEC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 268
ARKADIUSZ SZCZOTKA Tak PL TEAM BIEGOWKI24 269
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 94
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL HARDIX LUBLIN 14
MARCIN TOMECKI PL
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 657
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 38 (Opłaconych: 29)
D - Mężczyźni 50-59 (mężczyźni, wiek: 50-59)
ZBIGNIEW DOMŻALSKI PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
ZBIGNIEW FAL Tak PL 4
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 7
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 146
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 892
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL
ADAM PRZEJCZOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 624
JÓZEF ROKOSZ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 24
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 660
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 605
PIOTR SIEDLAK Tak PL GVT 78
JACEK SZARY Tak PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 123
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL 631
JERZY ŚWIDA PL 878
LESZEK TRACZYK Tak PL 138
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 881
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 868
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 17 (Opłaconych: 14)
E - Mężczyźni 60- (mężczyźni, wiek: 60-99)
ROMAN BRODA Tak PL 272
JÓZEF BUŁKA PL OLDBOJE RAJCZA
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 63
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 611
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 32
GRZEGORZ GRZEMPA Tak PL 65
ZBIGNIEW GRZESICA PL 787
CZESŁAW HUBA Tak PL FAN-SPORT MTB RACING TEAM 5
ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI Tak PL
JANUSZ LEWANDOWSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 279
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 12
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL ESKA TEAM 274
MAREK ZDANOWICZ Tak PL CZERNICA MATERS 109
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 13 (Opłaconych: 11)
K1 - Kobiety 15-29 (kobiety, wiek: 15-29)
ŻANETA JUSZKIEWICZ Tak PL 26
EMILIA PLUTA Tak PL 282
IZABELA SIKORA Tak PL BIKE-RS 989
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 30-39 (kobiety, wiek: 30-39)
KAMILA BIERNAT Tak PL ROMET MTB TEAM 258
RENATA GLAZER Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 21
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL ROGELLI TEAM 71
SYLWIA SZAFRANIEC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 267
DOROTA SZCZOTKA Tak PL TEAM BIEGOWKI24 270
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 105
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 6)
K3 - Kobiety 40-49 (kobiety, wiek: 40-49)
MAŁGORZATA ADAMCZYK PL KOLMARKA
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 108
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 646
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL 104
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 50- (kobiety, wiek: 50-99)
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 882
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 149 (Opłaconych: 110)