Road Maraton - Ustroń - wyścig: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18 (mężczyźni, wiek: 15-18)
PAWEŁ ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 246
MARCIN BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 35
WOJCIECH GIBAS-NAKATANI Tak PL KKS SOKÓŁ KĘTY 255
SZYMON HAŁADUS Tak PL CPV KRNOV 160
ADRIAN KUSZ Tak PL MMBIKE TEAM 177
KAROL MARCINIAK Tak PL FENIX TYCHY 654
PAWEŁ UCHAŃSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 7 (Opłaconych: 6)
A - Mężczyźni 19-29 (mężczyźni, wiek: 19-29)
MIŁOSZ BIK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 46
KRZYSZTOF BROL Tak PL 202
LUKÁŠ BYRTUS Tak CZ TJ TŽ TŘINEC 203
MAREK CZUDEK Tak PL 16
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 95
MARCIN FIOŁKA Tak PL FIOŁKA-TRANS PRO-SERVICE MARGO TEAM
DAMIAN GRABOWSKI Tak PL 238
JAN GRZEMPA Tak PL TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM 66
KAMIL HARNOS PL
MICHAL HRADIL Tak CZ FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 149
GRZEGORZ JAKSENDER Tak PL 31
MARTIN JOSEFÍK Tak CZ FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 155
MAREK JURASZEK Tak PL 216
ROBERT KAŁUŻA Tak PL 187
DALIBOR KONEČNÝ Tak CZ KILPI RACING TEAM 186
JAKUB KUJAWA Tak PL PHYTOPHARM TEAM 22
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 648
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 661
MATEUSZ LASZCZYK Tak PL AGROCHESTTEAM 231
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 625
DAWID ŁABNO Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 103
JĘDRZEJ MAKOWSKI Tak PL 55
TOMASZ MATOGA PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
MACIEJ MENTEL Tak PL POLANA LACHOWICKA BT 226
JOACHIM MIKLER Tak PL 194
GRZEGORZ NIECHAJ Tak PL JAS-KÓŁKA 649
ROBERT NOGA PL
TOMASZ NOWAK Tak PL 54
PIOTR PIWOŃSKI PL JAS-KÓŁKA
KAMIL PUCHAŁKA Tak PL
MICHAŁ ROGOSZ PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM
ADRIAN SEKUŁA PL RGK RACING TEAM
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL BIKE-RS 988
KRZYSZTOF STELMACH Tak PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 252
TOMASZ SZRAJBER PL FIOŁKA-TRANS PRO-SERVICE MARGO TEAM
ROBERT TROSZOK Tak PL DAR-BUD TEAM 10
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 218
LUKASZ WOJCIUCH Tak PL
WOJCIECH WOJTAS PL
PAWEŁ ZACZYK PL
IGOR ŻABA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 96
MACIEJ ŻABSKI Tak PL 28
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 42 (Opłaconych: 33)
B - Mężczyźni 30-39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
SZYMON BANACH Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 162
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL CORRATEC TEAM 118
ADAM BIEŃKOWSKI Tak PL 241
ROMAN BOLLO Tak CZ YOGI RACING OSTRAVA 1 73
TOMASZ BRZYCHCZY PL
DOMINIK BUŁAJ PL WEBIT.PL
PRZEMYSŁAW BYSKO Tak PL 175
JIŘÍ CHAMRÁD CZ
JAROSŁAW CHOLEWA Tak PL 173
JAN CHUDÝ Tak CZ TJ TŽ TŘINEC 198
SEBASTIAN CIENIECKI Tak PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 110
JAKUB CISZAK PL FENIX TYCHY 613
ŁUKASZ CISZEK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 214
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL 233
ŁUKASZ CZYŻ Tak PL 34
JAROSŁAW DUDA PL
JOSEF DUŽÍK CZ
MAREK FIKUS PL TWOMARK TEAM
ŁUKASZ FIRLA Tak PL 59
MICHAŁ FONAŁ Tak PL LKK WULKAN LEGNICA
ANDRZEJ GAJ Tak PL SOKÓŁ KĘTY 169
TOMASZ GLAZER Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 696
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 788
MACIEJ HABRAT Tak PL KTC KROSNO 225
MATEUSZ HAJTO PL
JAROSŁAW HAŁAS PL BIKEBOARD
DAWID JAKUBIAK Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 232
PIOTR JENDRZEJ PL
RAFAŁ KACZMARCZYK Tak PL 147
MARIUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 145
IGOR KAŹMIERCZAK PL PM RIDER TEAM
MAREK KŁAPTOCZ Tak PL ERGOKANTOR.PL
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 61
MARCIN KOPYTKO PL
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 85
ŁUKASZ KRAMARCZYK PL ROGELLI TEAM
GRZEGORZ KRUPA Tak PL BIKEHOLICY TINES 234
MACIEJ KRZAK Tak PL BBRIDERZ 221
DAWID KRZEPINA Tak PL ROGELLI TEAM 204
PAWEŁ KSIĄŻEK Tak PL 134
MARCIN KWIECIEŃ PL
PIOTR MARSZAŁEK Tak PL 151
PATRYK MAZUREK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 185
ADAM MIJAKOWSKI Tak PL MIJAKOWSKI TEAM 27
IRENEUSZ MIKLER Tak PL 190
MARCIN MIROCHA Tak PL 227
PETR MITRENGA Tak CZ SKVĚLÁ KOLA-TJ TŽ TŘINEC ""A 223
PATRIK MOTYKA Tak CZ KILPI RACING TEAM 189
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 176
PATRYCJUSZ NIKIEL Tak PL 161
MICHAŁ NOWOK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 763
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 622
ŁUKASZ ORZYSZEK Tak CZ 168
SŁAWOMIR PABIAN Tak PL 208
MATEUSZ PAJĄK PL
BARTŁOMIEJ PALA PL JAS-KÓŁKA
PRZEMYSŁAW PAWLIK Tak PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 254
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 765
ŁUKASZ PIETRYJA PL
JAROSŁAW POKORA Tak PL 122
KRZYSZTOF ROGOWSKI PL POLART NUTRAXX TEAM
MACIEJ ROMAŃSKI Tak PL 139
RAFAŁ SEKTA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 761
JIŘÍ SLAVÍK Tak CZ FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 152
PIOTR SWACZYNA Tak PL CK FESO PETŘVALD 220
MAREK SZATANIK PL GRUPA MARAT 604
KRZYSZTOF SZUDER Tak PL MOVISTAR 29
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 70
ŁUKASZ ŚMIETANKA PL
PIOTR TOMANA Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA BIKE-RS 89
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL 15
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 106
WOJCIECH WARZYŃSKI Tak PL 50
MICHAŁ WATOŁA Tak PL 240
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI Tak PL 98
MAREK WOJNAROWSKI Tak PL VELOART CYCLING CLUB 224
KRZYSZTOF WRÓBEL PL
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 636
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 623
GRZEGORZ ZIEBRO Tak PL 188
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 80 (Opłaconych: 58)
C - Mężczyźni 40-49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK PL KOLMARKA
ZBIGNIEW BIERYT Tak PL JAS-KÓŁKA 131
MICHAŁ BIŃCZAK PL
RAFAŁ BOGACKI PL BIKE ATELIER TEAM 626
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 117
BARTŁOMIEJ BRYŁA Tak PL 230
ARTUR BUCKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 228
ADAM BUJAK PL
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 610
BARTOSZ CHMIELEWSKI Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 200
MAREK CIEŚLAK Tak PL 148
DANIEL DUŚKO Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 137
ANDRZEJ FIJAK PL
JAROSŁAW FILUS PL
PIOTR FRANKOWICZ Tak PL AAC WIDO-PROFIL VACC
BOHDAN FRYC Tak CZ KILPI RACING TEAM 191
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL ROAD MARATON TEAM 891
TOMÁŠ GALUŠKA Tak CZ FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 222
MARCIN GEMBICZ Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 141
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL 83
MAREK GOC PL FENIX TYCHY 614
ADAM GÓRNIAK PL
SŁAWOMIR GRZEGORZYCA PL
SŁAWOMIR GRZESIAK PL ISPORT.PL TEAM
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 651
JAROSŁAW HERMAN Tak PL TFF 207
MARCIN HUBCZAK Tak PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH J.W.M.HUBCZAK SP.J 72
MARCIN JEKEL PL
RAFAŁ KAMPKA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 142
GRZEGORZ KAŹMIEROWSKI Tak PL
RAFAŁ KLAMA Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 48
JANUSZ KUBALA Tak CZ CYKLOSERVIS MB 235
ADAM LEBIODA Tak PL 219
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 889
KAREL MACHOTKA Tak CZ 112
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 714
MARCIN MAĆKOWSKI Tak PL 164
TOMASZ MAJCHER Tak PL FENIX TYCHY 653
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 711
PRZEMYSŁAW MAŁECKI Tak PL GRUPA MARAT 601
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 641
KRZYSZTOF MATULA PL TWOMARK TEAM 669
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 640
IVO ODVÁRKA Tak CZ FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 154
MILAN ONDERKA Tak CZ YOGI RACING OSTRAVA 1 116
MARTIN PECHA Tak CZ KILPI RACING TEAM 165
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 647
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak PL 49
ROBERT PRZYSTAJCZUK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 621
TOMASZ RADZKI Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 132
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 645
MARTIN SCHNERCH CZ SKVĚLÁ KOLA-TJ TŽ TŘINEC ""A
JANUSZ SIEDLAK PL
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL SUPREME STYLE MATES 87
ADAM STARZYŃSKI PL STARZYNSKI.COACH
JAROSŁAW STAWIARZ PL
JAROSŁAW STOKŁOSA Tak PL 100
PATRYK SWACZYNA Tak PL CK FESO PETŘVALD 215
PIOTR SZAJTER Tak PL JAS-KÓŁKA 92
PIOTR SZAMROWSKI Tak PL
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL 197
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 94
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL HARDIX LUBLIN 14
MARCIN TOMECKI PL
MAREK ULUDOWSKI Tak PL CYKLOFAN OPOLE 808
MIROSŁAW WÓJCIAK PL BIKE ATELIER TEAM 657
JACEK ŻYDEK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 67 (Opłaconych: 46)
D - Mężczyźni 50-59 (mężczyźni, wiek: 50-59)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 76
PETR BARAN Tak CZ SK 111
MAREK CIASTOŃ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 627
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL TWOJA MERIDA IMIELIN 125
PIOTR CZECH Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 213
MOJMIR DANHEL Tak CZ CPV KRNOV 158
ZBIGNIEW FAL Tak PL 4
MIROSŁAW KALINOWSKI PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM
GRZEGORZ KAMPA PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 7
MAREK KUBUSZOK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 205
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 212
ZBIGNIEW LISIAK PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA
DARIUSZ ŁAWICKI Tak PL CZERNICA MASTERS 211
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 146
MILAN NOVÁK Tak CZ YOGI RACING OSTRAVA 1 99
ANDRZEJ PIĄTEK PL ROAD MARATON TEAM 892
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM 91
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL
ADAM PRZEJCZOWSKI PL BIKE ATELIER TEAM 624
JÓZEF ROKOSZ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 24
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 660
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 605
ALEXANDR SATINSKY Tak CZ YOGI RACING OSTRAVA 1 81
PIOTR SIEDLAK PL GVT
JACEK SZARY Tak PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 123
STANISLAW SZCZESNY Tak PL 62
JERZY ŚWIDA PL 878
LESZEK TRACZYK Tak PL 138
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 881
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 868
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 31 (Opłaconych: 23)
E - Mężczyźni 60- (mężczyźni, wiek: 60-99)
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL
JÓZEF BUŁKA PL OLDBOJE RAJCZA
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 63
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 611
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 32
PAVEL DANĚČEK Tak CZ CPV KRNOV 159
GRZEGORZ GRZEMPA Tak PL TC ORZEŁ SPYTKOWICE 65
ZBIGNIEW GRZESICA PL 787
EDWARD JURZYCA Tak PL 67
TADEUSZ KASTELIK Tak PL 143
PIOTR KOPERNIK PL
ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI Tak PL
PIOTR MISZCZAK PL
BOHUMIR MOTTL CZ
MILAN PĚGŘIMEK CZ CK ORLÍK ORLOVÁ
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 12
TOMÁŠ TEŠNAR Tak CZ YOGI RACING OSTRAVA 1 130
ANDRZEJ WAPIŃSKI PL TEAM TOSZEK
MAREK ZDANOWICZ Tak PL CZERNICA MATERS 109
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 19 (Opłaconych: 11)
K1 - Kobiety 15-29 (kobiety, wiek: 15-29)
IZABELA SIKORA Tak PL BIKE-RS 989
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 30-39 (kobiety, wiek: 30-39)
KAMILA BIERNAT Tak PL ROMET MTB TEAM 258
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL ROGELLI TEAM 71
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 105
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 40-49 (kobiety, wiek: 40-49)
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 245
JAROSLAVA DOHNALOVÁ Tak CZ CPV KRNOV 178
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 108
ROMANA LANTOVÁ Tak CZ CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 184
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 646
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL 104
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 6 (Opłaconych: 6)
K4 - Kobiety 50- (kobiety, wiek: 50-99)
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 882
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 257 (Opłaconych: 188)