Solankowy Koszmar : Lista zgłoszeń

5km: Dystans 5 km

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety (kobiety, wiek: 16-99)
ANNA NOWAKOWSKA PL
ANNA ANDRYSZAK Tak PL BARBELL SQUAD 273
KAROLINA BARANOWSKA Tak PL 243
JOANNA BĄCELA Tak PL 223
AGNIESZKA BORKOWSKA Tak PL 257
JOLANTA CABAJ Tak PL 365
KAROLINA CHEŁMINIAK Tak PL 366
SYLWIA CHLEBOSZ Tak PL 285
MAGDA CYBULSKA Tak PL BARBELL SQUAD 274
KATARZYNA DRZEWIECKA Tak PL 230
MAŁGORZATA DZIĘGIEL Tak PL 330
JOLANTA GALUS Tak PL 268
KATARZYNA GETTKA Tak PL 331
KAMILA GNACIŃSKA PL
MONIKA GOLA Tak PL POGANIACZE BRODATEGO 248
JOLANTA GOŁASZEWSKA Tak PL 241
EDYTA GÓRECKA Tak PL 208
KINGA GÓRSKA Tak PL 261
BEATA GRUSZCZYŃSKA Tak PL 214
KATARZYNA KAWKA Tak PL 279
NATALIA KOSIŃSKA Tak PL 231
DARIA KRAJEŃSKA Tak PL 265
DARIA LEWANDOWSKA Tak PL BARBELL SQUAD 256
MAŁGORZATA LEWANDOWSKA Tak PL 218
KAMILA LEWANDOWSKA Tak PL RENEGAT 233
KONSTANCJA ŁUKASIAK Tak PL 263
URSZULA MAKUCH Tak PL 12 WOG 271
KATARZYNA MICHALSKA Tak PL BARBELL SQUAD 385
MONIKA MIKŁASZEWSKA Tak PL 232
NATALIA MODRZEJEWSKA Tak PL 374
JOANNA NIESPODZIŃSKA PL BARBELL SQUAD 236
MICHALINA NOWAK PL
ANNA NOWAKOWSKA PL BBL INOWROCŁAW
DAMIAN ORCHOWSKI PL
KATARZYNA JULIA PANECKA-MYSZA Tak PL 260
IWONA PAWLAK Tak PL 376
SANDRA PAWŁOWSKA Tak PL 298
JOLANTA PIETRZAK Tak PL BARBELL SQUAD 234
KATARZYNA PIETRZAK Tak PL 322
ANNA RADZIWONIUK Tak PL 340
MAŁGORZATA RAKOWSKA Tak PL 255
EWA ROESLER Tak PL 379
MONIKA ROSZAK Tak PL STUDIO JOGI INOWROCŁAW 213
ANETA SEMPOŁOWICZ Tak PL 228
AGNIESZKA SIEKACZ Tak PL 380
KATARZYNA SKIBIŃSKA PL BARBELL SQUAD
JAGODA SOBEL PL ZADYSZKA 292
WERONIKA SOBOCIŃSKA Tak PL 258
JOANNA SOCHAŃSKA Tak PL 235
ANNA SZATKOWSKA Tak PL 210
EWELINA SZULC Tak PL 384
VIOLETTA SZULC Tak PL 361
ANETA SZUSTKA Tak PL STUDIO JOGI INOWROCŁAW 212
ADRIANA ŚWIĘCKA Tak PL 342
WERONIKA TRAWIŃSKA Tak PL 224
DARIA ULATOWSKA Tak PL 229
MONIKA WASILEWSKA Tak PL CZARNE SZATANY 202
ANNA WIŚNIEWSKA Tak PL 381
EWA WITKOWSKA Tak PL BARBELL SQUAD 272
KATARZYNA WOREK Tak PL 382
AGNIESZKA ZIARNOWSKA Tak PL ZADYSZKA 291
KATARZYNA ZUCHLKE - BIEGANOWSKA Tak PL 244
MARTA ŻYTKOWSKA Tak PL 222
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 63 (Opłaconych: 55)
M - Mężczyźni (mężczyźni, wiek: 16-99)
MATEUSZ GÓRNY PL
MACIEJ BALCERZAK PL 302
JAKUB BANASZAK Tak PL 284
JAKUB BARTECKI Tak PL 325
ŁUKASZ BASIŃSKI Tak PL 326
MARCIN BIEGAŁA Tak PL 294
PIOTR BOLEWICZ Tak PL 295
BŁAŻEJ BUDNY Tak PL 297
KRZYSZTOF BYTNAR Tak PL 364
JACEK CHROŚNIAK PL
MATEUSZ CZAPLICKI PL BARBELL SQUAD
MATEUSZ CZAPLICKI PL BARBELL SQUAD
JACEK CZARNOLEWSKI Tak PL 327
PAWEL ĆWIKLIŃSKI PL POGANIACZE BRODATEGO 249
JACEK DEKOWSKI Tak PL 328
MATEUSZ DERENDA Tak PL 367
PAWEL DERENDA Tak PL INOWROCŁAW 368
KAMIL DOBOSZ PL 269
MICHAŁ DOŁKOWSKI Tak PL POGANIACZE BRODATEGO 250
PIOTR DYBICZ Tak PL 282
DARIUSZ DZIĘGIEL Tak PL 329
PAWEŁ DZIUBICH Tak PL 296
KRZYSZTOF FIGIEL Tak PL BARBELL SQUAD 264
ZBIGNIEW GĄSIOREK Tak PL PĘDZĄCE ŚLIMAKI 246
JANUSZ GŁĄBIAK Tak PL PĘDZĄCE ŚLIMAKI 245
MARCIN GŁOWACKI Tak PL POGANIACZE BRODATEGO 251
MACIEJ GOTOWALSKI Tak PL 220
MARCIN GÓRSKI Tak PL 262
MACIEJ GRAJCZAK Tak PL 227
KRYSTIAN GROL Tak PL 56 BAZA LOTNICZA 205
JAKUB GRUSZCZYŃSKI Tak PL 332
KAROL JANIAK Tak PL 300
BARTŁOMIEJ JAWORSKI Tak PL 333
SZYMON KANAREK Tak PL 290
ROBERT KAROLEWSKI Tak PL POGANIACZE BRODATEGO 252
ŁUKASZ KLABAN Tak PL 334
DAWID KLUCZYŃSKI Tak PL 267
JAKUB KŁOS PL
BARTŁOMIEJ KOWALCZYK Tak PL 369
MAREK KRÓL Tak PL 288
ŁUKASZ KRUPIŃSKI Tak PL 281
TOMASZ KUJAWA Tak PL 370
TOMASZ KURANT PL
DOMINIK LESZKIEWICZ Tak PL 321
KRZYSZTOF LIPINSKI Tak PL 242
MARCIN LIS Tak PL 371
MICHAŁ ŁONIEWSKI Tak PL 219
BARTOSZ ŁUCZAK Tak PL 206
MATEUSZ MACIEJEWSKI Tak PL 299
ADRIAN MAKOWIECKI Tak PL 372
MIKOŁAJ MAKUCH Tak PL 56 BAZA LOTNICZA 270
ROBERT MAZIARZ Tak PL BARBELL SQUAD 373
PAWEŁ MAZUR Tak PL 289
KRZYSZTOF MICHAŁOWSKI PL 216
ADAM MODRZEJEWSKI Tak PL 375
JAKUB MYSZA Tak PL 259
MARCIN NIEZABITOWSKI Tak PL 345
SŁAWOMIR NOWAK Tak PL POGANIACZE BRODATEGO 253
DARIUSZ NOWAK Tak PL 336
MACIEJ OCHOCKI Tak PL 323
KAROL OKTABINSKI Tak PL 266
ARKADIUSZ OLSZEWSKI Tak PL BBL INOWROCŁAW 338
MARCIN ORŁOWSKI Tak PL 207
MARCIN PACHLA Tak PL OLIMPIA DĄBROWA 344
PAWEŁ PĄCZEK Tak PL 287
MIKOŁAJ PERKOWSKI Tak PL 377
ARKADIUSZ PIETRAS Tak PL 56 BAZA LOTNICZA 275
HUBERT PIŃCZAK Tak PL 339
PRZEMYSŁAW POLAK PL
SZYMON POTURALSKI Tak PL 209
ARKADIUSZ RAK Tak PL 215
ŁUKASZ RASAŁA Tak PL 362
DAMIAN RZECZKOWSKI Tak PL KLUB PRZYSZŁEGO OJCA 277
RYSZARD SAŁATA Tak PL SPORT4LIFE 276
WOJCIECH SIEKACZ Tak PL 278
MATEUSZ SKOTARCZAK Tak PL 56 BAZA LOTNICZA 204
MACIEJ SOBEL Tak PL ZADYSZKA 293
SZYMON STACHOWIAK Tak PL PĘDZĄCE ŚLIMAKI 247
MARCIN SZAFRANEK Tak PL 363
KRZYSZTOF SZATKOWSKI Tak PL 211
JAKUB SZCZEPANIAK Tak PL 283
KOCYMBA SZCZEŚNIAK PL KOCYMBA TEAM
RAFAŁ SZUKALSKI Tak PL BBL INOWROCŁAW 341
ROBERT TKACZYK PL
KONRAD TOMTAS Tak PL 56 BAZA LOTNICZA 217
DOMINIK TRAWIŃSKI Tak PL 225
LESZEK TRAWIŃSKI Tak PL 226
MICHAŁ WARCHOWSKI Tak PL 343
RYSZARD WASILEWSKI Tak PL CZARNE SZATANY 201
MIKOŁAJ WAŚKOWSKI Tak PL 301
GRZEGORZ WENDT Tak PL 286
ADAM WOJCIECHOWSKI PL
MARCIN WOJCIECHOWSKI PL
PIOTR WOREK Tak PL 383
MIECZYSŁAW ZIÓŁKOWSKI Tak PL 203
ADAM ŻYTKOWSKI Tak PL 221
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 96 (Opłaconych: 81)

10km: Dystans 10 km

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety (kobiety, wiek: 16-99)
EMILIA BAŁA Tak PL 100
AGATA BEDNARSKA PL BARBELL SQUAD 185
NATALIA BENTKOWSKA Tak PL 59
ALEKSANDRA BONIECKA PL
DOROTA CIBORSKA Tak PL CROSSFIT TORUŃ 10
EMILIA DOBRUCHOWSKA Tak PL BBL INOWROCŁAW 8
MAŁGORZATA DOBRZYŃSKA Tak PL 14
URSZULA DUTKIEWICZ Tak PL WATAHA 91
DOMINIKA GNAŚ Tak PL CROSSFIT TORUŃ 23
JOANNA GRABOWSKA Tak PL 26
PAULINA GRZECHNIK Tak PL 31
KAMILA GRZESZCZAK Tak PL BARBELL SQUAD 190
KAMILA JANCY Tak PL BARBELL SQUAD 163
MAŁGORZATA KONIECZNA Tak PL 34
BARBARA KORPALSKA PL CROSSFIT TORUŃ 38
PAULINA KRUSZYŃSKA Tak PL BARBELL SQUAD 165
MAŁGORZATA KUBIAK Tak PL BBL INOWROCŁAW 133
KAMILA LASKOWSKA PL
DOROTA LEWANDOWSKA Tak PL BARBELL SQUAD 179
KINGA LEWANDOWSKA Tak PL CF SOLNA \"RENEGAT\" INOWROCŁAW 41
KRYSTYNA LUDWIK Tak PL 30
AGNIESZKA ŁYSIAK Tak PL BARBELL SQUAD 180
KAROLINA MODZELEWSKA Tak PL 15
LIDIA MUCHA Tak PL 143
AGATA NIETRESTA Tak PL BARBELL SQUAD 181
SYLWIA PIŃSKA Tak PL BBL INOWROCŁAW 39
SYLWIA PRZERACKA Tak PL 147
MARTA SKOCZYLAS Tak PL 50
MAŁGORZATA STANECKA Tak PL 169
MALWINA SZYMAŃSKA Tak PL BARBELL SQUAD 166
JUSTYNA TOMASIK Tak PL 151
ANNA TROJANOWSKA Tak PL JANUSZE JOGGINGU 161
KINGA TROSZYŃSKA PL BARBELL SQUAD 186
KAMILA WAWIERNIA Tak PL SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 154
JOLANTA WESOŁOWSKA Tak PL BARBELL SQUAD 191
JOANNA WIĄCEK - FAJFER Tak PL BARBELL SQUAD 189
ANNA WŁODARCZYK Tak PL 93
JOLANTA WOJCIECHOWSKA Tak PL 102
MAGDALENA WOJCIECHOWSKA Tak PL 29
SYLWIA WOJEWODA-SIWICKA PL
MALGORZATA ZIELINSKA Tak PL CROSSFIT TORUŃ 17
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 41 (Opłaconych: 35)
M - Mężczyźni (mężczyźni, wiek: 16-99)
STANISŁAW AGAŚ Tak PL 178
MARCIN ANTCZAK Tak PL 40+ 44
MICHAŁ BAGROWSKI Tak PL 40+ 45
ARTUR BAŁA Tak PL 99
ŁUKASZ BARDZIŃSKI Tak PL CF SOLNA \"RENEGAT\" INOWROCŁAW 43
WOJCIECH BATORSKI Tak PL 13
BARTOSZ BIAŁĘCKI Tak PL 85
KAZIMIERZ BONIECKI Tak PL 104
LUKASZ BORKOWSKI Tak PL 124
BARTOSZ BURAK Tak PL 125
JACEK CHROŚNIAK Tak PL 81
BARTOSZ CHRZĄSZCZ Tak PL 126
HUBERT CHUDAŃSKI PL
ARKADIUSZ CZAPLEWSKI Tak PL 84
ŁUKASZ CZAPLICKI Tak PL BARBELL SQUAD 182
KRZYSZTOF CZYŻNIEWSKI Tak PL 54
MATEUSZ DOBKOWSKI Tak PL UNITED PANFILS 4
ARKADIUSZ DRZEWIECKI Tak PL 96
TOMASZ FIJAŁKOWSKI Tak PL 58
TOMASZ GALUS Tak PL 61
BARTŁOMIEJ GAŁASZEWSKI Tak PL 128
RAFAŁ GAŁĘZEWSKI Tak PL 83
MARCIN GIERMAZIŃSKI Tak PL 129
MATEUSZ GOŁUCH Tak PL UNITED PANFILS 3
ŁUKASZ GÓRECKI Tak PL WATAHA 92
DAWID GRZEGORSKI Tak PL BARBELL SQUAD 164
PIOTR HEIDAK Tak PL 122
HUBERT HERNACKI Tak PL UNITED PANFILS 6
HUBERT JAKUBOWSKI Tak PL 130
BARTŁOMIEJ JANISZEWSKI Tak PL BARBELL SQUAD 183
MATEUSZ JANOWSKI Tak PL 131
MACIEJ JARZEBSKI Tak PL 132
FILIP JESIOLOWSKI PL 64
KACPER JUSKOWIAK PL KW GOPŁO KRUSZWICA 63
EMIL JUSKOWIAK PL 62
PAWEŁ KALINOWSKI Tak PL CROSSFIT TORUŃ 24
MARCIN KASZAK Tak PL UNITED PANFILS 7
PATRYK KAŹMIERCZAK PL INOWROCŁAW
PIOTR KILIŃSKI Tak PL CROSSFIT TORUŃ 12
MARCIN KLIMASZEWSKI Tak PL 35
ROBERT KŁOSOWSKI Tak PL BBL INOWROCŁAW 9
MICHAŁ KMITTA Tak PL JANUSZE JOGGINGU 22
LESZEK KMITTA Tak PL JANUSZE JOGGINGU 20
BŁAŻEJ KOŁODZIEJSKI Tak PL BARBELL SQUAD 174
MICHAŁ KOPACZ PL JANUSZE JOGGINGU
MIKOŁAJ KOPEĆ Tak PL BARBELL SQUAD 188
MARIUSZ KOTLAREK Tak PL 48
IGOR KOWALSKI Tak PL 121
MICHAŁ KOZIKOWSKI Tak PL 55
DARIUSZ KRUSIŃSKI Tak PL 94
MIŁOSZ KRUSIŃSKI Tak PL 95
MATEUSZ KRUSZCZYŃSKI Tak PL 57
HUBERT KRUSZCZYŃSKI Tak PL 56
TOMASZ KUBIAK Tak PL T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 33
MICHAŁ KUBIAK Tak PL 134
TOMASZ KUBICA Tak PL 27
PAWEŁ KUDALSKI Tak PL 60
MACIEJ KUDALSKI PL XYZ COPACABANA BYDGOSZCZ
JAROSŁAW KULIGOWSKI Tak PL 53
KAMIL KURNIK Tak PL 42
ŁUKASZ KUŚMIREK Tak PL 135
ROBERT LEBIODA Tak PL BARBELL SQUAD 170
JAKUB LEWANDOWSKI Tak PL 123
DANIEL LEWANDOWSKI Tak PL 52
ALEKSANDER LEWANDOWSKI Tak PL 136
MATEUSZ MAJ Tak PL 36
PRZEMYSŁAW MAKULSKI Tak PL 137
SEBASTIAN MALICKI Tak PL 138
MAREK MARCHEWKA Tak PL 139
BŁAŻEJ MARCINKOWSKI Tak PL 140
NORBERT MAREK Tak PL 101
BARTOSZ MICHALCZAK Tak PL 141
MATEUSZ MROCZEK Tak PL 142
MACIEJ MURAWSKI Tak PL 51
MICHAŁ NADOLNY Tak PL 144
MIKOŁAJ NIEMCZYK PL
MARCIN NIZIOŁ Tak PL 19
KRZYSZTOF NOWACKI Tak PL 162
WALDEMAR OBORSKI Tak PL 89
PAWEŁ OPERACZ Tak PL UNITED PANFILS 5
MICHAŁ PACHOLSKI Tak PL BARBELL SQUAD 184
PAWEŁ PARUCH Tak PL CROSSFIT TORUŃ 16
ROBERT PASTECKI Tak PL 145
BARTOSZ PAWLAK PL STALOWE JAJA
SZYMON PAWLAK PL STALOWE JAJA
JACEK PIEKARSKI Tak PL 146
NORBERT PIETRZAK Tak PL 105
JAROSLAW PREDENKIEWICZ Tak PL 97
LUKASZ PREDENKIEWICZ Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 106
MAREK PRZYBYTKOWSKI Tak PL 148
JÓZEF ROSIŃSKI PL
ZBIGNIEW ROSZAK PL
KAROL RUDNICKI PL
MICHAŁ RULEWSKI Tak PL 98
PIOTR RYCHLICKI PL
MICHAŁ RYGIELSKI PL KLUB SPORTOWY MOTYWACJA
JANUSZ SARBINOWSKI Tak PL 40+ 46
MACIEJ SIWICKI PL
MACIEJ SKOCZYLAS Tak PL 49
TOMASZ SKOCZYŃSKI Tak PL 172
MARCIN STANECKI Tak PL 168
MICHAŁ STAWICKI PL 177
ŁUKASZ STRAMEK Tak PL CROSSFIT TORUŃ 11
HENRYK SZWYDOWSKI Tak PL 149
WITOLD SZYDŁOWSKI Tak PL 32
MATEUSZ SZYMANOWSKI Tak PL 87
MARCIN ŚWIĄTKOWSKI PL 175
ZBIGNIEW TOCHA Tak PL AKTYWNI KOCIEWIACY 150
MATEUSZ TYMOSIAK Tak PL SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 152
TOMASZ UGORSKI Tak PL 153
KRZYSZTOF WALICHNIEWICZ Tak PL 28
ŁUKASZ WĄSOWSKI Tak PL JANUSZE JOGGINGU 37
WOJCIECH WESOŁOWSKI Tak PL BARBELL SQUAD 187
MACIEJ WIDUCH Tak PL 167
ADAM WIKTOROWICZ PL
PAWEŁ WILCZYŃSKI Tak PL NO 1 CF BYDGOSZCZ 155
ARKADIUSZ WINKLER Tak PL BRAK 82
WŁODZIMIERZ WIŚNIEWSKI Tak PL 2
ARTUR WIŚNIEWSKI Tak PL 40+ 47
SEBASTIAN WIŚNIEWSKI Tak PL CROSSFIT TORUŃ 21
MAREK WIŚNIEWSKI Tak PL 88
MAKSYMILIAN WIŚNIEWSKI Tak PL 1
PIOTR WIŚNIEWSKI Tak PL 86
BARTOSZ WITT Tak PL NO 1 CF BYDGOSZCZ 171
TOMEK WOJCIECHOWSKI Tak PL 173
DOMINIK WOZNIAK Tak DE 254
PAWEŁ ZALEWSKI Tak PL ACTIVEXTREME 90
KRZYSZTOF ZBORALSKI Tak PL 103
BENIAMIN ZIÓŁKOWSKI Tak PL JANUSZE JOGGINGU 25
DARIUSZ ZIÓŁKOWSKI Tak PL JANUSZE JOGGINGU 18
GRZEGORZ ŻOŁNA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 131 (Opłaconych: 111)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 331 (Opłaconych: 282)