Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Sejny 2018: Lista zgłoszeń

Bieg honorowy: dystans 1963 m

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety OPEN (kobiety, wiek: 16-99)
JUSTYNA GRYGUĆ PL
MARTA GRYGUĆ PL
MONIKA GRYGUĆ PL
KASIA KAPCZYŃSKA PL
MIROSŁAWA KARŁOWICZ PL
MARZENA KISIELEWSKA PL
MARTA KULESZA PL
MAGDALENA LISZKOWSKA PL
EWELINA LUTO PL
ANNA SOSNOWSKA PL
KAROLINA SZCZERBIŃSKA PL
CECYLIA SZTABIŃSKA PL SKS GIBY
AGNIESZKA ŚWIACKA PL PAINTRUN
JUSTYNA WIŹLAŃSKA PL ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. S.
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 14 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni OPEN (mężczyźni, wiek: 16-99)
KRZYSZTOF DARDZIŃSKI PL
MICHAŁ FRYDRYCH PL
WIESŁAW NOWEL PL
LESZEK OSTROWSKI PL
MATEUSZ PALANIS PL
KACPER TYDMAN PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 6 (Opłaconych: 0)
K1 - Dziewczęta do 16 lat (kobiety, wiek: 1-15)
ALEKSANDRA BŁASIAK PL SZKOŁA PODSTAWOWA W POĆKUNACH
DALICJA KAWAŁKO PL PAINTRUN
KORNELIA KAWAŁKO PL PAINTRUN
KLAUDIA NAMIOTKO PL SZKOŁA PODSTAWOWA W POĆKUNACH
AGATA SKUPSKA PL SZKOŁA PODSTAWOWA W POĆKUNACH
WERONIKA ŚWIACKA PL PAINTRUN
DOMINIKA WYSOCKA PL SZKOŁA PODSTAWOWA W POĆKUNACH
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 7 (Opłaconych: 0)
M1 - Chłopcy do 16 lat (mężczyźni, wiek: 1-15)
ERNEST BARTNIK PL SZKOŁA PODSTAWOWA W KRASNOWIE
PATRYK SKUPSKI PL
DOMINIK TICHANOW PL SZKOŁA PODSTAWOWA W KRASNOWIE
KRYSTIAN TOTCZYK PL
DAWID ZABŁOCKI PL SZKOŁA PODSTAWOWA W KRASNOWIE
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 5 (Opłaconych: 0)

Bieg 5 km: dystans 5 km

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety OPEN (kobiety, wiek: 16-99)
KAMILA JURGIELANIS PL
JOANNA KARCZEWSKA PL
KATARZYNA SZAREJKO PL RUN GIBY RUN
OLA SZAREJKO PL
JOANNA WITKOWSKA PL
BARBARA WŁOSEK PL
IZABELA WOŁOS PL PANZER SEJNY
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 7 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni OPEN (mężczyźni, wiek: 16-99)
PAWEŁ BASAJ PL TEDE AUTOCZĘŚCI
DANIEL BOCHENKO PL
PAWEŁ CHAŁKO PL PANZER SEJNY
EMIL CZESZKIEWICZ PL PANZER SEJNY
ROBERT DOCHÓD PL
JAKUB GRABLUN PL ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. S.
PAWEŁ GRZEBIENIEWSKI PL
RICARDAS JANAVICIUS LT
RAFAŁ KAMIŃSKI PL
PATRYK KARPOWICZ PL POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA
KRZYSZTOF DAWOD KOWALEWSKI PL PANZER SEJNY
MIKOŁAJ NAZARUK PL KP PSP SEJNY/PANZER SEJNY
JÓZEF OLIZAROWICZ PL
ADRIAN PASZKIEWICZ PL
SIGITAS PRANAITIS LT
DOMINIK SKUPSKI PL
DOMINIK SKUPSKI PL ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. S.
ZBIGNIEW SZAREJKO PL RUN GIBY RUN
DAMIAN TOMKIEWICZ PL PANZER SEJNY
MATEUSZ TYDMAN PL
DARIUSZ WRÓBLEWSKI PL PANZER SEJNY
ANTONI ŻYLIŃSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 22 (Opłaconych: 0)
K1 - Dziewczęta do 16 lat (kobiety, wiek: 1-15)
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0 (Opłaconych: 0)
M1 - Chłopcy do 16 lat (mężczyźni, wiek: 1-15)
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 0 (Opłaconych: 0)

Bieg 10 km: dystans 10 km

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety OPEN (kobiety, wiek: 16-99)
ANNA MASALSKA PL
MONIKA RANT PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 2 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni OPEN (mężczyźni, wiek: 16-99)
PIOTR AUGUSTYNOWICZ PL POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA
RAJMUND BAŁULIS PL
MACIEJ BARTOSZEWICZ PL POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA
PAULIUS BIELIUNAS LT
RAFAŁ BRODZIK PL POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA
TADEUSZ CZERLANIS PL POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA
DAWID DANIŁOWICZ PL POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA
GRZEGORZ GÓRSKI PL
MARCIN GRYGUĆ PL POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA
GRZEGORZ JASNOCH PL NADLEŚNICTWO GŁĘBOKI BRÓD
BARTOSZ JĘDRASZAK PL NADLEŚNICTWO GŁĘBOKI BRÓD
ROMUALD JURGIELEWICZ PL
SŁAWOMIR KARCZEWSKI PL
MACIEJ KAWAŁKO PL
GRZEGORZ KAWAŁKO PL
MATEUSZ KIEREJSZYS PL
ZBIGNIEW KOPICZKO PL
KAROL KORENKIEWICZ PL
TADEUSZ KORSAKOWSKI PL
MATEUSZ MATULEWICZ PL POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA
TOMASZ MISZKIEL PL
TOMASZ MOTULEWSKI PL PAINTRUN
MAREK NIEDBAŁA PL SPORTOWE SUWAŁKI
MIROSŁAW ORŁOWSKI PL
MARCIN RAKOWSKI PL
DAMIAN SUSZCZEWICZ PL
WOJCIECH SZTABIŃSKI PL NADLEŚNICTWO GŁĘBOKI BRÓD
WOJCIECH SZULC PL
JAKUB SZULC PL
MARCIN ŚWIACKI PL
TOMASZ WYSZKO PL
MAREK ZUBRZYŃSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 32 (Opłaconych: 0)
K1 - Dziewczęta do 16 lat (kobiety, wiek: 1-15)
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0 (Opłaconych: 0)
M1 - Chłopcy do 16 lat (mężczyźni, wiek: 1-15)
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 0 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 95 (Opłaconych: 0)