Ustroń - wyścig o Puchar Równicy : Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
ALEKSANDRA DREJ Tak PL 674
JOANNA DUBIENKO Tak PL UNLIMITED-SPORT.PL 671
SYLWIA ŁĄKAS Tak PL ROAD MARATON TEAM 534
IZABELA SIKORA Tak PL HIGH5 POLSKA 646
KAMILA SOJKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 547
ANNA WILCZEK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 538
ANNA ZAJĄC Tak PL SGS POLAND TEAM BIKE SECTION 640
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 7 (Opłaconych: 7)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
KAROLINA ALVES PL 511
ANGELIKA GRABIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 650
ŻANETA JUSZKIEWICZ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 537
KATARZYNA POLAKOWSKA PL PENTEL
KAMILA PRZEPIESC PL
KRYSTYNA SABAJ Tak PL LKK LUBLIN 410
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 652
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 7 (Opłaconych: 4)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
SYLWIA CHUDZIK Tak PL 557
OKSANA LUBOWIECKA Tak PL UNLIMITED-SPORT.PL 492
AGATA MIĘKINIA Tak PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 506
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 583
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 521
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 5)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
ANNA WRONA PL ROAD MARATON TEAM 722
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
JAKUB BASZCZYŃSKI Tak PL RK ALUMUNIUM BIKE TEAM 481
MARCIN BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 526
JAKUB CICHY Tak PL RK ALUMUNIUM BIKE TEAM 482
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 581
JAKUB OBITKO PL SPORTGANG WYSPORTOWANI RACING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 4)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak PL 657
KRZYSZTOF BROL Tak PL 617
MATEUSZ BURDA Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 630
JAKUB CHOJNACKI Tak PL CHOJNACKI MTB TEAM 450
JAKUB CHYLIŃSKI Tak PL 585
MAREK CZUDEK Tak PL 519
KRYSTIAN DOBIJA Tak PL
TOMASZ DULAK Tak PL 406
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 654
WOJCIECH GIBAS-NAKATANI Tak PL KKS SOKÓŁ KĘTY 670
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART NUTRAXX TEAM
MACIEJ GÓRAJ Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 669
DAMIAN GRABOWSKI Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 622
WOJCIECH GRECZKA Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 542
ŁUKASZ HYRCHEL Tak PL BIKEHEAD 439
KAMIL IMIELA Tak PL SGS POLAND TEAM BIKE SECTION 641
ROBERT KAŁUŻA Tak PL
VOJTĚCH KAWULOK CZ 418
GRZEGORZ KOWALSKI Tak PL CYKLOOPOLE 548
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 608
ŁUKASZ KUŚ Tak PL 623
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 660
DAWID ŁABNO PL
BARTOSZ MITMAŃSKI Tak PL FENIX TYCHY 555
KAMIL MUSIOLIK PL ŚLĄSK KOLARSKO
SZYMON OPYD PL RGK RACING TEAM
WOJCIECH PIEKŁO Tak PL ŁTC ŁAŃCUT 631
PIOTR PIWOŃSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 676
MATEUSZ PÓŁROLA PL KOLARSKO-BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKO
PAWEŁ RAJTAR Tak PL WAY2CHAMP 549
PAWEL SCIERKA Tak PL 426
PAWEŁ SZAFRANEK Tak PL 510
WOJCIECH SZCZEGIELNIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 580
SZYMON SZPIECH Tak PL FENIX TYCHY 413
PAWEŁ UCHAŃSKI Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 667
DAMIAN URBAŃSKI Tak PL MTBB - BIELSKA DRUŻYNA MTB 566
WOJCIECH WOJTAS Tak PL 611
DAWID ZAPADKA Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 546
TOMASZ ZELJAŚ Tak PL 434
TOMASZ ZIERNICKI Tak PL SZMYD COACHING TEAM 441
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 40 (Opłaconych: 34)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
MARCIN BARTOLEWSKI Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 644
PRZEMYSŁAW BONUSIAK Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 593
PRZEMYSŁAW BUBIAK PL
MACIEJ BYDLIŃSKI Tak PL TEAM MB POC DIVISION 533
WITEK CHMIELEWSKI Tak PL UNLIMITED-SPORT.PL 673
JAROSŁAW CHOLEWA Tak PL 684
REMIGIUSZ CIUPEK Tak PL ODKRYWCY TAURUS 523
ŁUKASZ CZYŻ Tak PL 513
TOMASZ DEMBOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 530
MICHAŁ GOLUS Tak PL 512
MARCIN GÓRKA Tak PL UNLIMITED-SPORT.PL 672
GRZEGORZ GROMEK Tak PL CYKLOFAN OPOLE 615
BARTOSZ GRUBKA Tak PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 598
PATRYK GRUSZKA Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 662
JAN GRZEMPA Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 536
GRZEGORZ GUZIK Tak PL 610
TOMASZ HERDA Tak PL 551
DAWID JAKUBIAK Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 651
PAWEŁ JAŹWA Tak PL 632
MAREK JURASZEK Tak PL 416
RAFAŁ KACZMARCZYK Tak PL 635
DAMIAN KNAPCZYK Tak PL
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 401
ROBERT KONIECZNY Tak PL 404
JĘDRZEJ KONWERSKI Tak PL 601
SZYMON KORNAK Tak PL 677
KAMIL KOWAL Tak PL TEAM SATEL 629
ADRIAN KOWALIK Tak PL 621
MACIEJ KRZAK Tak PL 645
JAKUB KUBICKI Tak PL BIKEHEAD 452
BENJAMIN KUCIŃSKI PL BENQ - COJABIEGNE
DAWID KUNDZIK Tak PL 440
WŁADYSŁAW KWAŚNICKI Tak PL 532
PAWEŁ LENCZEWSKI Tak PL 627
MARCIN MACIEJCZYK PL
KAROL MALEC PL
ADAM MALINOWSKI Tak PL 424
PATRYK MAZUREK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 417
IRENEUSZ MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM 575
JOACHIM MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM 577
MARCIN MIROCHA Tak PL
PAWEL MROZEK PL
MICHAŁ NABIAŁEK Tak PL 642
PATRYCJUSZ NIKIEL Tak PL 675
MICHAŁ NOWOK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 604
ŁUKASZ ORZYSZEK Tak CZ 503
SŁAWOMIR PABIAN Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 596
DANIEL PACKI Tak PL TEAM HUROM 514
PRZEMYSŁAW PAWLIK Tak PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 668
SEBASTIAN PIECHA Tak PL 612
MICHAŁ PIELAK Tak PL 636
KRZYSZTOF PLAC PL
JAROSŁAW POKORA Tak PL JAS-KÓŁKA 607
PAWEŁ PRZELIORZ PL
JACEK RUSZKIEWICZ Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY
OLEKSII RYTOV PL UNLIMITED-SPORT.PL
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL GATTA BIKE-RS 647
MICHAŁ SITARZ Tak PL 625
PAWEŁ SKORUPA Tak PL SKORUPA TRIATHLON 468
MAREK SKRZYPCZYŃSKI Tak PL 686
TOMASZ SPYRA PL SILESIA GÓRNY ŚLĄSK TEAM 573
MARCIN STEFANIAK PL JAS-KÓŁKA
PAWEŁ STĘCLIK Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 572
SEBASTIAN SURMACZ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 570
JAKUB SURÓWKA Tak PL KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 613
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 649
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 402
ŁUKASZ ŚLEZIAK PL ROGELLI TEAM 638
ŁUKASZ TOMALA Tak PL BIKEHEAD 419
PIOTR TOMANA Tak PL MAJKA DAYS 437
GRZEGORZ TRUSZEWSKI Tak PL 663
ŁUKASZ TRYJANOWSKI Tak PL 628
MICHAŁ TURSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 438
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL BIKE U UP 656
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 653
ŁUKASZ WIEREMIEJCZYK Tak PL 405
MATEUSZ WITKOWSKI Tak PL 556
KAROL WRÓBEL Tak PL VIP TRANS TEAM 518
PAWEŁ WYGRABEK Tak PL 429
MACIEJ ZAWADZKI PL UNLIMITED SPORT&LIFESTYLE
GRZEGORZ ZIEBRO Tak PL BIKEHEAD 453
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 81 (Opłaconych: 69)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
KAROL ANDERKO Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 603
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 529
ZBIGNIEW BIERYT Tak PL JAS-KÓŁKA 682
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL 486
PIOTR BOLMIŃSKI Tak PL 524
ARTUR BORATYN PL DIVERSEY TEAM
BARTŁOMIEJ BRYŁA PL 681
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 527
WOJTEK CHLEBEK Tak PL 587
JAN CHUDÝ Tak CZ 637
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 408
ANDRZEJ CUPIAŁ Tak PL 541
RAFAŁ CZYŻ Tak PL SWR SOS BIKE SANOK
DANIEL DUŚKO Tak PL BIKEHEAD
BOGUSŁAW FABIAN Tak PL LEMONBIKE.EU - KOBA RACING TEAM 409
ANDRZEJ FIJAK Tak PL 609
JAROSŁAW FILUS PL
EMIL GALA Tak PL 571
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL JAS-KÓŁKA
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 451
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 544
TOMASZ HAJEWSKI PL TRENUJTRIATHLON.PL
RYSZARD HODURA PL AGR VICTORIA
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 658
WALDEMAR JERECZEK PL
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 582
DAMIAN KAUF Tak PL 559
KRZYSZTOF KĘPA PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
REMIGIUSZ KOT PL RM TRI TEAM
MAREK KOZŁOWSKI PL SST LUBCZA
TOMASZ KUBALA Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 592
ROBERT LENIART Tak PL BIKEHEAD 560
MARCIN MAĆKOWSKI Tak PL 626
KAMIL MAJ PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 590
PRZEMYSŁAW MAŁECKI Tak PL GRUPA MARAT 648
SEBASTIAN MATUSZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 446
WOJCIECH MIĘKINIA Tak PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 507
DARIUSZ OSTROWSKI Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 664
ROBERT OŚLIZŁO Tak PL 455
BOGDAN PAŁCZYK Tak PL KIOSK KOLARSKI SPORTOSITO 554
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 605
MARIUSZ PIASECKI PL GATTA BIKE-RS
PIOTR PIECHNIK Tak PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 520
BARTŁOMIEJ POLAK Tak PL 423
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 449
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak PL 6000
ROBERT PRZYSTAJCZUK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 567
DARIUSZ PUZOŃ PL JAS-KÓŁKA
PAWEŁ PYZIK Tak PL 624
KRZYSZTOF RAJTAR Tak PL UNLIMITED-SPORT.PL 550
KRZYSZTOF RUTKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 606
TOMASZ RYBKA Tak PL 588
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 584
ALEKSANDER SŁOMKA PL KIWI KLUB MTB
SŁAWOMIR SOCHA Tak PL 665
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL GATTA BIKE-RS 435
PIOTR STANISZEWSKI Tak PL BIKEHEAD 558
MARCIN STEC Tak PL 595
JAROSŁAW STOKŁOSA Tak PL 553
RAFAŁ STOLARCZYK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 618
TOMASZ STRZELCZYK Tak PL VIVABICI 433
PIOTR SZCZEPANIK Tak PL NO LIMITED 620
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL 655
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 597
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL HARDIX LUBLIN 407
JAROSŁAW TOMASZEK Tak PL KT ŻYWIEC 687
MAREK ULUDOWSKI Tak PL CYKLOFAN OPOLE 432
ALEKSANDER USZOK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 501
WOJCIECH WARZYŃSKI Tak PL 422
JANUSZ WIADERNY PL
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI PL
MICHAŁ WLAZŁO Tak PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 509
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 602
TOMASZ ZABAWCZUK Tak PL CYKLOFAN OPOLE 614
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 540
KRZYSZTOF ZAMASZ Tak PL 477
MARIUSZ ZEMBROŃ Tak PL 415
ANDRZEJ ZIEMIŃSKI Tak PL 525
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 80 (Opłaconych: 65)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak PL 643
LESZEK CHORYŁEK Tak PL 576
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL TWOJA MERIDA IMIELIN 569
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL FHU CZAREK OSTROW MAZOWIECKA 678
PIOTR CZECH Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 574
ROMAN CZEPA Tak PL
ZBIGNIEW FAL Tak PL SARONI-JAGU TEAM 504
WITOLD GLONEK Tak PL 633
ADAM GÓRNIAK Tak PL HARPAGAN SOSNOWIEC 639
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 561
RYSZARD LEŚNIAK PL AGREGATY EPS SYSTEM
MARIUSZ ŁABĘDZKI Tak PL 619
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 545
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 552
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM
STANISŁAW NIEWIADOMY PL 578
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 403
JACEK PIĄTEK Tak PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 421
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM 436
JERZY PIERZCHALSKI PL PIERZCHALSKI CYCLING TEAM
JAN PILCH Tak PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 411
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM 420
TOMASZ RADZKI Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 562
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 568
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 721
PIOTR SIEDLAK PL SAY MORE
JAROSŁAW STAWIARZ Tak PL 659
STANISLAW SZCZESNY PL
LESZEK TRACZYK PL SZMYD COACHING TEAM 661
MAREK WŁODARCZYK Tak PL 589
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 720
DARIUSZ WYLĘŻEK Tak PL 428
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 683
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 34 (Opłaconych: 26)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL
JÓZEF BUŁKA Tak PL ROAD MARATON TEAM 528
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 447
JAN CEGLAREK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 535
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
ADAM GERMAN PL 414
GRZEGORZ GRZEMPA PL TC ORZEŁ SPYTKOWICE
EDWARD JURZYCA Tak PL PRO-KAN SUSZEC 445
TADEUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 594
HENRYK NAPIERAŁA PL
ZYGMUNT PFEIFER PL
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 599
JÓZEF ROKOSZ Tak PL SARONI-JAGU TEAM 634
ANDRZEJ SIWCZYK Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 14 (Opłaconych: 8)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 274 (Opłaconych: 222)