Ujsoły / Novoť - wyścig polsko-słowacki: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
SYLWIA ŁĄKAS Tak PL 542
ANNA WILCZEK PL SZMYD COACHING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 2 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
KAROLINA ALVES Tak PL
EWELINA CIENIECKA PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM
GABRIELA DENDEWICZ PL
RENATA GLAZER Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 435
ŻANETA JUSZKIEWICZ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 445
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 487
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 4)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 490
AGATA MIĘKINIA Tak PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 401
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL ROGELLI TEAM 504
KATARZYNA SŁOWIK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
JAKUB BASZCZYŃSKI Tak PL RK ALUMUNIUM BIKE TEAM 466
JAKUB CICHY Tak PL RK ALUMUNIUM BIKE TEAM 467
MARCIN HUDOBA Tak PL JAS-KÓŁKA 421
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 529
STANISŁAW WŁOCH PL 543
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 4)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
KRZYSZTOF BADURA Tak PL SII CYCLING TEAM 417
TOMASZ BARAN Tak PL 532
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak PL 518
PIOTR CEBULA Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 523
JAKUB CHYLIŃSKI Tak PL 511
MAREK CZUDEK PL
KRYSTIAN DOBIJA Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 499
ANDRZEJ DYDUCH PL
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 530
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART NUTRAXX TEAM
DAMIAN GRABOWSKI PL ŚLĄSK KOLARSKO
ŁUKASZ HYRCHEL Tak PL BIKEHEAD 436
WOJCIECH IMIELA Tak PL SZMYD COACHING TEAM 458
OLEKSII KMETS PL JAS-KÓŁKA
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 513
KRYSTIAN KUPCZAK PL ----
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 453
DAMIAN MICHALSKI Tak PL OTR INTERKOL 468
BARTOSZ MITMAŃSKI Tak PL 457
KAROL MULARCZYK Tak PL KTC KROSNO 485
SZYMON OPYD Tak PL RGK RACING TEAM 462
KAROL PASTWA PL
PIOTR PIWOŃSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 527
ADRIAN SEKUŁA Tak PL RGK RACING TEAM 461
MATEUSZ STOPKA PL
WOJCIECH SZCZEGIELNIAK PL
PAWEŁ UCHAŃSKI Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 525
KONRAD WEJCHENIG Tak PL TSG MŁÓCKARNIA 482
WOJCIECH WOJTAS Tak PL 428
DAWID ZAPADKA Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 446
TOMASZ ZIERNICKI PL SZMYD COACHING TEAM
RAFAŁ ŻYWOT Tak PL SKI TEAM POLSKA 440
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 32 (Opłaconych: 22)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
SZYMON BANACH Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 459
MATEUSZ BARAŃSKI Tak PL OTR INTERKOL 469
PRZEMYSŁAW BUBIAK Tak PL A BERGER PL 414
DOMINIK BUŁAJ Tak PL WEBIT.PL 496
ROMAN BUŁKA Tak PL RYSIANKA TEAM 520
SEBASTIAN CIENIECKI PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM
REMIGIUSZ CIUPEK Tak PL ODKRYWCY TAURUS 407
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 537
TOMASZ DEMBOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 403
TOMASZ GAJAK Tak PL CYKLO CZĘSTOCHOWA - DOBRE SKLEPY ROWEROWE 500
TOMASZ GLAZER Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 434
DAWID JAKUBIAK Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 538
MAREK JURASZEK Tak PL 533
RAFAŁ KACZMARCZYK Tak PL 512
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 723
ROBERT KONIECZNY Tak PL 404
JĘDRZEJ KONWERSKI Tak PL 412
SZYMON KORNAK Tak PL 508
PIOTR KRAMARZYK Tak PL 473
MARCIN KRUPA PL
MACIEJ KRZAK Tak PL 498
PAWEŁ LENCZEWSKI PL
DANIEL LIPINSKI PL RUNTEAM PAWŁOWICE/B.P.GÓRY
MARCIN MACIEJCZYK PL
PATRYK MAZUREK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 426
ADAM MICHALSKI Tak PL
IRENEUSZ MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM 464
JOACHIM MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM 465
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 455
MATEUSZ PACHOLEC Tak PL BIKETIMETEAM ŁÓDŹ 422
PRZEMYSŁAW PAWLIK PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM
JAROSŁAW POKORA Tak PL JAS-KÓŁKA 514
MARCIN STEFANIAK Tak PL JAS-KÓŁKA 510
JAKUB SURÓWKA Tak PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 437
KRZYSZTOF SZARY Tak PL BIKE ATELIER TEAM 509
MAREK SZATANIK PL GRUPA MARAT
PRZEMYSŁAW SZLAGOR Tak PL ROGELLI TEAM 497
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 503
ŁUKASZ TOMALA PL
ŁUKASZ TRYJANOWSKI Tak PL 507
MICHAŁ TURSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 429
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL BIKE U UP 519
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 488
MATEUSZ WITKOWSKI Tak PL 489
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI PL
PAWEŁ WYGRABEK Tak PL 411
GRZEGORZ ZIEBRO PL BIKEHEAD
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 47 (Opłaconych: 37)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
ŁUKASZ BĄBSKI Tak PL 406
MATEUSZ BEDNARCZYK Tak PL DIVERSEY TEAM 416
PIOTR BIERNAWSKI Tak PL ATTIQ TEAM/SALMING 447
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL 521
BARTŁOMIEJ BRYŁA Tak PL 526
ADAM BUJAK PL
WOJTEK CHLEBEK Tak PL 534
BARTOSZ CHMIELEWSKI Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 495
JAN CHUDÝ Tak CZ 409
MAREK CIENCIAŁA PL
KRZYSZTOF DĘBSKI PL OKR PASSIONBIKE
BOGUSŁAW FABIAN Tak PL EVANLITE.COM 463
ANDRZEJ FIJAK Tak PL
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM 555
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL JAS-KÓŁKA
GRZEGORZ GÓRNIAK Tak PL CTS SKOCZÓW 475
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 433
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 408
RYSZARD HODURA Tak PL AGR VICTORIA 477
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 439
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 528
DAMIAN KAUF Tak PL 515
MARCIN KOPYTKO Tak PL SII CYCLING TEAM 418
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 420
MAREK KOZŁOWSKI Tak PL SST LUBCZA 451
MARCIN MAĆKOWSKI Tak PL
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 524
DAMIAN MANIOS Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR
CHRISTIAN MELO Tak PL
WOJCIECH MIĘKINIA Tak PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 402
PIOTR PIECHNIK PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 413
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 480
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL GATTA BIKE-RS 494
TOMASZ STRZELCZYK Tak PL VIVABICI 452
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 506
ALEKSANDER USZOK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 450
SŁAWOMIR WĄGROWSKI Tak PL GILICKI BIKE 470
SEBASTIAN WINNICKI Tak PL 438
MICHAŁ WLAZŁO PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE
TOMASZ ZABAWCZUK Tak PL CYKLOFAN OPOLE 483
DARIUSZ ZAREMBA Tak PL 423
MARCIN ZAREMBA Tak PL 424
MARIUSZ ZEMBROŃ Tak PL 486
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 44 (Opłaconych: 39)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL FHU CZAREK OSTROW MAZOWIECKA 491
PIOTR CZECH PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
ROMAN CZEPA Tak PL 535
DARIUSZ DUDA Tak PL 492
ZBIGNIEW FAL Tak PL SARONI-JAGU TEAM 474
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 456
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 493
DANIEL LINDNER Tak PL GILICKI BIKE 472
ANDRZEJ LIWIŃSKI Tak PL PELETON 410
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 479
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 481
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 501
BOGUSŁAW PARYLAK PL
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 600
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM 441
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 419
TOMASZ RADZKI Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR
TOMASZ RAJBA PL
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 443
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM 721
JAROSŁAW STAWIARZ Tak PL 540
JACEK SZARY Tak PL UKKS IMIELIN TEAM 415
MARIUSZ SZYC Tak PL GILICKI BIKE 471
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 720
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 539
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 25 (Opłaconych: 21)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
JÓZEF BUŁKA Tak PL ROAD MARATON TEAM 725
JAN CEGLAREK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 444
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 400
SZYMON KOGUT PL
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 724
JÓZEF ROKOSZ Tak PL SARONI-JAGU TEAM 432
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 6 (Opłaconych: 5)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 171 (Opłaconych: 136)