Sieroszewice - jazda indywidualna na czas: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
SYLWIA ŁĄKAS PL SARONI-JAGU TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
JUSTYNA FORMELA PL
MAGDALENA GIESZCZYŃSKA PL
RENATA GLAZER Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM
KATARZYNA JOCHER PL
JUSTYNA KOGUT Tak PL PENTEL
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 2)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
ANNA MADEJ Tak PL ROAD MARATON TEAM
JOANNA WALCZAK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 2 (Opłaconych: 1)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
EWA KOWALCZYK Tak PL OTR INTERKOL
ANNA WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 2)
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
JAKUB BOROWIAK Tak PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP.
DOMINIK DWORNIK Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA
MICHAŁ NOWAKOWSKI Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA
DAWID SZLACHTA Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA
GRZEGORZ SZYMANKIEWICZ Tak PL OTR INTERKOL
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 5)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
MICHAŁ BESTWINA Tak PL ROGELLI TEAM
SEBASTIAN KANDLER Tak PL
BARTOSZ KONRAD Tak PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP.
KRZYSZTOF KUBIK PL OTR INTERKOL
WOJCIECH MATLAK Tak PL POLART NUTRAXX TEAM
DAMIAN MICHALSKI PL OTR INTERKOL
TOMASZ STALINGER PL INTERMONETO
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 7 (Opłaconych: 4)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
TOMASZ CZECHOWSKI PL GATTA BIKE-RS
JAKUB CZWOJDA PL FTI RACING TEAM
MAREK FIKUS Tak PL TWOMARK TEAM
TOMASZ GLAZER Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM
JAKUB GOSPODARCZYK PL
ŁUKASZ GRZESIEK Tak PL OTR INTERKOL
DOMINIK KAPUSTA PL GATTA BIKE-RS
JAROSŁAW KOSIŃSKI PL SCT WROCŁAW
MAREK MALEC PL
PAWEŁ PIRÓG PL HUZAR BIKE ACADEMY
MATEUSZ ROZMIAREK PL DRUŻYNA SZPIKU
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL
PIOTR SITARZ Tak PL WKK WROCŁAW
JACEK SWĘDROWSKI PL IMAGE CYCLING TEAM
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM
MACIEJ ŚWIT PL GATTA BIKE-RS
DAMIAN WALCZAK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 17 (Opłaconych: 6)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
KRYSTIAN BAŁAMĄCEK PL OTR INTERKOL
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ Tak PL OTR INTERKOL
RAFAŁ BRYLL Tak PL
ARTUR BUCKI PL ZVL KREIDLER SPORTIVA
TOMASZ DĄBRÓWKA Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP.
PETR HYNČICA CZ
PAWEŁ KALINOWSKI PL
GRZEGORZ KAŹMIEROWSKI Tak PL
ROBERT KIERZEK Tak PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP.
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS
ARTUR MAZUREK PL KTK IMAGE CYCLING TEAM
ALBERT MICNAS PL K2WIN MAGAZYN ROWEROWY ESKA TEAM
MACIEJ OWCZAREK Tak PL OTR INTERKOL
ARTUR PATEREK PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP.
ROBERT PETERCZUK Tak PL POLART MOSER SMP TEAM
SZYMON PIECZYŃSKI PL
PIOTR PROTASIEWICZ Tak PL KTK IMAGE CYCLING TEAM
REMIGIUSZ ROLSKI PL TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA
MARCIN SZCZEPANIK Tak PL
MACIEJ WILKOWIECKI PL GUCWA VELO TRAINER
SEBASTIAN WOJTYSIAK PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP.
TOMASZ WYPYCH Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 22 (Opłaconych: 10)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
DARIUSZ BORUCZKOWSKI PL
ZBIGNIEW FAL PL SARONI-JAGU TEAM
MIROSŁAW JANKOWSKI PL OTR INTERKOL
JACEK JOCHER PL
ANDRZEJ KASPRZYK PL TWOMARK TEAM
MAREK KATTENBACH Tak PL
ZBIGNIEW KOWALCZYK Tak PL OTR INTERKOL
PIOTR KOWALCZYK Tak PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP.
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS
JERZY PIERZCHALSKI PL PIERZCHALSKI CYCLING TEAM
JAN PILCH PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM
CZESŁAW SERASZEK PL AGK-KOŹMIN WLKP.
DARIUSZ SZWEJ Tak PL CYKLOOPOLE
LESZEK TRACZYK PL
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 18 (Opłaconych: 8)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
JANUSZ CZAJKA PL
FRANCISZEK JOWIK Tak PL DELTA TECH CYKLO TEAM ŚWIDNICA
JAN KOZLOWSKI PL
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL
ANDRZEJ PRZENICZKA Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA
RYSZARD RAWSKI PL RAWEX ENERGY SAVING
STANISŁAW REINHARD Tak PL SOKÓŁ SKALMIERZYCE
MIECZYSŁAW STRZELEC PL
FELIKS SZMANIA Tak PL SOKÓŁ SKALMIERZYCE
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 9 (Opłaconych: 5)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 88 (Opłaconych: 43)