Suszec - wyścig kolarski: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
KAROLINA PIĄTEK PL 63
KAROLINA WITEK PL 61
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 2 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
RENATA GLAZER Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 16
JUSTYNA KOGUT Tak PL PENTEL 69
ANNA OSMULSKA Tak PL
ANNA PRZYBYLAK Tak PL
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 53
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 5)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 84
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 14
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 2 (Opłaconych: 2)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
ANNA WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 116
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
MICHAŁ BRYŁA Tak PL
TOBIASZ GROMOTKA Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 96
OSKAR LUCZEK Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA
DOMINIK ŁUCKI Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 95
SZYMON OPYD Tak PL RGK RACING TEAM 87
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 5)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
KRZYSZTOF BADURA Tak PL
MICHAŁ BESTWINA Tak PL ROGELLI TEAM 35
ŁUKASZ BIEDA Tak PL
KRZYSZTOF BROL Tak PL
MATEUSZ GAWEŁCZYK Tak PL CEZIS TEAM
DAMIAN GRABOWSKI Tak PL 32
PATRYK GRUSZKA PL BIKERSHOP TEAM 128
MAREK JURASZEK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
MATEUSZ KĄDZIELA Tak PL SII CYCLING TEAM
MAREK KRAUT Tak PL 74
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA
DAWID KUNDZIK Tak PL
ADRIAN KUSZ Tak PL SII CYCLING TEAM
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM
DAWID PATYŃSKI PL 34
JAROSŁAW PYDYCH Tak PL RGK RACING TEAM 102
ADRIAN SEKUŁA Tak PL RGK RACING TEAM 20
MICHAŁ SZEWCZYK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1
WOJCIECH TYCNER Tak PL 100
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 19 (Opłaconych: 17)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
MARCIN ADAMKIEWICZ Tak PL
MICHAŁ ANDROSZ Tak PL
ADAM BIEŃKOWSKI Tak PL
MATEUSZ CZUBAK PL 45
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 59
ADAM DRZYMAŁA Tak PL BIKERSHOP RACING TEAM 107
JAROSŁAW DUDA Tak PL
TOMASZ GLAZER Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 15
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 26
JAN GRZEMPA PL TC ORZEŁ RABKA-ZDRÓJ 55
ANDRZEJ GULBA PL PENTEL 48
DAWID JAKUBIAK Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 50
KRZYSZTOF KACZMARCZYK PL 80
PAWEŁ KAWALEC Tak PL
PIOTR KIEŁKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 78
MARCIN KOPYTKO Tak PL SII CYCLING TEAM
ARTUR KOŚCIELNY Tak PL
ROMAN LABOCHA Tak PL
PIOTR MARKOWSKI Tak PL 91
PAWEŁ MATYASIK Tak PL
NORBERT MOSIOŁ Tak PL TKKF ROZWÓJ PAWŁOWICE
JANUSZ MULLER Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2
MICHAŁ NOWOK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 36
MARCIN NYCZ Tak PL 126
RAFAŁ OLEŚ PL TEAM HUROM 77
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 30
DOMINIK ROSA PL 29
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL
SEBASTIAN SEGET PL EUROPEJSKA KLINIKA CUKRZYCY 121
RAFAŁ SEKTA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 51
TOMASZ SŁUPIK Tak PL 13
MICHAŁ SOBALA Tak PL NORDBIKE RYBNIK
PAWEŁ STĘCLIK Tak PL
MICHAŁ SZCZYRBOWSKI Tak PL AKADEMIAROLKARZA.PL
MARCIN SZENDERSKI Tak PL CYKLOOPOLE
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 60
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 106
WOJTEK WARDZIAK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 83
WOJCIECH WARZYŃSKI Tak PL 19
MICHAŁ WATOŁA Tak PL
PAWEŁ WIKA Tak PL 64
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI Tak PL
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 72
PRZEMYSŁAW WRÓBLEWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM
PAWEŁ WYGRABEK Tak PL 89
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL 101
MARCIN ŻURAWIK Tak PL MMBIKE TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 47 (Opłaconych: 39)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
KAROL ANDERKO Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 99
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 125
ARTUR BUCKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA
PIOTR CZOPEK Tak PL A
DARIUSZ GAWENDA Tak PL
MARCIN GĄSZCZAK Tak PL 52
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL ADIOSTRY TEAM 23
ADAM GÓRNIAK Tak PL TAURON TEAM
SŁAWOMIR GRZESIAK Tak PL GATTA BIKE-RS 98
KRZYSZTOF GULBA Tak PL 68
KRZYSZTOF MATULA Tak PL TWOMARK ALVA 1
MARCIN MAZUR Tak PL
ANDRZEJ MAZUREK Tak PL
ROBERT OŚLIZŁO Tak PL
PAWEŁ PIETRZAK Tak PL PRO-KAN SUSZEC 108
KRZYSZTOF RUTKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 82
DOMINIK RYGAŁA Tak PL 18
DANIEL SADOWSKI Tak PL
ADAM SALOSTOWICZ Tak PL MMBIKE TEAM
ALEKSANDER SŁOMKA Tak PL
SŁAWOMIR SOCHA Tak PL
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL
IRENEUSZ ŚCIĘGAJ PL 24
PIOTR ŚLASKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 105
ADAM ŚLĄZAK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 26 (Opłaconych: 25)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL TWOJA MERIDA IMIELIN
TADEUSZ DUDZIAK PL 124
ZYGMUNT KAPALA PL 88
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL TWOMARK TEAM
DARIUSZ ŁAWICKI Tak PL CZERNICA MASTERS
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 92
MAREK SMOŁKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 46
SYLWESTER ŻEBRO Tak PL 129
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 9 (Opłaconych: 7)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
STEFAN BLUSZCZ Tak PL LOWELL PRO ŠAFRATA TEAM BOHUMÍN 115
EDWARD JURZYCA Tak PL 47
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 79
HENRYK ZAPAŚNIK Tak PL 56
MAREK ZDANOWICZ Tak PL KOLMARKA 122
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 5 (Opłaconych: 5)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 121 (Opłaconych: 106)