Road Maraton - Żmigród - czasówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18 (mężczyźni, wiek: 15-18)
PAWEŁ ADAMCZYK PL KOLMARKA
DOMINIK JANECZKO PL OŚ RACING TEAM
DAMIAN MICHALSKI PL OTR INTERKOL
JAKUB PASEK PL OŚ RACING TEAM
BARTŁOMIEJ PASEK PL OŚ RACING TEAM
PIOTR SUCHECKI PL OTR INTERKOL
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 6 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 19-29 (mężczyźni, wiek: 19-29)
MICHAŁ BESTWINA PL ROGELLI TEAM
KONRAD CZAJKOWSKI PL GVT
PIOTR JEŻEWSKI PL JAFI SPORT BIKE TEAM
PIOTR KLUSKA PL SCT BIKE ON WAX
JAROSŁAW KOSIŃSKI PL SCT BIKE ON WAX
RADOSŁAW KOZAL PL FTI RACING TEAM
MICHAŁ MARKOWSKI PL PM RIDER TEAM
MICHAŁ MICHALSKI PL OTR INTERKOL
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS
KAROL PIEKARSKI PL FTI RACING TEAM
PAWEŁ SZLĘK PL PM RIDER TEAM
BŁAŻEJ ŚWIĄTEK PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA
BARTOSZ ZAJĄC PL QUEST ACT
ROBERT ŻMUDZIN PL FTI RACING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 15 (Opłaconych: 0)
B - Mężczyźni 30-39 (mężczyźni, wiek: 30-39)
MICHAŁ BECKER PL BYLE DO METY
TOMASZ BRZYCHCZY PL
JAKUB CZWOJDA PL FTI RACING TEAM
PAWEŁ GREHL PL GVT
ZBIGNIEW GUCWA PL GVT
MICHAŁ IWAN PL
DOMINIK KAPUSTA PL GATTA BIKE-RS
RADOSŁAW KOSICKI PL
ARTUR KOZAL PL FTI RACING TEAM
ADAM KRUPA PL
LEOPOLD LASKOWSKI PL FTI RACING TEAM
JAKUB LATAJKA PL OTR INTERKOL
MACIEJ NOWAK PL
ŁUKASZ OLACZEK PL BYLE DO METY
DAMIAN RYBARCZYK PL TWOMARK TEAM
TOMASZ SEIFFERT PL TEAM BRZEG
RAFAŁ SEKTA PL JAFI SPORT BIKE TEAM
ŁUKASZ ŚLEZIAK PL ROGELLI TEAM
RAFAŁ WROŻYNA PL JAFI SPORT BIKE TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 19 (Opłaconych: 0)
C - Mężczyźni 40-49 (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK PL KOLMARKA
KAROL ANDERKO PL JAFI SPORT BIKE TEAM
ROBERT BIELAWSKI PL BIKE SERWIS SCOTT
SEBASTIAN BIRUTA PL GVT
SLAWOMIR BOGUSZ PL SCT RIDERS
ARTUR BORATYN PL BIKE ATELIER TEAM
JACEK GARCAREK PL BIKE SERWIS SCOTT
SŁAWOMIR GRZESIAK PL ISPORT.PL TEAM
MARIUSZ KOWALCZYK PL GVT
MAREK LIS PL MILICZ TEAM
DARIUSZ ŁABIAK PL STREFASPORTU.PL
JACEK ŁUCZKIEWICZ PL RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS
SZYMON NOWACZYK PL STREFASPORTU.PL
GRZEGORZ TURKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS
MIROSŁAW WÓJCIAK PL BIKE ATELIER TEAM
MARCIN ŻUROWSKI PL GVT
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 18 (Opłaconych: 0)
D - Mężczyźni 50-59 (mężczyźni, wiek: 50-59)
PAWEŁ DRAB PL TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH MEDICUM
BOGUSŁAW KRAMARCZYK PL ROGELLI TEAM
KRZYSZTOF KRUPA PL GVT
LESZEK KRZYWICKI PL ELMAR TEAM
MAREK LECHOWSKI PL ESKA TEAM
MAREK MARZEC PL ROGELLI TEAM
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL
PIOTR WRONA PL ESKA TEAM
PIOTR ZAJĄC PL QUEST ACT
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 9 (Opłaconych: 0)
E - Mężczyźni 60- (mężczyźni, wiek: 60-99)
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
KAZIMIERZ PIKSA PL TEAM BRZEG
MAREK ZDANOWICZ PL CZERNICA MATERS
WIKTOR ŻAK PL GVT
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 5 (Opłaconych: 0)
K1 - Kobiety 15-29 (kobiety, wiek: 15-29)
AGNIESZKA MAJER PL SCT BIKE ON WAX
HANNA SZCZERBIK PL TEAM 360
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 2 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39 (kobiety, wiek: 30-39)
PAULINA KOTFICA PL GVT
KATARZYNA ORŁOWSKA PL ROGELLI TEAM
KRYSTYNA SABAJ PL ESKA TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 40-49 (kobiety, wiek: 40-49)
MAŁGORZATA ADAMCZYK PL KOLMARKA
IZABELA WŁOSEK PL ROGELLI TEAM
JOANNA WOŁODŹKO PL ESKA TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety 50- (kobiety, wiek: 50-99)
JANUSZ DONIGIEWICZ PL TEAM BRZEG
ANNA WRONA PL ESKA TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 82 (Opłaconych: 0)