Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Sejny 2018: Lista zgłoszeń

Bieg honorowy: dystans 1963 m

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K - Kobiety OPEN (kobiety, wiek: 16-99)
JUSTYNA GRYGUĆ
MARTA GRYGUĆ
MONIKA GRYGUĆ
KASIA KAPCZYŃSKA
MIROSŁAWA KARŁOWICZ
MARZENA KISIELEWSKA
MARTA KULESZA
MAGDALENA LISZKOWSKA
EWELINA LUTO
ANNA SOSNOWSKA
KAROLINA SZCZERBIŃSKA
CECYLIA SZTABIŃSKA SKS GIBY
AGNIESZKA ŚWIACKA PAINTRUN
JUSTYNA WIŹLAŃSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. S.
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 14 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni OPEN (mężczyźni, wiek: 16-99)
KRZYSZTOF DARDZIŃSKI
MICHAŁ FRYDRYCH
WIESŁAW NOWEL
LESZEK OSTROWSKI
MATEUSZ PALANIS
KACPER TYDMAN
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 6 (Opłaconych: 0)
K1 - Dziewczęta do 16 lat (kobiety, wiek: 1-15)
ALEKSANDRA BŁASIAK SZKOŁA PODSTAWOWA W POĆKUNACH
DALICJA KAWAŁKO PAINTRUN
KORNELIA KAWAŁKO PAINTRUN
KLAUDIA NAMIOTKO SZKOŁA PODSTAWOWA W POĆKUNACH
AGATA SKUPSKA SZKOŁA PODSTAWOWA W POĆKUNACH
WERONIKA ŚWIACKA PAINTRUN
DOMINIKA WYSOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W POĆKUNACH
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 7 (Opłaconych: 0)
M1 - Chłopcy do 16 lat (mężczyźni, wiek: 1-15)
ERNEST BARTNIK SZKOŁA PODSTAWOWA W KRASNOWIE
PATRYK SKUPSKI
DOMINIK TICHANOW SZKOŁA PODSTAWOWA W KRASNOWIE
KRYSTIAN TOTCZYK
DAWID ZABŁOCKI SZKOŁA PODSTAWOWA W KRASNOWIE
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 5 (Opłaconych: 0)

Bieg 5 km: dystans 5 km

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K - Kobiety OPEN (kobiety, wiek: 16-99)
KAMILA JURGIELANIS
JOANNA KARCZEWSKA
KATARZYNA SZAREJKO RUN GIBY RUN
OLA SZAREJKO
JOANNA WITKOWSKA
BARBARA WŁOSEK
IZABELA WOŁOS PANZER SEJNY
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 7 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni OPEN (mężczyźni, wiek: 16-99)
PAWEŁ BASAJ TEDE AUTOCZĘŚCI
DANIEL BOCHENKO
PAWEŁ CHAŁKO PANZER SEJNY
EMIL CZESZKIEWICZ PANZER SEJNY
ROBERT DOCHÓD
JAKUB GRABLUN ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. S.
PAWEŁ GRZEBIENIEWSKI
RICARDAS JANAVICIUS
RAFAŁ KAMIŃSKI
PATRYK KARPOWICZ POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA
KRZYSZTOF DAWOD KOWALEWSKI PANZER SEJNY
MIKOŁAJ NAZARUK KP PSP SEJNY/PANZER SEJNY
JÓZEF OLIZAROWICZ
ADRIAN PASZKIEWICZ
SIGITAS PRANAITIS
DOMINIK SKUPSKI
DOMINIK SKUPSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. S.
ZBIGNIEW SZAREJKO RUN GIBY RUN
DAMIAN TOMKIEWICZ PANZER SEJNY
MATEUSZ TYDMAN
DARIUSZ WRÓBLEWSKI PANZER SEJNY
ANTONI ŻYLIŃSKI
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 22 (Opłaconych: 0)
K1 - Dziewczęta do 16 lat (kobiety, wiek: 1-15)
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0 (Opłaconych: 0)
M1 - Chłopcy do 16 lat (mężczyźni, wiek: 1-15)
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 0 (Opłaconych: 0)

Bieg 10 km: dystans 10 km

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Team Numer startowy
K - Kobiety OPEN (kobiety, wiek: 16-99)
ANNA MASALSKA
MONIKA RANT
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 2 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni OPEN (mężczyźni, wiek: 16-99)
PIOTR AUGUSTYNOWICZ POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA
RAJMUND BAŁULIS
MACIEJ BARTOSZEWICZ POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA
PAULIUS BIELIUNAS
RAFAŁ BRODZIK POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA
TADEUSZ CZERLANIS POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA
DAWID DANIŁOWICZ POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA
GRZEGORZ GÓRSKI
MARCIN GRYGUĆ POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA
GRZEGORZ JASNOCH NADLEŚNICTWO GŁĘBOKI BRÓD
BARTOSZ JĘDRASZAK NADLEŚNICTWO GŁĘBOKI BRÓD
ROMUALD JURGIELEWICZ
SŁAWOMIR KARCZEWSKI
MACIEJ KAWAŁKO
GRZEGORZ KAWAŁKO
MATEUSZ KIEREJSZYS
ZBIGNIEW KOPICZKO
KAROL KORENKIEWICZ
TADEUSZ KORSAKOWSKI
MATEUSZ MATULEWICZ POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA
TOMASZ MISZKIEL
TOMASZ MOTULEWSKI PAINTRUN
MAREK NIEDBAŁA SPORTOWE SUWAŁKI
MIROSŁAW ORŁOWSKI
MARCIN RAKOWSKI
DAMIAN SUSZCZEWICZ
WOJCIECH SZTABIŃSKI NADLEŚNICTWO GŁĘBOKI BRÓD
WOJCIECH SZULC
JAKUB SZULC
MARCIN ŚWIACKI
TOMASZ WYSZKO
MAREK ZUBRZYŃSKI
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 32 (Opłaconych: 0)
K1 - Dziewczęta do 16 lat (kobiety, wiek: 1-15)
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0 (Opłaconych: 0)
M1 - Chłopcy do 16 lat (mężczyźni, wiek: 1-15)
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 0 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 95 (Opłaconych: 0)