Tour de Cracovia Amatorów - WYŚCIG: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety OPEN (kobiety, wiek: 15-99)
MAŁGORZATA ADAMCZYK PL
ANGELIKA BIEDA PL
KAMILA BIERNAT PL IN MOGILANY CYCLING TEAM
GRZESIEK BODZENTA PL
JOANNA BOROWIEC PL 9
MARIA BUBLIK PL
ANNA BZIK PL 192
MAŁGORZATA CZEKAJ PL OMEGA MIECHÓW
SANDRA CZMYR PL 146
ALEKSANDRA CZMYR PL 291
MAGDALENA CZUSZ PL AZS AWF KATOWICE/ ZICO RACING TEAM/ MARTOMBIKE
AGNIESZKA DRONSZCZYK PL APPLY CAPNOR
MAGDALENA DROŻDŻ PL 88
DOMINIKA DUBAS-SZLACHTA PL
MAŁGORZATA FIJOŁEK PL 48
URSZULA FRANKOWSKA PL
HANNA GANCARZ PL
JUSTYNA GŁĄB PL 101
EDYTA GROCHOT PL 44
AGNIESZKA GURBIEL PL 144
MAGDALENA JAMROZIK PL
BEATA KALEMBA PL 100
MAŁGORZATA KASZUBA PL
MONIKA KOŚCIELECKA PL
JOANNA KOZIOŁ PL
MAŁGORZATA KURKOWSKA PL 185
AGATA KURZAK PL
EMILIA LADORUDZKA PL
BOŻENA LATAŁA PL
ALEKSANDRA LIS PL
SYLWIA ŁĄKAS PL 84
EWA MAREK PL NIESAMOWICI SPORTOWCY
PATRYCJA MEKSA PL BIKETIME TEAM 128
AGATA MIĘKINIA PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE
MAGDALENA MIKA-HOFFMANN PL
MONIKA OSIADAŁA PL 83
RENATA PIECHÓWKA PL
KATARZYNA POLAKOWSKA PL RYSTOR PENTEL
MAGDALENA PTAK PL DOTR KRAKÓW
ELŻBIETA REJ PL
BARBARA RZĄSA PL
IZABELA SIKORA PL HIGH5 POLSKA
MAŁGORZATA SUCHA PL FENIX TYCHY
MONIKA SUDER PL
JOANNA SYROWIECKA PL DOTSPORT
SYLWIA SZAFRANIEC PL TREK - VELONEWS.PL 43
RENATA SZCZEPANIK PL PIERZCHALSKI CYCLING TEAM
KATARZYNA SZEWCZYK PL
ANNA ULMANIEC PL
EWA WIERZBICKA PL 30
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 50 (Opłaconych: 0)
M1 - Mężczyźni 15-30 lat (mężczyźni, wiek: 15-30)
DAMIAN ADAMCZYK PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW
MAKSYMILIAN ANDRUSIEWICZ PL
KRZYSZTOF BADURA PL SII CYCLING TEAM
ADAM BALDY PL GRUPETTO KLUCZBORK
KAMIL BARANEK PL
MICHAŁ BAREŁA PL JURA BIKE CZESTOCHOWA
MATEUSZ BIALIK PL 115
KRZYSZTOF BIELEC PL
MICHAŁ BIELSKI PL ZAWSZE TAM GDZIE TY CYCLING TEAM 170
MIŁOSZ BIK PL
MATEUSZ BŁAŻ PL KTC KROSNO
MICHAŁ BOCHENEK PL
RAFAŁ BOGUSZ PL
LEON BUGAJ PL
PRZEMYSŁAW BULIŃSKI PL
ADRIAN BURMER PL
ANDRZEJ CHOWANIAK PL WERTYKAL
MACIEJ CHRZANOWSKI PL
MICHAŁ CHRZANOWSKI PL
KAMIL CHWALISZEWSKI PL BIKE TEAM ŁĄKTA GÓRNA
TOMASZ CICHOREK PL OTR KRAKÓW 175
JACEK DONIEC PL #ROWEROWYKRAKOW 143
MICHAŁ DUDEK PL K2K.CYCLING 199
JAKUB GAJEWSKI PL
KRZYSZTOF GAJKOWSKI-WÓJCIK PL
ŁUKASZ GARBAT PL
WOJCIECH GIERCZAK PL
PAWEŁ GŁADYŚ PL STC SKARŻYSKO
MARCIN GRABARZ PL
DARIUSZ GRABOWSKI PL
KRYSTIAN GWIZDAŁA PL PELUCZA 72
SEBASTIAN INGLOT PL 68
PIOTR IWAN PL
MICHAŁ JABŁOŃSKI PL MTB3184
MICHAŁ JASIŃSKI PL
PAWEŁ JASTRZĘBSKI PL
MICHAŁ JELONEK PL OTR KRAKÓW
MATEUSZ KARKULA PL HEAD TEAM LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 187
PATRYK KASJANIUK PL
MATEUSZ KĄDZIELA PL SII CYCLING TEAM
MATEUSZ KIEŁPIŃSKI PL 189
FILIP KIEŁTYKA PL
DOMINIK KŁÓŚ PL NPK REKREACJA!
PIOTR KNAPIK PL OMEGA MIECHÓW 52
ŁUKASZ KOGUTOWICZ PL BIKE TEAM ŁĄKTA GÓRNA 38
TOMASZ KOŁODZIEJCZYK PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
KONRAD KOŁODZIEJSKI PL
CEZARY KOŁODZIEJSKI PL KOTOMIERZ CYCLING KUMIĘGA TEAM
MICHAŁ KOPACZ PL 46
MIKOŁAJ KOWALCZE PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 196
PRZEMYSŁAW KOZIARZ PL 64
GRZEGORZ KOZIELEC PL P2000.COM.PL 195
ADRIAN KRAWCZYK PL BIKE TEAM ŁĄKTA GÓRNA 180
ADAM KRĄŻYŃSKI PL
BARTŁOMIEJ KRUPA PL NPK REKREACJA!
TOMASZ KUBUSZEK PL 163
PIOTR KUCZMAŃSKI PL ESN AGH
ANTONI KUDELSKI PL
ADRIAN KUSZ PL SII CYCLING TEAM
MATEUSZ KWIATKOWSKI PL DAR-BUD TEAM 198
MATEUSZ LASZCZYK PL 151
JAKUB MAKS PL 66
BŁAŻEJ MARKOWSKI PL
TOMASZ MATOGA PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
ALAN MICHALSKI PL JĘDRZEJOWSKI KLUB KOLARSKI
BARTOSZ MICHALSKI PL JĘDRZEJOWSKI KLUB KOLARSKI
DAWID MIELKE PL
MATEUSZ MOTYKA PL K2K.CYCLING 67
KAROL MULARCZYK PL KTC KROSNO 148
KAMIL MUSIOLIK PL 95
BARTŁOMIEJ NOWAK PL
GRZEGORZ NOWORYTA PL DON\'T GIVE UP 99
SZYMON OPYD PL RGK RACING TEAM
ŁUKASZ PARZYBUT PL
ŁUKASZ PASZKO PL
KRYSTIAN PAWLICKI PL
MACIEJ PODOŁOWSKI PL SKYBROTHERS
MATEUSZ PRUSAK PL
TOMASZ PUT PL
JAROSŁAW PYDYCH PL RGK RACING TEAM
DOMINIK RACZKOWSKI PL K2K.CYCLING 280
MICHAŁ RADLIŃSKI PL
PAWEŁ RAJTAR PL DOTSPORT
WOJCIECH REJDAK PL
OLAF ROZWADOWSKI PL KUKUCZSPORT.PL
JAKUB RUSIN PL JGS TEAM 36
RAFAŁ RYBKA PL 35
MATEUSZ RYBKA PL
MICHAŁ RYCZEK PL
ANTONI RZĄSA PL
PRZEMYSŁAW SABADY PL BLOKBLACH RADOMSKO 5
KAMIL SAJAK PL
MICHAŁ SAMEK PL OTR KRAKÓW
ADRIAN SEKUŁA PL RGK RACING TEAM
KONRAD SIKORSKI PL 34
MATEUSZ SKARŻYŃSKI PL 39
MAXIMILIAN SOBOL PL
KAMIL SOLARCZYK PL
ARTUR SOSNAL PL 193
ALBERT SOSNAL PL 122
FILIP SOWA PL
TOMASZ STACHNIK PL
MACIEJ STAŚKIEWICZ PL 111
TOMASZ STENCEL PL 186
GRZEGORZ STUDZIŃSKI PL #ROWEROWYKRAKOW
MACIEJ SZNERCH PL
PIOTR SZWARC PL AZS PK KRAKÓW
PAWEŁ ŚLĘCZKA PL
KRYSTIAN TOCZEK PL
ŁUKASZ TRĄBSKI PL
AMADEUSZ WEBERBAUER PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 106
BARTŁOMIEJ WIDZYK PL DUOPROFIL 129
GRZEGORZ WITOŃ PL
MACIEJ WOJTAL PL
ŁUKASZ WOLNY PL TWOMARK ALVA 1
PIOTR WOSIK PL
MATEUSZ WÓJCIK PL
BARTEK WÓJCIK PL
ARKADIUSZ WYZGAŁ PL 93
MARCIN ZDEBSKI PL
MICHAŁ ŹRÓBEK PL
TOMASZ ŻURAWIK PL OKR PASSIONBIKE
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 122 (Opłaconych: 0)
M2 - Mężczyźni 31-44 lat (mężczyźni, wiek: 31-44)
MAREK ADAMCZYK PL
MIROSŁAW BĄK PL TOP-SERVIS CHORZELÓW 107
MARCIN BŁASZCZYK PL TRIATHLON YMCA KRAKÓW
ADAM BOHUSŁAW PODHORECKI PL 37
ARTUR BORATYN PL BIKE ATELIER TEAM
ŁUKASZ BOROŃSKI PL
ŁUKASZ BUNSCH PL
JANEK CHLIPAŁA PL
ARTUR CHMIELOWIEC PL
TOMASZ CHOWANIEC PL
ŁUKASZ CIELEŃ PL 12
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
MICHAŁ CWYNAR PL IN MOGILANY CYCLING TEAM
ADAM CZEKAJ PL OMEGA MIECHÓW
ZBIGNIEW CZERWIŃSKI PL
PIOTR CZMYR PL 55
ŁUKASZ CZYŻ PL
RAFAŁ CZYŻ PL SWR SOS BIKE SANOK 254
BARTOSZ DEMBIŃSKI PL
ADAM DOLEŻEK PL
MARCIN DOMIN PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
DARIUSZ DROBOT PL DR.OBOT.TEAM
PIOTR DRONSZCZYK PL APPLY CAPNOR
ARTUR DUDA PL
MARCIN DURMAN PL
MATEUSZ DYBEK PL
MIROSŁAW DŻUŁA PL 22
MICHAŁ FRANCZYK PL AZS AWF KRAKÓW MASTERS
WOJCIECH FRAŚ PL
ADAM GACKIEWICZ PL 98
ARTUR GARBOWICZ PL
WOJCIECH GERTZ PL OTR KRAKÓW
SŁAWOMIR GĘDOŚ PL 77
JACEK GIL PL
JANUSZ GÓRA PL SMARTDECOR TEAM
MICHAŁ GÓRNIAK PL 116
PIOTR GÓRNISIEWICZ PL
TOMASZ GRUBKA PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM
KRZYSZTOF GRUDNIK PL 18
MICHAL GRUDZIEN PL
MIROSŁAW GRUSZECKI PL
GRZEGORZ GUZIK PL
JAROSŁAW GUZIK PL 56
MACIEJ HABRAT PL 72D WINDSPORT TEAM 21
KAMIL HAJDA PL SII CYCLING TEAM
MATEUSZ HAJTO PL
WOJCIECH HOFFMANN PL KORONA MASTERS KRAKÓW
MARCIN IDZIK PL
ROBERT JANECZEK PL 54
RADOSŁAW JANKIELEWICZ PL NOWY STYL GROUP CYCLING TEAM 114
MARIUSZ JANKOWICZ PL 127
PAWEŁ JAŹWA PL TEAM SATEL
WALDEMAR JERECZEK PL
PIOTR JURCZYK PL
PAWEŁ JURCZYK PL
PAWEL JURKIEWICZ PL NOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWY 108
ROMAN KACZMARCZYK PL
MICHAŁ KACZMARSKI PL SUPREME STYLE MATES
MICHAL KACZURA PL 20
ANDRZEJ KALEMBA PL 63
BOLESŁAW KASPEREK PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 125
BOGDAN KAWALER PL
KRZYSZTOF KĘPA PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 118
MARCIN KIEŁBANIA PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 7
MARIUSZ KLIMAS PL RUN-G 171
ANDRZEJ KLIMCZYK PL IN MOGILANY CYCLING TEAM
MAREK KŁAPTOCZ PL
MARCIN KNAPCZYK PL 90
GRZEGORZ KOCIK PL
JAROSŁAW KOŁODZIEJCZYK PL
PIOTR KONIECZNY PL 53
WOJCIECH KOPKOWICZ PL
MARCIN KOPYTKO PL SII CYCLING TEAM
ANDRZEJ KORNAŚ PL KUKUCZSPORT.PL
ANDRZEJ KORNAŚ PL KUKUCZSPORT.PL
KONRAD KORSZLA PL
MARCIN KORZENIOWSKI PL MAX-FLIZ KRAKÓW
TOMASZ KOSZAREK PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 110
PIOTR KOTIK PL TEAM ERG BIERUŃ FOLIE 17
BARTOSZ KOTULIŃSKI PL LEGIA CYCLING CLUB 166
PAWEŁ KOWALCZYK PL 79
DANIEL KOZIOŁ PL
ROBERT KOZŁOWSKI PL
ANDRZEJ KRAWCZYK PL BIKE TEAM ŁĄKTA GÓRNA 142
KAROL KRAWIEC PL KM PSP KRAKÓW
KRZYSZTOF KROMKA PL OGRODNICY
GRZEGORZ KRUPA PL BIKEHOLICY TINES 91
TOMASZ KRUSZEC PL
ROMAN KRYSA PL #ROWEROWYKRAKOW
JAKUB KUBUSZEK PL 161
MICHAŁ KUKUCZ-LEGIEŃ PL KUKUCZSPORT.PL
MACIEJ KULARZ PL SPRINT GORZYCE 45
MAREK KURLETO PL DAMECH KURLETO 94
DANIEL KURPIELA PL JLL
MARCIN KURUC PL 113
MARCIN LASZCZAK PL OMEGA MIECHÓW 188
ŁUKASZ LECHOWICZ PL LECH-POL 4X4 TEAM
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM
PAWEŁ LEMPART PL TEAM SPORT 78
MARIUSZ LESZCZYNSKI PL SII CYCLING TEAM
IRENEUSZ LUCZAK PL EC-ENGINEERING
KAROL MALEC PL
FILIP MENDYK PL TEAM SPORT
WOJCIECH MIĘKINIA PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 167
MICHAŁ MIGDAŁ PL
SEWERYN MISA PL REWES 182
RAFAŁ NĘCEK PL KÄRCHER TEAM
TOMASZ NIEDOJADŁO PL TALENTHOUSE.PL 145
ROBERT NIEMIEC PL
TOMASZ NIEWIADOWSKI PL 4
PAWEL NOWICKI PL 25
KORNEL OLSZEWSKI PL DAR-BUD TEAM
JOLT OOSTRA PL
ŁUKASZ OSTROWIECKI PL 96
KAMIL OZIMKOWSKI PL 173
TOMASZ PAJAK PL
GRZEGORZ PASTERSKI PL
MICHAŁ PAWŁOWSKI PL
DARIUSZ PELKA PL JAFI SPORT BIKE TEAM
PIOTR PIECHNIK PL
ROBERT PIEGZA PL
MICHAŁ PIELAK PL NOWA HUTA CYCLING TEAM 80
ŁUKASZ PIERZCHALSKI PL PIERZCHALSKI CYCLING TEAM
SZCZEPAN PIETRUSZKA PL
MARIUSZ PIETRZYK PL
JERZY PIETYRA PL ROAD MARATON TEAM
PAWEŁ PILCH PL 41
MACIEJ PINIARSKI PL
PIOTR PIONTEK PL 16
ADAM PIONTEK PL 135
MARCIN PITAS PL
ADRIAN PIWKO PL 139
DANIEL PŁOCIENNCZAK PL 121
MARCIN PŁOSZAJ PL 159
MARCIN POGODA PL
DARIUSZ POL PL
MARIUSZ POLOK PL 134
PAWEŁ POREBSKI PL
BOGUSŁAW PORZUCZEK PL PELETON WADOWICE
MAREK POSIADAŁA PL
YAREMA PRYKARPATSKYY UA
TOMASZ PRZYBYŁO PL
MARCIN RACZYŃSKI PL 174
KRZYSZTOF RAJTAR PL UNLIMITED SPORT&LIFESTYLE
TOMASZ RAŚ PL 74
MARCIN RAŹNIAK PL
GRZEGORZ ROCZNIAK PL
BARTŁOMIEJ ROSIEK PL KM PSP KRAKÓW 136
MARCIN ROSIEK PL
GRZEGORZ RUSIN PL JGS TEAM 183
JAKUB RYCĄBEL PL 152
DANIEL SADOWSKI PL AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE 177
MATEUSZ SARAPATA PL
BARTOSZ SIKORA PL
PAWEŁ SITKO PL SCS OSOZ RACING TEAM
RYSZARD SIWAK PL 29
ŁUKASZ SIWKO PL SPARTAN KRAKÓW
TOMASZ SŁUPIK PL 155
MARIUSZ SŁUPIK PL
ALEKSANDER SOBOŃ PL
KONRAD SOŁTYS PL
MIROSŁAW SÓLNICA PL GATTA BIKE-RS 138
JACEK STOKŁOSA PL STOKLOSATEAM
PAWEŁ STOLARZ PL PC RACING TEAM
PAWEŁ STRĘKOWSKI PL PIZZA WINCHESTER TEAM 486
BOGDAN SUSUŁ PL
KONRAD SUSZCZYŃSKI-RODRIGUEZ PL
MATEUSZ SUTOR PL
JACEK SZALEWSKI PL BIKEBOARD
KRZYSZTOF SZARY PL BIKE ATELIER TEAM 154
GRZEGORZ SZCZEPANIK PL WILDEER
TOMASZ SZLACHTA PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE
MARCIN SZLACHTA PL KP PSP PROSZOWICE 15
ŁUKASZ SZŁAPA PL 72D WINDSPORT TEAM 169
SŁAWOMIR SZWARC PL 190
ADRIAN SZYBIST PL 60
MARCIN SZYMACHA PL
PAWEŁ SZYMCZYK PL
KAMIL ŚWIECH PL TRIATHLON YMCA KRAKÓW
PIOTR TOMANA PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA BIKE-RS 137
ARKADIUSZ TRACIAK PL 3
MAREK TYLEK PL 72D WINDSPORT TEAM
PIOTR UJMA PL BAŁTYK KRAKÓW
PAWEL ULMANIEC PL
ZBIGNIEW ULMANIEC PL 141
GRZEGORZ URBANIAK PL ZORZA TARNOBRZEG
PRZEMYSŁAW WAŁĘGA PL STRUKTURA KUBATURA TEAM
WOJCIECH WARZYŃSKI PL
MARCIN WAWRZYNIUK PL
KRZYSZTOF WEBERBAUER PL SUPREME STYLE MATES 14
BARTOSZ WIĄCEK PL
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI PL
MICHAŁ WLAZŁO PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE
TOMASZ WOŹNIAK PL
MICHAŁ WOŹNIAK PL
MIROSŁAW WÓJCIAK PL JAFI SPORT BIKE TEAM
MARCEL ZASĘPA PL
TOMASZ ZAWADA PL WAY2CHAMP
GRZEGORZ ZIEBRO PL BIKEHEAD
DOMINIK ZIMNOCH PL
ŁUKASZ ZUGAJ PL BIKE TEAM ŁĄKTA GÓRNA 47
KRZYSZTOF ŻEBRO PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 202 (Opłaconych: 0)
M3 - Mężczyźni 45 lat + (mężczyźni, wiek: 45-99)
MARIUSZ ALBERTUSIAK PL NECTOR FAN SPORT
MARCIN APOSTOŁ PL AKTYWNA STRONA ŻYCIA
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 120
ROBERT BAŚCIK PL
STEFAN BLUSZCZ PL LOWELL PRO ŠAFRATA TEAM BOHUMÍN
JAN BOGACZ PL
GRZEGORZ BORSUK PL
BARTŁOMIEJ BRYŁA PL
ARTUR BUCKI PL ZVL KREIDLER SPORTIVA
ADAM BUJAK PL 130
ROMAN CHODŹBA PL
ROBERT CHRZĄSTEK PL
JERZY CZUBAJ PL 119
GRZEGORZ DZIURSKI PL
LESZEK FRĄCZEK PL MAX-FLIZ KRAKÓW
PAWEŁ GADZAŁA PL 49
LUCJAN GAWĘDA PL
TADEUSZ GÓRSKI PL
PIOTR HREHOROWICZ PL
SŁAWOMIR JUSZCZYNKA PL NOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWY
JAN KACZMAARCZYK PL
KORDIAN KALTBACH PL 32
MAREK KAMIŃSKI PL TWOMARK TEAM
GRZEGORZ KAMPA PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA
ALEKSANDER KEMPKA PL LKS BRYKSJUSZ GOŚCIĘCIN 51
ADRIAN KLESYK PL 72D WINDSPORT TEAM
WIESŁAW KOŁODZIEJCZYK PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
ANDRZEJ KOŁODZIEJSKI PL
ANDRZEJ KORBA PL
ARTUR KOŚCIELNY PL 140
JACEK KOZIOŁ PL MAJJACK 131
LESZEK KOZIOŁ PL 24
BOGUSŁAW KRAMARCZYK PL ROGELLI TEAM
MARIAN KRATOCHWIL PL AZS COLLEGIUM MEDICUM UJ
ROBERT KUCZMAŃSKI PL
ROBERT KUZIANIK PL GORIDE RACING TEAM
JACEK KWARCIAK PL
JAROSŁAW LATAŁA PL
DARIUSZ LECHOWICZ PL LECH-POL 4X4 TEAM
ARKADIUSZ ŁĘŻNIAK PL 33
DARIUSZ MACINA PL 11
TOMASZ MAJCHER PL HPE SPORTS
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS
LESZEK MARDOSZ PL 194
JANUSZ MASŁOWSKI PL
ARTUR MICHAŁEK PL
RAPHAEL MIELKE PL
GRZEGORZ MIKUŁA PL 72D WINDSPORT TEAM
ZBIGNIEW MILER PL 124
JERZY MISZTAL PL
ROBERT OGRODNIK PL
GRZEGORZ OLENDER PL BRAK 105
MARIAN OPYRCHAŁ PL 109
ROBERT PAJDO PL 87
ZBIGNIEW PALUCH PL 102
ADAM PAMUŁA PL ADIMET 179
ROBERT PAZDRO PL
JERZY PIĄTKOWSKI PL
KAZIMIERZ PIECHÓWKA PL
JERZY PIERZCHALSKI PL PIERZCHALSKI CYCLING TEAM
JAN PILCH PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 69
KRZYSZTOF PILCH PL
PAWEŁ PRZĘCZEK PL
HENRYK PUCHALA PL
WALDEMAR PYTLIK PL
STANISŁAW RADZIK PL 19
IRENEUSZ RAŚ PL 13
JERZY ROSA PL 197
PAWEŁ RZĄSA PL
ARTUR SADZIK PL 176
TOMASZ SALACHNA PL 65
ROBERT SKALNY PL
PIOTR SKRZYNIARZ PL 168
ALEKSANDER SŁOMKA PL DBN
PIOTR SOBULA PL
SŁAWOMIR SOCHA PL
ROBERT STELMACH PL 92
JACEK STERNAL PL TRZNADEL- GRUPA POD WEZWANIEM:)
KAZIMIERZ SUDER PL 86
PIOTR SZAFRANIEC PL TREK - VELONEWS.PL 61
MAREK SZCZUPAŁ PL 492
IRENEUSZ SZYMOCHA PL KLUB ROWEROWY GRYFLAND 482
KRZYSZTOF ŚMIETANA PL 126
RYSZARD TOMASZEWSKI PL
MIROSŁAW TYRPA PL DZIECI SĄ WAŻNE
ROBERT WAJDA PL
ANDRZEJ WAŻNY PL 147
ADAM WOLAŃSKI PL 8
MARCIN WOŁEK PL ISPORT.PL TEAM 82
ROBERT WRÓBLEWSKI PL
MAREK WRZECIONEK PL 26
ANDRZEJ WYGRZYWALSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 92 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 466 (Opłaconych: 0)