Suszec - FINAŁ klas. nizinnej / 2. MP Osób Chorych na Cukrzycę: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
DENISA BARTOSOVA CZ CK HOBBY BOHUMIN
WIOLETA BRZEZIOK Tak PL 101
KAROLINA KAWKA Tak PL LKK FUJI GOS MSZANA 121
SYLWIA ŁĄKAS Tak PL ROAD MARATON TEAM 151
KAMILA SOJKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 143
ANNA ZAJĄC Tak PL SGS POLAND TEAM BIKE SECTION 145
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 6 (Opłaconych: 5)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
ŻANETA JUSZKIEWICZ Tak PL 136
AGNIESZKA KURTYKA PL
EDYTA LIPKA PL
BARBARA OCHMAN Tak PL 226
KATARZYNA SYRNICKA Tak PL 179
MAŁGORZATA ZIMNICKA Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 118
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 4)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
ANNA DUDZIAK Tak PL
MAŁGORZATA SUCHA PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM
MARTA SYRYJCZYK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 123
IZABELA WŁOSEK Tak PL JAS-KÓŁKA 177
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
ANNA WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 722
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
MARCIN HUDOBA Tak PL JAS-KÓŁKA 258
BENIAMIN JANIK Tak PL 125
OLAF JANUKOWICZ Tak PL 191
BŁAŻEJ LIMAŃSKI Tak PL 102
JAKUB PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 173
WŁADYSŁAW SZAJNER Tak PL 110
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 6 (Opłaconych: 6)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
REMIGIUSZ CHOMIUK Tak PL TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ 198
SEWERYN DROBISZ Tak PL TAURUS EXTREME TEAM 130
DAMIAN GRABOWSKI Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 195
KAMIL IMIELA Tak PL SGS POLAND TEAM BIKE SECTION 148
MATEUSZ KĄDZIELA PL SII CYCLING TEAM
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 152
ADAM KUKULSKI Tak PL 214
PRZEMYSŁAW KUŚWIK Tak PL KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 107
WOJCIECH MATLAK Tak PL POLART NUTRAXX SMP TEAM 227
TOMASZ MATOGA Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 159
DOMINIK ORZEŁ Tak PL BIKE SYSTEM 208
ADAM OSTOJSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 128
DAWID PATYŃSKI Tak PL 176
JAROSŁAW PYDYCH Tak PL RGK RACING TEAM 229
ADRIAN SEKUŁA Tak PL RGK RACING TEAM 168
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 15 (Opłaconych: 14)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
GRZEGORZ BAŃBUŁA Tak PL 149
PAWEŁ BARON Tak PL FORCE 217
PAWEŁ BEDNARZ Tak PL
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 184
MAREK FIKUS Tak PL BLACK HORSE TEAM 155
DAREK GÓRA Tak PL 234
JAN GRZEMPA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 124
PAWEŁ HLUBEK Tak PL 144
DAWID JAKUBIAK Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 216
PAWEŁ JURKIEWICZ Tak PL 87
MARIUSZ KALKOWSKI Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 209
DANIEL LIPINSKI Tak PL BIEGIEM PRZEZ GÓRY 196
MICHAŁ LIPKA PL
ADAM MALINOWSKI Tak PL 167
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 247
GRZEGORZ PAWŁOWSKI Tak PL EWODD TEAM 108
MATEUSZ ROMANEK Tak PL 119
DOMINIK ROSA Tak PL RSC BIKE RAWICZ 161
SEBASTIAN SEGET Tak PL EUROPEJSKA KLINIKA CUKRZYCY 106
RAFAŁ SEKTA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 254
PAWEŁ STĘCLIK PL ŚLĄSK KOLARSKO
JAKUB STRZODA Tak PL 158
WOJCIECH STUCHLIK Tak PL 105
GRZEGORZ SYRNICKI PL
MAREK SZATANIK PL GRUPA MARAT
DAWID SZKUTEK Tak PL 122
KAROL ŚWITAŁA Tak PL 193
ARKADIUSZ TRACIAK PL
TOMASZ TYRAWA Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 160
WOJTEK WARDZIAK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 188
ADAM WAWOCZNY Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 252
KRZYSZTOF WEBERBAUER Tak PL SUPREME STYLE MATES 138
PAWEŁ WYGRABEK PL
RAFAŁ ZAPAŚNIK Tak PL 180
DOMINIK ZIELAWSKI PL SII CYCLING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 36 (Opłaconych: 28)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
GRZEGORZ ADAMCZYK PL
MARCIN ADAMKIEWICZ Tak PL CHOMA SPORT TRENER
MIROSŁAW BORTEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM 120
SŁAWOMIR BRANDT Tak PL 239
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 213
PIOTR CZOPEK Tak PL GKS KROPIŃSKI SUSZEC 253
ROBERT CZOPEK Tak PL GKS KROPIŃSKI SUSZEC 211
TOMASZ FICA PL
ANDRZEJ FIJAK Tak PL 126
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM 555
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 162
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 178
SŁAWOMIR GRZESIAK Tak PL GATTA BIKE-RS 111
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 154
PAWEŁ KAŁUSZKA Tak PL GATTA BIKE-RS 129
DANIEL KARAŚ Tak PL SII CYCLING TEAM
DAMIAN KAUF Tak PL 257
MAREK KŁAPTOCZ PL
GRZEGORZ KRAMEK Tak PL 104
KRZYSZTOF KRÓL PL
MARCIN MAĆKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 205
KRZYSZTOF MATULA Tak PL BLACK HORSE TEAM 187
SEBASTIAN MATUSZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 201
JAROSŁAW MICHALEC Tak PL GKS KROPIŃSKI SUSZEC 212
WOJCIECH MIĘKINIA Tak PL 221
TOMASZ MIKOŁAJCZYK Tak PL 137
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 199
DARIUSZ OSTROWSKI Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 261
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 170
SEBASTIAN PONDO Tak PL TOSZECKA GRUPA KOLARSKA 115
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 134
ADRIAN POZNACHOWSKI Tak PL 255
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 153
MICHAŁ RADECKI Tak PL 100
KRZYSZTOF RUTKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 103
DOMINIK RYGAŁA PL JAS-KÓŁKA
ALEKSANDER SŁOMKA Tak PL KIWI KLUB MTB 215
TOMASZ SŁUPIK Tak PL 113
MARCIN STEC Tak PL
PIOTR SULIGA Tak PL 222
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE
DAMIAN TWARDZIK PL
WOJCIECH WARZYŃSKI Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 185
MARCIN WÓJCIK PL
PRZEMEK ZAWADA Tak PL QUEST ROAD 150
ADAM ZELEK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 46 (Opłaconych: 38)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 163
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL TWOJA MERIDA IMIELIN 207
TADEUSZ DUDZIAK Tak PL 140
ZBIGNIEW FAL Tak PL SARONI-JAGU TEAM 204
ADAM GÓRNIAK PL HARPAGAN SOSNOWIEC
KRZYSZTOF KAMIŃSKI Tak PL 248
GRZEGORZ KAMPA PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA
ZYGMUNT KAPALA Tak PL 109
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL BLACK HORSE TEAM 194
JAROSŁAW KONDRAT Tak PL 260
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 224
KRZYSZTOF MATRAS Tak PL 249
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM
DARIUSZ REGULSKI Tak PL 114
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 721
MAREK SMOŁKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 256
GRZEGORZ STOLAREK PL JASTRZĘBIE ŁASKIE
JACEK SZARY Tak PL UKKS IMIELIN TEAM 206
LESZEK TRACZYK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 228
GRZEGORZ TURKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 127
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 720
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 21 (Opłaconych: 17)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
HENRYK BARON Tak PL 246
STEFAN BLUSZCZ Tak PL LOWELL PRO ŠAFRATA TEAM BOHUMÍN 235
JAN CEGLAREK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 444
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
ZDZISŁAW DROBISZ Tak PL 133
KAZIMIERZ GOLONKA Tak PL 141
EDWARD JURZYCA Tak PL 131
PIOTR MISIAK Tak PL 233
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 724
STANISŁAW SZAFRANIEC Tak PL UKS TEAM KROPIŃSKI SUSZEC 251
HENRYK ZAPAŚNIK Tak PL 182
MAREK ZARZYCKI Tak PL 236
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 12 (Opłaconych: 11)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 153 (Opłaconych: 127)